Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Ερωτήματα & Προβληματισμοί
 Σε είδα !
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 29

Jonsson
Senior Forum-Runner

Greece


960 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/10/2011 :  10:22:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Γιώργο, να κοιτάς το mail σου. Οκ? Μην χαθείς!

A Physical Measure Odyssey
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

echetlos
Master Forum-Runner



9191 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/10/2011 :  08:18:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Χθες γύρω στις 8 το βράδυ, στο γηπεδάκι στο Τρακαντερό, με κάτι κόκκινα DS trainer 16, ήταν κάποιος φίλος από το φόρουμ μήπως;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

mummy
Forum-Runner



51 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/10/2011 :  15:16:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Σήμερα το πρωί αλλα και προχθές, στην παραλία του κόλπου του Λαγανά, ξυπολητος και με πεντακάθαρο forefoot, κανεις τρέξιμο με εντυπωσιακό ρυθμό, θέλω να σε σταματήσω να σου πω να μπεις εδώ να γράψεις την εμπειρία σου στο barefoot αλλα λυπάμαι να σε σταματήσω τόσο καλά που τρεχεις
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

trexantiris
Master Forum-Runner

Greece


5735 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/10/2011 :  19:02:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by mummy

Σήμερα το πρωί αλλα και προχθές, στην παραλία του κόλπου του Λαγανά, ξυπολητος και με πεντακάθαρο forefoot, κανεις τρέξιμο με εντυπωσιακό ρυθμό, θέλω να σε σταματήσω να σου πω να μπεις εδώ να γράψεις την εμπειρία σου στο barefoot αλλα λυπάμαι να σε σταματήσω τόσο καλά που τρεχεις


Αδύνατος (βασικά "φετοποιημένος"), αρκετά μελαμψός στο δέρμα και μαύρα μαλλιά; Μέτριου έως καλού αναστήματος; Δεν κάνω πλάκα...σου θυμίζει τίποτα αυτή η περιγραφή;
Αν όχι...τότε...άκυρο!

Free your feet...free your senses!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

roxani
Advanced Forum-Runner

Greece


396 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/10/2011 :  21:37:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Σήμερα το πρωί στο γήπεδο Χαλανδρίου ένας κούκλοςξυπόλητος
που έτρεχε ανάμεσα σε έναν ψυχίατροκαι μια τρελλή
ποιός ήταν άραγε



Δέν υπάρχουν μοναδικές ευκαιρίες,η ζωή μας δίνει πάντοτε και άλλες.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/10/2011 :  22:21:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
γραφειο συνοικεσιων γινηκαμε...

http://marathon.yooblog.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

mummy
Forum-Runner



51 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/10/2011 :  22:41:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by trexantiris

quote:
Originally posted by mummy

Σήμερα το πρωί αλλα και προχθές, στην παραλία του κόλπου του Λαγανά, ξυπολητος και με πεντακάθαρο forefoot, κανεις τρέξιμο με εντυπωσιακό ρυθμό, θέλω να σε σταματήσω να σου πω να μπεις εδώ να γράψεις την εμπειρία σου στο barefoot αλλα λυπάμαι να σε σταματήσω τόσο καλά που τρεχεις


Αδύνατος (βασικά "φετοποιημένος"), αρκετά μελαμψός στο δέρμα και μαύρα μαλλιά; Μέτριου έως καλού αναστήματος; Δεν κάνω πλάκα...σου θυμίζει τίποτα αυτή η περιγραφή;
Αν όχι...τότε...άκυρο!



Free your feet...free your senses!



Εντελώς όμως, νεαρός με πόδια σαν απο πέτρα
Ήθελα να τον ρωτήσω αν η άμμος σκληραινει αρκετά τα πέλματα ή παραείναι καλή μαζί τους, μακάρι να έμπαινε εδώ να μας έλεγε λίγα πράγματα για την άμμο

Edited by - mummy on 04/10/2011 22:53:55
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

xipolitakos
Master Forum-Runner

Greece


3754 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/10/2011 :  23:42:03  Εμφάνιση Προφίλ  Visit xipolitakos Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by dpkouk

γραφειο συνοικεσιων γινηκαμε...

http://marathon.yooblog.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...





