Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Ivorteam vs Nikatsteam
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 298

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/10/2009 :  14:17:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
οντως τοσο ειναι της ζηνιας αλλα δεν βαζουμε +2 λεπτα λογω οτι δεν εχει αλλο μαραθωνιο; αν οχι, τοτε ισχυει το 3:53:56.

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/10/2009 :  14:28:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
στο καλυτερο χρόνο της μέχρι 30/9 (30άρι στα γιάννενα 2.36.01) το εργαλείο δίνει 3.52.56

ΣΥΝ ΔΥΟ ΛΕΠΤΑ ...3.54.56


ΙVORTEAM! Οδηγεί τις εξελίξεις, Οδηγεί τον ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ! (και μας αρέσουν τα φιλικά "στοιχήματα" και οι κερασμένες κρύες μπύρες) ...και IVORMAN ...και KOUKOUVAGIA ...και RIGELIAN ...και PLESIA ...και PAUL C ...και RELADIC ...και IVORWOMAN ...και KOSTASPVOL (2.59.39!!!) ...και MANOLIS ...και SAM ...και LEONARDO ..και ΑΜΑΛΙΑ! Μήπως ο επόμενος είσαι ΕΣΥ ??????

Συμμετοχές/Κανονισμοί εδώ! - Δήλωσε συμμετοχή με την IVORTEAM εδώ!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/10/2009 :  14:38:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Anyway βάλτε ότι θέλετε αφού δε καταλαβαίνετε τι είπα... Εγώ απλά επισήμανα το λάθος.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/10/2009 :  14:52:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
σε επιασα

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Evita
Elite Forum-Runner

Botswana


1076 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/10/2009 :  15:06:51  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Evita Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
πληροφορίες ασφαλείς λενε,ο Μανώλης το πουλέν μου εχει τα χάλια του,καλύτερο χρόνο απο 3,45 αδύνατον.
Η Ζήνια καιο Ελτον έχουν για λαγό το Μανώλη,άρα πόσο θα κάνει το κορίτσι?
Κατω απο 3,45 λεω εγώ ,γιατί κατα κανόνα τον αφήνει στα τελευταία χιλιόμετρα και φεύγει

Την φωτιά φοβούνται τα ερπετά ...


Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/10/2009 :  15:33:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Evita

πληροφορίες ασφαλείς λενε,ο Μανώλης το πουλέν μου εχει τα χάλια του,καλύτερο χρόνο απο 3,45 αδύνατον.
Η Ζήνια καιο Ελτον έχουν για λαγό το Μανώλη,άρα πόσο θα κάνει το κορίτσι?
Κατω απο 3,45 λεω εγώ ,γιατί κατα κανόνα τον αφήνει στα τελευταία χιλιόμετρα και φεύγει

Την φωτιά φοβούνται τα ερπετά ...






Ό,τι χρόνο και να κάνει η Ζήνια φέτος, του χρόνου, ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ, θα τον κατεβάσει τουλάχιστον 10', οπότε χαλάλι της (φέτος πάντως, πληρώνει σίγουρα, δεν υπάρχει περίπτωση...).


Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/10/2009 :  15:36:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
αυτό είναι που λέμε "τα λάθη πληρώνονται"!


ΙVORTEAM! Οδηγεί τις εξελίξεις, Οδηγεί τον ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ! (και μας αρέσουν τα φιλικά "στοιχήματα" και οι κερασμένες κρύες μπύρες) ...και IVORMAN ...και KOUKOUVAGIA ...και RIGELIAN ...και PLESIA ...και PAUL C ...και RELADIC ...και IVORWOMAN ...και KOSTASPVOL (2.59.39!!!) ...και MANOLIS ...και SAM ...και LEONARDO ..και ΑΜΑΛΙΑ! Μήπως ο επόμενος είσαι ΕΣΥ ??????

Συμμετοχές/Κανονισμοί εδώ! - Δήλωσε συμμετοχή με την IVORTEAM εδώ!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/10/2009 :  15:40:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μήπως να σας τη δίναμε απο τώρα; Μη μας ζητάτε και αναδρομικά (γνωστοί ζλητουλες είσαστε άλλωστε.....ο λογαριασμός του τηλεφώνου που θα σας έρθει θα ναι κατά πολύ μεγαλύτερος εκείνου της ...ταβέρνας; οινομαγειρείου;...οτι μπορεί να ναι τελος πάντων, γιατί και γι αυτό "πετάξατε" ενα "ΕΜΕΙΣ,ΕΔΩ" και απο δω πανε κι άλλοι. Ειπε ο Σάββας"να πάμε στον Ηλία! ΑΝτε ντε ρε Σαββα. Κανόνισε να πάμε στον Ηλία! Αν δεν μπορείτε να κάνετε μια απλή δουλειά, αράχτε στα κυβικά σας. Μου θέλετε και οργάνωση. Υπάρχει οργάνωση στο....γυφτομαχαλά;


"But it's been no bed of roses, no pleasure cruise
I consider it a challenge before the whole human race and I ain't gonna lose"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/10/2009 :  15:43:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sam

αυτό είναι που λέμε "τα λάθη πληρώνονται"!


