Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Ivorteam vs Nikatsteam
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 298

KostasPVol
Moderator

Greece


3992 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/09/2009 :  00:25:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by dpkouk

επαναλαμβανω οτι περα απο τις συμμετοχες στις ομαδες ΟΛΟΙ ειναι καλοδεχουμενοι στο φαγοποτι μετα την κλασικη...πληρωνει ο νικατς λογω προστιμου...

σταμο οντως το εξελ δωστο και σε κοουτς-νικ για να τηρουνται ισες αποστασεις

υγ κυριε παλαντζα τι εχετε να δηλωσετε ως κατοχος του παγκοσμιου ρεκορ;;;;;

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...

Αυτός ο χρόνος, το 2:00:00, αποτελεί ρουτίνα. Και για του λόγου το αληθές, να πριν λίγο καιρό έκανα 2:00:00: http://www.runningnews.gr/?id=5469

Βέβαια δεν τον έκανα σε μαραθώνιο, αλλά σε ημιμαραθώνιο, αλλά ντάξει, σε 21 χιλιόμετρα διαφορά θα κολλήσουμε τώρα?
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

KostasPVol
Moderator

Greece


3992 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/09/2009 :  00:35:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Επ'ευκαιρίας όπως έγραψα στη σελίδα 13, 2:59:39 έκανα πέρυσι, κι όχι 2:59:38 που έχει η λίστα. Έχω που έχω να κυνηγήσω δύσκολο χρόνο, μην αφαιρούμε και δευτερόλεπτα στον χρόνο που κυνηγάω! (θα μας κατηγορήσουν και για παραπλανητική διαφήμιση στην υπογραφή του sam)

Edited by - KostasPVol on 30/09/2009 00:37:19
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Dimosthenis
Master Forum-Runner

Greece
4411 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/09/2009 :  02:10:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Θα συμφωνήσω με τον Sam πως άλλη αλλαγώ κανονισμών δεν αντέχεται. Αλλωστε ο στόχος είναι να βρεθούμε. Πάμε έτσι και του χρόνου να 'μαστε καλά το βελτιώνουμε. Επειδή η πρόταση του Μπάμπη μου φαίνεται καλή προτείνω το εξής:
Οπως προτείνει ο Μπάμπης μια βδομάδα πριν τον μαραθώνιο απλά να δηλώσουμε όλοι ποιος κατά την γνώμη μας θα είναι ο χρόνος μας. Ετσι θα υπάρχουν τα στοιχεία μετά τον αγώνα για να δούμε πως δουλεύει το κριτήριο του Μπάμπη. Έτσι του χρόνου (να 'μαστε καλά πρώτα απ' όλα) συζητάμε εκ νέου τους κανόνες και κρατάμε τους ίδιους, ή προσθέτουμε ή αφαιρούμε ανάλογα αλλά δοκιμασμένα πλέον πράγματα.
Για φέτος όμως το "RFR¨ κριτήριο, εκτός συναγωνισμού.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/09/2009 :  07:56:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by IVORWOMAN

Hello guys,I'm Megan Fox and I join IVORTEAM...





οντως η σκεψη του μπαμπη ειναι πολυ καλη.αλλα σεβομαι αυτο που λεει ο σταματης κι επειδη οντως του βγηκε η ψυχη να το φτιαξει συν οτι μας πηρε καμια 70αρια σελιδες να καταληξουμε, προτεινω κι εγω να μην εφαρμοσθει.μπορουμε ομως να το τεσταρουμε, οπως λεει ο δημοσθενης και ναναι στα υποψην για του χρονου..ας μην μπουμε σε νεο κυκλο διεργασιων καλυτερα φετος

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...

Edited by - dpkouk on 30/09/2009 08:02:18
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

aad
Elite Forum-Runner

Greece
1701 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/09/2009 :  08:12:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Παληκάρια!!!

Κατανόείστε, ότι οι παράξενοι υπολογισμοί ΜΟΝΟ ζημιά κάνουν!

Κάνουν ζημιά ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΛΑΚΑ...

Και κάποιοι, που θα έπαιζαν ευχάριστα, δεν το κάνουν...

Με συγχωρείτε, που σας προσγειώνω λιγάκι, αλλά, όταν μια διαδικασία είναι περίπλοκη, παράξενη και ακατανόητη, τότε ΔΕΝ ΕΛΚΕΙ συμμετοχές...