___________________
Run Natural... run Bare
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

trexantiris
Master Forum-Runner

Greece


5735 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/10/2011 :  23:43:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by mummy

quote:
Originally posted by trexantiris

quote:
Originally posted by mummy

Σήμερα το πρωί αλλα και προχθές, στην παραλία του κόλπου του Λαγανά, ξυπολητος και με πεντακάθαρο forefoot, κανεις τρέξιμο με εντυπωσιακό ρυθμό, θέλω να σε σταματήσω να σου πω να μπεις εδώ να γράψεις την εμπειρία σου στο barefoot αλλα λυπάμαι να σε σταματήσω τόσο καλά που τρεχεις


Αδύνατος (βασικά "φετοποιημένος"), αρκετά μελαμψός στο δέρμα και μαύρα μαλλιά; Μέτριου έως καλού αναστήματος; Δεν κάνω πλάκα...σου θυμίζει τίποτα αυτή η περιγραφή;
Αν όχι...τότε...άκυρο!



Free your feet...free your senses!



Εντελώς όμως, νεαρός με πόδια σαν απο πέτρα
Ήθελα να τον ρωτήσω αν η άμμος σκληραινει αρκετά τα πέλματα ή παραείναι καλή μαζί τους, μακάρι να έμπαινε εδώ να μας έλεγε λίγα πράγματα για την άμμο


Εάν του έχεις ήδη μιλήσει (στα Ελληνικά, και του έχεις πάρει τηλέφωνο-διεύθυνση κλπ) τότε δεν είναι αυτός που έχω στο μυαλό μου. Αλλιώς, πολύ πιθανόν να είναι ένας νεαρός Κούρδος που είχα συναντήσει το καλοκαίρι που είμουνα εκεί (και που έτρεχε καθημερινά σε εκείνο ακριβώς το σημείο), ο οποίος έχει ζήσει κάποιο διάστημα στο Ισραήλ και τώρα ζει και εργάζεται στη Λευκάδα.
Εάν όντως είναι αυτός (έχει Μεσογειακά χαρακτηριστικά προσώπου, στην αρχή τον πέρασα για Ιταλό), τότε ένας από τους λόγους του "καθαρού" forefoot πατήματός του...είμαι και εγώ Και πριν ξεστομήσεις για μένα "βρε τον ηλ@θ@#$ο, που κάνει και προσυλητισμό στους δρομείς της παραλίας...", όταν βλέπεις ξυπόλητο δρομέα να τρέχει "φτερνάτος" και να περνά από μπροστά σου ξανά και ξανά, από το ίδιο σημείο της παραλίας...εεεε...στο τέλος δεν κρατιέσαι και του εξηγείς μερικά πράγματα για να μην καταλήξει...στον ορθοπεδικό με συνοπτικές διαδικασίες! Σε ένα λοιπόν λεπτό "ταχύρυθμης" εκπαίδευσης, κατανόησε πλήρως (και δοκίμασε στην πράξη) τι εστί forefoot και έκτοκτε...απογειώθηκε πατώντας ανάλαφρα στη γη.

Αν τον απομονώσεις...του δίνεις χαιρετισμούς από τον "τρελό" που άρχισε (στο "άσχετο") να του δίνει τέτοιες συμβουλές...και βέβαια...του ζητάς και το τηλέφωνό του (άντε, θα σε φτιάξω τώρα!) Ουπς, ξέχασα...έχεις παιδί...οκ...συγνώμη για τις προτάσεις μου (ωχ, θα πάρει καμιά βέργα τώρα ο dpkoukis και θα μου τις βρέξει)

Free your feet...free your senses!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

trexantiris
Master Forum-Runner

Greece


5735 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/10/2011 :  23:45:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by dpkouk

γραφειο συνοικεσιων γινηκαμε...

http://marathon.yooblog.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...


...και οι δρομείς έχουνε ψυχή...

Free your feet...free your senses!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

trexantiris
Master Forum-Runner

Greece


5735 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/10/2011 :  23:50:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by roxani

Σήμερα το πρωί στο γήπεδο Χαλανδρίου ένας κούκλοςξυπόλητος
που έτρεχε ανάμεσα σε έναν ψυχίατροκαι μια τρελλή
ποιός ήταν άραγε



Δέν υπάρχουν μοναδικές ευκαιρίες,η ζωή μας δίνει πάντοτε και άλλες.


Τέτοια να του λες, να τον ανεβάζεις...και με την επιστροφή μου από τα Τίρανα...θα με "ισοπεδώσει" στο γήπεδο όταν θα πάω να "σύρω" τις ποδάρες μου!

