Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Ivorteam vs Nikatsteam
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 298

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/09/2009 :  21:54:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Που πάτε να μου κάνετε τον Ροτσα ...Μπουμπλή!!! (σε τα μας τώρα???)



------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Run Forest Run
Advanced Forum-Runner



359 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/09/2009 :  22:02:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sam
[
a) Άμα σου πω ότι εδώ και 15-20 μέρες έχει ενημερωθεί για τη ταβέρνα (είμαι ο πρώτος με τον οποίο ήρθε σε επαφή) και δεν της το προχώρησα(ρώτα την) ενώ αυτή ήταν μέσα, γιατί έχετε τον γκρινιάρη τον νίκατς που ήδη γκρίνιαζε για τον Paul (που μένει και ελλάδα το παληκάρι και είμαστε στο dailymile μαζί ΠΡΙΝ καν μάθετε εσείς τι είναι)?

Το αντίθετο, μου έγραψε οτι της τα ζάλιζες 2 βδομαδες να μπεί στην ομάδα σας. Εγώ μια ερώτηση έκανα και και σε 30' πήρα θετική απάντηση

β) άμα σου πώ ότι δήλωσε γιατί νόμιζε ότι είναι στην ομάδα του SAM? (ρώτα την)

Το αντίθετο. Καταχάρηκε όταν έμαθε ποια είναι η ομάδα
μας και ποιά η αντίπαλη.


c) άμα σου πω ότι ωραία να τη λέμε στους άλλους αλλά να μή κάνουμε τον κινέζο όταν την "κάνουμε" τη κουτσουκελιά μας εμείς...


?????

δ) άμα σου πω τώρα (γιατί μου αρέσει όταν γυρνάνε τα δικά σας εναντίον σας ) ότι ΘΕΛΩ ΤΗ ΝΤΕΝΙΖ να γραφτεί ΕΔΩ (απο ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ IP !!!! ) ...και να μας ενημερώσει για το πλήρες βιογραφικό της γιατί δεν τη ξέρω και απο εχθές και ποιος μου το λέει ότι δεν έχει άλλους μαραθώνιους και πρέπει να τη τσεκάρουμε...

ε) και άμα σου πω το τελευταίο (γιατι μου αρέσει όπως είπα να γυρνάνε εναντίον σας), ότι έαν δε μπρούμε να τη τσεκάρουμε (ο paul έγραφε εδώ και μήνες πριν το στοίχημα ότι πάει για ΠΡΩΤΟ του μαραθώνιο και άρα λέει αλήθεια ...ενώ τα ίχνη της denise στο dailymile XANONTAI πριν το 2009 και άρα δε ξέρω τι λέει για πριν και που έχει τρέξει -- ξέρω μόνο ότι ΦΕΤΟΣ είχε δηλώσει πριν το στοίχημα το 3.49 στη ΒΟΣΤΩΝΗ) ...και άρα θα πρέπει να αποφασίσει ο ΑΓΩΝΟΔΙΚΗΣ για το χρόνο αναφοράς της ο οποίος πιστέυω ότι πρέπει να είναι ο φετινός της που είναι ΣΙΓΟΥΡΟΣ και σε ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ, ακόμα και εάν γίνει τέτοιο σκάνδαλο και απλά τη "πιστέψουμε" για πέρσι και την δηλώσουμε με τον περσινός της χρόνος της ΒΟΣΤΩΝΗΣ...αφου ΩΣ ΓΝΩΣΤΟ η ΒΟΣΤΩΝΗ είναι ο δυσκολότερος μαραθώνιος στο κόσμο και άρα αφού εκεί έκανε τόσο ...εδώ θα είχε κάνει θεωρητικά λιγότερο και άρα πρέπει να της αφαιρεθεί κάτι απο τον αγωνοδίκη.

ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΚΑΝΩ ΕΝΣΤΑΣΗ και ας δουλέψει και λίγο ο αγωνοδίκης...

χοχοχο

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.





ΚΤΩΜΕΝΟΣ ΗΔΟΥ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/09/2009 :  22:07:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Run Forest Run

[quote]Originally posted by sam
[
a) Άμα σου πω ότι εδώ και 15-20 μέρες έχει ενημερωθεί για τη ταβέρνα (είμαι ο πρώτος με τον οποίο ήρθε σε επαφή) και δεν της το προχώρησα(ρώτα την) ενώ αυτή ήταν μέσα, γιατί έχετε τον γκρινιάρη τον νίκατς που ήδη γκρίνιαζε για τον Paul (που μένει και ελλάδα το παληκάρι και είμαστε στο dailymile μαζί ΠΡΙΝ καν μάθετε εσείς τι είναι)?

