Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Ivorteam vs Nikatsteam
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 298

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2011 :  15:53:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δεδομένου οτι τις δυό πρηγούμενες χρονιές, η ταβέρνοκατάσταση υποχρέωνε αλλήλους να συνδαιτιώμαστε μεσ' τον ιδρω και τη μπίχλα, θα χαιρετίσω την ιδέαν του BP δεδομένου οτι ξεκούραστοι θα διασκεδάσουμε πιο όμορφα. Καιρού επιτρέποντος πάντα. Κατι το οποίον θα φανει άλλωστε νωρίς την δευτερη εβδομάδα του μηνός Νοεμβρίου.
Συνεπως.....ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ!.....γνωρίζωντας πως κάνω κακή αρχη και ξέρωντας πως το τέλος θα μας ανταμείψει :)
Ο Αδέκαστος θα ορίσει τουε ΝΕΟΥΣ και ΤΙΜΙΟΥΣ όρους της αντιπαράθεσης.

N i k a t s T e a m
"Take it on the Run"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2011 :  15:57:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Nα καλωσορίσω επ ευκαιρίας τον εξαίρετο φίλο και επιστήμονα Αλέξανδρο, οστις θα προσφέρει τις υπηρεσίες του ως Δ/ντης του Ιατρικού Επιτελείου της ομάδος.(εχουμε ΚΑΙ τέτοιο επιτελείο ε μ ε ι ς!).

N i k a t s T e a m
"Take it on the Run"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2011 :  16:55:40  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Παιδιά αυτό που λέτε για την ταβερνοκατάσταση, έχω μια πρόταση.

Δεν δίνετε ραντεβού κάπου στο 25χλμ-26χλμ, να αράξετε καμιά ωρίτσα, να φάτε(φάμε) κανά κοψίδι να πάρουμε δυνάμεις, και συνεχίζουμε μετά με την ησυχία μας?

ΥΓ. Θα τα παύσουμε τα garmin στο ενδιάμεσω θα ξαναμετρήσουν μετά το διάλειμα! αχαχαχαχα
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2011 :  19:37:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Deorum

Παιδιά αυτό που λέτε για την ταβερνοκατάσταση, έχω μια πρόταση.

Δεν δίνετε ραντεβού κάπου στο 25χλμ-26χλμ, να αράξετε καμιά ωρίτσα, να φάτε(φάμε) κανά κοψίδι να πάρουμε δυνάμεις, και συνεχίζουμε μετά με την ησυχία μας?

ΥΓ. Θα τα παύσουμε τα garmin στο ενδιάμεσω θα ξαναμετρήσουν μετά το διάλειμα! αχαχαχαχα



Ενώ δεν είσαι ακριβώς στο γράμμα των κανονισμών αυτής της αντιπαράθεσης, είσαι ακριβώς μέσα στο πνεύμα τους!!!


IVORTEAM (www.ivorteam.com): 100 χρόνια δρομικής ιστορίας και επιτυχιών!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

GLOU GLOU
Master Forum-Runner

France


2585 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2011 :  19:50:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
προσωπικά δεν έχω διαλέξει...ακόμα. Με 300.00 δραχμές (δεν ξέρεις ποτέ) όλα γίνονται
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

NIKOS T.
Master Forum-Runner

Greece


8812 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2011 :  19:53:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Nίκο καλώς επανήρθες!!
Εγγραφές για νέα μέλη γίνονται??

"Αν νομίζεις ότι τα έχεις όλα υπό έλεγχο, τότε δεν τρέχεις αρκετά γρήγορα"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2011 :  20:07:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by NIKOS T.

Nίκο καλώς επανήρθες!!
Εγγραφές για νέα μέλη γίνονται??

"Αν νομίζεις ότι τα έχεις όλα υπό έλεγχο, τότε δεν τρέχεις αρκετά γρήγορα"



Η Νίκατστιμ έχει κλείσει για εφέτος (άσε που παίρνει 50,00 € για εγγραφή...), εμείς όμως υποδεχόμαστε με ανοιχτές αγκάλες τους αδελφούς δρομείς, φυσικά χωρίς καμμία οικονομική υποχρέωση και με πλουσια οδοιπορικά, προπονητική και ιατρική υποστήριξη και πολλές άλλες παροχές, που δεν είναι σωστό να αναφέρω εδώ...


IVORTEAM (www.ivorteam.com): 100 χρόνια δρομικής ιστορίας και επιτυχιών!

Edited by - Ivorman on 13/09/2011 20:08:25
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2011 :  20:11:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by GLOU GLOU

προσωπικά δεν έχω διαλέξει...ακόμα. Με 300.00 δραχμές (δεν ξέρεις ποτέ) όλα γίνονται



Βρε Πατρίκ, πέρυσι ήσουν μαζί μας, το ξέχασες? Με εκβιάζεις για πιο πολλά οδοιπορικά? Αφού ξέρεις, τα μεγαλύτερα κοντύλια στην αρχή της σαιζόν, πάνε στις νέες μεταγραφές (δεν βγαίνω ρε μάνα μου, δεν βγαίνω...).


