Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Ερωτήματα & Προβληματισμοί
 Σε είδα !
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 29

roxani
Advanced Forum-Runner

Greece


396 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/11/2011 :  20:52:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by xipolitakos

Αν ο μπροστινός εγκριθεί από τους τρεχαλατζίδες του γηπέδου Χαλανδρίου… ΟΚ. Μπορείς να το κάνεις.

___________________
Run Natural... run Bare

Καλά για ποιά με πέρασες
Θα έβαζα τα χεράκια μου εγώ οπουδήποτε χωρίς να πάρω εγκριση
Ασε που τόσους τρεχαλατζήδες έχει το γήπεδο θα διαλέξω έναν απο εσάς.
Με φόρμες αύριο μην δώ κανένα με κολάν την πάτησε

Δέν υπάρχουν μοναδικές ευκαιρίες,η ζωή μας δίνει πάντοτε και άλλες.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

vavoulis
Elite Forum-Runner

Greece


2137 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/11/2011 :  15:25:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τελευταία συνάντηση (οπτική) σήμερα στο Πεδίον Αρεως με την 4αδα τρενομηχανή.

Αν και δεν γνωριζόμαστε, σας συναντώ πολλές φορές (σήμερα πηγαίναμε αντίθετα εσείς στο χαλαρό σας φαντάζομαι και εγώ κοντά στο 80% του αγωνιστικού μου για 10κμ χαχαχαχχαχαχα, προσπαθώ) και θα ήθελα απλά μιας και το δικό μου πρόγραμμα δεν έχει άλλη εξωτερική προπόνηση στο Πεδίο μέχρι το δικό μου 10αρι στο κλασσικό,

Να σας ευχηθώ καλή τύχη στον Μαραθώνιο σας ( την επιτυχία την έχετε ήδη αφού θα σταθείτε στην αφετηρία) και απλά να το διασκεδάσετε πολύ!

Καλή δύναμη σε όλους σας!

Γιώργος Κ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

GLOU GLOU
Master Forum-Runner

France


2585 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/11/2011 :  15:40:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
σ’ ευχαριστούμε, και σε σένα καλή διασκέδαση, εγώ στα 10 τα άλλα παιδιά στα 42. Ο ψήλος είναι ο μέντορας, μάλλον κατάπιε ένα χρονόμετρο, όλες η στροφές με 4.57-58/χιλ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Veteran84
Senior Forum-Runner

Greece


426 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/11/2011 :  15:52:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by GLOU GLOU

σ’ ευχαριστούμε, και σε σένα καλή διασκέδαση, εγώ στα 10 τα άλλα παιδιά στα 42. Ο ψήλος είναι ο μέντορας, μάλλον κατάπιε ένα χρονόμετρο, όλες η στροφές με 4.57-58/χιλ.


Παρεουλα στα 10 χλμ,Πατρικ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/11/2011 :  17:00:24  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Κ εγω πηγα σημερα πιο πρωι, κ μου την βαρεσε κ εκανα τα τελευταια 3χλμ στο 4'20"... :P και μαλιστα οχι στο 100%. ειμαι πολυ χαρουμενος γιατι ειμαι σε καλη φορμα. Να διατηρηθω ως την κυριακη θελω!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

GLOU GLOU
Master Forum-Runner

France


2585 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/11/2011 :  17:00:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Veteran84

quote:
Originally posted by GLOU GLOU

σ’ ευχαριστούμε, και σε σένα καλή διασκέδαση, εγώ στα 10 τα άλλα παιδιά στα 42. Ο ψήλος είναι ο μέντορας, μάλλον κατάπιε ένα χρονόμετρο, όλες η στροφές με 4.57-58/χιλ.


Παρεουλα στα 10 χλμ,Πατρικ



φοβάμαι να μην μπορώ να σε ακολουθήσω...Πάω για 42 λεπ. στη ΚΑΛΥΤΕΡΗ περίπτωση
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

vavoulis
Elite Forum-Runner

Greece


2137 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/11/2011 :  17:27:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Deorum

Κ εγω πηγα σημερα πιο πρωι, κ μου την βαρεσε κ εκανα τα τελευταια 3χλμ στο 4'20"... :P και μαλιστα οχι στο 100%. ειμαι πολυ χαρουμενος γιατι ειμαι σε καλη φορμα. Να διατηρηθω ως την κυριακη θελω!



