Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Ερωτήματα & Προβληματισμοί
 Σε είδα !
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 29

giorgosdelta
Master Forum-Runner

Greece


4808 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/11/2011 :  12:22:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
@laga ????????
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Laga
Elite Forum-Runner



1698 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/11/2011 :  12:45:35  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Laga Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by giorgosdelta

@laga ????????



Γιώργο, αναρωτιέσαι και εσύ πόσο κορόιδα ήμαστε όλοι όσοι μένουμε (και χρυσοπληρώνουμε) την Αθήνα ή κάτι άλλο? (που δεν καταλαβαίνω...)

--------------------------------------------------------
Pain is temporary. Quitting lasts forever.

Λανς Άρμστρονγκ

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

giorgosdelta
Master Forum-Runner

Greece


4808 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/11/2011 :  13:11:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
@laga , κορόιδα; Ποια κορόιδα;

ΥΓ. Κάνε κλικ στο γνωστό soundtrack!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stratus
Elite Forum-Runner

Greece
2382 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/11/2011 :  13:50:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δεν πιστευω οτι θεμα κοροιδιας να μενεις στην Αθηνα.Εχει κακα εχει και καλα οπως ολα τα μερη εξαλλου.Εγω εδω γεννηθηκα,εδω μεγαλωσα ετσι συνηθισα.

---------------------------
XΡΗΣΤΟΣ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Laga
Elite Forum-Runner



1698 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/11/2011 :  14:08:58  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Laga Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by stratus

Δεν πιστευω οτι θεμα κοροιδιας να μενεις στην Αθηνα.Εχει κακα εχει και καλα οπως ολα τα μερη εξαλλου.Εγω εδω γεννηθηκα,εδω μεγαλωσα ετσι συνηθισα.

---------------------------
XΡΗΣΤΟΣ



Και εγώ το ίδιο Χρήστο, εδώ γεννήθηκα, εδώ μεγάλωσα, αλλά δεν είναι κάπως εδώ να πληρώνεις 150 ευρώ το μήνα για γκαράζ και ο άλλος να πληρώνει 300 για σπίτι (και το συγκεκριμένο σπίτι ήταν λουξ μέσα-έξω). Μόνο αυτό σχολιάζω. Σαφώς κάθε μέρος έχει τα καλά και τα κακά του...

--------------------------------------------------------
Pain is temporary. Quitting lasts forever.

Λανς Άρμστρονγκ

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stratus
Elite Forum-Runner

Greece
2382 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/11/2011 :  14:27:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Λαμπρο ολες οι μεγαλουπολεις ειναι πανακριβες.Παρισι και Λονδινο που εχω παει προσφατα ειναι κατα πολυ ακριβοτερες απο αλλες πολεις της χωρας τους.Βεβαια εκει οι μισθοι τους ειναι υψηλοι.
10αρι θα κατεβεις να τα πουμε,αφου Χαλανδρι δεν ερχομαι τον τελευταιο καιρο;


---------------------------
XΡΗΣΤΟΣ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Laga
Elite Forum-Runner



1698 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/11/2011 :  14:48:54  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Laga Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by stratus

Λαμπρο ολες οι μεγαλουπολεις ειναι πανακριβες.Παρισι και Λονδινο που εχω παει προσφατα ειναι κατα πολυ ακριβοτερες απο αλλες πολεις της χωρας τους.Βεβαια εκει οι μισθοι τους ειναι υψηλοι.
10αρι θα κατεβεις να τα πουμε,αφου Χαλανδρι δεν ερχομαι τον τελευταιο καιρο;


---------------------------
XΡΗΣΤΟΣ



Ηθελα, γιατί πέρσι μου πήγε πολύ καλά. Ομως οι πιο σώφρονες με έχουν φοβίσει λίγο, ξέρεις αυτά που συζητάμε περί ξεκούρασης μετά τον μαραθώνιο κλπ. Μου έστειλε και ένα mail o Νίκος Τ. περί αποκατάστασης και ψάρωσα λιγάκι. Θα προσπαθήσω πάντως να έρθω (μαζί με τα πιτσιρίκια μου) για να σας δω, φίλους και γνωστούς.

