Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Ivorteam vs Nikatsteam
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 298

Savvas
Master Forum-Runner

Greece
4318 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/09/2009 :  16:55:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by nikats

quote:
Originally posted by Savvas

quote:
Originally posted by nikats

Τρέχα μόνος σου κι έλα να πιούμε μαζί μετά. Τι διάολο......

"Life's a piece of shit,when you look at it.
Just remember that the last laugh is on you."




Α ετσι ε δεν με θελεις στην ομαδα σου επειδη ειμαι γαυρος.

Ν Α Ι !

Ο Γκρινιαρης του Φορουμ



"Life's a piece of shit,when you look at it.
Just remember that the last laugh is on you."




Καλα θα πνιξω τον καημο μου με καμμια μπυρα.



Ο Γκρινιαρης του Φορουμ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/09/2009 :  18:23:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
1) αααα... κύριε διαιτητά ένσταση!!! ...Αυτοί "διαλέγουν" παίκτες! ...Θα πρέπει να είναι δίκαιο. Όποιος θέλει να πάει κάπου να πηγαίνει. Αμα λένε ότι δεν μας νοιάζει το στοίχημα να το δείχνουμε κιόλας ...όχι μόλις ακούσουμε επιδεινώσεις να κάνουμε τον κινέζο . Αυτά για τους γαύρους είναι αστεία. Όλοι ξέρουμε ότι ό πυρήνας τους είναι κόκκινος παρόλο που ο αρχηγός τους ατύχησε και είναι λαγός (και δυστυχώς για αυτόν ΜΟΝΟ στην ομάδα! ) ...ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΠΙΛΕΙΦΘΕΪΤΕ γιατι τους έχω ικανούς να πληρώσουν παίκτες για να έρθουν στην ομάδα μας και να μας μπουκοτάρουν περπατώντας...

2) Ρίγκο ΝΑΙ ...μην ανησυχείς όμως. Άκουσα ότι θα κάνεις 55-

3) Το 2.00 είναι κάπως νωρίς. Ειδικά εάν πρέπει να πάμε κάπου με τη συγκοινωνία. Μη κρίνουμε απο το δικό μας αποτέλεσμα (4 ώρες και μία ωρα για να πανηγυρίσουμε, να παρουμε τα αναμνηστικά μας, να ηρεμίσουμε και να πάμε) ...Κάποιος μπορεί να το κάνει σε 5 ώρες! Μη του δημιουργήσουμε και αγχος μέσα στον αγώνα εάν θα προλάβει και τη συγκέντρωση. Εάν δε ξέρετε τι να κάνετε οι γρήγοροι και δεν θέλετε να πατε σπίτι σας να κάνετε ένα μπανιο ...πηγαίνετε για ένα καφε και συναντιόμαστε αργότερα. Θεωρώ ότι τουλάχιστον για 2.30 -3.00, ή ίσως και αργότερα θα πρέπει να μιλάμε. Εάν το ορίσουμε απλά ως συνάντηση στο τερματισμό νομίζω ότι θα έχει αποτυχία. ΤΟ ΟΡΙΖΟΥΜΕ ως ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ EVENT και γιορτή μας. ΚΑΠΟΥ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ. ΟΧΙ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ. Εάν κάποιος φοβάται οτί εάν πάει σπίτι για ένα δίωρο θα βαρεθεί να έρθει και θα το πάρει ο ύπνος ας μην έρθει ποτέ ... Ούτε στη συνάντηση θα έχει πλακα εάν έρθει (ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ). Εγώ θα προτιμούσα να πάω σπίτι και να αλλάξω π.χ. αλλα αφου το θέλετε αμέσως μετά πάω πάσο ...αλλά μη το κάνουμε και βιαστική συγκέντρωση για να φάμε ένα σάντουιτς


4) Τα 20 max που λέει ο νικος μαζί με τους συνοδούς δε τα ξέρουμε. Είναι νωρίς ακόμα. Θα δούμε πόσοι είναι καμιά εικοσαριά μέρες πριν. Μπορέι να έιναι 20 max ...μπορεί να είναι και λιγότεροι ....αλλά γνωμη μου είνα ότι θα ναι περισσότεροι τελικα.

