Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Ivorteam vs Nikatsteam
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 298

Leonardo
Elite Forum-Runner



2254 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/09/2009 :  21:38:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Σορρυ βρε sam...εσυ που ανηκεις?
εχω χασει επεισοδια


________________________________________________________________________
...και τι ζητάω, τι ζητάω, μια ευκαιρια στον παραδεισο να πάω...

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/09/2009 :  21:51:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Leonardo

Σορρυ βρε sam...εσυ που ανηκεις?
εχω χασει επεισοδια


________________________________________________________________________
...και τι ζητάω, τι ζητάω, μια ευκαιρια στον παραδεισο να πάω...





Όπως θα δεις και εδώ έχω υπογράψει αυτό το καλοκαίρι στην ivorteam (πολυετές μάλιστα συμβόλαιο)... Είχαμε παλαιότερα κάποιες διαφορές αλλά όλα ήταν απλά θέμα διαπραγματεύσεων μέχρι να "κλείσω"...

...Άλλωστε ήμουν και εγώ στο "κότερο" ...όπου είχαν τεθεί οι πρώτες σκέψεις για τη δημιουργία αυτής της ομάδας (και όπου εσύ είχες λάμψει δια υης απουσίας σου)

Με τη nikatsteam ποτέ δεν είχα σχέση...

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/09/2009 :  22:32:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by nikats

Ετσι είμαστε εμείς. Αγριοι. THIS IS SPARTA.



"Ημουν ο Χαμένος Ανθυπολοχαγός της Αλβανίας. Τώρα είμαι απλά....η Υπολοχαγός Νατάσσα"!



Τώρα πέφτουν οι μάσκες...

Τι να πω, αν δεν έχεις γλεντήσει τη ζωή σου, δεν μπορεις να χαλαρώσεις με τίποτα. Σου βγαίνει μια επιθετικότητα (απο την στέρηση μάλλον...)

Την Νατάσα, δεν θα την σχολιάσω. Όχι, όχι, με τίποτα...


Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam moto
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/09/2009 :  22:35:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by reladic

Χμμμ, μάλιστα!

__________________
cool street boy...



Και εσύ βρε Ντίνο αναποφάσιστος? Δηλαδή, έλεος...


Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam moto
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/09/2009 :  22:49:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by dpkouk

μαρεσει που επιτελους η ομονοια (οχι η πλατεια..) αρχιζει να ερχεται..δακρυα τρεχουν στους οφθαλμους..χαλαλι οι προσβολες...

επι του πρακτεου, εχουμε και λεμε (καντε τυχον προσθηκες):

νικατς τιμ:

νικ
αριστοτελης
μπαμπης
geo pap
rfr
kostis

ιβορτιμ

σταματης
ιβοργουμαν
loss

αφηνω εκτος κανιβαλο,λεο κλπ μεχρι να ενταχθουν, αν ενταχθουν..
οσοι πιστοι προσελθετε, το γαλατικο χωριο τους χωραει ολους...

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...



Έέέέέμ, χμ, πρέπει να πω κάτι. Το nickname Loss είναι κατάλοιπο του thread της Καμάριζας, το αρχικό πεδίο της παρούσης αντιπαράθεσης. Αστειευόμενος ότι κορυφαίος μαραθωνοδρόμος δεν ήρθε τυχαία στην Καμάριζα, αλλά για το Ivorteam, το αστείο ήταν μόνο για το team, και όχι για το κορυφαίος, που είναι όντως ο άνθρωπος και έπρεπε να το πιάσετε αμέσως το αστείο όσοι ήσασταν εκεί (πάλι εσείς φταίτε!!!). Είπαμε ένα γεια, δυό κουβέντες για το Golf μου και δεν έχω περισσότερο θάρρος με τον Γιάννη. Για όσους δεν κατάλαβαν, Loss=απώλεια, χαμός.


Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam moto
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

reladic
Senior Forum-Runner

479 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/09/2009 :  23:38:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Ivorman

quote:
Originally posted by reladic

Χμμμ, μάλιστα!

__________________
cool street boy...



Και εσύ βρε Ντίνο αναποφάσιστος? Δηλαδή, έλεος...


Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam moto


Μεγάλε δάσκαλε ivorman αν και έχω βγάλει αγώνες υπό τη σκέπη σου αμφιταλαντεύομαι διότι προσφάτως έχω αναπτύξει καλές σχέσεις με τους αντιπάλους http://www.dailymile.com/groups/538-ymittos-training-club-marathon-running/memberships και κινδυνεύω να χρεωθώ κατασκοπεία.Οστόσο θα προσχωρήσω στο ivorteam μπάς και κάνουμε σεφτέ
Οπότε, έχουμε:
νικατς τιμ:

νικ
αριστοτελης
μπαμπης
geo pap
rfr
kostis

ιβορτιμ

σταματης
ιβοργουμαν
loss
reladic

Υ.Γ.Ψήσ' τον Παλαντζά, για δε θά 'μαστε καλά.