--------------------------------------------------------
Pain is temporary. Quitting lasts forever.

Λανς Άρμστρονγκ

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

lamkon
Senior Forum-Runner

Greece


1036 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/11/2011 :  15:10:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Χθες στην παραλία του Σχινιά, ξυπόλυτη (προφανώς) και πέρασες 2-3 φορές από το σημείο που εγώ έκανα μπάνιο.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stratus
Elite Forum-Runner

Greece
2382 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/11/2011 :  15:14:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Laga

quote:
Originally posted by stratus

Λαμπρο ολες οι μεγαλουπολεις ειναι πανακριβες.Παρισι και Λονδινο που εχω παει προσφατα ειναι κατα πολυ ακριβοτερες απο αλλες πολεις της χωρας τους.Βεβαια εκει οι μισθοι τους ειναι υψηλοι.
10αρι θα κατεβεις να τα πουμε,αφου Χαλανδρι δεν ερχομαι τον τελευταιο καιρο;


---------------------------
XΡΗΣΤΟΣ



Ηθελα, γιατί πέρσι μου πήγε πολύ καλά. Ομως οι πιο σώφρονες με έχουν φοβίσει λίγο, ξέρεις αυτά που συζητάμε περί ξεκούρασης μετά τον μαραθώνιο κλπ. Μου έστειλε και ένα mail o Νίκος Τ. περί αποκατάστασης και ψάρωσα λιγάκι. Θα προσπαθήσω πάντως να έρθω (μαζί με τα πιτσιρίκια μου) για να σας δω, φίλους και γνωστούς.

--------------------------------------------------------
Pain is temporary. Quitting lasts forever.

Λανς Άρμστρονγκ




Λαμπρο ,οπως εγραψα και αλλου,εγω πιστευω οτι ετσι την επαθα.Εκανα χαλαρα 2 εβδομαδες μετα το μαραθωνιο και υστερα πλακωθηκα.
Η μεση πως ειναι μετα το μαραθωνιο;Να ξερω τι να περιμενω και εγω.
ΥΓ Εχω και καινουργιες ασκησεις για μεση να σου δειξω.Πειραματοζωο εγω γινει.

---------------------------
XΡΗΣΤΟΣ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Laga
Elite Forum-Runner



1698 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/11/2011 :  15:40:53  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Laga Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by stratus

quote:
Originally posted by Laga

quote:
Originally posted by stratus

Λαμπρο ολες οι μεγαλουπολεις ειναι πανακριβες.Παρισι και Λονδινο που εχω παει προσφατα ειναι κατα πολυ ακριβοτερες απο αλλες πολεις της χωρας τους.Βεβαια εκει οι μισθοι τους ειναι υψηλοι.
10αρι θα κατεβεις να τα πουμε,αφου Χαλανδρι δεν ερχομαι τον τελευταιο καιρο;


---------------------------
XΡΗΣΤΟΣ



Ηθελα, γιατί πέρσι μου πήγε πολύ καλά. Ομως οι πιο σώφρονες με έχουν φοβίσει λίγο, ξέρεις αυτά που συζητάμε περί ξεκούρασης μετά τον μαραθώνιο κλπ. Μου έστειλε και ένα mail o Νίκος Τ. περί αποκατάστασης και ψάρωσα λιγάκι. Θα προσπαθήσω πάντως να έρθω (μαζί με τα πιτσιρίκια μου) για να σας δω, φίλους και γνωστούς.

--------------------------------------------------------
Pain is temporary. Quitting lasts forever.

Λανς Άρμστρονγκ




Λαμπρο ,οπως εγραψα και αλλου,εγω πιστευω οτι ετσι την επαθα.Εκανα χαλαρα 2 εβδομαδες μετα το μαραθωνιο και υστερα πλακωθηκα.
Η μεση πως ειναι μετα το μαραθωνιο;Να ξερω τι να περιμενω και εγω.
ΥΓ Εχω και καινουργιες ασκησεις για μεση να σου δειξω.Πειραματοζωο εγω γινει.

