Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Ivorteam vs Nikatsteam
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 298

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/10/2009 :  17:29:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
εεε.... όχι και να παραιτηθείτε καλέ μας κύριε διαιτητά!!! (που θα βρούμε άλλον)

Μια κουβέντα είπαμε και εμείς!


ΙVORTEAM! Οδηγεί τις εξελίξεις, Οδηγεί τον ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ! (και μας αρέσουν τα φιλικά "στοιχήματα" και οι κερασμένες κρύες μπύρες) ...και IVORMAN ...και KOUKOUVAGIA ...και RIGELIAN ...και PLESIA ...και PAUL C ...και RELADIC ...και IVORWOMAN ...και KOSTASPVOL (2.59.39!!!) ...και MANOLIS ...και SAM ...και LEONARDO ..και ΑΜΑΛΙΑ! Μήπως ο επόμενος είσαι ΕΣΥ ??????

Συμμετοχές/Κανονισμοί εδώ! - Δήλωσε συμμετοχή με την IVORTEAM εδώ!

Edited by - sam on 05/10/2009 17:33:17
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/10/2009 :  17:32:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sam

Αγαπητέ κύριε "Διατητά" εάν πράγματι συνέβησαν όλα αυτά με το αθώο τρόπο που τα αναφέρετε γιατί άραγε στη φωτογραφία της αντίπαλης ομάδας έχετε παρει τη κεντρική θέση σα να είστε ο σισέ, ο σαλπιγγίδης και ο λέτος μαζί???? (βάζω και τους τρεις ...γιατί ως γνωστόν δε γεμίζουν ταξί και 3 τους λείπουν για να συμπληρώσουν ενδεκάδα)



Έχετε δει κύριε "αδέκαστε" διαιτητά εσείς ποτέ σε αναμνηστική φωτογραφία ο διαιτητής να πέρνει θέσει ανάμεσα στο ρόστερ της μιας ομάδας και μάλιστα δίπλα στον τερματοφύλακα (αριστοτέλη πολύ σου πάει ο ρόλος τώρα που το βλέπω)

Η γυναίκα του Καίσαρα γνωρίζετε τι πρέπει να δείχνει...

εν πάσει περιπτώσει επειδή είναι δύσκολο να βρούμε άλλο διατητή τέτοια ώρα (και είστε και φτηνός) θα το προσπεράσουμε αλλά σας εφιστούμε τη προσοχή. Επίκειται επίσκεψη του προέδρου μας και μανατζερ-κόουτς στο πρόεδρο της Ομοσπονδίας (και άμα δε μας δεκτεί αυτός ...και με τον χαλαρό χιαστό μιλάμε στη τελική) όπου θα τεθούν όλα τα θέματα επί τάπητος και θα απαιτήσουμε ΙΣΗ μεταχείριση (να βγείτε και με μας μια φωτογραφία τουλάχιστον δηλαδή)

Αυτά...


ΙVORTEAM! Οδηγεί τις εξελίξεις, Οδηγεί τον ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ! (και μας αρέσουν τα φιλικά "στοιχήματα" και οι κερασμένες κρύες μπύρες) ...και IVORMAN ...και KOUKOUVAGIA ...και RIGELIAN ...και PLESIA ...και PAUL C ...και RELADIC ...και IVORWOMAN ...και KOSTASPVOL (2.59.39!!!) ...και MANOLIS ...και SAM ...και LEONARDO ..και ΑΜΑΛΙΑ! Μήπως ο επόμενος είσαι ΕΣΥ ??????

Συμμετοχές/Κανονισμοί εδώ! - Δήλωσε συμμετοχή με την IVORTEAM εδώ!



Noμίζω πως ημουν σαφής οταν τόνιζα πως το Ymittos Training Club, Marathon Running ειναι ανοιχτό για όλο τον κόσμο. Πως δεν έχει ΚΑΜΜΙΑ σχέση με τη κόντρα των δύο μεγαλυτέρων δρομικών ομάδων στο διαδύκτιο-ας μη το κρύβουμε άλλωστε,πόσο "ρευμα" έχουν το Runner και ο dromeas,ε; κι αν θελουν ας αναμετρηθούμε-και πως όποιος θέλει πίσω μου ας έρθει που έλεγε και ο Ιησούς απο τη Ναζαρέτ.
Οι προβακατόρικες μέθοδοι τ5ων Γκεμπελίσκων οιτινες ανθούν τον τελευταίο καιρό και οχι μόνον, ας πέσουν στο κενό.
Προσπάθειες σπίλωσης της ομάδας μας, οτι δηθεν μετέρχεται αθέμιτα μέσα για την "προστασία" της πίπτουν εις ωτα μη ακουώντων πλεον.
Σε λίγο θα μας πείτε πως στήνουμε παράγκες σαν τον ολυμπιακό!

