Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Διασυλλογικό 5000μ 29/4
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 2

kate
Advanced Forum-Runner

Greece


302 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 30/04/2006 :  00:01:16  Εμφάνιση Προφίλ  Επίσκεψη της σελίδας του kate.  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλησπέρα σε όλους. Σήμερα έτρεξα - όχι μόνο εγώ, αλλά η Νατάσα, η Χαρά (αδελφή του Speedy), η bipbip (αδελφή μου) - 5000μ στο διασυλλογικό πρωτάθλημα, ύστερα από δύο περίπου χρόνια. Ευχαριστώ πολύ για τη συμπαράσταση τον Νικο, τον Διαμαντή, τον Γρηγόρη ο οποίος σε κάθε γύρο μάς έδινε κουράγιο και φυσικά τραβούσε τις απαραίτητες φωτογραφίες.
Ευτυχώς που είχε και η Νατάσα χρονόμετρο γιατί το δικό μου το πάτησα ύστερα από το πρώτο διακοσάρι για να μετρήσω - υποτίθεται - τα περάσματα στα διχίλιαρα (εξυπνάαααδα!!!) κάτι που φυσικά δεν έκανα ποτέ.
Επίσης η bipbip, η οποία τώρα βρίσκεται στο 5ο συννεφάκι δεξιά, ζητά συγγνώμη αν κατά λάθος δεν μίλησε σε κάποιους μετά τον τερματισμό γιατί δεν βρισκόταν και στην καλύτερη κατάσταση.

Καλό βράδυ!



Όσο ζω, μαθαίνω.

kate
Advanced Forum-Runner

Greece


302 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/04/2006 :  00:02:52  Εμφάνιση Προφίλ  Visit kate Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Έπίσης, όσο για τα αποτελέσματα... ο Θεός και η ψυχή τους!!!

Όσο ζω, μαθαίνω.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nickp7
persona NON grata

Greece


2071 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/04/2006 :  17:10:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by kate

Έπίσης, όσο για τα αποτελέσματα... ο Θεός και η ψυχή τους!!!

Όσο ζω, μαθαίνω.



Οντως η οργανωση ακομα και σε αυτους τους αγωνες απαραδεκτη...
Πολλα λαθος αποτελεσματα, σχεδον μια ωρα καθυστερηση απο το προγραμμα κλπ...
Πολλες κοπελες εκαναν ενα γυρο παραπανω στα 5.000 μ.!? (μεσα σε αυτες δυστυχως και η bipbip)
Mα ειναι τοσο δυσκολο στο 2006 να μη γινονται τετοια χοντρα λαθη?
Κate συγχαρητηρια για το ατομικο ρεκορ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Speedy
Road Runner

Greece


2750 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/04/2006 :  17:24:08  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Speedy Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Δυο φωτογραφιες που δεν θα δημοσιευθουν (όπως γενικως και καμία απο τους χτεσινους αγώνες) :





- - - - -
Οτι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό>>>Speedy
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

unknown
Advanced Forum-Runner

221 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/04/2006 :  20:52:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
nickp7, μια στροφή πάνω, μια στροφή κάτω, εντάξει μωρέ... χαλαράαααα, σσσσ....παιδιά μη φωνάζετε, ο ΣΕΓΑΣ κοιμάται! κριτές, διοίκηση, υπαλληλικό προσωπικό, ρε σεις πεστε να μάθουμε όλοι, ποιος από όλους εκεί μέσα υπέυθυνος κι ανεύθυνος, έχει τρέξει ποτέ σε στίβο ή στο δρόμο παραπάνω από δυο στροφές?
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