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.

Edited by - sam on 24/09/2009 18:31:44
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/09/2009 :  18:28:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ρε, θες να αρχίσω τώρα.....ε; τρώγεσαι για καυγά;
Θες να μας γράφουν τα ciao και hello;


"Life's a piece of shit,when you look at it.
Just remember that the last laugh is on you."
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/09/2009 :  18:39:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ανακοινωσις

1. Ο χρηματισμος ειναι εκτος της λογικης του ευ αγωνιζεσθαι κι ως εκ τουτου οδηγει αυτοδικαιως και τελεσιδικα σε αποβολη κι οριστικη διαγραφη απο τους πινακες των συμμετεχουσων ομαδων..

2. Η επιλογη παικτων ειναι δικαιωμα της καθε ομαδας, αρκει να γινεται διχως εγχρηματες, υπογειες συμφωνιες

3. Τις προσεχεις ημερες κλιμακιο θα επισκεπτει αιφνιδιως το γνωστο προπονητικο κεντρο του υμηττου, οπου και θα γινει αντιντοπινγκ κοντρολ. παρακαλω οπως συνεργαστειτε με τις αρχες, διοτι η μη συμμορφωσις οδηγει αυτοδικαιως σε ισοβιο αποκλεισμο απο οποιαδηποτε αγωνιστικη δραστηριοτητα και προστιμο 10 καφασια μπυρες καιζερ (αυτες πινω η ελλανοδικος επιτροπη γαρ...)

4. Ιατρικη ομαδα θα προβει σε αντιστοιχο ελεγχο και σε πολεις της περιφερειας, οπου προετοιμαζονται γνωστα και μη εξαιρετεα μελη των ομαδων (πατρα, βολο, ορεστιαδα, αμαλιαδα κλπ)

Εκ της Ελλανοδικου Επιτροπης

24-9-2009

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Plesia
Senior Forum-Runner

Germany


598 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/09/2009 :  18:42:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by dpkouk

Ανακοινωσις

1. Ο χρηματισμος ειναι εκτος της λογικης του ευ αγωνιζεσθαι κι ως εκ τουτου οδηγει αυτοδικαιως και τελεσιδικα σε αποβολη κι οριστικη διαγραφη απο τους πινακες των συμμετεχουσων ομαδων..

2. Η επιλογη παικτων ειναι δικαιωμα της καθε ομαδας, αρκει να γινεται διχως εγχρηματες, υπογειες συμφωνιες

3. Τις προσεχεις ημερες κλιμακιο θα επισκεπτει αιφνιδιως το γνωστο προπονητικο κεντρο του υμηττου, οπου και θα γινει αντιντοπινγκ κοντρολ. παρακαλω οπως συνεργαστειτε με τις αρχες, διοτι η μη συμμορφωσις οδηγει αυτοδικαιως σε ισοβιο αποκλεισμο απο οποιαδηποτε αγωνιστικη δραστηριοτητα και προστιμο 10 καφασια μπυρες καιζερ (αυτες πινω η ελλανοδικος επιτροπη γαρ...)

4. Ιατρικη ομαδα θα προβει σε αντιστοιχο ελεγχο και σε πολεις της περιφερειας, οπου προετοιμαζονται γνωστα και μη εξαιρετεα μελη των ομαδων (πατρα, βολο, ορεστιαδα, αμαλιαδα κλπ)

Εκ της Ελλανοδικου Επιτροπης

24-9-2009

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...




Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/09/2009 :  18:43:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ακου....Κε Νταλούκα: συμφωνώ με το β' μέρος των υπογραμμισμένων σου. "Μη σώσει" θέστηκα αν έρθει. Οποιοι και όσοι/ες έρθουν, τιμούν ΟΧΙ μόνο τη παρέα, αλλά και τον ίδιο τους τον κόπο.
Αλλά ρε φιλαράκι, επειδή εγώ τρώω και πίνω πολύ, σε "χαλάει" που θα πάω με τη παρέα μου, μόλις τερματίσω; Ε; ε;
Όποιος τερματίσει, ξεκινάει για εκεί.