And if the cloud bursts, thunder in your ear
You shout and no one seems to hear. And if the band you're in starts playing different tunes............"

Edited by - nikats on 05/10/2009 18:46:03
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/10/2009 :  18:45:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τον κύριο κάτω αριστερά τον "επιασες στο στόμα σου". Τον κύριο πάνω δεξιά; Δεν σχολιάζεις;

Το νου σας ρε. Σαν τη νεα δημοκρατία θα σας κάνουμε. Ενας-ενας θα τη κοπανάει.......

And if the cloud bursts, thunder in your ear
You shout and no one seems to hear. And if the band you're in starts playing different tunes............"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/10/2009 :  19:50:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
denise, savvas zinia ειναι οι μονοι που δεν εχουν δωσει (ή δεν εχω βρει ) χρονο.εχει καποιος στοιχεια γιατι τα περναω στο εξελ;

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/10/2009 :  20:08:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Η Ζίνια ΔΕΝ εχει Μαραθώνιος καρντιά μου.

And if the cloud bursts, thunder in your ear
You shout and no one seems to hear. And if the band you're in starts playing different tunes............"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

aad
Elite Forum-Runner

Greece
1701 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/10/2009 :  21:18:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Brothers!!!

Εχει, όμως, ένα ΠΟΛΥ ΚΑΥΤΟ 30άρι...

aad

ΥΓ: Πέστε μου και κανένα "ευχαριστώ"...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/10/2009 :  21:25:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by aad

Brothers!!!

Εχει, όμως, ένα ΠΟΛΥ ΚΑΥΤΟ 30άρι...

aad

ΥΓ: Πέστε μου και κανένα "ευχαριστώ"...




xaxaxa

Την (τους) έδωσες με τη μία!!!!

(νίκο μάλλον παραπάνω κατάσκοπους είχες τη κυριακή πάνω και δεν είχες καταλάβει χριστό!!!)


ΙVORTEAM! Οδηγεί τις εξελίξεις, Οδηγεί τον ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ! (και μας αρέσουν τα φιλικά "στοιχήματα" και οι κερασμένες κρύες μπύρες) ...και IVORMAN ...και KOUKOUVAGIA ...και RIGELIAN ...και PLESIA ...και PAUL C ...και RELADIC ...και IVORWOMAN ...και KOSTASPVOL (2.59.39!!!) ...και MANOLIS ...και SAM ...και LEONARDO ..και ΑΜΑΛΙΑ! Μήπως ο επόμενος είσαι ΕΣΥ ??????

Συμμετοχές/Κανονισμοί εδώ! - Δήλωσε συμμετοχή με την IVORTEAM εδώ!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Run Forest Run
Advanced Forum-Runner



359 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/10/2009 :  21:48:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δημήτρη ο καλύτερος περσινός χρόνος της Denise σε μαραθώνιο είναι από Boston marathon που έκανε 4:00:00 (bid 20254)

ΚΤΩΜΕΝΟΣ ΗΔΟΥ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/10/2009 :  09:45:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sam

quote:
Originally posted by aad

Brothers!!!

Εχει, όμως, ένα ΠΟΛΥ ΚΑΥΤΟ 30άρι...

aad

ΥΓ: Πέστε μου και κανένα "ευχαριστώ"...



Κοιτάω το σπίτι μου και εν προκειμένω την ομάδα μου. Πιστεύω πως αυτό αρκεί. Τις "τζιριτζάντζουλες" τις αφήνω στους.....ματάκηδες των πέριξ!
xaxaxa

Την (τους) έδωσες με τη μία!!!!

(νίκο μάλλον παραπάνω κατάσκοπους είχες τη κυριακή πάνω και δεν είχες καταλάβει χριστό!!!)


