Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 αγορές από LIDL
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 33

Marmite
Master Forum-Runner



3279 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/03/2012 :  15:48:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Θα σε ενημερώσω εγκαίρως!

http://5tinimera.wordpress.com/
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sugar
Elite Forum-Runner

Greece


2249 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/03/2012 :  16:13:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...αγορασα απο τα Λιντλ ισοθερμικο το χαρηκα....αγορασα απο τα Λιντλ αθλητικο μπλουζακι τα χαρηκα...μπορει να μου πει ενας ελληνας που μπορω να βρω τα ιδια στην ιδια τιμη να μην τα ξαναδωσω στους γερμανους???? μονο εξυπναδες λετε!!!

"SUGAR"..TO ΑΡΓΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΤΕ!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ThanasisT
Senior Forum-Runner

Greece


911 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/03/2012 :  16:25:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Συμφωνώ με την ιδέα να στηρίζουμε τα ελληνικά προϊόντα και μαγαζιά αλλά σαν καταναλωτής γιατί να μην προτιμήσω κάτι που κάνει την δουλεία μου και είναι και φθηνότερο;
Και να μην ξεχνάμε πως πολλές φορές τα βρώμικα παιχνίδια που έπαιξαν κάποιοι κακοί ''έλληνες'' επιχειρηματίες στις πλάτες των καταναλωτών.(δεν τσουβαλιάζω.κάποιοι είπα).

“You are not your job, you're not how much money you have in the bank. You are not the car you drive. You're not the contents of your wallet. You are not your f***ing khakis. You are all singing, all dancing crap of the world.” Tyler Durden
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ALEXANDROSG
Senior Forum-Runner

Greece
640 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/03/2012 :  17:30:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ευτυχώς που ο internet-gr θα μείνει μακριά από παπούτσια και γυαλιά, ώστε να μείνει τίποτα και για μας! Με παπούτσια των 19,90 από Lidl έχω κάνει άπειρα χιλιόμετρα σε πολύωρα longrun και αγωνιστικά έχω βγάλει μέχρι και 8 ώρες μέσα σε 24ωρο αγώνα. Για όσους πιστεύουν πως υπερβάλλω ας έρθουν μια βόλτα μέχρι το Ελληνικό τέλος του μήνα για να τα δουν στη μάχη του επόμενου 24ωρου να 'μαστε καλά!

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

echetlos
Master Forum-Runner



9191 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/03/2012 :  17:50:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Marmite

Θα σε ενημερώσω εγκαίρως!

http://5tinimera.wordpress.com/





"My sport is your sport's punishment"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

gargadua
Master Forum-Runner

Afghanistan


7473 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/03/2012 :  19:00:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μόνο που για τα παπούτσια δεν έχει νούμερα πάνω από 45...........................

The more you hurry to succeed, the longer it will take to succeed.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Marmite
Master Forum-Runner



3279 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/03/2012 :  10:28:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
το πήρα!!!!!!!!!!!! ΟΛΕΕΕΕ!!!!
Ο λατρεμένος παλμογράφος ξανά στα χέρια μου! Ελπίζω να βγει πιο τυχερός από τον προηγούμενο!

Ρε παιδιά αυτά τα αξεσουάρ ψαρέματος ξεπουλάγανε! Μήπως να αλλάζαμε χόμπι; :Ρ

http://5tinimera.wordpress.com/
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Laga
Elite Forum-Runner



1698 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/03/2012 :  15:51:18  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Laga Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Marmite

το πήρα!!!!!!!!!!!! ΟΛΕΕΕΕ!!!!
Ο λατρεμένος παλμογράφος ξανά στα χέρια μου! Ελπίζω να βγει πιο τυχερός από τον προηγούμενο!

Ρε παιδιά αυτά τα αξεσουάρ ψαρέματος ξεπουλάγανε! Μήπως να αλλάζαμε χόμπι; :Ρ

http://5tinimera.wordpress.com/



Είναι αυτό που λένε «δεν ..... που δεν ...... δεν πας για ψάρεμα» οπότε φαίνεται πολύ κόσμος πάει για ψάρεμα

--------------------------------------------------------
When you cross that finish line -no matter how slow, no matter how fast- it will change your life forever



Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/03/2012 :  17:23:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
νικολακη;;; παντρεμενη γυναικα...

http://marathon.yooblog.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Marmite
Master Forum-Runner



3279 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/03/2012 :  17:25:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
αχαχαχαχαχαχα Λάμπρο! αχαχαχαχα


Και οι παντρεμένες έχουν ψυχή-ας μην το ξεχνάμε!

http://5tinimera.wordpress.com/
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

MANOLIS2004
Master Forum-Runner

Greece
6423 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/03/2012 :  17:50:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by 8avos

Δεν μπορώ να πω οτι δεν με βάζουν σε σκέψεις οι προσφορές απο τα εν λόγω καταστήματα,αλλά δεν υπάρχει περίπτωση να μπώ ακόμη και asics με 1 ευρώ να πουλήσουν(που δεν πρόκειται),γιατί φανταστείτε όλους εμάς που τα "χώνουμε" στη Γερμανία για αποζημιώσεις κ κάτι τέτοια και μέτα τα χώνουμε (κυριολεκτικά)στα εν λόγω καταστήματα.Οξύμωρο δεν ακούγεται??


