Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Ivorteam vs Nikatsteam
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 298

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/09/2009 :  18:53:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
η ελλανοδικος επιτροπη επιφυλλασσεται για τη μεθοδο ελεγχου χρησης απαγορευμενων ουσιων, ωστε να αποφευχθουν οι γνωστες στρατηγικες αλλοιωσης των αποτελεσματων και υποσχεται να εφαρμοσει την κειμενη διεθνη νομοθεσια αλλα και αριστη υλικοτεχνικη υποδομη υψιστης τεχνολογιας για την επιτευξη του στοχου της

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/09/2009 :  18:53:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by nikats
Αν είναι να περιμένω εσένα να τερματίσεις για να φάω μια χαψιά, πες το μου να 'χω φάει απ΄τον δρόμο. Δεν θα αντέξω νηστικός ως τ΄απόγευμα.

"Life's a piece of shit,when you look at it.
Just remember that the last laugh is on you."



έχει πολλές μπανάνες στο στάδιο για να σβήσεις τη πείνα σου

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Plesia
Senior Forum-Runner

Germany


598 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/09/2009 :  18:54:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sam

quote:
Originally posted by Plesia

Sam

προσωπικά, αν κρίνω από πέρυσι (οκ, είχα λιγότερο καλή φυσική κατάσταση, αλλά και πάλι φέτος, νέουρας είμαι), τότε άπαξ και πάω σπίτι και κάνω ντους, ούτε με γερανό δεν σηκώνομαι να πάω οπουδήποτε....ενώ στο επί τόπου, αφού τερματίσουμε όλοι με το καλό, ηρεμούμε (στα στρώματα, στα στρώματα), συνερχόμαστε, σουλουπωνόμαστε και βουρ στον πατσά (που λέει ο λόγος), πάμε και μας κερνάνε οι κύριοι





Μαζί σου είμαι Plesia αλλά θα προλάβεις να τερματίσεις και να είσαι στις 2 στο μοναστηράκι? Ο αγώνας ξεκινάει στις 9...

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.




Καλεεεεεεεεεέ, στην ίδια ομάδα είμαστε, που είναι η πίστη σου?....ακούς εκεί αν προλάβω να τερματίσω....... τσ τσ τσ...........

Όσο για την ώρα, το κάνουμε και 14.30, δεν τίθεται θέμα νομίζω, ή το αφήνουμε 14.00 και πάνε οι πρώτοι και σιγά σιγά οι υπόλοιποι. Ο άντρας μου θα με περιμένει με μηχανή εξάλλου, οπότε θα είμαι ευκίνητη και γρήγορη.

Edited by - Plesia on 24/09/2009 18:55:53
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/09/2009 :  18:59:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
πλεσια συμπλήρωσα ...αλλα δε πρόλαβες να το διαβάσεις ότι εγω για τον εαυτό μου ΔΕΝ είμαι σίγουρος ότι θα προλάβω.

ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΙΣΤΗ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ...Στο μπαχαλο που γίνεται στον τερματισμό και στα μετρό εκείνη τη μέρα δεν έχω... Χώρια που όπόυ πάω στο μοναστηράκι μέσα στα στενά θα πηγαίνω με ταχύτητα σαλιγκαριού (οπότε εάν διαλέξετε κανα μέρος καμιά τριακοσαριά μέτρα μακρυά απο το μετρό ...ελάτε να με τραβήξετε)

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Plesia
Senior Forum-Runner

Germany


598 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/09/2009 :  19:03:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sam

πλεσια συμπλήρωσα ...αλλα δε πρόλαβες να το διαβάσεις ότι εγω για τον εαυτό μου ΔΕΝ είμαι σίγουρος ότι θα προλάβω.

ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΙΣΤΗ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ...Στο μπαχαλο που γίνεται στον τερματισμό και στα μετρό εκείνη τη μέρα δεν έχω... Χώρια που όπόυ πάω στο μοναστηράκι μέσα στα στενά θα πηγαίνω με ταχύτητα σαλιγκαριού (οπότε εάν διαλέξετε κανα μέρος καμιά τριακοσαριά μέτρα μακρυά απο το μετρό ...ελάτε να με τραβήξετε)

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.




Όντως δεν πρόλαβα, αλλά και πάλι αστειευόμουν ούτως ή άλλως!

Έχω περισσό χιούμορ, δεν παλεύεται η ζωή διαφορετικά!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/09/2009 :  19:08:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...καλά.- Κρατήστε μου μια καρέκλα πάντως ...γιατί, μεσημέρι θα ναι, απόγευμα θα ναι ... θα ρθω

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/09/2009 :  19:16:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sam

quote:
Originally posted by nikats
Αν είναι να περιμένω εσένα να τερματίσεις για να φάω μια χαψιά, πες το μου να 'χω φάει απ΄τον δρόμο. Δεν θα αντέξω νηστικός ως τ΄απόγευμα.

"Life's a piece of shit,when you look at it.
Just remember that the last laugh is on you."



έχει πολλές μπανάνες στο στάδιο για να σβήσεις τη πείνα σου

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.



Σύμφωνα με την "εξέλιξη των ειδών" (Darwin 1862) έχουμε φτάσει στα σαρκοφάγα. Δεν μείναμε στα κλαδιά, φίλε!

"Life's a piece of shit,when you look at it.
Just remember that the last laugh is on you."
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/09/2009 :  19:18:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sam

πλεσια συμπλήρωσα ...αλλα δε πρόλαβες να το διαβάσεις ότι εγω για τον εαυτό μου ΔΕΝ είμαι σίγουρος ότι θα προλάβω.

ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΙΣΤΗ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ...Στο μπαχαλο που γίνεται στον τερματισμό και στα μετρό εκείνη τη μέρα δεν έχω... Χώρια που όπόυ πάω στο μοναστηράκι μέσα στα στενά θα πηγαίνω με ταχύτητα σαλιγκαριού (οπότε εάν διαλέξετε κανα μέρος καμιά τριακοσαριά μέτρα μακρυά απο το μετρό ...ελάτε να με τραβήξετε)Και μέσα στις αποβάθρες να βρείτε μαγαζί, δε θα διαφωνήσω!

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.



"Life's a piece of shit,when you look at it.
Just remember that the last laugh is on you."
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/09/2009 :  19:22:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
πλακα πλακα πώς ξανανεβαινουμε μετα ως τον ευαγγελισμο για το μετρο, ειναι κι ανηφορα...

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/09/2009 :  19:24:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Η πιο συγκινητική περσινή μου στγμή στο μαραθώνιο ήταν όταν είδα τα μάρμαρα... Η δεύτερη πιο συγκινητική στιγμή μου (στιγμές μου) ήταν όταν βγήκα έξω και κάθησα καμιά ώρα απέναντι χειροκροτώντας αυτούς που έβλεπαν και εκείνοι πρώτη φορά τα μάρμαρα (αναγνωρίζοντας και φίλους μου μάλιστα ή δρομείς που για κάποιο διάστημα είχαμε τρέξει μαζί και για κάποιο λόγο μείναν πίσω). Υπολογίστε ότι και να γίνει και φέτος κάποια λεπτά τουλάχιστον θα προτιμήσω να τα "φάω" εκεί...

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/09/2009 :  19:27:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by dpkouk

πλακα πλακα πώς ξανανεβαινουμε μετα ως τον ευαγγελισμο για το μετρο, ειναι κι ανηφορα...

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...


το 'χω κάνει 5 φορές στο παρελθόν. Και στο 04,39,00 και στο 03,54,00. Μη σε τρομάζει. Τα πόδια σου σε πονάνε την επόμενη ημέρα!

"Life's a piece of shit,when you look at it.
Just remember that the last laugh is on you."
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Plesia
Senior Forum-Runner

Germany


598 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/09/2009 :  19:29:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by nikats

quote:
Originally posted by dpkouk

πλακα πλακα πώς ξανανεβαινουμε μετα ως τον ευαγγελισμο για το μετρο, ειναι κι ανηφορα...

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...


το 'χω κάνει 5 φορές στο παρελθόν. Και στο 04,39,00 και στο 03,54,00. Μη σε τρομάζει. Τα πόδια σου σε πονάνε την επόμενη ημέρα!

"Life's a piece of shit,when you look at it.
Just remember that the last laugh is on you."



Και την επόμενη, και την μεθεπόμενη, και την παράλλη.....
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/09/2009 :  19:30:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sam

Η πιο συγκινητική περσινή μου στγμή στο μαραθώνιο ήταν όταν είδα τα μάρμαρα... Η δεύτερη πιο συγκινητική στιγμή μου (στιγμές μου) ήταν όταν βγήκα έξω και κάθησα καμιά ώρα απέναντι χειροκροτώντας αυτούς που έβλεπαν και εκείνοι πρώτη φορά τα μάρμαρα (αναγνωρίζοντας και φίλους μου μάλιστα ή δρομείς που για κάποιο διάστημα είχαμε τρέξει μαζί και για κάποιο λόγο μείναν πίσω). Υπολογίστε ότι και να γίνει και φέτος κάποια λεπτά τουλάχιστον θα προτιμήσω να τα "φάω" εκεί...

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.


κοίτα μάστορα..το καλαμπούρι ειναι πριν, κατα τη διάρκεια αλλά και μετά τον τερματισμό. Θες να βγάλουμε ενα υποτυπώδες χρονοδιάγραμμα: 0900-1300 αγώνας. 1300-1330 μάζεμα. 1330-1400 χαζολόημα. 1400-1430 μετάβαση. Αρα 15,00 ειναι καλά;

Υ.Γ. η "μικρή" κατηγορία θα περιμένει τη "μεγάλη" στο Στάδιο.-

"Life's a piece of shit,when you look at it.
Just remember that the last laugh is on you."

Edited by - nikats on 24/09/2009 19:31:31
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/09/2009 :  19:36:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Οτι ώρα σας βολεύει ... Από τις 2 και μετά ...Απλά προσωπικά ίσως έρθω λίγο πιο αργά, κατά τις 2.30 (εάν μιλάμε πάντα για μοναστηράκι που υπολογίζω και κάποια ώρα για να έρθω)

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.

Edited by - sam on 24/09/2009 19:39:18
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/09/2009 :  19:58:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Plesia

quote:
Originally posted by nikats

quote:
Originally posted by dpkouk

πλακα πλακα πώς ξανανεβαινουμε μετα ως τον ευαγγελισμο για το μετρο, ειναι κι ανηφορα...

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...


το 'χω κάνει 5 φορές στο παρελθόν. Και στο 04,39,00 και στο 03,54,00. Μη σε τρομάζει. Τα πόδια σου σε πονάνε την επόμενη ημέρα!

"Life's a piece of shit,when you look at it.
Just remember that the last laugh is on you."



Και την επόμενη, και την μεθεπόμενη, και την παράλλη.....που θα τερματίσουμε παρέα



"Life's a piece of shit,when you look at it.
Just remember that the last laugh is on you."
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 298 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000