Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Ivorteam vs Nikatsteam
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 298

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2009 :  11:25:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πάσο! Mea culpa. Πότε θα 'ρθεις στο....στρατόπεδο για σωματική βελτίωση;

"....σκεφτείτε τι είναι η ληστεία μιας τράπεζας μπροστά στην ίδρυση μιας τράπεζας!"Β.Β
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2009 :  11:28:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Faith No More

quote:




..aγωνοδίκη μπορούμε να κάνουμε κάτι να σε ντύσουμε απροκάλυπτα στα nikatsοχρώματα του πολέμου???

_____________________________________
..what u wanted 2 see good has made u blind



....δεν τίθεται ΠΛΕΟΝ θέμα......Όποιος δαγκώνει το χέρι που τον ταίζει, δεν έχει θεση ανάμεσά μας.
Ας παραμείνει απλός θεατής των τεκτενομένων.
ειναι αυτό που λέμε "ποιά ειναι η διαφορά ανάμεσα στο sex και τη τσόντα;"

"....σκεφτείτε τι είναι η ληστεία μιας τράπεζας μπροστά στην ίδρυση μιας τράπεζας!"Β.Β
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Faith No More
Senior Forum-Runner



604 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2009 :  11:36:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by nikats

Πάσο! Mea culpa. Πότε θα 'ρθεις στο....στρατόπεδο για σωματική βελτίωση;

"....σκεφτείτε τι είναι η ληστεία μιας τράπεζας μπροστά στην ίδρυση μιας τράπεζας!"Β.Β



To επόμενο ΣΑ/ΚΥ φορτώνω...Μ72 και έρχομαι...ΓΕΣ (παράρτημα Υμηττού) για επιστράτευση...

_____________________________________
..what u wanted 2 see good has made u blind
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2009 :  11:45:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by nikats

Kαι ξεκινάω με τα ...εύκολα:
ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ το "στοίχημα" (ποτά του τραπεζιού ή το τραπέζι ολόκληρο-αυτό θα το δούμε πιο κάτω- να "πληρωθεί" ΑΥΘΗΜΕΡΟΝ λόγω του οτι πολλοί αγωνιζόμενοι προέρχονται απο αλλες πολεις εκτός της Αθήνας θα πρέπει να αναχωρήσουν την ίδια ημέρα;
Απάντηση ας δώσουν δύο τουλάχιστον μέλη της ομάδας σας. Ειτε θετικά είτε αρνητικά.
(έχετε δύο μέλη ακόμα;!!!!!)





Ας τα πάρουμε λοιπόν ένα-ένα. Πρώτον, όλα τα μέλη του team, έχουν ισότιμη ψήφο σε όλα τα θέματα, (γιατί υπήρξαν κάτι ψιλοκαρφιά περί του αντιθέτου-ο αγωνοδίκης να το λάβει υπ' όψη παρακαλώ...).

Συμφωνούμε, όπως πρώτοι άλλωστε είπαμε μετά από σχόλιο του Θρακός, ότι η ''απονομή'' πρέπει να γίνει αυθημερόν, για τους μη διαμένοντες στο κλεινόν άστυ. Ιδανικά για τους περισσότερους (δεν ξέρω ομως αν ισχύει αυτό για όλους) το απόγευμα της Κυριακής, για να μαζέψουν λίγο τα κομμάτια τους οι μαραθωνοδρόμοι.

Νομίζω ότι ήταν σαφές από την αρχή ότι μιλάγαμε για τα ποτά (ακριβολογώντας μάλιστα, λέγαμε τις μπύρες, άντε και το κρασί). Θάθελα να μαζέψω και να γνωρίσω όσους πιο πολλούς φίλους γίνεται και όχι ο χαμένος να μετράει κεφάλια και να υπολογίζει κόστος, σαν συμπέθερος που βλέπει τη λίστα για το τραπέζωμα μετά το γάμο και τούρχεται κόλπος.

Περιμένω τη γνώμη των μελών.


Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam moto

Edited by - Ivorman on 13/09/2009 12:03:28
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2009 :  11:59:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ορίστε ...να η αλήθεια για τη πραγματική φύση τους... Ρατσιστές ενάντια στους υπόλοιπους δρομείς...

Ελιτιστές ...που το αίμα τους είναι γαλάζιο...!

Χώρια που αποκαλούνται μεταξύ τους με στρατιωτικούς βαθμούς ...!

Τι μου θυμίζει ...τι μου θυμίζει ...τι μου θυμίζει?

...