Τα χώνουμε στην Γερμανία αλλά είναι ο μοναδικός επενδυτής που κρατάει βιομηχανίες στην χώρα μας. Τουλάχιστον 4 μεγάλες Γερμανικές εταιρείες εχουν εργοστάσια στην Ελλάδα εφοδιάζοντας ολη την Ευρώπη, απασχολώντας πάνω απο 2000 άτομα συνολικά και φέρνοντας πολύτιμο συνάλλαγμα. Την ιδια στιγμή και η τελευταία βιοτεχνία της Βορείου Ελλάδος έχει μεταναστεύσει στην Βουλγαρία για να εκμεταλευτεί τους μισθούς πείνας.
Και ο αλλος μεγάλος "κακός" η carrefour είναι το μοναδικό super market που κάνει εκπτώσεις στους ανέργους ενω λειτουργεί και το κοινωνικό παντοπωλείο του Δήμου Αθηναίων βάζοντας κάθε χρόνο εμπορεύματα και προσωπικό συνολικού κόστους πάνω απο 1 εκατ. ευρώ.
Οντως τους αξίζει πολύ χώσιμο.....

MANOLIS2004
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ThanasisT
Senior Forum-Runner

Greece


911 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/03/2012 :  18:43:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τελικά,σύμφωνα με τα λεγόμενα του MANOLIS 2004,μάλλον βλέπουμε τα πράγματα λίγο λανθασμένα.
Χαίρομαι που υπάρχει στην ενότητα και αυτή η άποψη.

“You are not your job, you're not how much money you have in the bank. You are not the car you drive. You're not the contents of your wallet. You are not your f***ing khakis. You are all singing, all dancing crap of the world.” Tyler Durden
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

iliaskotzaoglou
Forum-Runner

Greece
107 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/03/2012 :  19:23:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΕΝΑ LIDL,ΚΑΙ ΕΝΩ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΟΥΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΩΝ ΣΕΡΡΩΝ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΑΠ' ΕΞΩ,ΕΙΧΕ ΜΟΝΟ ΨΑΡΑΔΕΣ,ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΕΙΔΑ ΤΙ ΕΠΑΙΡΝΑΝ (ΤΟΣΟ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ).ΕΓΩ ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΚΟΝΤΟ ΚΟΛΑΝ,ΑΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ-ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕΡΙΚΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ALEXANDROSG
Senior Forum-Runner

Greece
640 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/03/2012 :  21:19:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πρώτες εντυπώσεις από τα δρομικά είδη που βγήκαν σήμερα. Τα παπούτσια εξαιρετικά σε φινίρισμα, της κατηγορίας performance training, ιδανικά για δρομείς μεσαίου και χαμηλού βάρους. Ίδια σόλα με τα περσινά που έχω, αλλά βελτιωμένα στο πάνω μέρος. Τα μπλουζάκια και το φανελάκι συμπίεσης έχουν ωραία εφαρμογή, τη συνηθισμένη αυτών των σειρών του lidl, όμως δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένος απ' τα κολάν. Καμία σχέση με τις παλιότερες σειρές. Αύριο τα επιστρέφω. Να θυμίσω πως τα παπούτσια της σειράς crivit είναι ίδιας τεχνολογίας με τα παπούτσια μιας αυστριακής εταιρείας της wolf, που πάντα έβγαζε μοντέλα value for money.Θυμάμαι για παράδειγμα πως παπούτσι crivit που στα lidl είχε προσφορά 15 ευρώ, στην ιστοσελίδα της wolf είχε 60 ευρώ και δεν είναι καθόλου φτηνιάρικα. Για παράδειγμα η ενίσχυση ποδικής καμάρας στη σόλα είναι από ανθρακονήματα!

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

internet_gr
Forum-Runner

179 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/03/2012 :  21:44:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by ALEXANDROSG

Ευτυχώς που ο internet-gr θα μείνει μακριά από παπούτσια και γυαλιά, ώστε να μείνει τίποτα και για μας! Με παπούτσια των 19,90 από Lidl έχω κάνει άπειρα χιλιόμετρα σε πολύωρα longrun και αγωνιστικά έχω βγάλει μέχρι και 8 ώρες μέσα σε 24ωρο αγώνα. Για όσους πιστεύουν πως υπερβάλλω ας έρθουν μια βόλτα μέχρι το Ελληνικό τέλος του μήνα για να τα δουν στη μάχη του επόμενου 24ωρου να 'μαστε καλά!

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ



Σου εύχομαι μέσα από την ψυχή μου η υγεία σου να είναι πάντα άριστη... αλλά τα πρόβλήματα από κακά παπούτσια δεν βγαίνουν μόνο μετά από μήνες αλλά μπορεί και μετά από πολλά χρόνια... και τότε θα είναι αργά.. Εκτός βέβαια άν είσαι 45 κιλά,τότε πάω πάσο... κι εγώ μπορώ να βγάλω άπειρα χιλιόμετρα με παπούτσι από τη λαική των 10 ευρώ.. το παπούτσι δεν το παίρνουμε για ενέργεια αλλά για προστασία... μπορεί να είναι άψογα για όποιον κάνει περπάτημα ή 5 χιλιόμετρα τρέξιμο αλλά όχι για Μαραθώνιο
όσο για τα γυαλιά εγγυούμαι 100% ότι ένα γυαλί 5 ευρώ είναι επικύνδυνο... Δεν έχω κάτι με το Lidl από το οποίο ψωνίζω ούτε είμαι τρελαμένος με τα ελληνικά προιόντα καθώς το 99% όσων ψωνίζω για το τρέξιμο είναι από εξωτερικό αφού είναι σχεδόν στη μισή τιμή.
Απλά με την υγεία μας δεν πρέπει να παίζουμε..
Δεν θέλω να σου αλλάξω γνώμη απλά προσπαθώ να μεταπέισω όσους το σκέφτονται

Edited by - internet_gr on 08/03/2012 21:54:02
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 33 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000