natasha
Forum-Runner



141 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/05/2006 :  09:31:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Κορίτσια, ήταν πολύ ωραία εμπειρία που τρέξαμε μαζί, ένιωθα ότι υπήρχε πολύ ωραία άμιλλα! Η Χαρά καταπληκτική, που ήταν κρυμμένη τόσο καιρό; Εκείνο το βράδι δεν μπόρεσα να κοιμηθώ από τον εκνευρισμό μου για το μπέρδεμα που έγινε με τους γύρους. Μήπως κάποιος από τους καλούς φίλους μας που μας υποστήριζαν σε κάθε στροφή έτυχε να μετράει; Ευχαριστούμε πολύ - εννοείται - για την υποστήριξη, ακόμα και αν εκείνη την στιγμή μές την αναμπουμπούλα δεν τα είπαμε πολύ! Κορίτσια, μήπως κι εσείς μάθατε τίποτα νεώτερο; Speedy ευχαριστούμε και για τις φωτό!
Εγώ χθες πήγα και μία βόλτα στον Ημιμαραθώνιο Ελευσίνα-Μέγαρα, πήρα νούμερο κ.τ.λ. αλλά τελικά λόγω της βρογχίτιδας και του χθεσινού βροχερού καιρού αποφάσισα να μην τρέξω τελικά! Όσοι φορουμίτες έτρεξαν πάντως τα πήγαν εξαιρετικά παρά την βροχή - και η διοργάνωση πολύ καλή! Μπράβο τους! Όσο για μένα αρκέστηκα σε χρέη οδηγού!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Speedy
Road Runner

Greece


2750 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/05/2006 :  10:03:03  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Speedy Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Η Χαρά δινει πανελληνιες εξετασεις φέτος και έτσι αποφευγει τις κοινωνικες-αθλητικες εκδηλώσεις για να είναι συγκεντρωμενη στα μαθηματα της. Ελπιζω του χρόνου που θα έχει ξεμπερδέψει να είναι καλά και να την έχουμε μαζι μας σε όλους τους αγωνες.

Για ποιες φωτο λες Νατασσα? Για αυτές τις δυο παραπάνω ή για αυτες που σας έστειλα με email? (και είναι πολλές!)

Οσον αφορά τους γύρους, κατα την άποψη μου, ισχύει αυτό που σας είπα μετά τον τερματισμό. Μάλιστα το επιβεβαίωσα και απο κάποιες φωτογραφιες. Ξέχνα το όμως, άστο να πάει.
"Εμείς είμαστε παιδιά των δρόμων και όχι των ροζ διαδρόμων"

- - - - -
Οτι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό>>>Speedy

Edited by - Speedy on 01/05/2006 10:05:10
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

bipbip
Senior Forum-Runner

British Indian Ocean Territories


494 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/05/2006 :  10:22:34  Εμφάνιση Προφίλ  Visit bipbip Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλημέρα από τη δουλειά.Τελικώς Νατάσα υπολογίσανε το χρόνο σας κανονικά(ευτυχώς)και από τον δικό μου αφαιρέσανε 2 λεπτά.Οπότε έπιασα κι εγώ το όριο βαθμολόγηση.Θέλω να ευχαριστήσω τον προπονητή μου και τον σύλλογό μου που ενήργησε την κατάλληλη στιγμή.Κυρίως όμως θέλω να ευχαριστήσω την αδελφή μου.τη Νατάσα,τον Γρηγόρη ,τον Νίκο και τον Διαμαντή για την συμπαράσταση και για τις φωτογραφίες.Τόσες ευχαρηστίες πια ούτε Ολυμπιακό μετάλλιο να έπαιρνα.(ούτε στον ύπνο μου).

Η τύχη βοηθάει εκείνους που βοηθούν τον εαυτό τους.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

bipbip
Senior Forum-Runner

British Indian Ocean Territories


494 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/05/2006 :  10:24:01  Εμφάνιση Προφίλ  Visit bipbip Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
ΚΑΛΟΜΗΝΑ

Η τύχη βοηθάει εκείνους που βοηθούν τον εαυτό τους.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

GeorgeY
Marathon Runner

Greece


989 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/05/2006 :  11:21:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλό μήνα μπράβο σε όλες τις φίλες που έτρεξαν στο 5άρι.

Για τον ΣΕΓΑΣ και την διοργάνωση απλά no comment!

Όσο για τις kate natasha και Χαρά πάντα το τρέξιμο σε γκρουπάκι ανεβάζει τις επιδόσεις.

Φτάσε όπου δεν μπορείς!
Νίκος Καζαντζάκης
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kate
Advanced Forum-Runner

Greece


302 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/05/2006 :  11:39:43  Εμφάνιση Προφίλ  Visit kate Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Πράγματι υπήρχε πολύ ωραία άμιλλα και ευχάριστο κλίμα ακόμη και πριν από τον αγώνα.
Νατάσα, ούτε εγώ κοιμήθηκα το βράδυ για τον ίδιο ακριβώς λόγο, όμως όλα είναι ΟΚ.
Αστέρι η Χαρά (της εύχομαι κάθε επιτυχία στις Πανελλήνιες και με το καλό να λάβει μέρος και σε άλλους αγώνες).
Διαμαντή, Γρηγόρη & Νίκο ευχαριστούμε για τις φωτογραφίες.