Anyway ...Νίκο σκέψου το όμως ξανά! Δεν είναι το βασικό θέμα ΠΟΙΟΣ θα κερδίσει το στοίχημα (στην ανάγκη θα χάσουμε βρε αδελφέ -λέμε τώρα-) ...Είναι μια ευκαιρία να μαζευτούμε όσοι περισσότεροι γίνεται και να γιορτάσουμε εκείνη τη μέρα. Εμείς και το στοίχημα χαλαρά το παίρνουμε ...Και άσε τα απροσανατολιστικά για τα 100 και τα 200 μέτρα... Το ΚΜΑ γιορτάζουμε και όπως θα δεις στο site του έχει τρεις αγώνες εκείνη τη μέρα!

Και για να μη παραπονιέστε εσείς η "elit" της δρομικής κοινότητας, εσείς οι ορκισμένοι μαραθωνοδρόμοι , εσείς οι απευθείας απόγονοι του Φειδιππίδη ....στη βαθμολογία τα αποτελέσματα των 5κ/10κ είναι μόλις το 1/7 του συνόλου... Δε διαμορφώνουν καταστάσεις εάν είστε όντως τόσο καλοί όσο λέτε! (...είστε???)

Εκτός εάν η κουβέντα γίνεται γιατί εσείς δε μπορείτε να μαζέψετε τη "νεολαία" στο άθλημα και φοβάστε ότι θα κατεβάσετε κενή ομάδα... όπου και για αυτό κάτι θα βρούμε να κάνουμε (στα τμήματα μας ανήκουν εκατοντάδες νέοι δρομείς... θα σας δανείσουμε κανέναν)

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2009 :  12:01:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by nikats

Θέμα δεύτερον.
ΔΕΝ συμφωνούμε στο να καταμετρηθούν και χρόνοι όσων συμμετάσχουν στους αγώνες 10Κ και 5Κ.
Μας απασχολεί το θέμα του μαραθωνίου, οχι πρωταρχικά αλλά αποκλειστικά.
Αν εσάς σας απασχολούν ακόμα και οι αγώνες 200μ και 400μ (προς άγραν μελών φυσικά, σιγά μην σας νοιάζει "Η ανάπτυξη του κλασσικού αθλητισμού στην Ελλάδα!!!") καλά κάνετε. Εμείς δεν σας ακολουθούμε.
Ασε που αν βρείς συγκρίσιμα μεγέθη βελτίωσης απο το ...."περσυνό 5αρι", θα 'ναι για να γελάει ο κάθε πικραμένος.

Απάντηση παρακαλώ.

"....σκεφτείτε τι είναι η ληστεία μιας τράπεζας μπροστά στην ίδρυση μιας τράπεζας!"Β.Β



Εδώ, έχουμε θέμα.

Θα ήθελα να μας εξηγήσετε γιατί σας απασχολεί μόνο ο μαραθώνιος και όχι το 5άρι και το 10άρι.

Καταλαβαίνω ότι ίσως πιστεύεις ότι με τους κανονισμούς που προτείνει ο Sam να αδικούνται οι μαραθωνοδρόμοι, οι οποίοι κοπιάζουν πολύ παραπάνω για τον αγώνα τους. Εμένα δεν θα με απασχολούσε, αλλά το καταλαβαίνω και περιμένω προτάσεις αλλαγής υπολογισμού/συμμετοχής των χρόνων των μικρότερων αποστάσεων. Αλλά να μην παίξουν καθόλου?

Ο Rigelian θα τρέξει 10άρι και θέλει να είναι μέσα (και εμείς τον θέλουμε!!!). Εδώ εγώ σκέφτομαι σοβαρά να επιταχύνω το πρόγραμμά μου και να το τρέξω και εγώ, για να είμαι μέσα στο παιχνίδι και όχι μόνο σαν επίτιμος πρόεδρος.

Νόμιζα ότι όλοι είμαστε δρομείς και όχι μόνο οι μαραθωνοδρόμοι. Εκτός εάν αυτό πιστεύετε, οπότε πάω πάσο.


Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam moto
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2009 :  12:05:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
φοβούνται ιβορ....φοβούνται .... Εκεί στη "Σπάρτη" άμα χάσουν το στοίχημα, χάνουν και τη τιμή τους ...χάνουν και τη ζωή τους ακόμα...

Εδώ στην "Αθήνα" άμα το χάσουμε το πολύ πολύ να πιούμε μια μπύρα παραπάνω

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2009 :  12:08:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Ivorman

quote:
Originally posted by nikats

Kαι ξεκινάω με τα ...εύκολα:
ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ το "στοίχημα" (ποτά του τραπεζιού ή το τραπέζι ολόκληρο-αυτό θα το δούμε πιο κάτω- να "πληρωθεί" ΑΥΘΗΜΕΡΟΝ λόγω του οτι πολλοί αγωνιζόμενοι προέρχονται απο αλλες πολεις εκτός της Αθήνας θα πρέπει να αναχωρήσουν την ίδια ημέρα;
Απάντηση ας δώσουν δύο τουλάχιστον μέλη της ομάδας σας. Ειτε θετικά είτε αρνητικά.
(έχετε δύο μέλη ακόμα;!!!!!)