ΙVORTEAM! Οδηγεί τις εξελίξεις, Οδηγεί τον ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ! (και μας αρέσουν τα φιλικά "στοιχήματα" και οι κερασμένες κρύες μπύρες) ...και IVORMAN ...και KOUKOUVAGIA ...και RIGELIAN ...και PLESIA ...και PAUL C ...και RELADIC ...και IVORWOMAN ...και KOSTASPVOL (2.59.39!!!) ...και MANOLIS ...και SAM ...και LEONARDO ..και ΑΜΑΛΙΑ! Μήπως ο επόμενος είσαι ΕΣΥ ??????

Συμμετοχές/Κανονισμοί εδώ! - Δήλωσε συμμετοχή με την IVORTEAM εδώ!




Πόσο πιστεύεις μας ενδιαφέρουν 2 και 3 λεπτά παραπάνω;
Κοιτάξτε τα χάλια σας που θέλετε να λέγεστε και ομ'αδα και δεν ξέρει ο ενας τη φάτσα τ' αλλουνού. "Δε ξέρει ο αγωγιάτης τ' αγώι"
Ολο φρου-φρου κι αρώματα και απο χιλιόμετρα......."ε; αφού νίκησε η χελώνα το λαγό, έχουμε πιθανότητες".
Αντε να δώ πως "θα βάψετε με τις πορδές τ΄αυγά".
Αντε να γελάσουμε λίγο!

"But it's been no bed of roses, no pleasure cruise
I consider it a challenge before the whole human race and I ain't gonna lose"

Edited by - nikats on 06/10/2009 15:44:13
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Savvas
Master Forum-Runner

Greece
4318 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/10/2009 :  15:45:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by nikats

Μήπως να σας τη δίναμε απο τώρα; Μη μας ζητάτε και αναδρομικά (γνωστοί ζλητουλες είσαστε άλλωστε.....ο λογαριασμός του τηλεφώνου που θα σας έρθει θα ναι κατά πολύ μεγαλύτερος εκείνου της ...ταβέρνας; οινομαγειρείου;...οτι μπορεί να ναι τελος πάντων, γιατί και γι αυτό "πετάξατε" ενα "ΕΜΕΙΣ,ΕΔΩ" και απο δω πανε κι άλλοι. Ειπε ο Σάββας"να πάμε στον Ηλία! ΑΝτε ντε ρε Σαββα. Κανόνισε να πάμε στον Ηλία! Αν δεν μπορείτε να κάνετε μια απλή δουλειά, αράχτε στα κυβικά σας. Μου θέλετε και οργάνωση. Υπάρχει οργάνωση στο....γυφτομαχαλά;


"But it's been no bed of roses, no pleasure cruise
I consider it a challenge before the whole human race and I ain't gonna lose"




Ρωτησα ηδη αν θελετε να το ψαξω το θεμα σχετικα με τον Ηλια αλλα τελικα προθυμοποιηθηκε η Plesia να το κανονισει και για να μην μπλεχτουμε δεν ενελαβα καποια πρωτοβουλια.
Αν θελετε ρωταω αρκει να γνωριζουμε εναν αντιπροσωπευτικο αριθμο συμμετεχοντων.Τι μα παω να πω οτι μου ερθει.
Αναμενω.

Ο Γκρινιαρης του Φορουμ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

elton
The Shrink

Greece


1407 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/10/2009 :  15:49:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Evita

πληροφορίες ασφαλείς λενε,ο Μανώλης το πουλέν μου εχει τα χάλια του,καλύτερο χρόνο απο 3,45 αδύνατον.
Η Ζήνια καιο Ελτον έχουν για λαγό το Μανώλη,άρα πόσο θα κάνει το κορίτσι?
Κατω απο 3,45 λεω εγώ ,γιατί κατα κανόνα τον αφήνει στα τελευταία χιλιόμετρα και φεύγει

Την φωτιά φοβούνται τα ερπετά ...







Ετσι οπως ειναι το γονατο του Ελτον,ουτε για δυναμικο περπατημα δεν τον βλεπω.Μολις το πιεσα λιγακι ξαναμαζεψε υγρο.Αυριο μαγνητικη...Αν μεσα στις επομενες 7 μερες δεν μπορω να κανω 30-32χλμ,θα με βρειτε στο 16ο της κλασσικης να σας εμψυχωνω.Αν αντεχω να σας βλεπω.Οσο για τη Ζινια τα εχω πει και εγω:3.50 στη χειροτερη περιπτωση.Οσο για το κρητικο ατι,ας κατσει πισω της και αν αντεξει μαγκια του!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/10/2009 :  15:49:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by nikats

quote:
Originally posted by sam

αυτό είναι που λέμε "τα λάθη πληρώνονται"!