__________________
αραμπάς περνά, σκόνη γίνεται...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/09/2009 :  23:47:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
αρχίσαμε τα "σωκρατικά" Μου φαίνεται κόουτς...

Μιλήσαμε με τον έναν αλλα έκλεισε αλλού ...μιλήσαμε με τον άλλο αλλά δεν ήθελε να ερθει ελλάδα.... μιλήσαμε με τον τρίτο αλλά ήταν μόνο για γκόμενες και αμάξια...


....ΤΕΛΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΘΑ ΜΑΣ ΑΦΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ!!!!

Άλλα μου έταζες για να έρθω! ...(κλασσικό) Πρωτάθλημα και καλή πορεία στας ευρώπας ...!

και εντάξει στα ευρώπας στους προκριματικούς του καλοκαιριού είχαμε καλά αποτελέσματα (ήταν και οι κληρώσεις βέβαια εύκολες...δε παίξαμε και Ultra-Trail du Mont-Blanc) αλλά τώρα?

Το μόνο παρήγορο είναι ότι οι άλλοι έχουν αποκλειστεί απο τα CL και τα ευρώπας τα έχουν μόνο για καμιά επίσκεψη στην ασία και στη κωνσταντινόπουλη (στη φύλαγα αριστοτέλη που μας πούλησες ) ...Που να δουν φέτος γερμανίες, γαλλίες και αυστρίες? Πέρσι όντως κάνανε καλή πορεία σε πράγες και λοιπά...όμως φέτος?

Αλλά με το πρωτάθλημα τι γίνεται ...? Χρειαζόμαστε ενίσχυση!!!!

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/09/2009 :  23:50:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...πάνω στο παράπονο μου έσκασε ο reladic! Στο "πιστώνω" αυτό γιατί εδώ έκανες όντως καλή δουλειά στη διαπραγμάτευση!

Άντε να συμπληρώνονται τα ρόστερ!!!

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

reladic
Senior Forum-Runner

479 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/09/2009 :  00:00:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sam

...πάνω στο παράπονο μου έσκασε ο reladic! Στο "πιστώνω" αυτό γιατί εδώ έκανες όντως καλή δουλειά στη διαπραγμάτευση!

Άντε να συμπληρώνονται τα ρόστερ!!!

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.





__________________
αραμπάς περνά, σκόνη γίνεται...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

thrax
Master Forum-Runner

Greece


2502 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/09/2009 :  00:17:36  Εμφάνιση Προφίλ  Visit thrax Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
αμαν τι πάθαμε
έλεγα φέτος να πάω την κλασσική στο τουριστικό...
τώρα θα με κάνετε να την πάω αγωνιστικά...

___________________
against the wind...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

KostasPVol
Moderator

Greece


3992 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/09/2009 :  00:32:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by reladic

Υ.Γ.Ψήσ' τον Παλάντζα, για δε θά 'μαστε καλά.


Στη κατάσταση που είμαι, χλωμότατο να κάνω καλύτερο χρόνο από πέρυσι. Οπότε τσάμπα θα πληρώσει το πενταψήφιο ποσό ο Ivor...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/09/2009 :  08:49:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
νικατς τιμ:

νικ
αριστοτελης
μπαμπης
geo pap
kostis

ιβορτιμ

σταματης
ιβοργουμαν
reladic

συμφωνα με τις τελευταιες πληροφοριες ετσι εχουσιν αι ομαδες...απο δημοσιογραφικη σκοπια θεωρω οτι ο καμικαζοι του νικατς το χουν το προβαδισμα..γιατι δεν εχετε ως κριτηριο την περσινη επιδοση του κμα για οσους εχουν;


υγ σας εχω και πλανα απο τις προπονησεις: http://www.youtube.com/watch?v=FyyZ4-NGXuE

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...

Edited by - dpkouk on 12/09/2009 10:49:44
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/09/2009 :  11:27:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πρέπει να βάλουμε τα πράγματα στη θέση τους. Το θέμα με τις μπύρες (άντε και τα κρασιά - όχι εμφιαλωμένα έτσι?) σημαντικό μεν, δεν είναι το πρωταρχικό δε. Απλά δίνει υπόσταση στην κόντρα δύο διαφορετικών κόσμων :

Από τη μία ο κόσμος του ανοιχτού μυαλού, της αγάπης για τη ζωή και τον συνάνθρωπο (ιδίως αν αυτός είναι του αντιθέτου φύλλου), της προτεραιότητας στην αθλητική ισορροπία πριν από τις επιδόσεις.

Από την άλλη, ένας άλλος κόσμος, δεν θα λερώσω άλλο το στόμα μου.

