Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Ivorteam vs Nikatsteam
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 298

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/09/2009 :  09:46:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sam

quote:
Originally posted by Run Forest Run

Πέραν των προπονήσεων κάθε μέλος της nikatsteam έχει και καθήκον να στρατολογεί νέα μέλη για την ομάδα.

Πως έλεγε το σύνθημα ‘πρώτοι στα μαθήματα πρώτοι στον αγώνα’.

Έπεται συνέχεια…

ΥΓ Σας θυμίζω ότι η φίλη μας η Denise επειδή δεν έχει αναφορά από κλασσική θα έχει σαν βάση τον καλύτερο της χρόνο (3:49’) + 10' = 3:59'

ΚΤΩΜΕΝΟΣ ΗΔΟΥ

¨


ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΒΡΕ ΜΠΑΜΠΗ?????

...Μόλις τώρα το μαθα!

3.49 στη ΒΟΣΤΩΩΩΩΩΝΗ ...και θές να της βάλεις και δέκα λεπτά "λόγω" κλασσικής και δε ντρέπεσαι που το γράφεις, και μου "παρεξηγιέσαι" και καλα κιόλας! (ναι το χάψαμε νομίζεις )

ΒΡΕ ΜΕ ΤΙ ΜΠΑΜΠΕΣΗΔΕΣ ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.




Αν θυμάστε, το είχα ποστάρει το γεγονός ότι όσο δεν φτάνουμε σε τελική συμφωνία για τους κανονισμούς, ο καθένας θα προσπαθεί να τους προσαρμόσει στο ρόστερ της ομάδας του, που διαρκώς διαμορφώνεται.

Να πω την αλήθεια, νόμιζα ότι είχαμε τελειώσει με τους κανονισμούς. (Ξανα)γράφω, ότι αποκλειστικός διαπραγματευτής για τους κανονισμούς είναι ο Sam, όλοι οι υποδέλοιποι, απλά προτείνουμε ότι σκεφτούμε (όπως εγώ είχα προτείνει τα 10', πριν πολλά-πολλά ποστ).

Σκέφτομαι ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ, να ΠΡΟΤΕΊΝΩ (και περιμένω σαφή απάντηση Νικ) απαράβατο κανόνα, που έχει πραγματική σχέση με αυτό το στοίχημα και το πνεύμα του thread :

ΘΑ ΜΕΤΡΗΣΟΥΝ ΟΙ ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ (θετικές-αρνητικές) ΜΟΝΟ ΤΩΝ ΠΡΟΣΩΠΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΥΡΕΘΟΥΝ ΣΤΟ ΚΟΤΕΡ ΣΤΗΝ ΜΕΤΑΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΑΒΕΡΝΑ. Μόνο όποιος τραυματιστεί έχει δικαίωμα να ''διαγωνιστεί'' ο χρόνος του, εν απουσία του (θέλω να πιστεύω ότι κανείς δεν θα θυσιάσει την ταβέρνα μόνο και μόνο για να μη μετρήσει ο, ενδεχομένως, κακός του χρόνος). Ούτως ή άλλως, δεν θα είναι καλός, εφόσον τραυματίστηκε.

Περιμένω το Nikatsteam να τοποθετηθεί.


Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/09/2009 :  10:05:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Ivorman

Σκέφτομαι ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ, να ΠΡΟΤΕΊΝΩ (και περιμένω σαφή απάντηση Νικ) απαράβατο κανόνα, που έχει πραγματική σχέση με αυτό το στοίχημα και το πνεύμα του thread :

ΘΑ ΜΕΤΡΗΣΟΥΝ ΟΙ ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ (θετικές-αρνητικές) ΜΟΝΟ ΤΩΝ ΠΡΟΣΩΠΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΥΡΕΘΟΥΝ ΣΤΟ ΚΟΤΕΡ ΣΤΗΝ ΜΕΤΑΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΑΒΕΡΝΑ. Μόνο όποιος τραυματιστεί έχει δικαίωμα να ''διαγωνιστεί'' ο χρόνος του, εν απουσία του (θέλω να πιστεύω ότι κανείς δεν θα θυσιάσει την ταβέρνα μόνο και μόνο για να μη μετρήσει ο, ενδεχομένως, κακός του χρόνος). Ούτως ή άλλως, δεν θα είναι καλός, εφόσον τραυματίστηκε.