IVORTEAM (www.ivorteam.com): 100 χρόνια δρομικής ιστορίας και επιτυχιών!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2011 :  20:57:29  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Είναι κ το άλλο θέμα. Αν δώθει ραντεβού μετά τον τερματισμό κάπου, μερικοί (και εγώ μέσα σε αυτούς) μέχρι να φτάσουμε, εσείς, με τους χρόνους που έχετε, θα έχετε φάει θα έχετε πιεί, και θα έχετε φύγει. Όταν εμείς θα φτάσουμε 1-2 ώρες μετά από εσάς θα το έχετε διαλύσει...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

GLOU GLOU
Master Forum-Runner

France


2585 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2011 :  20:57:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Ivorman

quote:
Originally posted by GLOU GLOU

προσωπικά δεν έχω διαλέξει...ακόμα. Με 300.00 δραχμές (δεν ξέρεις ποτέ) όλα γίνονται



Βρε Πατρίκ, πέρυσι ήσουν μαζί μας, το ξέχασες? Με εκβιάζεις για πιο πολλά οδοιπορικά? Αφού ξέρεις, τα μεγαλύτερα κοντύλια στην αρχή της σαιζόν, πάνε στις νέες μεταγραφές (δεν βγαίνω ρε μάνα μου, δεν βγαίνω...).


IVORTEAM (www.ivorteam.com): 100 χρόνια δρομικής ιστορίας και επιτυχιών!



οκ, οκ Ιωορτεαμ φορ εωερ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

GLOU GLOU
Master Forum-Runner

France


2585 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2011 :  21:04:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ποσό μου τα σπάει αυτές της αλλαγές γλώσσας, Ivorteam ακόμα και για φέτος avec toi
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

NIKOS T.
Master Forum-Runner

Greece


8812 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2011 :  21:30:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Ivorman

quote:
Originally posted by NIKOS T.

Nίκο καλώς επανήρθες!!
Εγγραφές για νέα μέλη γίνονται??

"Αν νομίζεις ότι τα έχεις όλα υπό έλεγχο, τότε δεν τρέχεις αρκετά γρήγορα"



Η Νίκατστιμ έχει κλείσει για εφέτος (άσε που παίρνει 50,00 € για εγγραφή...), εμείς όμως υποδεχόμαστε με ανοιχτές αγκάλες τους αδελφούς δρομείς, φυσικά χωρίς καμμία οικονομική υποχρέωση και με πλουσια οδοιπορικά, προπονητική και ιατρική υποστήριξη και πολλές άλλες παροχές, που δεν είναι σωστό να αναφέρω εδώ...


IVORTEAM (www.ivorteam.com): 100 χρόνια δρομικής ιστορίας και επιτυχιών!


Coach η πρόταση σου είναι αμή τι άλλο δελεαστική!


"Αν νομίζεις ότι τα έχεις όλα υπό έλεγχο, τότε δεν τρέχεις αρκετά γρήγορα"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/09/2011 :  08:50:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλημέρα Νικόλα.......Και βέβαι το δικαίωμα του επιλέγειν ειναι ελευθερο. Ειδες άλλωστε πως "επέλεξε" Ο Francois Glou-Glou....με το χέρι στη καρδιά.
Οσο για τον "κλέισαμε" ή όχι αυτα ειναι φήμες .....κατι σαν την επικειμενη χρεωκοπία της Ελλάδας. Θα χρεωκοπήσει Η Ελλάδα;....ΟΧΙ! Ουτε και η ΝikatsTeam :)


N i k a t s T e a m
"Take it on the Run"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/09/2011 :  09:44:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by nikats

Καλημέρα Νικόλα.......Και βέβαι το δικαίωμα του επιλέγειν ειναι ελευθερο. Ειδες άλλωστε πως "επέλεξε" Ο Francois Glou-Glou....με το χέρι στη καρδιά.
Οσο για τον "κλέισαμε" ή όχι αυτα ειναι φήμες .....κατι σαν την επικειμενη χρεωκοπία της Ελλάδας. Θα χρεωκοπήσει Η Ελλάδα;....ΟΧΙ! Ουτε και η ΝikatsTeam :)


N i k a t s T e a m
"Take it on the Run"





Και κάτι άλλο Νικ μισητέ αντίπαλε : δεν είμαι σίγουρος ακόμα, αλλά νομίζω ότι το beer party είναι αμέσως μετά τον αγώνα, οπότε πάλι μεσ' την μπίχλα θα είμαστε. Θα ρωτήσω και θα ενημερώσω για σίγουρα. Βέβαια, δεν θα βόλευε και αλλιώς.

Εύχομαι μία καλή αρχή της σαιζόν των αντιπαραθέσεων και της ευγενούς άμιλλας και ας νικήσει πάλι η Ivort ο καλύτερος...


IVORTEAM (www.ivorteam.com): 100 χρόνια δρομικής ιστορίας και επιτυχιών!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Dejan
Master Forum-Runner

Greece


3884 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/09/2011 :  09:59:22  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Dejan Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Deorum

Είναι κ το άλλο θέμα. Αν δώθει ραντεβού μετά τον τερματισμό κάπου, μερικοί (και εγώ μέσα σε αυτούς) μέχρι να φτάσουμε, εσείς, με τους χρόνους που έχετε, θα έχετε φάει θα έχετε πιεί, και θα έχετε φύγει. Όταν εμείς θα φτάσουμε 1-2 ώρες μετά από εσάς θα το έχετε διαλύσει...


Μην ανησυχείς, μέχρι να κάνω εγώ τη παγοθεραπεία μου, το μασάζ μου και 2-3 συνεδρίες compex και να βρω το πατέρα μου άλλη μία ώρα θα έχει τερματίσει και ο τελευταίος

______________________
“Ethiopians and Kenyans are running 160 miles a week, more than you will ever run, because it’s their only way out, and those who survive that are going to be really hard to beat unless you do everything perfectly,” Salazar told Ritzenhein. “If they have better biomechanics, too, you are in trouble.”
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 298 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000