Free your feet...free your senses!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

xipolitakos
Master Forum-Runner

Greece


3754 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/10/2011 :  23:55:53  Εμφάνιση Προφίλ  Visit xipolitakos Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by roxani

Σήμερα το πρωί στο γήπεδο Χαλανδρίου ένας κούκλοςξυπόλητος
που έτρεχε ανάμεσα σε έναν ψυχίατροκαι μια τρελλή
ποιός ήταν άραγε



Δέν υπάρχουν μοναδικές ευκαιρίες,η ζωή μας δίνει πάντοτε και άλλες.




http://www.youtube.com/watch?v=Kkyctt7Yh1k







___________________
Run Natural... run Bare
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

mummy
Forum-Runner



51 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/10/2011 :  09:11:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by trexantiris

Εάν του έχεις ήδη μιλήσει (στα Ελληνικά, και του έχεις πάρει τηλέφωνο-διεύθυνση κλπ) τότε δεν είναι αυτός που έχω στο μυαλό μου. Αλλιώς, πολύ πιθανόν να είναι ένας νεαρός Κούρδος που είχα συναντήσει το καλοκαίρι που είμουνα εκεί (και που έτρεχε καθημερινά σε εκείνο ακριβώς το σημείο), ο οποίος έχει ζήσει κάποιο διάστημα στο Ισραήλ και τώρα ζει και εργάζεται στη Λευκάδα.
Εάν όντως είναι αυτός (έχει Μεσογειακά χαρακτηριστικά προσώπου, στην αρχή τον πέρασα για Ιταλό), τότε ένας από τους λόγους του "καθαρού" forefoot πατήματός του...είμαι και εγώ Και πριν ξεστομήσεις για μένα "βρε τον ηλ@θ@#$ο, που κάνει και προσυλητισμό στους δρομείς της παραλίας...", όταν βλέπεις ξυπόλητο δρομέα να τρέχει "φτερνάτος" και να περνά από μπροστά σου ξανά και ξανά, από το ίδιο σημείο της παραλίας...εεεε...στο τέλος δεν κρατιέσαι και του εξηγείς μερικά πράγματα για να μην καταλήξει...στον ορθοπεδικό με συνοπτικές διαδικασίες! Σε ένα λοιπόν λεπτό "ταχύρυθμης" εκπαίδευσης, κατανόησε πλήρως (και δοκίμασε στην πράξη) τι εστί forefoot και έκτοκτε...απογειώθηκε πατώντας ανάλαφρα στη γη.

Αν τον απομονώσεις...του δίνεις χαιρετισμούς από τον "τρελό" που άρχισε (στο "άσχετο") να του δίνει τέτοιες συμβουλές...και βέβαια...του ζητάς και το τηλέφωνό του (άντε, θα σε φτιάξω τώρα!) Ουπς, ξέχασα...έχεις παιδί...οκ...συγνώμη για τις προτάσεις μου (ωχ, θα πάρει καμιά βέργα τώρα ο dpkoukis και θα μου τις βρέξει)

Free your feet...free your senses!




καλημερα, Λευκαδα? τεσπα, απλαναπω οτι για να τον ρωτησω το οτιδηποτε πρεπει πρωτα να πιασω τον ρυθμο του, αλλα αν το κανω αυτο θα φυγω απο την παραλια με αναπυρικο καροτσακι! Για να διακοψω το ανθρωπου το τρεξημο δεν παιζει
κατα τ'αλλα, ναι εχω εναν γιο και ειμα και παντρεμενη με τον ποιο ομορφο αντρα του κοσμου!!! (my friends call me angelina )

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

GLOU GLOU
Master Forum-Runner

France


2585 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/10/2011 :  10:14:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ΟΠΟΙΑ θέλει να με δει, τρέχω καθημερινά στο Π του Α. Αν δεν σας έχω πιέσει: 1.77,5 υψ., 65,2 κιλ., 35 προς 34 χρ., λεφτουδάκια υπάρχουνε, όμορφος, αστείος, έξυπνος εεε, και άλλα θέλετε? Λοιπόν τι λέτε, στις 5 σύμερα?
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/10/2011 :  11:18:14  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Και εγώ το ίδιο. Και με φωσφοριζέ μπλουζάκια της More Mile.
Εγώ βέβαια είμαι πιο πλούσιος, πιο ψηλός, πιο όμορφος και πιο αστείος.
Και μιλάω εκτός από Γαλλικά και αγγλικά και λατινικά.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 29 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000