Εχεις απόλυτο ΔΙΚΙΟ κόουτς. ΚΑι ακόμα πιο αυστηρό μάλιστα:

Μετράνε οι επιδόσεις όσων εμφανιστούν στη ταβέρνα. ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ (ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ) ΘΑ ΜΕΤΡΗΣΕΙ ΤΟ -5%...

Επίσης δε παίζει το "τελικά δε κατέβηκα στον αγώνα..." άρα βγάλτε με απέξω. Σιγά μη ψάχνουμε ποιος κατέβηκε ή όχι και τους χρόνους του ή άν κάποιον το πήρε ο ύπνος τη τελευταία στιγμή, ή αν το μετάνιωσε. Βάζουμε -5% και όλα μια χαρά!

ΌΠΟΙΟΣ θέλει να αποχωρήσει από ομάδα ΜΟΝΟ με δήλωση του εδώ μέχρι τη προηγουμένη δωδεκάτη ώρα (Σάββατο 23.59). Να "αρρωστήσει" στις επόμενες 7-8 ώρες δε γίνεται εκτός εάν τα θέλει ο ... και το περάσει το Σαββατόβραδο στα μπουζούκια...

Τώρα η ομάδα του (που θα πληρώσει και για αυτόν) ας τα βρει μεταξύ της.... Εάν δε του είχε εμπιστοσύνη ας μην τον έβαζε. Αφού δεχόμαστε ότι "ΕΠΙΛΕΓΟΥΜΕ" δρομείς, τότε δε θα σας φορτωθεί κανείς που δεν τον "ξέρετε".

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.

Edited by - sam on 25/09/2009 10:10:00
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/09/2009 :  10:06:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Ivorman

quote:
Originally posted by sam

quote:
Originally posted by Run Forest Run

Πέραν των προπονήσεων κάθε μέλος της nikatsteam έχει και καθήκον να στρατολογεί νέα μέλη για την ομάδα.

Πως έλεγε το σύνθημα ‘πρώτοι στα μαθήματα πρώτοι στον αγώνα’.

Έπεται συνέχεια…

ΥΓ Σας θυμίζω ότι η φίλη μας η Denise επειδή δεν έχει αναφορά από κλασσική θα έχει σαν βάση τον καλύτερο της χρόνο (3:49’) + 10' = 3:59'

ΚΤΩΜΕΝΟΣ ΗΔΟΥ

¨


ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΒΡΕ ΜΠΑΜΠΗ?????

...Μόλις τώρα το μαθα!

3.49 στη ΒΟΣΤΩΩΩΩΩΝΗ ...και θές να της βάλεις και δέκα λεπτά "λόγω" κλασσικής και δε ντρέπεσαι που το γράφεις, και μου "παρεξηγιέσαι" και καλα κιόλας! (ναι το χάψαμε νομίζεις )

ΒΡΕ ΜΕ ΤΙ ΜΠΑΜΠΕΣΗΔΕΣ ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.




Αν θυμάστε, το είχα ποστάρει το γεγονός ότι όσο δεν φτάνουμε σε τελική συμφωνία για τους κανονισμούς, ο καθένας θα προσπαθεί να τους προσαρμόσει στο ρόστερ της ομάδας του, που διαρκώς διαμορφώνεται.

Να πω την αλήθεια, νόμιζα ότι είχαμε τελειώσει με τους κανονισμούς. (Ξανα)γράφω, ότι αποκλειστικός διαπραγματευτής για τους κανονισμούς είναι ο Sam, όλοι οι υποδέλοιποι, απλά προτείνουμε ότι σκεφτούμε (όπως εγώ είχα προτείνει τα 10', πριν πολλά-πολλά ποστ).

Σκέφτομαι ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ, να ΠΡΟΤΕΊΝΩ (και περιμένω σαφή απάντηση Νικ) απαράβατο κανόνα, που έχει πραγματική σχέση με αυτό το στοίχημα και το πνεύμα του thread :

ΘΑ ΜΕΤΡΗΣΟΥΝ ΟΙ ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ (θετικές-αρνητικές) ΜΟΝΟ ΤΩΝ ΠΡΟΣΩΠΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΥΡΕΘΟΥΝ ΣΤΟ ΚΟΤΕΡ ΣΤΗΝ ΜΕΤΑΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΑΒΕΡΝΑ. Μόνο όποιος τραυματιστεί έχει δικαίωμα να ''διαγωνιστεί'' ο χρόνος του, εν απουσία του (θέλω να πιστεύω ότι κανείς δεν θα θυσιάσει την ταβέρνα μόνο και μόνο για να μη μετρήσει ο, ενδεχομένως, κακός του χρόνος). Ούτως ή άλλως, δεν θα είναι καλός, εφόσον τραυματίστηκε.