---------------------------
XΡΗΣΤΟΣ



Η μέση κατά τη διάρκεια αλλά και μετά τον αγώνα ήταν μια χαρά. Το Σ/Κ πήγα και ήρθα Πήλιο συν κάτι -χαλαρές- πεζοπορίες και εχθές το βράδυ μόλις βγήκα από το αυτοκίνητο ήμουν λίγο σαν τον κακομοίρη αλλά ξύπνησα καλά. Πήγα και για τρέξιμο το πρωί .
Το κακό -σε σχέση με το 10άρι του ΣΔΥΑ- είναι ότι νιώθω να πετάω και δεν θέλω να τη χάσω την ευκαιρία αλλά φέτος θα προσπαθήσω να πάω πιο μαζεμένα γενικότερα. Μην ξεχνάμε πως αρχές Ιανουαρίου μπαίνω στα 50. Δύσκολο να το χωνέψω αλλά το σώμα το ξέρει καλά...

--------------------------------------------------------
Pain is temporary. Quitting lasts forever.

Λανς Άρμστρονγκ

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

mbair
Elite Forum-Runner

1233 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/11/2011 :  20:27:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Χαιρετισματα στα 3 παλλικαρια που ετρεχαν παρεα προς το τελος της Παραλιας θεσσαλονικης (στην Μ. Καλας). Φορουσα το γαλανο πανωφορι .... Συναντω που και που δρομεις και σε αυτη την πολη :)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

giorgosdelta
Master Forum-Runner

Greece


4808 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/11/2011 :  20:41:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Είδα επιτέλους τον 1ο δρομέα μετά τον ΚΜΑ. Μαραθωνοδρόμο εννοείται. 1η δρομέα επακριβώς. Δρομική μοναξιά έχει πέσει αυτές τις μέρες.

Χρήστο και βέβαια δε τίθεται θέμα κοροϊδίας, πέραν της πλάκας. Δεν είναι η σωστή λέξη εξάλλου. Προσωπικά νιώθω ενίοτε όμηρος ή καημένος στην πόλη που ζω. Συνήθισα ήθελα δεν ήθελα. Και συγκριτικά είναι σα χωριό εδώ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/12/2011 :  17:21:45  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Ήταν ένα παλικάρι σήμερα στο πεδίο του άρεος, πήγαινε ΑΝΕΤΑ στην ΑΝΗΦΟΡΑ με γρηγορότερα 4'15"/χλμ. Απο τα πλάγια που έχει λίγο χώματάκι. Προσπάθησα λίγο να κρατήσω τον ρυθμό του, φυσικά αδύνατον.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

vavoulis
Elite Forum-Runner

Greece


2137 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/12/2011 :  17:59:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Deorum

Ήταν ένα παλικάρι σήμερα στο πεδίο του άρεος, πήγαινε ΑΝΕΤΑ στην ΑΝΗΦΟΡΑ με γρηγορότερα 4'15"/χλμ. Απο τα πλάγια που έχει λίγο χώματάκι. Προσπάθησα λίγο να κρατήσω τον ρυθμό του, φυσικά αδύνατον.



και φόραγε την μπλε mizuno μπλούζα από το Night Run ... Σωστά???

καλά ούτε για καλημέρα δεν το παραλάβαινες χαχαχαχαχα

Γιώργος Κ. (geok)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/12/2011 :  23:40:31  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Όχι αυτόν τον είδα από μακριά αλλά όπως το έκοψα παίζει κ να τον προλάβαινα, το τσέκαρα. :P

Εναν άλλο ελαφρώς ψηλό κ αδύνατο. Λευκό. Μακριμάνικο τεχνικό μπλουζάκι, μαύρο, κ σορτσάκι απλό.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 29 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000