Το αντίθετο, μου έγραψε οτι της τα ζάλιζες 2 βδομαδες να μπεί στην ομάδα σας. Εγώ μια ερώτηση έκανα και και σε 30' πήρα θετική απάντηση

β) άμα σου πώ ότι δήλωσε γιατί νόμιζε ότι είναι στην ομάδα του SAM? (ρώτα την)

Το αντίθετο. Καταχάρηκε όταν έμαθε ποια είναι η ομάδα
μας και ποιά η αντίπαλη.




ΣΟΒΑΡΑ πάντως ...Εγω ΣΟΒΑΡΑ τα έγραψα αυτά!

Μη δημιουργείς εντυπώσεις εκτός εάν όντως σου είπε έτσι οπότε ΔΕ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΤΗ ΔΕΚΤΩ ΜΕ ΤΗ ΚΑΜΙΑ γιατί όλα τα χαμε ...δε θα μας βγάλει και ψεύτες κάποιος ουρανοκατέβατος

Εγώ πάντως (και εφόσον κάνεις πλάκα ΕΣΥ σε αυτά που έγραψες) δεν έχω πρόβλημα με τη κοπέλα (εάν δεν έρθει άλλωστε εσεις θα χρεωθείτε το -5%) ...Αρκεί να ληφθούν υπόψιν οι λογικές ενστάσεις μου (για τις οποίες σας ευχαριστώ καθότι εσείς μου ανοίξατε τα μάτια )


------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.

Edited by - sam on 25/09/2009 22:14:50
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Run Forest Run
Advanced Forum-Runner



359 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/09/2009 :  22:25:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Run Forest Run

Κατινιά το καταντήσαμε.
Σουπα μουπες.

Εις αυριον τα νεότερα

ΚΤΩΜΕΝΟΣ ΗΔΟΥ



ΚΤΩΜΕΝΟΣ ΗΔΟΥ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/09/2009 :  23:22:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
[i[i]Originally posted by Run Forest Run[/i]

Κατινιά το καταντήσαμε.
Σουπα μουπες.

Εις αυριον τα νεότερα

ΚΤΩΜΕΝΟΣ ΗΔΟΥ



ΣΥΜΦΩΝΩ +10000000 ...σου στειλα pm

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.

Edited by - sam on 25/09/2009 23:27:18
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Dimosthenis
Master Forum-Runner

Greece
4411 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/09/2009 :  01:25:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Run Forest Run

ΥΓ Έχω όλη μέρα συνάχι χωρίς πυρετό. Χθες μετά την προπόνηση αισθανόμουν καλύτερα απ το κρύωμα. Να πάω αύριο για Long Run?

ΚΤΩΜΕΝΟΣ ΗΔΟΥ



Αν και "χάθηκα" από τις αντεγκλήσεις (άσχετο), σου συνιστώ να πας διότι το τρέξιμο είναι καλό φάρμακο για το συνάχι.Βέβαια πιθανώς μετά θα ξαναμπουκώσεις. (προσωπική εμπειρία)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Dimosthenis
Master Forum-Runner

Greece
4411 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/09/2009 :  02:02:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αυτήν δεν την θέλω σε καμμία ομάδα. την φοβάμαι:
http://www.youtube.com/watch?v=uA-jJTy5nEI&feature=related
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/09/2009 :  08:58:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
οσον αφορα πιθανους συμμετεχοντες-συμμετεχουσες που αναφερονται απο τα μελη των ομαδων, ΚΑΜΙΑ εγγραφη σε ομαδα δεν θα γινεται οριστικα δεκτη διχως προηγουμενως να γινει εγγραφη στο φορουμ και ο συμμετεχων/ουσα δηλωσει ευθαρσως και στην ελληνικη/αγγλικη/γαλλικη/ισπανικη γλωσσα (αυτες γνωριζει η ελλανοδικος επιτροπη, που παλιοτερα ασκουσε το λειτουργημα του καμακιου εις γνωστα τουριστοστεκια της αθηνας) την προτιμηση του σε 1 εκ των 2 ομαδων καθως και το χρονο του/της στον ΚΜΑ 08 ή σε προσφατο μαραθωνιο/10αρι ως και τις 30/9/2009. σε περιπτωση μη εμφανισης του στην ταβερνα, ισχυουν τα προαναφερθεντα.

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

thrax
Master Forum-Runner

Greece


2502 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/09/2009 :  11:19:03  Εμφάνιση Προφίλ  Visit thrax Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
και Γερμανικά αναλαμβάνω ευχαρίστως...