Ας τα πάρουμε λοιπόν ένα-ένα. Πρώτον, όλα τα μέλη του team, έχουν ισότιμη ψήφο σε όλα τα θέματα, (γιατί υπήρξαν κάτι ψιλοκαρφιά περί του αντιθέτου-ο αγωνοδίκης να το λάβει υπ' όψη παρακαλώ...).

Συμφωνούμε, όπως πρώτοι άλλωστε είπαμε μετά από σχόλιο του Θρακός, ότι η ''απονομή'' πρέπει να γίνει αυθημερόν, για τιυς μη διαμένοντες στο κλεινόν άστυ. Ιδανικά για τους περισσότερους (δεν ξέρω ομως αν ισχύει αυτό για όλους) το απόγευμα της Κυριακής, για να μαζέψουν λίγο τα κομμάτια τους οι μαραθωνοδρόμοι.

Νομίζω ότι ήταν σαφές από την αρχή ότι μιλάγαμε για τα ποτά (ακριβολογώντας μάλιστα, λέγαμε τις μπύρες, άντε και το κρασί). Θάθελα να μαζέψω και να γνωρίσω όσους πιο πολλούς φίλους γίνεται και όχι ο χαμένος να μετράει κεφάλια και να υπολογίζει κόστος, σαν συμπέθερος που βλέπει τη λίστα για το τραπέζωμα μετά το γάμο και τούρχεται κόλπος.

Περιμένω τη γνώμη των μελών.


Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam moto



.....ΟΚ. Οταν λοιπόν αποφασίσουν τα μέλη σας, με το καλό, μας λέτε και εμάς τι αποφασίσατε. Εχουμε άλλωστε τόσες μέρες μπροστά μας. Με την ησυχία σας.

"....σκεφτείτε τι είναι η ληστεία μιας τράπεζας μπροστά στην ίδρυση μιας τράπεζας!"Β.Β
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

KostasPVol
Moderator

Greece


3992 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2009 :  12:26:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by dpkouk

καταρχας κυριε παλαντζα σας επαναφερω στην ταξη, η επι χρημασι προσφορα σε διαγωνιζομενη ομαδα αντιβαινει τους ορους του αγωνος...
κωστας π. (kostaspvol) {αν συνεχισετε κυριε btw αυτη τη συμπεριφορα θα ακυρωθειτε...θα φυγετε, θα πατε αλλου}...

Ένστασις! Δεν ανησυχώ. Σύμφωνα με τους άγραφους νόμους της Βουλής (βλέπε Siemens), όποιος τα παίρνει, απαλλάσεται πανηγυρικά. ΔΕΝ ΠΑΡΑΙΤΟΥΜΑΙ!!!!!!!!!!!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2009 :  12:31:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Ivorman

quote:
Originally posted by nikats

Θέμα δεύτερον.
ΔΕΝ συμφωνούμε στο να καταμετρηθούν και χρόνοι όσων συμμετάσχουν στους αγώνες 10Κ και 5Κ.
Μας απασχολεί το θέμα του μαραθωνίου, οχι πρωταρχικά αλλά αποκλειστικά.
Αν εσάς σας απασχολούν ακόμα και οι αγώνες 200μ και 400μ (προς άγραν μελών φυσικά, σιγά μην σας νοιάζει "Η ανάπτυξη του κλασσικού αθλητισμού στην Ελλάδα!!!") καλά κάνετε. Εμείς δεν σας ακολουθούμε.
Ασε που αν βρείς συγκρίσιμα μεγέθη βελτίωσης απο το ...."περσυνό 5αρι", θα 'ναι για να γελάει ο κάθε πικραμένος.

Απάντηση παρακαλώ.

"....σκεφτείτε τι είναι η ληστεία μιας τράπεζας μπροστά στην ίδρυση μιας τράπεζας!"Β.Β



Εδώ, έχουμε θέμα.

Θα ήθελα να μας εξηγήσετε γιατί σας απασχολεί μόνο ο μαραθώνιος και όχι το 5άρι και το 10άρι.

Καταλαβαίνω ότι ίσως πιστεύεις ότι με τους κανονισμούς που προτείνει ο Sam να αδικούνται οι μαραθωνοδρόμοι, οι οποίοι κοπιάζουν πολύ παραπάνω για τον αγώνα τους. Εμένα δεν θα με απασχολούσε, αλλά το καταλαβαίνω και περιμένω προτάσεις αλλαγής υπολογισμού/συμμετοχής των χρόνων των μικρότερων αποστάσεων. Αλλά να μην παίξουν καθόλου?

