Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Προπόνηση & Απόδοση
 ...κι ομως ειμαι ακομα εδω ..
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

kirikos
Newbie Forum Runner

Greece


34 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 28/02/2010 :  10:15:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Χαιρετω και παλι ολη την παρεα …. Παρακολουθω καθημερινα ότι διαδραματιζεται και εχω διαβασει σχεδον ολο το ιστορικο του φορουμ …. Δεν εχω ουτε ερωτηση να κανω ουτε να ζητησω βοηθεια για κατι …!!! Δοξα τω θεω το φορουμ είναι πληρης βιβλιογραφια !!!!!( (μια καλη σκεψη είναι να συμπτυχθουν αποψεις και γνωμες επι πολλων θεματων και να παρουσιαστει σαν μελετη – ερευνα – δημοσκοπηση – γκαλοπ –κλπ ) ποιος να το κανει όμως , χα, χα ..!!! -)
Μονο την προσωπικη μου εμπειρια καταγραφω και αυτό το κανω γιατι νοιωθω ευεξια , υγεια και εντοπιζω την προοδο που κανω οποτε θελω να δωσω κουραγιο , κινητρο , σε οποιον προσπαθει να ξεκινησει να διορθωσει την αδικια που κανει εις βαρος του ιδιου του εαυτου του …!!!
Θα το παραθεσω πολύ συντομα ….: με πολύ προσοχη ξεκινησα 27 ιαν με 4χλμ την πρωτη μερα και πονους στις πατουσες επειδη δεν ειχα καλα παπουτσια …. Σημερα μετα από ένα μηνα (!!!!) την εβδομαδα που περασε εκανα 4χ5 χλμ και το σαββατο 7 χλμ και μια μερα γυμναστηριο με πολύ λιγα βαρη ….την επομενη εβδομαδα θα κανω τα μισα ( ακολουθω πιστα οδηγιες πολύ Καλου φιλου και εμπειρου δρομεα ) και πραγματικα ….στενοχωριεμαι που καθομαι εστω και μια μερα ….!!!
Δυσκολευομαι κάθε μερα ολο και λιγοτερο …δεν θελω να μιλησω για βαρος και λιπος ( εξακολουθω να ειμαι 15 κιλα υπερβαρος !!! ) γιατι βλεπω ότι όλα είναι θεμα χρονου και πολύ συντομου μαλιστα !!!! σημειωση – υπενθυμιση : 39 ετων / 22 χρονια τσιγαρο ( πολύ τσιγαρο !! ) 8 μηνες κομμενο – αγυμναστος από το 2002 …..
Δεν ξερω αν θα προσπαθησω καποτε να στηθω σε καποια εκκινηση …..ξερω και πιστευω ότι αλλαξα την ζωη μου και ότι θα ευχαριστω αρκετους ανθρωπους που με παρακινησαν , αρκετους που με ενεπνευσαν εδώ μεσα ….και τον εαυτο μου που δειχνει δυναμη όταν χρειαζεται …

Στελιος - ( θηβα )



i ll do my best !!

ilias137
Senior Forum-Runner

Greece
579 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/02/2010 :  10:38:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλημερα Στελιο και να σαι παντα γερος και δυνατος για να κανεις το καλυτερο που μπορεις να κανεις για τον ευατο σου,το τρεξιμο.Σε μια εποχη που πνιγετε στα τοσα οικονομικα προβληματα,σε μια εποχη που οι ανθρωποι χανουν την ωρα τους σε δηθενιες και ψευτικα lifestyle εμεις συνεχιζουμε να επιμενουμε σ εναν διαφορετικο κοσμο..και πιστεψε με..κανενας δεν γεννηθηκε μαραθωνοδρομος..εγω οταν ξεκινησα πριν 13 χρονια εκανα 2 στροφες στο γηπεδο,για να φτασω περυσι και να τερματισω σε 2 μαραθωνιους..και συνεχιζω..να σαι σιγουρος οτι αν δειξεις υπομονη,επιμονη και θεληση θα ρθει εκεινη η μερα που θα γευτεις τη χαρα και τη μαγεια ενος μεγαλου αγωνα..και τοτε θα νιωσεις τοσο γεματος..μπραβο λοιπον,συνεχισε και να ξερεις οτι το τρεξιμο δεν θα σε προδωσει ποτε..
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