___________________
against the wind...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

thrax
Master Forum-Runner

Greece


2502 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/09/2009 :  11:20:43  Εμφάνιση Προφίλ  Visit thrax Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Αυτήν την Γκουτσέρα τη θέλω στην ομάδα μας, και ας μην τρέξει...

___________________
against the wind...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/09/2009 :  12:02:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εμείς τη θέλουμε γενικά... αυτή δε μας θέλει :)

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

reladic
Senior Forum-Runner

479 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/09/2009 :  13:42:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ρε παιδιά! δε μπορώ να σας παρακολουθήσω, πατε πολύ γρήγορα και έχω χάσει καθε επαφή με τη μπάλλα.
Εγώ με ποιανού την ομάδα είμαι με του ivorkats ή με του nickman

__________________
αραμπάς περνά, σκόνη γίνεται...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

aad
Elite Forum-Runner

Greece
1701 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/09/2009 :  14:39:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ρε Ντίνο

Ελα με την δική μου ομάδα (DRAGON TEAM) και θα ξάνουμε τον δράκο να τους πιεί τις μπύρες!!!

aad

ΥΓ: Παιδόπουλα και παιδοπούλες!
θα φτιάξω (σας το έχω πει ήδη) κι εγώ ομάδα και θα μας (την δικιά μου δηλαδή και τις δικές σας) με τους (απλούστατους) όρους και κανόνες, που ήδη έχω γράψει... ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ!

ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΗ:
Τα μέλη των ομάδων ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΘΑΡΟ ΧΡΟΝΟ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 3:20!!!

1) Από κάθε ομάδα βαθμολογούνται οι ΠΕΝΤΕ (5) πρώτοι τερματίσαντες
2) Οι ΚΑΘΑΡΟΙ χρόνοι τερματισμού του κάθε μέλους αθροίζονται και βγαίνει ο "συνολικός χρόνος ποινής" της κάθε ομάδας.
3) Αν σε μια ομάδα ΔΕΝ ΤΕΡΜΑΤΙΣΟΥΝ ΠΕΝΤΕ ΜΕΛΗ, τότε, για κάθε τερματισμό που λείπει μέχρι τους πέντε (5), προστίθεται στην ομάδα "χρόνος ποινής" 6 ώρες 0 λεπτά 1 δευτερόλεπτο.
4) Η ομάδα με τον ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΠΟΙΝΗΣ κερδίζει.
5) Οι χαμένες ομάδες ΠΟΤΙΖΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΣΚΑΣΜΟΥ ΟΛΑ ΤΑ ΤΕΡΜΑΤΙΣΑΝΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΚΕΡΔΙΣΜΕΝΗΣ (οι εγκαταλείψαντες ΔΕΝ ΠΟΤΙΖΟΝΤΑΙ!!!... ας πρόσεχαν να τερμάτιζαν!!!)...
6) ΤΟ ΠΟΤΙΣΜΑ ΤΩΝ ΚΕΡΔΙΣΜΕΝΩΝ ΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΜΟΝΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΟΤΙΣμΑΤΟΣ

Τέλειοι και απλούστατοι κανόνες!!!

Για να βλέπω κανένα πρόθυμο μέλος για εγγραφή στο DRAGON TEAM!!!

Ευχαριστώ για τα χειροκροτήματα!!!

Αντώνης Δραγώνας
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/09/2009 :  14:51:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by reladic

Ρε παιδιά! δε μπορώ να σας παρακολουθήσω, πατε πολύ γρήγορα και έχω χάσει καθε επαφή με τη μπάλλα.
Εγώ με ποιανού την ομάδα είμαι με του ivorkats ή με του nickman

__________________
αραμπάς περνά, σκόνη γίνεται...



Ντίνο, μη μπερδεύεσαι. Οι ομάδες είναι... τέσσερις, όχι δύο. Εκτός από τις Ivorkats και Nickman, είναι και οι Katsman και Ivornick.

Διάλεξε και πάρε!!!


Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/09/2009 :  16:07:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Mπούρου-μπούρου-μπούρου...... ΟΤΙ ΕΙΠΕ Ο ΑΔΕΚΑΣΤΟΣ πιο πάνω.
Με αυτό τάσσομαι εγώ.
ΚΑι οχι "μαιμουδιές".
Πάμε να το μαμήσουμε για δυό μαιμούδες.
Να πω κάτι: Ας δηλώσουν όποιοι θέλουν και ας έρθουν. Και ο καθένας ας αναλάβει τις επιλογές του.

"Life's a piece of shit,when you look at it.
Just remember that the last laugh is on you."

Edited by - nikats on 26/09/2009 16:08:33
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 298 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000