Ο Rigelian θα τρέξει 10άρι και θέλει να είναι μέσα (και εμείς τον θέλουμε!!!). Εδώ εγώ σκέφτομαι σοβαρά να επιταχύνω το πρόγραμμά μου και να το τρέξω και εγώ, για να είμαι μέσα στο παιχνίδι και όχι μόνο σαν επίτιμος πρόεδρος.

Νόμιζα ότι όλοι είμαστε δρομείς και όχι μόνο οι μαραθωνοδρόμοι. Εκτός εάν αυτό πιστεύετε, οπότε πάω πάσο.


Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam moto



ΘΑ ΔΕΧΤΟΥΜΕ το α' και μόνο σκέλος του θέματος. Αυτό για τα 10Κ. Τα 5Κ σαφώς και δεν τα θεωρούμε άξια λόγου. Απλά "τσόντα" στη γιορτή.
Αλλά αφού ο σκοπός του project ειναι fun , δεν θα μπορούσα να στερήσω απο το φιλοθεάμον κοινό το οποίο μας παρακολουθεί μέρες τώρα, την απόλαυση του τερματισμού των πιο πάνω αναφερθέντων δρομέων.
Ευελπιστώντας πως και τα δικά μας αιτήματα θα θεωρηθούν κάτω απο το ίδιο διαλλακτικό πρίσμα, ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ στα Π Ο Τ Α και στα 10Κ.


Υ.Γ. εννοείτε πως ισχύει το "βελτίωση σε σχέση με το ίδιο περσυνό αγώνα". Έτσι;
"....σκεφτείτε τι είναι η ληστεία μιας τράπεζας μπροστά στην ίδρυση μιας τράπεζας!"Β.Β

Edited by - nikats on 13/09/2009 12:35:41
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2009 :  12:33:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
οκ... πεντάρηδες άλλωστε δεν είχαμε



edit: ...έτσι δεν είναι κόουτς ...ή έκανα λαλακία?

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.

Edited by - sam on 13/09/2009 12:34:41
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2009 :  12:35:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by KostasPVol

quote:
Originally posted by dpkouk

καταρχας κυριε παλαντζα σας επαναφερω στην ταξη, η επι χρημασι προσφορα σε διαγωνιζομενη ομαδα αντιβαινει τους ορους του αγωνος...
κωστας π. (kostaspvol) {αν συνεχισετε κυριε btw αυτη τη συμπεριφορα θα ακυρωθειτε...θα φυγετε, θα πατε αλλου}...

Ένστασις! Δεν ανησυχώ. Σύμφωνα με τους άγραφους νόμους της Βουλής (βλέπε Siemens), όποιος τα παίρνει, απαλλάσεται πανηγυρικά. ΔΕΝ ΠΑΡΑΙΤΟΥΜΑΙ!!!!!!!!!!!!!


εδω ισχυει το "καθαρα χερια" κυριε παλαντζα..δεν θα με ταυτισετε με τους χριστοφορακους, εφραιμηδες και λοιπους μη εξαιρετεους...

οσο για τη συμμετοχη του ριγκο, θεωρω οτι πρεπει να γινει δεκτη, καθοτι ο κμα εχει 3 αγωνες εκεινη την ημερα
Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...

Edited by - dpkouk on 13/09/2009 12:36:40
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2009 :  12:37:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
διαιτητά ...μην αποκαλύπτεσαι ακόμα! ...το δέκτηκαν και μόνοι τους ...Όταν σε χρειαστούμε τότε να "εκτεθείς"

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.

Edited by - sam on 13/09/2009 12:38:18
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2009 :  12:40:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Θαυμάσια!
Θα δεχτούμε σαν Επιτροπή Ανακοίνωσης Προηγουμένων Επιδόσεων τους εξής: τον "Εφιάλτη" σαν ουδέτερο, τον Sam απο τις ....Ουρσουλίνες και εμένα απο μας;
ΣΥΜΦΩΝΟΙ;
(αρκεί ενα ΝΑΙ! Που να ψάχνεις δυό μέλη Κυριακάτικο Ξύπνημα τώρα...)

"....σκεφτείτε τι είναι η ληστεία μιας τράπεζας μπροστά στην ίδρυση μιας τράπεζας!"Β.Β
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

IVORWOMAN
Forum-Runner

Greece


113 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2009 :  12:42:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αν και το συμβόλαιο απαγορεύει στον "μεγάλο" κόουτς να αναλάβει άλλες γυναίκες,για σένα Plesia θα κάνω μια εξαίρεση (το ότι είσαι ψιλή και όμορφη θα προσπαθήσω να μην το σκέφτομαι...)Η θέση σου είναι εδώ,μαζί μας και όχι με την ταλιμπάν τιμ!!! Σε προσκαλώ λοιπόν επίσημα να ενισχύσεις την ομάδα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 298 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000