Καλή δύναμη και σε σένα Γιώργο είμαι σίγουρος με αυτά που διαβάζω ότι στο ψυχολογικό τομέα είσαι πολύ έτοιμος, και νομίζω πως ένα Μαραθώνιο πρώτα τον νικάς ψυχολογικά και μετά σωματικά

Δε σε πρόλαβα σήμερα, πήγα σχετικά αργά, ελπίζω και εγώ να ρίξω αυτό το 54 προσωπικό ρεκόρ στα 10, αν και τα καινούργια μου παπούτσια μου δεν έχουν στρώσει ακόμα και ακόμα βρισκόμαστε στις διαβουλεύσεις :-))

και πάλι από μένα καλή δύναμη και διασκέδαστο όσο μπορείς

Γιώργος Κ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/11/2011 :  19:02:16  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Αν θυμάμαι καλά είχες πεί για 25' τα 5χλμ, (και αυτό φαντάζομαι λίγο καιρό πριν) οπότε νομίζω πλέον που συνεχίζεις το τρέξιμο, το έχεις κάτω από 54' τα 10!

Τα παπούτσια, εντάξει, 10χλμ, νομίζω δεν θα έχεις πρόβλημα. Καμιά φουσκάλα το πολύ πολύ!

Κ ευχαριστώ πολύ, θα το διασκεδάσω. Ήδη το διασκεδάζω δλδ. Πότε θα κλαίω δεν ξέρω μετά το 32... :P.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

vavoulis
Elite Forum-Runner

Greece


2137 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/11/2011 :  19:49:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Deorum

Αν θυμάμαι καλά είχες πεί για 25' τα 5χλμ, (και αυτό φαντάζομαι λίγο καιρό πριν) οπότε νομίζω πλέον που συνεχίζεις το τρέξιμο, το έχεις κάτω από 54' τα 10!

Τα παπούτσια, εντάξει, 10χλμ, νομίζω δεν θα έχεις πρόβλημα. Καμιά φουσκάλα το πολύ πολύ!

Κ ευχαριστώ πολύ, θα το διασκεδάσω. Ήδη το διασκεδάζω δλδ. Πότε θα κλαίω δεν ξέρω μετά το 32... :P.




Εχω πλησιάσει τα 55 δυο φορές από το καλοκαίρι στο Κάστρο Βοιωτίας και στον ΔΣΥΠ στο 14αρι και έχω ένα 25.24 προπονητικό 5αρι.....

το 5αρακι μου στο ΣΔΥΠ 14ΚΜ ήταν 26.12, και το 10αρι μου 56,31 μετά βέβαια ψιλοτοιχαρα μεχρι τα 14 αλλά.... :-(

Αι να δούμε δουλεύω ταχύτητες τις 2 τελευταίες βδομάδες και ελπίζω είτε στον κλασσικό είτε στο 10αρι του ΣΔΥΑ που είναι και ευκολότερο να το δω τ0 54αρι, και πρώτα ο θεος στο night run 3 Δεκεμβριου να τα δώσω όλα να γράψω και ένα κάτω από 25 στο 5αρι

Οι σκέψεις του ερασιτέχνη είναι όλα αυτά βέβαια, αυτα γυρνάνε στο μυαλό μου όταν τρέχω ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΌ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΌ ΚΑΙ ΣΤόχο σε στόχο για να ανεβαίνω.... :-)

Αλλά όπως και να έχει πρωταγωνιστές αυτή τη στιγμή είστε εσείς τώρα γιατί ο Μαραθώνιος είναι ΑΘΛΟΣ....

Να πάνε όλα όπως τα θες ειλικρινά.... και μετά να μας δίνεις και εμας καμια συμβουλή ....:-)

Γιώργος Κ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

bizzilizzie
Senior Forum-Runner

Greece


691 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/11/2011 :  11:34:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ωραίο θέμα...! αν και άργησα να το βρώ!

Σε είδα να τρέχεις πρώι ξυπόλητος στη παραλία Θεσσαλονίκης.. σου έκανα thumbs up κι'συ με χάρισες ενα πλατύ χαμόγελο...!

Επίσης είδα εσένα να τρέχεις στη παραλία με το πολύχρωμα γιλέκο σου...και το δυο μπουκάλια νερό του 1 1/2 Λ ... ένα στο κάθε χέρι! Μετά, σταματάς και κάνεις γυμναστική με τα βάρη σου!


Edited by - bizzilizzie on 18/11/2011 11:36:15
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

vavoulis
Elite Forum-Runner

Greece


2137 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/11/2011 :  16:20:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πρωινη σήμερα προπονησούλα στο ΠΕΔΙΟΝ ΑΡΕΩΣ εχω βάλει στο ματι αυτο το 16αρι του Ολυμπιακού χωριού για να κλείσω το 2011 με ένα long run μη γελάτε ρε παιδιά για εμάς οτι ξεπερνάει τα 14κμ είναι long run με πιθανότητες εγκατάλειψης, τοίχου και όλα τα σχετικά



Από την αμαξοστοιχία του ΠΕΔΙΟΥ είδα μόνο την ατμομηχανή μπροστά με το ίδιο χαλαρό στυλάκι να μου σπάει τα νεύρα, λαμβάνοντας υπόψη ότι μόλις είχε τρέξει μαραθώνιο, το υπόλοιπο τρένο απών

και καλά ο DEORUM είχε φασίνα :-)))) και photo editing οι υπόλοιποι???