ΙVORTEAM! Οδηγεί τις εξελίξεις, Οδηγεί τον ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ! (και μας αρέσουν τα φιλικά "στοιχήματα" και οι κερασμένες κρύες μπύρες) ...και IVORMAN ...και KOUKOUVAGIA ...και RIGELIAN ...και PLESIA ...και PAUL C ...και RELADIC ...και IVORWOMAN ...και KOSTASPVOL (2.59.39!!!) ...και MANOLIS ...και SAM ...και LEONARDO ..και ΑΜΑΛΙΑ! Μήπως ο επόμενος είσαι ΕΣΥ ??????

Συμμετοχές/Κανονισμοί εδώ! - Δήλωσε συμμετοχή με την IVORTEAM εδώ!




Πόσο πιστεύεις μας ενδιαφέρουν 2 και 3 λεπτά παραπάνω;
Κοιτάξτε τα χάλια σας που θέλετε να λέγεστε και ομ'αδα και δεν ξέρει ο ενας τη φάτσα τ' αλλουνού. "Δε ξέρει ο αγωγιάτης τ' αγώι"
Ολο φρου-φρου κι αρώματα και απο χιλιόμετρα......."ε; αφού νίκησε η χελώνα το λαγό, έχουμε πιθανότητες".
Αντε να δώ πως "θα βάψετε με τις πορδές τ΄αυγά".
Αντε να γελάσουμε λίγο!

"But it's been no bed of roses, no pleasure cruise
I consider it a challenge before the whole human race and I ain't gonna lose"



Μιλάμε, ότι ΘΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΩ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΕΡΑΣΜΑ, μα πάρα πάρα πολύ...


Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/10/2009 :  15:57:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Savvas

quote:
Originally posted by nikats

Μήπως να σας τη δίναμε απο τώρα; Μη μας ζητάτε και αναδρομικά (γνωστοί ζλητουλες είσαστε άλλωστε.....ο λογαριασμός του τηλεφώνου που θα σας έρθει θα ναι κατά πολύ μεγαλύτερος εκείνου της ...ταβέρνας; οινομαγειρείου;...οτι μπορεί να ναι τελος πάντων, γιατί και γι αυτό "πετάξατε" ενα "ΕΜΕΙΣ,ΕΔΩ" και απο δω πανε κι άλλοι. Ειπε ο Σάββας"να πάμε στον Ηλία! ΑΝτε ντε ρε Σαββα. Κανόνισε να πάμε στον Ηλία! Αν δεν μπορείτε να κάνετε μια απλή δουλειά, αράχτε στα κυβικά σας. Μου θέλετε και οργάνωση. Υπάρχει οργάνωση στο....γυφτομαχαλά;


"But it's been no bed of roses, no pleasure cruise
I consider it a challenge before the whole human race and I ain't gonna lose"




Ρωτησα ηδη αν θελετε να το ψαξω το θεμα σχετικα με τον Ηλια αλλα τελικα προθυμοποιηθηκε η Plesia να το κανονισει και για να μην μπλεχτουμε δεν ενελαβα καποια πρωτοβουλια.
Αν θελετε ρωταω αρκει να γνωριζουμε εναν αντιπροσωπευτικο αριθμο συμμετεχοντων.Τι μα παω να πω οτι μου ερθει.
Αναμενω.

Ο Γκρινιαρης του Φορουμ



Άστους άλλους Σάββα, έχουνε κωλοπιλάλες και ψάχνουνε για ψόγους. Έχουμε ένα μήνα μπροστά μας ακόμα, δεν θα μας αγχώσει ο κύριος Nikats. Μέσα στις επόμενες 2 εβδομάδες, θα δούμε τι έχει να πει η Plesia, η οποία το ΔΗΛΩΣΕ ΟΤΙ ΘΑ ΛΕΙΨΕΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ, και βλέποντας και κάνοντας.

Είναι τόση η αγωνία τους μη χάσουνε, που πετάγονται τρομαγμένοι με το παραμικρό. Ο Νίκος δε, έχει να κοιμηθεί ένα μήνα (από έγκυρες πληροφορίες).


Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

elton
The Shrink

Greece


1407 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/10/2009 :  16:00:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αυπνιες ο νονος μου???
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/10/2009 :  16:04:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Βαφτηστησιμιέ μου, πέτα κανα Β.Ραίχ για τη περίπτωσή τους σε παρακαλώ.
Αυπνίες εγώ! Αχαχαχα! Δεν ξέρουν, δεν ρωτάνε καλύτερα;

"But it's been no bed of roses, no pleasure cruise
I consider it a challenge before the whole human race and I ain't gonna lose"

Υ.Γ. Ρε Πίπη κανα ευχέλαιο, το σκέφτηκες γαμώτο;

Edited by - nikats on 06/10/2009 16:05:15
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 298 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000