ΙVORTEAM! Οδηγεί τις εξελίξεις, Οδηγεί τον ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ! (και μας αρέσουν τα φιλικά "στοιχήματα" και οι κερασμένες κρύες μπύρες) ...και IVORMAN ...και KOUKOUVAGIA ...και RIGELIAN ...και PLESIA ...και PAUL C ...και RELADIC ...και IVORWOMAN ...και KOSTASPVOL (2.59.39!!!) ...και MANOLIS ...και SAM ...και LEONARDO ..και ΑΜΑΛΙΑ! Μήπως ο επόμενος είσαι ΕΣΥ ??????

Συμμετοχές/Κανονισμοί εδώ! - Δήλωσε συμμετοχή με την IVORTEAM εδώ!




Κοιτάω το "σπίτι μου" και εν προκειμένω την ομάδα μου. Πιστεύω πως αυτό αρκεί. Τις "τζιριτζάντζουλες" τις αφήνω στους.....ματάκηδες των πέριξ!
xaxaxa




"But it's been no bed of roses, no pleasure cruise
I consider it a challenge before the whole human race and I ain't gonna lose"

Edited by - nikats on 06/10/2009 09:45:59
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Savvas
Master Forum-Runner

Greece
4318 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/10/2009 :  09:56:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by dpkouk

denise, savvas zinia ειναι οι μονοι που δεν εχουν δωσει (ή δεν εχω βρει ) χρονο.εχει καποιος στοιχεια γιατι τα περναω στο εξελ;

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...





Εγω εδωσα λιγο πιο πανω με ενα λινκ.
Περσινο 5αρι κλασικης 18,55 καθαρος 19,02 συνολικος.

Ο Γκρινιαρης του Φορουμ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/10/2009 :  12:51:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ευχαριστω παιδες θα τα περασω στο εξελ

αλλη επιδοση για υπολογισμο της ζηνιας;;;

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...

Edited by - dpkouk on 06/10/2009 12:55:18
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Zinia Sanoudou
Forum-Runner

Greece


121 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/10/2009 :  13:08:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αν θες 10 άρι , το περσινό μου ήταν 47 λεπτά αν θές τριαντάρι το μοναδικό μου ήταν 2.36 αλλά δεν συμφέρει. Τα υπόλοιπα προσεχώς...Για δια διασταυρώσεις τα στοιχεία δεν και στα περσινά αποτελέσματα.

Ζήνια Σανούδου
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/10/2009 :  13:31:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
παιδες με βαση τα τελευταια στοιχεια εκανα καποιες διορθωσεις στο εξελ. οι δυο αρχηγοι και οποιος αλλος θελει ας κοιταξει για τυχον λαθη ωστε να διορθωθουν και να περασω τα τελικα κι εδω...

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/10/2009 :  13:42:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...Δε ξέρω εάν θα κάνουμε τα στραβά μάτια για την "αξιοπιστία" του χρόνου της denise (θέμα του αρχηγου μας) πάντως για τη ζήνια που είναι και οφθαλμοφανές΄, το 30άρι της (ήταν πριν τις 30/09), της βγάζει στη 3.54.56 και όχι 3.55.56

Edited by - sam on 06/10/2009 13:44:03
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/10/2009 :  14:12:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sam

...Δε ξέρω εάν θα κάνουμε τα στραβά μάτια για την "αξιοπιστία" του χρόνου της denise (θέμα του αρχηγου μας) πάντως για τη ζήνια που είναι και οφθαλμοφανές΄, το 30άρι της (ήταν πριν τις 30/09), της βγάζει στη 3.54.56 και όχι 3.55.56



Το περυσινό 10άρι της Ζήνια, της δίνει 3:53:56+2, διαλέγουμε και παίρνουμε.

Όντως, http://www.baa.org/cfm_Archive/pg_ArchiveSearch.cfm?mode=results&RequestTimeout=600&snap=94633713&, δεν έχουμε κανένα λόγο να αμφισβητήσουμε τον χρόνο της Denise kabalka-Chesney, ετών 47, κατοίκου Ουάσικτον, από την Βοστόνη του 2008.


Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam

Edited by - Ivorman on 06/10/2009 14:15:14
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 298 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000