μόνο έναν του πανελληνίου είχα για συντροφιά σε 5 γύρους που έκανα 8.5κμ μου έριξε ένα μισό γύρο :-)

Αύριο κατά τις 11.30 12.00 θα είμαι εκεί για ένα ακόμα 10αρακι, ελπίζω να δω κανέναν σας :-)

Γιώργος Κ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/11/2011 :  17:03:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
δεν ειναι για γελια γιωργη..κανεις δεν γεννηθηκε με λονγκ ραν 20+...σιγα σιγα ηρθαν

http://marathon.yooblog.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/11/2011 :  18:01:25  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by vavoulis

Πρωινη σήμερα προπονησούλα στο ΠΕΔΙΟΝ ΑΡΕΩΣ εχω βάλει στο ματι αυτο το 16αρι του Ολυμπιακού χωριού για να κλείσω το 2011 με ένα long run μη γελάτε ρε παιδιά για εμάς οτι ξεπερνάει τα 14κμ είναι long run με πιθανότητες εγκατάλειψης, τοίχου και όλα τα σχετικά



Από την αμαξοστοιχία του ΠΕΔΙΟΥ είδα μόνο την ατμομηχανή μπροστά με το ίδιο χαλαρό στυλάκι να μου σπάει τα νεύρα, λαμβάνοντας υπόψη ότι μόλις είχε τρέξει μαραθώνιο, το υπόλοιπο τρένο απών

και καλά ο DEORUM είχε φασίνα :-)))) και photo editing οι υπόλοιποι???

μόνο έναν του πανελληνίου είχα για συντροφιά σε 5 γύρους που έκανα 8.5κμ μου έριξε ένα μισό γύρο :-)

Αύριο κατά τις 11.30 12.00 θα είμαι εκεί για ένα ακόμα 10αρακι, ελπίζω να δω κανέναν σας :-)

Γιώργος Κ.



Αν το κάνεις λίγο πιο νωρίς ίσως με πετύχεις κ εμένα, κ πάμε μαζί τις γύρες μας! Θα ήθελα κατά τις 11+ να τελειώνω να γυρνάω σπίτι σιγά σιγά γιατί έχω κανονίσει μετά. Θα είναι το πρώτο τρέξιμο μετά τον μαραθώνιο, είχα κάτι ενοχλησούλες και έλειπα...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

bizzilizzie
Senior Forum-Runner

Greece


691 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/11/2011 :  16:24:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
1) Σε είδα (πρίν από ενα μήνα περίπου...) Έτρεχες στο Στρεμπενιώτη, Νεαπολη. Όλος ο κόσμος ήταν μέσα στο γήπεδο... μόνο εμείς ήμασταν απ'εξώ, τρέχοντας στους ανηφόρες ....!! ... και ανταλλάξαμε ενα χαμόγελο συμπόνιας και αλληλεγγυής...!!

2) (..άλλος)....Σε είδα (σήμερα το πρωί...) Έτρεχα στις γύρο ανηφόρες του Στρεμπενιώτη. Εσύ μου προσπέρασες, και μου εμψύχωνες με ενα, "Μπράβο ....καλά τα πας!"

... και ξανά, μετά από 20 λεπτά, μου πέρασες ξανά, πάνω σε μια κατεραμένη ανηφόρα ..έσυ πήγαινες με χίλια (κι'μένα μου είχε βγεί η γλώσσα...LOL)... και μου είπες, "Μπράβο... είσαι πολύ καλή...!" .....

Δεν είχα αναπνοή να σου απαντήσω....LOL ... γι'αυτό, θα το κάνω εδώ...

...ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια...τα χρειαζόμουνα!!

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Laga
Elite Forum-Runner



1698 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/11/2011 :  12:17:01  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Laga Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Σας είδα εχθές το μεσημέρι, τρεις ποδηλάτες στο μονοπάτι που συνδέει τη Δράκεια με τον Άγιο Λαυρέντιο στο Πήλιο.

By the way, πολύ ποδήλατο στον Βόλο και στα πέριξ. Για άλλη μια φορά ζήλεψα τους τυχερούς που μένουν στην περιοχή.
Έμεινα σε ένα σπίτι φίλων έξω από τις Μηλιές όπου ακριβώς δίπλα στην εξώπορτα ξεκίναγε πεζοπορική διαδρομή (!!!). Α! και για να το πάω και λίγο παραπέρα καινούργιο πέτρινο σπίτι με 3 υπνοδωμάτια κτλ σε 4 στρέμματα κτήμα 300 ευρώ το μήνα. Πόσο κορόιδα είμαστε οι κάτοικοι των Αθηνών ???


--------------------------------------------------------
Pain is temporary. Quitting lasts forever.

Λανς Άρμστρονγκ

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 29 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000