"Life's a piece of shit,when you look at it.
Just remember that the last laugh is on you."
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/09/2009 :  18:44:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
επίτέλους να μπαίνουμε σε μια σειρά γιατί πολλά ακούγονται...

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Plesia
Senior Forum-Runner

Germany


598 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/09/2009 :  18:46:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Sam

προσωπικά, αν κρίνω από πέρυσι (οκ, είχα λιγότερο καλή φυσική κατάσταση, αλλά και πάλι φέτος, νέουρας είμαι), τότε άπαξ και πάω σπίτι και κάνω ντους, ούτε με γερανό δεν σηκώνομαι να πάω οπουδήποτε....ενώ στο επί τόπου, αφού τερματίσουμε όλοι με το καλό, ηρεμούμε (στα στρώματα, στα στρώματα), συνερχόμαστε, σουλουπωνόμαστε και βουρ στον πατσά (που λέει ο λόγος), πάμε και μας κερνάνε οι κύριοι
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/09/2009 :  18:47:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by dpkouk

Ανακοινωσις

1. Ο χρηματισμος ειναι εκτος της λογικης του ευ αγωνιζεσθαι κι ως εκ τουτου οδηγει αυτοδικαιως και τελεσιδικα σε αποβολη κι οριστικη διαγραφη απο τους πινακες των συμμετεχουσων ομαδων.. (μόνος σου θα τρέξεις)

2. Η επιλογη παικτων ειναι δικαιωμα της καθε ομαδας, αρκει να γινεται διχως εγχρηματες, υπογειες συμφωνιεςτι λές τώρα;

3. Τις προσεχεις ημερες κλιμακιο θα επισκεπτει αιφνιδιως το γνωστο προπονητικο κεντρο του υμηττου, οπου και θα γινει αντιντοπινγκ κοντρολ. where about το λένε!παρακαλω οπως συνεργαστειτε με τις αρχες, διοτι η μη συμμορφωσις οδηγει αυτοδικαιως σε ισοβιο αποκλεισμο απο οποιαδηποτε αγωνιστικη δραστηριοτητα και προστιμο 10 καφασια μπυρες καιζερ (αυτες πινω η ελλανοδικος επιτροπη γαρ...) Θα κατουρήσουμε κιόλας;

4. Ιατρικη ομαδα θα προβει σε αντιστοιχο ελεγχο και σε πολεις της περιφερειας, οπου προετοιμαζονται γνωστα και μη εξαιρετεα μελη των ομαδων (πατρα, βολο, ορεστιαδα, αμαλιαδα κλπ)

Εκ της Ελλανοδικου Επιτροπης

24-9-2009

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...



Υ.Γ. Αργύρη τον λέγανε τον άλλο, .....με τα λίγα μαλλιά!

"Life's a piece of shit,when you look at it.
Just remember that the last laugh is on you."

Edited by - nikats on 24/09/2009 18:47:26
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/09/2009 :  18:48:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Βρε πηγαινε απο βραδύς ...αλλά οι μπύρες θα αρχίσουν να μετράνε όταν έρθω και εγώ που μπορεί να μου τη δώσει και να γουστάρω να πλερώσω και να προτιμήσω να βλέπω τα αξιοθέατα στο πικέρμι για κανα μισάωρο (και εγω δε τρώω πολυ, είμαι σε δίαιτα... αλλά από πιοτο όπως ξέρεις...)

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/09/2009 :  18:49:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Plesia

Sam

προσωπικά, αν κρίνω από πέρυσι (οκ, είχα λιγότερο καλή φυσική κατάσταση, αλλά και πάλι φέτος, νέουρας είμαι), τότε άπαξ και πάω σπίτι και κάνω ντους, ούτε με γερανό δεν σηκώνομαι να πάω οπουδήποτε....ενώ στο επί τόπου, αφού τερματίσουμε όλοι με το καλό, ηρεμούμε (στα στρώματα, στα στρώματα), συνερχόμαστε, σουλουπωνόμαστε και βουρ στον πατσά (που λέει ο λόγος), πάμε και μας κερνάνε οι κύριοι




Να δώ που θα κουβαλάς χρήματα. Μη βάλεις στο σάκο τη πιστωτική σου. Δε ξέρεις τι γίνεται!!!