Επειδή λοιπόν η αντιπαράθεση μεταφέρθηκε στον ΚΜΑ, δεν σημαίνει ότι δεν μας αφορά όλους, επειδή δεν τρέχουμε όλοι μαραθώνιο (κι εγώ 20 κουτσά χλμ την εβδομάδα καταφέρνω να κάνω, θεωρώ όμως τον εαυτό μου δρομέα, αφού αγαπάω αυτό που κάνω). Δεν είναι αντιπαράθεση μαραθωνοδρόμων, αλλά αντιπαράθεση δρομέων διαφορετικού προπονητικού ύφους και στάσης ζωής!!!

ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΗΚΩΣΟΥΝ ΕΝΑ (παγωμένο) ΠΟΤΗΡΙ ΜΠΥΡΑΣ, ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΡΕΞΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΧΛΜ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΧΑΡΟΥΝ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΘΕΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΤΕΑΜ (μιλάμε για ανωτερότητα έτσι?) ΚΑΙ ΑΣ ΑΝΕΒΕΙ Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΤΩΝ ΠΟΤΩΝ(...).

Πρέπει να βρούμε φόρμουλα να βαθμολογηθούν όλοι όσοι είναι σε θέση αυτήν την περίοδο να αγωνιστούν και για να μην το μπερδεύουμε πολύ το πράγμα, και λόγω εγγυρότητας αποτελεσμάτων, προτείνω στους απέναντι να βαθμολογηθούν και το 5άρι και το 10άρι της 8/11.

Οι φίλοι δρομείς της επαρχίας που θα αγωνιστούν σε 5, 10 και ΚΜΑ, ας μην θεωρούν περιοριστικό το γεγονός ότι (κάποιοι από αυτούς) δεν θα μπορέσουν να παρευρεθούν στη τελική σκηνή της κόντρας (την ταβέρνα!!!). Θα έχουν την ηθική ικανοποίηση ότι βοήθησαν το team μας να μην πληρ νικήσει τον αγώνα τον καλό, τον αγώνα τον σωστό (Κε Παλάντζα, σας θέλουμε και ας κάνετε χειρότερο χρόνο από επέρυσι. Η νίκη σε αυτή την κόντρα δεν είναι αυτοσκοπός. Αξία έχει η επιλογή σας).

Οι φίλοι δρομείς που δεν θα αγωνιστούν στους παραπάνω αγώνες, πρέπει να διαλέξουν μια πλευρά, να δώσουν βάρος στο νόημα της διαφοράς των δύο team (να έχουν δικαίωμα να βγάλουν τη γλώσσα στους άλλους στο... τραπέζι της κρίσης).

Καλώ λοιπόν ΟΛΟΥΣ τους δρομείς που συμμετέχουν σε αυτό το forum, να πάρουν μέρος σε αυτή την ιστορική κόντρα. Δεν με νοιάζει ποιός θα χάσει (λέμε τώρα...), αλλά ας χάσει μπροστά στο μεγαλύτερο τραπέζι δρομέων από καταβολής runningnews!!!

Ivorteam : μικρό (προς το παρόν...) σε αριθμό μελών, μεγάλο σε προθέσεις!!!


VIVA LA VIDA!!!!


P.S. Leonardo, Aad, Stefrun, Manolis, Kanivallos, Dpkouk, Koukouvagia, Rigelian, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ να σας φανταστώ ότι θα πάτε απέναντι, παρόλη τη παλιά γνωριμία με τη Νατ τον λοχαγό. Δεν ΑΝΗΚΕΤΕ εκεί.

P.S. Τα κορίτσια, οι κυρίες, οι κοπέλες, που είναι? (δεν ξεχνάμε ότι οι άλλοι είναι μισογύνηδες, έτσι?)


Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam moto

Edited by - Ivorman on 12/09/2009 12:33:22
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kostis
Forum-Runner

160 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/09/2009 :  12:33:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
υπόθεση εργασίας: λέμε τώρα στην απίθανη περίπτωση που μια από τις δύο ομάδες μαζέψει δεν μαζέψει 3-4 ανθρώπους και η άλλη δεν προλαβαίνει να συμπληρώνει τον κατάλογο τι θα γίνει με το τραπέζωμα? 4 άνθρωποι θα κεράσουν 15-20 (πεινασμένους) συναθλητές???

Εάν μάλιστα όπως είπε κι ο nikats πάμε στα πέριξ του Σταδίου (π.χ. ΣΠΟΝΔΗ 100-120euro/άτομο xωρίς κρασί)βλέπω την ομάδα από IVORTEAM να μετανομάζεται σε DAVORTEAM!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/09/2009 :  12:52:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
στα περιξ του σταδιου οπως την πλατεια προσκοπων παιζουν ταβερνακια για ολα τα βαλαντια..

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 298 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000