Το να αθροίσετε τους χρόνους των μελών των ομάδων είναι, δυστυχώς για τον ΑΠΕΙΡΟ ΧΡΟΝΟ που χρησιμοποιήσατε, το απλούστερο και το δικαιότερο...

Κατά τ' άλλα περί ορέξεως, σαφώς, κολοκυθόπιτα!!!

Αντώνης Δραγώνας
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/09/2009 :  09:43:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δε μας αφήνεις και συ στην ησυχία μας ρε παληκάρι... Μή σώσεις και "μας" παίξεις ποτέ. Μαζευτήκαμε παραπάνω απο όσοι ελπίζαμε και δε χωράνε και πολλοί περισσότεροι. Μην ανησυχείς, δε θα λείψεις...

ΣΟΡΡΥ αλλά τα ζητάει ...


@μπάμπης ...το να εκτιμήσουμε το πόσο κοντά στο χρόνο που υπολογίζουμε θα πέσουμε έχει ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ενδιαφέρον (και στατιστικά) αλλά δεν εκτιμά το πόσο καλύτεροι γινόμαστε (που ήταν η αρχική σπίθα που μας έφερε εδώ), εκτιμά το πόσο ΑΥΤΟΓΝΩΣΙΑ έχουμε. Κάτι νομίζω αρκετά διαφορετικό. Φυσικά και θα με ενδιέφερε να δω τι πιστεύουμε για τον εαυτό μας αλλά προσωπικα δεν είμαι σίγουρος ότι θα είχε για μένα ενδιαφέρον ένα στοίχημα για αυτό. ΝΑΙ... θα χαρείς πολύ που κατάφερες να ξεπεράσεις το στόχο σου κατά 10 λεπτά!!! ...Υποθέτω επίσης ότι θα απογοητευτείς αρκετά που δε κατάφερες να τον φτάσεις για 10 λεπτά!!! Αλλά σε ότι αφορά στη "χαρά" σου σε σχέση με το στοίχημα αυτό καθ'αυτο και το πνεύμα φιλικού "ανταγνωνισμού" που δημιουργήσαμε εδώ, δε μου μοιάζει λογικό αυτά τα δύο να είναι το ίδιο. Ούτε το να φτάνεις το στόχο σου και όταν τον ξεπερνάς να αισθάνεσαι ταυτόχρονα ότι απομακρύνεσαι από τον "στόχο" σου "εδώ". Μου αρέσει κάπως (εάν και δείχνει ανταγωνιστικό πνεύμα αλλά...παιδιά είμαστε) που η σχετικά απόλυτη απόδοση μου (και όχι η ουσιαστική αυτογνωσία μου) έχουν περισσότερη σχέση με το συγκεκριμένο στοίχημα. Θα μπορούσαμε να μαζευτούμε και να ρίξουμε το κέρμα επίσης. Προτιμώ να μου βάλουν οι άλλοι έναν στόχο (με κάποια κριτήρια), έστω και εάν δεν είναι ο 100% δίκαιος για μένα, και να δοκιμασω να πάω όσο καλύτερα γίνεται για να τον πλησιάσω έστω ή και να τον περάσω. Η ταπεινή μου προσωπική άποψη μιας που αναφέρθηκε (υποθέτω ότι οι άλλοι -οι περισσότεροι πιθανόν-, να σκέφτονται και διαφορετικά).


ΙVORTEAM! Οδηγεί τις εξελίξεις, Οδηγεί τον ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ! (και μας αρέσουν τα φιλικά "στοιχήματα" και οι κερασμένες κρύες μπύρες) ...και IVORMAN ...και KOUKOUVAGIA ...και RIGELIAN ...και PLESIA ...και PAUL C ...και RELADIC ...και IVORWOMAN ...και KOSTASPVOL (2.59.38!!!) ...και MANOLIS ...και SAM! Μήπως ο επόμενος είσαι ΕΣΥ ??????

Συμμετοχές/Κανονισμοί εδώ! - Δήλωσε συμμετοχή με την IVORTEAM εδώ!

Edited by - sam on 30/09/2009 10:03:21
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/09/2009 :  09:53:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ρε συ, στον ...Βασιλάκη! Τον λουστράκο; Τον βιοπαλαιστή; ντροπή σου.

