Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Ivorteam vs Nikatsteam
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 298

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/09/2009 :  14:09:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Sam, δεν θυμάμαι, θα πας Γιάννενα, ή θα τους αφήσουμε να αλωνίζουν μόνοι τους με τους αναποφάσιστους?


Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam moto
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/09/2009 :  14:18:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Φυσικα ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ!

Απλά είμαι στη σκέψη έαν θα τους περάσω απο τώρα ΟΛΟΥΣ να τους αγχώσω ...ή να το πάω χαλαρά για να μας υποτιμήσουν...

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

TSAMADIS
Senior Forum-Runner

Greece


561 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/09/2009 :  14:32:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
βρε παιδια σημερα εχει πενθος ο Κατσαρος?

stefanos
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/09/2009 :  14:36:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sam

Φυσικα ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ!

Απλά είμαι στη σκέψη έαν θα τους περάσω απο τώρα ΟΛΟΥΣ να τους αγχώσω ...ή να το πάω χαλαρά για να μας υποτιμήσουν...

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.



Όχι, όχι, μη τους περάσεις, άστους να πλανώνται πλάνην οικτράν για τις δυνάμεις μας. Μόνο μη ξεχάσεις να πάρεις μαζί σου το έντυπο υλικό με την παρουσίαση και το όραμα της ομάδας. Ά, πέρνα και από το περίπτερο της ομάδας να τσεκάρεις αν θα είναι εκεί και τα τέσσερα άτομα που έχω κλείσει, καθώς και τα πανώ του Ivorteam.


Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam moto
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Plesia
Senior Forum-Runner

Germany


598 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/09/2009 :  14:36:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by TSAMADIS

βρε παιδια σημερα εχει πενθος ο Κατσαρος?

stefanos




Μην το θυμίζεις......

Μάλλον ταξιδεύει όπως και εμείς σε λίγο για Γιάννενα

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Plesia
Senior Forum-Runner

Germany


598 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/09/2009 :  14:37:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Ivorman

quote:
Originally posted by sam

Φυσικα ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ!

Απλά είμαι στη σκέψη έαν θα τους περάσω απο τώρα ΟΛΟΥΣ να τους αγχώσω ...ή να το πάω χαλαρά για να μας υποτιμήσουν...

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.



Όχι, όχι, μη τους περάσεις, άστους να πλανώνται πλάνην οικτράν για τις δυνάμεις μας. Μόνο μη ξεχάσεις να πάρεις μαζί σου το έντυπο υλικό με την παρουσίαση και το όραμα της ομάδας. Ά, πέρνα και από το περίπτερο της ομάδας να τσεκάρεις αν θα είναι εκεί και τα τέσσερα άτομα που έχω κλείσει, καθώς και τα πανώ του Ivorteam.


Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam moto




Μην προδίδετε την τακτική μας (40 λεπτά το κάνω το δεκάρι, μην κοιτάς τί δήλωσα................ούτε στα πιο τρελά μου όνειρα.....)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Dimosthenis
Master Forum-Runner

Greece
4411 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/09/2009 :  15:48:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by dpkouk

ΝIKATSTEAM


Nikats 4:07:05
Thrax 4:11:22
Faith N M 5:05:12
Kostis 3:49:30
Babis RFR 3:53:02
GeoPap 3:59:11
Thepharmacist 4:07:27
dimosthenis (3:20:37)

-----------------------------------

ΙVORTEAM

ΚΜΑ
sam 4:11:57
kostaspvol 2.59.38


ΚΜΑ*
Ivorwoman
Paul C
reladic
plesia

10κ
rigelian
ivorman
koukouvagia 53.41

καταταλλα αμυνα για σεμιναριο παλι ο παο με το μαρινο που θελε να γινει ουζουνιδης αλλα δεν του βγηκε..black carpet η καταστασις...καλημερα σας


Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...



Για αναγνώρηση της φάτσας μου έχω αναρτήσει φωτογραφία στο προφίλ μου από τον περσινό μαραθώνιο. Παρακαλώ να είστε ευγενείς. Τα γιαούρτια χωρίς το πήλινο.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/09/2009 :  15:51:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...καλούτσικο είναι αυτός....