"Life's a piece of shit,when you look at it.
Just remember that the last laugh is on you."
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/09/2009 :  18:50:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Plesia

Sam

προσωπικά, αν κρίνω από πέρυσι (οκ, είχα λιγότερο καλή φυσική κατάσταση, αλλά και πάλι φέτος, νέουρας είμαι), τότε άπαξ και πάω σπίτι και κάνω ντους, ούτε με γερανό δεν σηκώνομαι να πάω οπουδήποτε....ενώ στο επί τόπου, αφού τερματίσουμε όλοι με το καλό, ηρεμούμε (στα στρώματα, στα στρώματα), συνερχόμαστε, σουλουπωνόμαστε και βουρ στον πατσά (που λέει ο λόγος), πάμε και μας κερνάνε οι κύριοι





Μαζί σου είμαι Plesia αλλά θα προλάβεις να τερματίσεις και να είσαι στις 2 στο μοναστηράκι? Ο αγώνας ξεκινάει στις 9...

Εγώ για τον εαυτό μου (που θέλω και ένα δεκαπεντάλεπτο-εικοσάλεπτο στο στάδιο να έρθω στις ανάσες μου, να βγάλω καμιά φωτογραφία, να χαιρετήσω και να ξε-φύγω από τον κόσμο....) ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.

Edited by - sam on 24/09/2009 18:51:59
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Plesia
Senior Forum-Runner

Germany


598 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/09/2009 :  18:50:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Κάτι μου λέει ότι δεν θα χρειαστεί......

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/09/2009 :  18:51:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sam

Βρε πηγαινε απο βραδύς ...αλλά οι μπύρες θα αρχίσουν να μετράνε όταν έρθω και εγώ που μπορεί να μου τη δώσει και να γουστάρω να πλερώσω και να προτιμήσω να βλέπω τα αξιοθέατα στο πικέρμι για κανα μισάωρο (και εγω δε τρώω πολυ, είμαι σε δίαιτα... αλλά από πιοτο όπως ξέρεις...)

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.


Αν είναι να περιμένω εσένα να τερματίσεις για να φάω μια χαψιά, πες το μου να 'χω φάει απ΄τον δρόμο. Δεν θα αντέξω νηστικός ως τ΄απόγευμα.

"Life's a piece of shit,when you look at it.
Just remember that the last laugh is on you."
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/09/2009 :  18:52:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sam

quote:
Originally posted by Plesia

Sam

προσωπικά, αν κρίνω από πέρυσι (οκ, είχα λιγότερο καλή φυσική κατάσταση, αλλά και πάλι φέτος, νέουρας είμαι), τότε άπαξ και πάω σπίτι και κάνω ντους, ούτε με γερανό δεν σηκώνομαι να πάω οπουδήποτε....ενώ στο επί τόπου, αφού τερματίσουμε όλοι με το καλό, ηρεμούμε (στα στρώματα, στα στρώματα), συνερχόμαστε, σουλουπωνόμαστε και βουρ στον πατσά (που λέει ο λόγος), πάμε και μας κερνάνε οι κύριοι





Μαζί σου είμαι Plesia αλλά θα προλάβεις να τερματίσεις και να είσαι στις 2 στο μοναστηράκι? Ο αγώνας ξεκινάει στις 9...

Εγώ για τον εαυτό μου (που θέλω και ένα δεκαπεντάλεπτο-εικοσάλεπτο στο στάδιο να έρθω στις ανάσες μου, να βγάλω καμιά φωτογραφία, να χαιρετήσω και να ξε-φύγω από τον κόσμο....) ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.


Την "έφαγες' τη κοπέλλα. Ας έρθει οτι ώρα γουστάρει. Γυναίκα είναι, άλλωστε!

"Life's a piece of shit,when you look at it.
Just remember that the last laugh is on you."
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 298 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000