Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Ivorteam vs Nikatsteam
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 298

Plesia
Senior Forum-Runner

Germany


598 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/09/2009 :  17:40:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Για το τυπικόν της υπόθεσης, πέρυσι στον ΚΜΑ αλλά στο δυναμικό βάδισμα, αριθμός συμμετοχής 9516, χρόνος 6:41:24..
To 4:45?
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Plesia
Senior Forum-Runner

Germany


598 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/09/2009 :  17:43:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Α, οκ χρόνος αναφοράς. Το ΄πιασα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/09/2009 :  17:44:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by nikats

Δεν σημείωσα πως εν τέλει ΜΟΝΟ στον Μαραθώνιο θα κατεβάσουμε ομάδα. Συνεπώς κάντε τα κουμάντα σας.

"....και τέλος-τέλος, αν υπόθεσις δεν τραβάει χαβαλέ, εδώ την πουλεύω στο αμέσως και ανεπιστρεπτί. Καθότι γκρίνια και κόνξες έχω και στο τσαρδί μου αμα λάχει....!"Ν.Τσιφ.



ΜΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑΞΕΤΕ ΟΜΩΣ ΠΑΛΙ ΓΝΩΜΗ ΜΕΤΑ και μου ζητάτε τη ζήνια στην ομάδας σας.... (ξέρεις εσύ)

(Απλά και μόνο για το χαβαλέ ακόμα και να ΜΗ δεχτείτε τη πρόταση μου για το όριο των νέων, και να μείνουμε τελικά στο 4.15 ή κάπου αλλού ...Πείτε μου όμως πόσος είναι ο Μ.Ο. του ΠΡΩΤΟΥ μαραθωνίου σας. Πραγματικά έχω περιέργεια... απο στατιστικής άποψης)

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/09/2009 :  17:47:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
O Paul C ειναι εκέινος που κάνει 100 τόσα χιλ ποδήλατο και σείς τον βάζετε στο 4.15.00;
Οκ.
Πάω να δώ μπάσκετ, το βράδυ εχει ChL, αυριο "καραγκιόζη" μετά πάω Γιάννενα.....οταν επιστρέψω θα ξανασχοληθώ με την ιστορία. Οστόσω υπάρχει ο Babis να συννενοηθείτε (αν και δύσκολο τα είδα τόσες μέρες). Εμένα πάντως..."μου φυγε".....

"....και τέλος-τέλος, αν υπόθεσις δεν τραβάει χαβαλέ, εδώ την πουλεύω στο αμέσως και ανεπιστρεπτί. Καθότι γκρίνια και κόνξες έχω και στο τσαρδί μου αμα λάχει....!"Ν.Τσιφ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/09/2009 :  17:52:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
100 χιλιόμετρα ποδήλατο αλλά τελείως αρχάριος στο τρέξιμο και κάτω απο 53 λεπτά στο δεκάρι δεν έχει πέσει ...Άρα μη λέμε και ότι θεμε! Ρώτα τον Γιώργο που γνωρίζει περισσότερες λεπτομέρειες...

π.σ. ...ΚΑΛΟ ΚΑΝΑΠΕ!
------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.

Edited by - sam on 15/09/2009 17:55:51
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/09/2009 :  18:04:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αφού ειναι "φάντασμα" πως θα ρθει να μας βρεί; Εδώ δεν έκανε τον κόπο τόσες μέρες να μπεί στο Rnews (εδώ φιλοξενείται η κόντρα, αλλού είμαστε για άλλους λόγους) εγώ θεωρώ πως δεν υπάρχει και -με το μπαρδόν δηλαδής- τονε περνάω ντούκου. "Δεν υπάρχεις" που λέει κι ο Βασίλης, Κε Mπάντοβιτς.

"....και τέλος-τέλος, αν υπόθεσις δεν τραβάει χαβαλέ, εδώ την πουλεύω στο αμέσως και ανεπιστρεπτί. Καθότι γκρίνια και κόνξες έχω και στο τσαρδί μου αμα λάχει....!"Ν.Τσιφ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/09/2009 :  18:12:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
καλά περασέ τα όπως θέλεις ...Θα μας δεις μια και καλή όταν έρθει η ώρα ...Εδώ ούτε ο γιώργος έχει γράψει ένα ποστ σε αυτό το thread και εσύ τον έχεις κάνει σημαιοφόρο σας (άλλο που εγώ έχω άλλες πληροφορίες πως ψήνεται να φορέσει τα ορανιε )


y.g. Ρε γαμώτο να σταματήσουμε να γράφουμε κάθε πέντε λεπτά. Εξάρτηση έγινε! Θα μπει και ο μπαμπης μέσα και πάλι θα χάσει τα κρίσιμα που έχουν πάει ήδη 3-4 σελίδες πίσω...!!!

υ.γ2 ....Plesia άρχισε το ψηστήρι και στην Zinia :) ...Αυτοί και δια του αρχηγού τους, έχουν ήδη απαξιώσει τους νέους οπότε ένας μόνο δρόμος (ο σωστός!) οδηγεί στη Ρώμη :)

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.

Edited by - sam on 15/09/2009 18:20:42
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/09/2009 :  18:15:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sam

καλά περασέ τα όπως θέλεις ...Θα μας δεις μια και καλή όταν έρθει η ώρα ...Εδώ ούτε ο γιώργος έχει γράψει ένα ποστ σε αυτό το thread και εσύ τον έχεις κάνει σημαιοφόρο σας Θα λυθεί το θέμα άμεσα(άλλο που εγώ έχω άλλες πληροφορίες πως ψήνεται να φορέσει τα ορανιε )


y.g. Ρε γαμώτο να σταματήσουμε να γράφουμε κάθε πέντε λεπτά. Εξάρτηση έγινε! Θα μπει και ο μπαμπης μέσα και πάλι θα χάσει τα κρίσιμα που έχουν πάει ήδη 3-4 σελίδες πίσω...!!!