Εντωμεταξύ για του αγοριού απέναντι και όλους τους πικραμένους της μεγάλης πέμπτης:

http://www.youtube.com/watch?v=JTk2bPNVm2c&feature=player_embedded#t=218

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/09/2009 :  16:03:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ΝIKATSTEAM


Nikats 4:07:05
Thrax 4:11:22
Faith N M 5:05:12
Kostis 3:49:30
Babis RFR 3:53:02
GeoPap 3:59:11
Thepharmacist 4:07:27
dimosthenis (3:20:37)

-----------------------------------

ΙVORTEAM

ΚΜΑ
sam 4:11:57
kostaspvol 2.59.38


ΚΜΑ*
Ivorwoman
Paul C
reladic
plesia

10κ
rigelian
ivorman
koukouvagia 53.41


για τυπικους λογους δημο θελω αριθμο συμμετοχης απο περσι για να ελεγχθει...


Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...

Edited by - dpkouk on 18/09/2009 16:09:41
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/09/2009 :  16:07:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Παρακάτω παραθέτω τη στρατηγική της ομάδας, γι' αυτούς που θα τρέξουν μαραθώνιο (δεν φοβόμαστε να αποκαλύψουμε τα πάντα. Η οργάνωση και ο επιστημονικός σχεδιασμός, είναι ο ακρογωνιαίος λίθος του οικοδομήματος της Ivorteam).

Είναι μια πρόβλεψη για τα splits ανα 5 χλμ, τον ρυθμό που απαιτείται για να βγουν, καθώς και τελικός χρόνος του αγώνα που αυτά τα splits προβάλουν.

Επειδή οι δρομείς μας είναι διαφορετικών δυνατοτήτων, ο ρυθμός σαν ομάδα είναι υποχρεωτικός μόνο μέχρι το 35ο χλμ. Από εκεί και μετά, τα μέλη μας θα τρέξουν κατά συνείδηση σύμφωνα με τις ατομικές δυνάμεις του καθενός. Ουαί και αλλοίμονο όμως σε όποιον ανοίξει νωρίτερα απο το 35, για να κάνει φιγούρα. Θα θέσει εαυτόν εκτός Ivorteam (άμεση διαγραφή με πρόστιμο τρία καφάσια μπύρες - ενδέχεται να μας χρειαστούν).


http://1.bp.blogspot.com/_ua8ycqfc4ok/SrNADffCaDI/AAAAAAAABs0/ph5XxTBWnd0/s1600-h/Geb


Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam moto
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

reladic
Senior Forum-Runner

479 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/09/2009 :  16:13:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Ivorman

Παρακάτω παραθέτω τη στρατηγική της ομάδας, γι' αυτούς που θα τρέξουν μαραθώνιο (δεν φοβόμαστε να αποκαλύψουμε τα πάντα. Η οργάνωση και ο επιστημονικός σχεδιασμός, είναι ο ακρογωνιαίος λίθος του οικοδομήματος της Ivorteam).

Είναι μια πρόβλεψη για τα splits ανα 5 χλμ, τον ρυθμό που απαιτείται για να βγουν, καθώς και τελικός χρόνος του αγώνα που αυτά τα splits προβάλουν.

Επειδή οι δρομείς μας είναι διαφορετικών δυνατοτήτων, ο ρυθμός σαν ομάδα είναι υποχρεωτικός μόνο μέχρι το 35ο χλμ. Από εκεί και μετά, τα μέλη μας θα τρέξουν κατά συνείδηση σύμφωνα με τις ατομικές δυνάμεις του καθενός. Ουαί και αλλοίμονο όμως σε όποιον ανοίξει νωρίτερα απο το 35, για να κάνει φιγούρα. Θα θέσει εαυτόν εκτός Ivorteam (άμεση διαγραφή με πρόστιμο τρία καφάσια μπύρες - ενδέχεται να μας χρειαστούν).


http://1.bp.blogspot.com/_ua8ycqfc4ok/SrNADffCaDI/AAAAAAAABs0/ph5XxTBWnd0/s1600-h/Geb


Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam moto



Γιούπιιιιιι, δε πεζόμαστε με τίποτα!!!!