Όσο ζω, μαθαίνω.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nickp7
persona NON grata

Greece


2071 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/05/2006 :  11:45:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by kate

Πράγματι υπήρχε πολύ ωραία άμιλλα και ευχάριστο κλίμα ακόμη και πριν από τον αγώνα.
Νατάσα, ούτε εγώ κοιμήθηκα το βράδυ για τον ίδιο ακριβώς λόγο, όμως όλα είναι ΟΚ.
Αστέρι η Χαρά (της εύχομαι κάθε επιτυχία στις Πανελλήνιες και με το καλό να λάβει μέρος και σε άλλους αγώνες).
Διαμαντή, Γρηγόρη & Νίκο ευχαριστούμε για τις φωτογραφίες.

Όσο ζω, μαθαίνω.




Ποιες φωτογραφιες??????
Εγω ακομη δεν εχω στειλει τιποτα!!! Καλο μηνα σε ολους!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kate
Advanced Forum-Runner

Greece


302 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/05/2006 :  11:51:29  Εμφάνιση Προφίλ  Visit kate Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Ήμουν ΣΙΓΟΥΡΗ ότι θα έδινες τέτοια απάντηση, γι' αυτό και το έγραψα!!!!! Πάντως, οι φωτογραφίες που τράβηξες ήταν πολύ καλές.

Όσο ζω, μαθαίνω.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nickp7
persona NON grata

Greece


2071 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/05/2006 :  11:51:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Speedy

Η Χαρά δινει πανελληνιες εξετασεις φέτος και έτσι αποφευγει τις κοινωνικες-αθλητικες εκδηλώσεις για να είναι συγκεντρωμενη στα μαθηματα της. Ελπιζω του χρόνου που θα έχει ξεμπερδέψει να είναι καλά και να την έχουμε μαζι μας σε όλους τους αγωνες.

Για ποιες φωτο λες Νατασσα? Για αυτές τις δυο παραπάνω ή για αυτες που σας έστειλα με email? (και είναι πολλές!)

Οσον αφορά τους γύρους, κατα την άποψη μου, ισχύει αυτό που σας είπα μετά τον τερματισμό. Μάλιστα το επιβεβαίωσα και απο κάποιες φωτογραφιες. Ξέχνα το όμως, άστο να πάει.
"Εμείς είμαστε παιδιά των δρόμων και όχι των ροζ διαδρόμων"

- - - - -
Οτι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό>>>Speedy




Καλη η Χαρα, αλλα με αυτα που ελεγε ο Speedy την περιμενα καλυτερη...
Μας ελεγε οτι ειναι σε καλυτερο επιπεδο απο αυτον και οτι δεν μπορει να κανει ουτε μια προπονησουλα(ουτε καν μερικα χλμ.) μαζι μου η Χαρα γιατι ειναι αλλου επιπεδου αθλητρια...
Εγω νομιζω οτι περισσοτερα απο τα μισα προπονητικα χλμ. η Χαρα τα κανει πιο αργα απο το ρυθμο που τρεχω εγω...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nickp7
persona NON grata

Greece


2071 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/05/2006 :  11:53:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by kate

Ήμουν ΣΙΓΟΥΡΗ ότι θα έδινες τέτοια απάντηση, γι' αυτό και το έγραψα!!!!! Πάντως, οι φωτογραφίες που τράβηξες ήταν πολύ καλές.

Όσο ζω, μαθαίνω.



Αφου λοιπον ηδη τις εχεις δει ολες, δε σου τις στελνω...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kate
Advanced Forum-Runner

Greece


302 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/05/2006 :  12:03:05  Εμφάνιση Προφίλ  Visit kate Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by nickp7

quote:
Originally posted by kate

Ήμουν ΣΙΓΟΥΡΗ ότι θα έδινες τέτοια απάντηση, γι' αυτό και το έγραψα!!!!! Πάντως, οι φωτογραφίες που τράβηξες ήταν πολύ καλές.

Όσο ζω, μαθαίνω.



Αφου λοιπον ηδη τις εχεις δει ολες, δε σου τις στελνω...



Δεν πειράζει, καλή καρδιά!

Όσο ζω, μαθαίνω.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 2 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000