@ aad Καλά σου λέει όμως, τα θέλει και σένα ο κ@λος σου.
Δεν είδες πως μπήκαν στη θέση τους κάποιοι που το παίζανε "κάπως". Για πάγαινε 4-5 σελίδες πιο πρίν να δείς πως τους έβαλα στη θέση τους! Τα μαζέψανε και απο δω παν κι άλλοι. Φίλοι ηταν και φίλοι παραμένουν. Αλλά οχι στο "παιγνίδι μας" αυτό.
1+1 κάνουν=2-0! που λεέι κι ο Sam. Ή μπαίνεις σε μια ομάδα απ΄τις δυό και "παίζεις στο παιγνίδι μας" ή "οξω απ΄τη παράγκα". Προτάσεις και προσκλήσεις έγιναν και απο τις δυό πλευρές. Οποιος δεν είπε ΝΑΙ,no problem, έχει κι άλλα τόσα, πολύ ενδιαφέροντα threads στο forum για να ασχοληθεί. Μη μας τα ζαλίζετε άλλο εσείς οι απ΄έξω.-(τελεία και παύλα).

Υ.Γ. ΝΑΙ, ηταν οφσαιντ!!

"I feel Im growing older
And the songs that I have sung echo in the distance
Like the sound of a windmill goin round"

Edited by - nikats on 30/09/2009 09:59:54
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/09/2009 :  10:08:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Run Forest Run



2ον Denise
Της φερθήκαμε αφιλόξενα και μας έχει δικαίως παρεξηγήσει. 3 μέρες προσπαθούσε να κάνει registration μέχρι που έβαλε το αφεντικό της να την γράψει. Ας είμαστε πιο φιλικοί με ξένους που θέλουν να έλθουν απ του διαόλου τη μάνα στη χώρα μας και να τρέξουν δίπλα μας.

3ον ΘΡΥΛΟΣ
Παίξαμε έξυπνα όσο είχαμε δυνάμεις. Δυστυχώς νικηθήκαμε από ανώτερους αντίπαλους


ΚΤΩΜΕΝΟΣ ΗΔΟΥ



Θέμα κανονισμού δεν τίθετε πλέον babis. Αποδεχόμαστε την ομολογουμένως πολύ καλή δουλειά του SAM. Εγώ είχα την ευκαιρία να κάνω κάποιες δοκιμές σε κάποια "σενάρια" και το βρίσκω σωστό και δίκαιο. επιμέρους παράμετροι και βέβαια θα συζητηθούν πάλι. Αλλά σε γενικές γραμμές, αυτό κρατάμε.

Όσο για το αν φερθήκα,εγώ, γιατί εγώ ανέλαβα το θέμα μιας και εγώ εχω εξ αρχής την ευθύνη απέναντι στ' άλλα παιδιά, με αφιλόξενα στη Denise, αναλαμβάνω εγώ να επανορθώσω. Εχω μια γκαρσονιέρα κάπου στου ******* και θα την φιλοξενήσω και θα της δείξω τα αξιοθέατα καθώς και Athens by night!
Δεν ξέρεις όμως όλη την ιστορία, παρά ίσως μόνον οτι σου έγραψε.
Εχεις pm στο dmile. Αλλά και απο δώ να σε διαβεβαιώσω πως -με όσα Αγγλικά γνωρίζω και η στγγεκριμένη μιλάει "Αμερικάνικα"-αυτή μου έδωσε την εντύπωση πως θεωρεί οτι είμαστε επαγγελματικές ομάδες!!!! Για την ταμπακιέρα (amstel-heineken) δεν ήξερε, ή μάλλον τα ήξερε λάθος.

Τέλος, μας κάνατε υπερήφανους άλλη μια βραδυά με τον τρόπο που κοιτάξατε την Αρσεναλ στα μάτια. Δε στέκομαι στο σκόρ, γιατί το β' γκόλ ηταν οφσαιντ.

"I feel Im growing older
And the songs that I have sung echo in the distance
Like the sound of a windmill goin round"

Edited by - nikats on 30/09/2009 10:15:13
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Evita
Elite Forum-Runner

Botswana


1076 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/09/2009 :  10:09:58  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Evita Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Ρε παιδιά αυτος ο Nikats παίρνει ναρκωτικά,η το εχει ρίξει απο νωρίς στις μπύρες,η έχει καιρό να δεί γυναίκα,δεν εξηγείται αλλιως.
Ο sam που φαινόταν σοβαρό παιδί,και ο αλλος ο ivorman οικογενειάρχης,πως διάβολο τους έβαλε στο λούκι,τώρα θα μου πείς εδω έβαλε και το πουλέν μου.
Αντώνη μη δίνεις σημασία στις προσβολές,έχεις καταθέσει προ πολλού τα διαπιστευτήρια σου

Την φωτιά φοβούνται τα ερπετά ...


Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/09/2009 :  10:13:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
αντωνη μια τελευταια σημειωση με ολη την αγαπη και το σεβασμο που σου εχω- και το ξερεις..

η ευελιξια ειναι μεγα προτερημα κι οταν δεν μας βγαινουν τα κουκια, μπορουμε να κινηθουμε λιγο διαφορετικα, ευελικτα, για χαρη της παρεας, της πλακας, του χαβαλε.το ξαναπα, κανενος η ακεραιοτητα, η αξιοπιστια, αξιοπρεπεια ή οτιδηποτε αλλο δεν κρινεται απο αυτο το παιχνιδι μεταξυ φιλων απο ολες τις γωνιες της ελλαδας -κι οχι μονο εσχατως- πανω σε ενα κοινο χομπι.αυτα και σταματαω εδω με αυτο το ζητημα, ελπιζοντας να σε δω σε καποια ομαδα ή στην παρεα μας μετα τον αγωνα..και παλι με ολο το σεβασμο φιλαρακο..

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/09/2009 :  10:16:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Του ηλίθιου του δείχνανε τον ήλιο και αυτός κοίταζε το δάχτυλο!
Αλλά που να το καταλάβεις....Ηλίθιε!

"I feel Im growing older
And the songs that I have sung echo in the distance
Like the sound of a windmill goin round"

Edited by - nikats on 30/09/2009 10:16:52
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/09/2009 :  10:21:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Evita




Αχχχχχ ....Νά΄τανε η ζήλια ψώρα!

...έτσι ακριβώς και κάνουν και οι βάζελοι. Παίρνουν τηλέφωνα στα ραδια και τα κανάλια και ασχολούνται με το γάβρο αντί να κοιτάξουνε τη καλύβα τους.

Εμείς σας αγαπάμε όλους πάντως!



ΙVORTEAM! Οδηγεί τις εξελίξεις, Οδηγεί τον ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ! (και μας αρέσουν τα φιλικά "στοιχήματα" και οι κερασμένες κρύες μπύρες) ...και IVORMAN ...και KOUKOUVAGIA ...και RIGELIAN ...και PLESIA ...και PAUL C ...και RELADIC ...και IVORWOMAN ...και KOSTASPVOL (2.59.38!!!) ...και MANOLIS ...και SAM! Μήπως ο επόμενος είσαι ΕΣΥ ??????

Συμμετοχές/Κανονισμοί εδώ! - Δήλωσε συμμετοχή με την IVORTEAM εδώ!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Koukouvagia
Elite Forum-Runner

1662 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/09/2009 :  10:28:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
(Ολίγον άσχετο)
Ρε παιδιά, εσείς σαν παλιότεροι που είστε, λύστε μου μια απορία:

Έχει υπάρξει άλλο thread στο forum του RunningNews που να έχει τόσο ραγδαία ανάπτυξη (70+ σελίδες σε 3 εβδομάδες!);

________________________

Μα να'τη, έρχεται που ξεπροβάλει σαν ποδοβολητό σελήνης!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/09/2009 :  10:31:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Επίσης προσπαθούν οι βάζελοι να εκμαιεύσουν γκρίνια και κλαψο*beep*!
Δε μασάμε ρε!
Δεν είμαστε αεκάκια, δεν μας ενδιαφέρει αν ήταν off side ή όχι.
Ήταν οι άλλοι (πολύ) καλύτεροι και χάσαμε. Τίμια και καθαρά.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Leonardo
Elite Forum-Runner



2254 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/09/2009 :  11:01:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλημερα σας
Αποφασισα (ηρθε το πληρωμα του χρονου) να ενταχθω στην ομαδα του ΝΙΚΑΤΣ
Sorry Γιαννη.
Αν και βαζελος ... δεν πειραζει, ειναι καλο παιδι.
Οποτε υπολογιστε με στο 4.00 - 4.10




________________________________________________________________________
...και τι ζητάω, τι ζητάω, μια ευκαιρια στον παραδεισο να πάω...

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 298 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000