takouman
Forum-Runner

50 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/02/2010 :  11:12:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Φιλε Στελιο το πρωτο μικρο μα και τοσο τεραστιο βημα το εκανες ηδη και εκανες πολυ καλα.Συνεχισε με υπομονη τιποτα δεν χαριζεται,το τρεξιμο ειναι οτι δινεις παιρνεις.Και σιγουρα θα παρεις υγεια στο σωμα και στη ψυχη.Ακομα και τα δυσκολα θα μικρυνουν και θα φανταζουν πιο ευκολα κατα περιεργο τροπο.Και η εκκινηση σε καποιον αγωνα αν το θελεις θα ερθει σαν φυσικη εξελιξη απο μονο του γεμιζοντας σε ενθουσιασμο και χαρα για αυτη σου την επιλογη.Συμφωνω με τον προηγουμενο φιλο,το τρεξιμο δεν θα σε προδωσει ποτε...Καλη σου μερα Τακης.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/02/2010 :  14:29:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
θα στηθεις στην εκκινηση πολλων αγωνων μην αγχωνεσαι...σιγα σιγα κι ολα θα γινουν...

http://marathon.yooblog.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

BASILIS
Senior Forum-Runner

Greece
463 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/02/2010 :  17:56:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Κάπως έτσι ξεκινήσαμε και εμεις εδώ, καπνιστές, με περιτά κιλά, αγύμναστοι και χωρίς καθόλου ή με λίγο αθλητικό παρλθόν. Αυτό όμως που δεν είχαμε σίγουρα ήταν ένα χόμπι που να μας γεμίζει τόσο πολύ και να βοηθάει και την υγεια μας, εις βάρος βέβαια του ελεύθερου χρνου, ο οποιος αν και δεν υπήρχε βρέθηκε ως εκ θαύματος!
Καλή αρχή, προχώρα εμπρός με μικρές μικρές κάθε φορά "υπερβολές".
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

rockonskin
Elite Forum-Runner

Nepal


1717 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/02/2010 :  18:23:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μπραβο και καλη συνεχεια!


Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

gargadua
Master Forum-Runner

Afghanistan


7473 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/02/2010 :  18:23:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Με λένε Βασίλη και είμαι καλά. :):):):)
Ετσι ξεκίνησα και γώ.Μη μασάς...............................
Θα στηθείς στο Μαραθώνα και θα απορείς πώς έφτασες στην αφετηρία!!!!!!
Στέλιο όρμα................

Μόνο 2 πράγματα είναι άπειρα. Το σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα. Για το σύμπαν δεν είμαι σίγουρος. Αλμπερτ Αϊνσταϊν
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

mtbiker
Senior Forum-Runner

Greece
578 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/02/2010 :  21:18:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μπράβο σου ,και να θυμάσαι πάντα ότι το μόνο που χρειάζεσαι
είναι ένα πράγμα : ΥΠΟΜΟΝΗ !

Pain is temporary.
Trophies last forever !
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/02/2010 :  21:24:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Προχώρα ακάθεκτος, με υπομονή κι επιμονή!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

thrax
Master Forum-Runner

Greece


2502 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/02/2010 :  22:35:01  Εμφάνιση Προφίλ  Visit thrax Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Ότι είπαν και οι φίλοι πιο πάνω. Όλοι παρόμοιες ιστορίες έχουμε. Καλή συνέχεια!

__________________________
Χλιμίτζουρες: γράφουν ιστορία
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Koukouvagia
Elite Forum-Runner

1662 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/03/2010 :  10:06:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Φίλε Στέλιο και εγώ δεν έχω κάτι νέο να προσθέσω, με κάλυψαν οι υπόλοιποι! Συνέχισε έτσι και να ξέρεις ότι το δύσκολο το έχεις κάνει ήδη!

________________________

- Whatever happens in the end, I don't wanna lose you as my friend. - I promise, I will never be your friend, no matter what, ever!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Laga
Elite Forum-Runner



1698 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/03/2010 :  10:41:18  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Laga Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Πόσο αισιόδοξη στάση...
Στέλιο, μου έφτιαξες τη διάθεση

Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them? A desire, a dream, a vision…
Muhammad Ali

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

elton
The Shrink

Greece


1407 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/03/2010 :  14:36:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Στελιο πατριωτη,καλως ηρθες!Να τρεχεις στο Μοσχοποδι.Ειναι παραδεισος!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Plesia
Senior Forum-Runner

Germany


598 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/03/2010 :  15:41:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Keep running Στέλιο! Έχεις κάνει την αρχή (και όχι μόνο)...there is no way back! Μπράβο σου! Ούτε εγώ είχα φανταστεί ότι θα συμμετείχα ποτέ σε αγώνες...και όμως...Στον πρώτο μου αγώνα τερμάτισα τελευταία..αλλά δεν θα το άλλαζα, θα τον θυμάμαι πάντα!!!

SPEEDY TURTES Relay Team
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000