Περιμένω το Nikatsteam να τοποθετηθεί.


Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam



Μέσ'το μυαλό μου είσαι αρχηγέ! Αυτό ακριβώς σκεφτόμανε κι εγώ!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/09/2009 :  10:09:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Sam, άλλο λέει ο αρχηγός: Αν δεν παρεβρεθούν στην ταβέρνα είναι ΣΑΝ να διαγράφηκαν (Παγορόπουλος, τον θυμάται κανείς; ) από την ομάδα, να μην μετρήσουν ούτε θετικά ούτε αρνητικά. Δηλαδή, οι ομάδες να είναι ΜΟΝΟ όσοι είναι στην ταβέρνα.
Σωστά κατάλαβα;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/09/2009 :  10:14:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ναι ρίγκο, και εγώ το κάνω πιο αυστηρό. Εάν κάνεις 5 ώρες και "απογοητεύτηκες" και δε γουστάρεις να έρθεις ας μην έρθεις ...θα μετρήσει το -5% όπως θα μέτραγε και εάν ερχόσουν. Εάν κάνεις 2 ώρες και προτιμήσεις να πιεις σαμπάνιες στο χίλτον από το να κάνεις παρέα στα φιλαράκια σου ...πάλι το -5%. Εάν το πρωί σε πάρει ο ύπνος ...θα μετρήσει το ίδιο. Εάν "τραυματιστείς", το ίδιο (όπως μέτρησε και πέρσι για "κάποιους" που τραυματισμένοι τερμάτισαν πιο αργά και τώρα έχουν αβαντάζ). Άλλωστε εάν έχεις τραυματισμό που σου απαγορεύει να έρθεις στη ταβέρνα είναι απίθανό να έχεις βελτιωθεί απο πέρσι για να μετραγε ο θετικός σου χρόνος.


Ο μόνος τρόπος να μη μετρήσει ο χρόνος σου η συμμετοχή σου ως αρνητική είναι να το δηλώσεις εσύ (ή η ομάδα σου) εδώ μέχρι τις 23.59 την προηγούμενη μέρα...

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.

Edited by - sam on 25/09/2009 10:36:28
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Savvas
Master Forum-Runner

Greece
4318 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/09/2009 :  11:00:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Με λιγα λογια οποιος παει καλα στον αγωνα ας ερθει στο τραπεζι αλλα οποιος δεν παει καλα τον μπουλο.

Ο Γκρινιαρης του Φορουμ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/09/2009 :  12:19:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Savvas

Με λιγα λογια οποιος παει καλα στον αγωνα ας ερθει στο τραπεζι αλλα οποιος δεν παει καλα τον μπουλο.

Ο Γκρινιαρης του Φορουμ



Με αυτό που προτείνω Σάββα, θέλω να εξασφαλίσω ότι δεν θα μπουν στις ομάδες άτομα μόνο και μόνο για να τις βοηθήσουν να κερδίσουν, αλλά που ούτε να μας δουν, ούτε να μας γνωρίσουν θάθελαν. Δεν είναι αυτό το νόημα του στοιχήματος, όπως φαντάζομαι είναι σε όλους πεντακάθαρο.

Φυσικά, το αντίστροφο, δεν μας χαλάει καθόλου. Όσοι γουστάρουν να βρεθούμε παρέα, δεν είναι καθόλου απαραίτητο να λάβουν μέρος στο στοίχημα. Είναι ικανή, αλλά όχι αναγκαία συνθήκη (τι σας θυμίζω τώρα έέέ?).

Όποιος δεν εμφανιστεί επειδή δεν πήγε καλά, έχει προδώσει την εμπιστοσύνη της παρέας του και στο φινάλε έχει χάσει (ή μάλλον δεν τόχε ποτέ) το όλο πνεύμα της υπόθεσης.


Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Koukouvagia
Elite Forum-Runner

1662 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/09/2009 :  12:22:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Ivorman

Με αυτό που προτείνω Σάββα, θέλω να εξασφαλίσω ότι δεν θα μπουν στις ομάδες άτομα μόνο και μόνο για να τις βοηθήσουν να κερδίσουν, αλλά που ούτε να μας δουν, ούτε να μας γνωρίσουν θάθελαν. Δεν είναι αυτό το νόημα του στοιχήματος, όπως φαντάζομαι είναι σε όλους πεντακάθαρο.

Φυσικά, το αντίστροφο, δεν μας χαλάει καθόλου. Όσοι γουστάρουν να βρεθούμε παρέα, δεν είναι καθόλου απαραίτητο να λάβουν μέρος στο στοίχημα. Είναι ικανή, αλλά όχι αναγκαία συνθήκη (τι σας θυμίζω τώρα έέέ?).

Όποιος δεν εμφανιστεί επειδή δεν πήγε καλά, έχει προδώσει την εμπιστοσύνη της παρέας του και στο φινάλε έχει χάσει (ή μάλλον δεν τόχε ποτέ) το όλο πνεύμα της υπόθεσης.




Έτσι ακριβώς! Καλά τα λες coach!

________________________

Μα να'τη, έρχεται που ξεπροβάλει σαν ποδοβολητό σελήνης!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Savvas
Master Forum-Runner

Greece
4318 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/09/2009 :  12:54:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Το ξερω Γιαννη μου πλακα κανω.

Ο Γκρινιαρης του Φορουμ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Dejan
Master Forum-Runner

Greece


3884 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/09/2009 :  13:09:17  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Dejan Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Τελικά.... εγώ σε ποια ομάδα είμαι?

______________________
* It's a beautiful life *
Everything comes to an end, life must go on.... Enjoy it...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/09/2009 :  13:21:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Dejan

Τελικά.... εγώ σε ποια ομάδα είμαι?

______________________
* It's a beautiful life *
Everything comes to an end, life must go on.... Enjoy it...



Υπάρχει κάποια σύγχισις επί του θέματος? Εάν (εννοείται) θέλεις-θέλετε, σας έχουμε προσκαλέσει πολλάκις με ευχάριστη προσμονή!!!


Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/09/2009 :  13:23:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Savvas

Το ξερω Γιαννη μου πλακα κανω.

Ο Γκρινιαρης του Φορουμ



Το κατάλαβα Σάββα ότι κάνεις πλάκα, αλλά επειδή το ερώτημα ήταν εύλογο και μπορεί καποιοι να το σκέφτηκαν σοβαρά, γι' αυτό τάγραψα.

Δεν βλέπω απάντηση από απέναντι και ανησυχώ...


Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/09/2009 :  13:32:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by nikats

Ο Αδέκαστος Μπάρας ΚΑΙ δουλέυει και τσατάρει. ΕΥΓΕ!

"Life's a piece of shit,when you look at it.
Just remember that the last laugh is on you."


O ΑΓΩΝΑΣ ΤΩΡΑ ΔΙΚΑΙΩΝΕΤΑΙ...

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/09/2009 :  13:39:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Dejan

Τελικά.... εγώ σε ποια ομάδα είμαι?

______________________
* It's a beautiful life *
Everything comes to an end, life must go on.... Enjoy it...



Θα σου λεγα τώρα ...άλλα έχε χάρη!

I-V-O-R-T-E-A-M ....20 φορές το κάναμε φροντιστήριο για να το θυμάσαι

(συγγνώμη παιδιά ...τον έχουμε μόνο για το τρέξιμο. Μη του βάλετε κάνα κουίζ στο τερματισμό γιατί θα καούν τα τσιπ)

------------------------------------

...Σοβαρά όμως τώρα: Γιάννη αγόρι μου, δεν έχεις (εχετε) δηλώσει ακόμα! "Δυο ομάδες έχει η ζωή... Διάλεξε μια καί έμπα"

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Dejan
Master Forum-Runner

Greece


3884 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/09/2009 :  13:52:31  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Dejan Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Ωραία διαλέγω τη μία από της δύο μη με πείτε και διπλοθεσίτη!

______________________
* It's a beautiful life *
Everything comes to an end, life must go on.... Enjoy it...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 298 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000