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.



"....και τέλος-τέλος, αν υπόθεσις δεν τραβάει χαβαλέ, εδώ την πουλεύω στο αμέσως και ανεπιστρεπτί. Καθότι γκρίνια και κόνξες έχω και στο τσαρδί μου αμα λάχει....!"Ν.Τσιφ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/09/2009 :  18:33:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sam

καλά περασέ τα όπως θέλεις ...Θα μας δεις μια και καλή όταν έρθει η ώρα ...Εδώ ούτε ο γιώργος έχει γράψει ένα ποστ σε αυτό το thread και εσύ τον έχεις κάνει σημαιοφόρο σας (άλλο που εγώ έχω άλλες πληροφορίες πως ψήνεται να φορέσει τα ορανιε )


y.g. Ρε γαμώτο να σταματήσουμε να γράφουμε κάθε πέντε λεπτά. Εξάρτηση έγινε! Θα μπει και ο μπαμπης μέσα και πάλι θα χάσει τα κρίσιμα που έχουν πάει ήδη 3-4 σελίδες πίσω...!!!

υ.γ2 ....Plesia άρχισε το ψηστήρι και στην Zinia :) ...Αυτοί και δια του αρχηγού τους, έχουν ήδη απαξιώσει τους νέους οπότε ένας μόνο δρόμος (ο σωστός!) οδηγεί στη Ρώμη :) Χο χο χο που λέει και τ΄αφεντκό του Μπάντοβιτς. Είπαμε: έχουμε ορίσει προυποθέσεις. Είμαστε ομάδα εμείς, οχι μπακαλοκαφενές.

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.



"....και τέλος-τέλος, αν υπόθεσις δεν τραβάει χαβαλέ, εδώ την πουλεύω στο αμέσως και ανεπιστρεπτί. Καθότι γκρίνια και κόνξες έχω και στο τσαρδί μου αμα λάχει....!"Ν.Τσιφ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

aad
Elite Forum-Runner

Greece
1701 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/09/2009 :  18:40:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Rigo!!!

Οι χαμένοι πληρώνουν τους κερδισμένους!!!

Καλό, ε???

Να σε γράψω 1ο μέλος και Γεν. Γραμματέα στο Dragon Team???

(Με τους δικούς μου κανονισμούς!!!... Ο φίλος Κώστας με τις κάτω από 3 ώρες του συμμετέχει ευχαρίστως, αλλά εκτός συναγωνισμού!...)

Αντώνης Δραγώνας

ΥΓ: Για τον Γεν. γραμματέα έχω προβλέψει κάτι πολύ καλά κουνελάκια...
Αλλά... ςςςςςςςςςςς... μην μας ακούσουν!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/09/2009 :  19:20:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
οσο κι αν σιχαινομαι τη διασπαση κι εχω πολλα για το λοχαγο νατασα κι εγω ξενερωνω που δεν μπορουμε να βγαλουμε μια ακρη ακομα κι αν καποιοι ψιλοαδικηθουν.στο κατω κατω για μπυρες μιλαμε βρε παιδια και μαυτη τη λογικη του χαβαλε ειπα να το παιξω κορακι-βαρουχας κι ας μου σουρνει τα εξαμαξης ο νικ (που ομολογουμενως του χω κι υποχρεωση στις κεραιες) για να σπαει η μονοτονια της προπονησης..αμα ειναι να γινει μεσανατολικο...

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

thrax
Master Forum-Runner

Greece


2502 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/09/2009 :  19:23:49  Εμφάνιση Προφίλ  Visit thrax Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Έλα ρε πλάκα κάνουμε! Με όποιο σύστημα και να πάμε θα πληρώσετε τις μπύρες μας....


___________________
against the wind...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

thrax
Master Forum-Runner

Greece


2502 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/09/2009 :  19:27:34  Εμφάνιση Προφίλ  Visit thrax Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Τέτοιο μπέρδεμα ούτε η ΕΦΕΕ να ήμασταν

___________________
against the wind...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/09/2009 :  20:01:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by thrax

Τέτοιο μπέρδεμα ούτε η ΕΦΕΕ να ήμασταν

___________________
against the wind...




Πω-πω τι μου θύμησες τώρα!!! 30 χρόνια πίσω με πήγες...


Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam moto
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/09/2009 :  20:05:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by dpkouk

οσο κι αν σιχαινομαι τη διασπαση κι εχω πολλα για το λοχαγο νατασα κι εγω ξενερωνω που δεν μπορουμε να βγαλουμε μια ακρη ακομα κι αν καποιοι ψιλοαδικηθουν.στο κατω κατω για μπυρες μιλαμε βρε παιδια και μαυτη τη λογικη του χαβαλε ειπα να το παιξω κορακι-βαρουχας κι ας μου σουρνει τα εξαμαξης ο νικ (που ομολογουμενως του χω κι υποχρεωση στις κεραιες)δεν μου έχεις υποχρέωση Για ΤΙΠΟΤΑ . πάνω απ΄όλα είμαστε φίλοι και εσύ το ίδιο θα κανες στη θέση μου.- για να σπαει η μονοτονια της προπονησης..αμα ειναι να γινει μεσανατολικο...

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...



"....και τέλος-τέλος, αν υπόθεσις δεν τραβάει χαβαλέ, εδώ την πουλεύω στο αμέσως και ανεπιστρεπτί. Καθότι γκρίνια και κόνξες έχω και στο τσαρδί μου αμα λάχει....!"Ν.Τσιφ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 298 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000