__________________
αραμπάς περνά, σκόνη γίνεται...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Dimosthenis
Master Forum-Runner

Greece
4411 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/09/2009 :  16:14:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by dpkouk

ΝIKATSTEAM


Nikats 4:07:05
Thrax 4:11:22
Faith N M 5:05:12
Kostis 3:49:30
Babis RFR 3:53:02
GeoPap 3:59:11
Thepharmacist 4:07:27
dimosthenis (3:20:37)

-----------------------------------

ΙVORTEAM

ΚΜΑ
sam 4:11:57
kostaspvol 2.59.38


ΚΜΑ*
Ivorwoman
Paul C
reladic
plesia

10κ
rigelian
ivorman
koukouvagia 53.41


για τυπικους λογους δημο θελω αριθμο συμμετοχης απο περσι για να ελεγχθει...


Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...



Το 1760
http://www.athensclassicmarathon.gr/results2008/results.asp?p=1091&s=0&a=0&e=0&l=2&x=14
Δες και στην εικόνα μου (στο προφίλ μου)

Edited by - Dimosthenis on 18/09/2009 16:17:08
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/09/2009 :  16:51:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ΝIKATSTEAM


Nikats 4:07:05
Thrax 4:11:22
Faith N M 5:05:12
Kostis 3:49:30
Babis RFR 3:53:02
GeoPap 3:59:11
Thepharmacist 4:07:27
dimosthenis 3:20:37

-----------------------------------

ΙVORTEAM

ΚΜΑ
sam 4:11:57
kostaspvol 2.59.38


ΚΜΑ*
Ivorwoman
Paul C
reladic
plesia

10κ
rigelian
ivorman
koukouvagia 53.41

και ο δημοσθενης οκ...


Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/09/2009 :  17:01:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Ivorman

Παρακάτω παραθέτω τη στρατηγική της ομάδας, γι' αυτούς που θα τρέξουν μαραθώνιο (δεν φοβόμαστε να αποκαλύψουμε τα πάντα. Η οργάνωση και ο επιστημονικός σχεδιασμός, είναι ο ακρογωνιαίος λίθος του οικοδομήματος της Ivorteam).

Είναι μια πρόβλεψη για τα splits ανα 5 χλμ, τον ρυθμό που απαιτείται για να βγουν, καθώς και τελικός χρόνος του αγώνα που αυτά τα splits προβάλουν.

Επειδή οι δρομείς μας είναι διαφορετικών δυνατοτήτων, ο ρυθμός σαν ομάδα είναι υποχρεωτικός μόνο μέχρι το 35ο χλμ. Από εκεί και μετά, τα μέλη μας θα τρέξουν κατά συνείδηση σύμφωνα με τις ατομικές δυνάμεις του καθενός. Ουαί και αλλοίμονο όμως σε όποιον ανοίξει νωρίτερα απο το 35, για να κάνει φιγούρα. Θα θέσει εαυτόν εκτός Ivorteam (άμεση διαγραφή με πρόστιμο τρία καφάσια μπύρες - ενδέχεται να μας χρειαστούν).


http://1.bp.blogspot.com/_ua8ycqfc4ok/SrNADffCaDI/AAAAAAAABs0/ph5XxTBWnd0/s1600-h/Geb


Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam moto



ρε κόουτς θα βαρεθώ την ώρα και τη στιγμή εάν σέρνομαι έτσι! ...δε γίνεται να μου δώσεις λίγο αέρα να μη κοιμηθώ όρθιος...?

Στην ανάγκη αμα θέλεις να τερματίσει όλη η ομάδα μαζί ...θα σταματήσω σε κάνα φαγάδικο στο παναθηναϊκό στάδιο και θα παραγείλω κάνα κοψίδι ...μέχρι να ερθουν και οι άλλοι και τους ακολουθώ. Τι στο διάολο μέχρι να τα ψήσει, να τα φέρει και να τα φάω θα περάσει η ώρα! ...Θα πάρω και γλυκό αμα είναι και τελειώσω γρήγορα..

Τι λές ...με αφήνεις? ...Plsssssss?

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/09/2009 :  17:05:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Βρε όποιον και να πάρουν πάλι κουτσοί είναι...

Για να καταλάβεις ο Μ.Ο. των δρομέων μας στο ΚΜΑ είναι στ 3.35 και αυτονώνε στις 4 ώρες!!!! ΜΠΟΥΑΧΧΑΧΑΧΑΧ

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 298 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000