Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Ερωτήματα & Προβληματισμοί
 Σε είδα !
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 29

nikolasss
Advanced Forum-Runner

Greece


264 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/10/2012 :  23:32:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Επίσης ήταν και κοπέλα. Και ωραία. Και ζήτησε συγνώμη. Εγώ πάλι χάζεψα (είχα τρέξει ήδη και 18-19 χιλιόμετρα)

"run on and on"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

vavoulis
Elite Forum-Runner

Greece


2137 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/10/2012 :  10:10:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by ALEXANDROSG

Αν αυτή που είδες είναι μικροκαμωμένη με πολύ επιθετικό τρέξιμο και salomon speed cross, κακώς δεν της μίλησες! Λόγω επαγγελματικών και οικογενειακών υποχρεώσεων δεν προλαβαίνει να κάνει ελεύθερο τρέξιμο και όποτε βγει κάνει και πάει "κομμάτια"!

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ



Αλέξανδρε ναι αυτή ηταν

Ωραία λοιπόν την επόμενη φορά... και ελπίζω να πετυχω και σενα καποια φορα.. Το πατρικό μου ειναι στην ιχθυοσκαλα και κανω αυτο το 10αρακι μεχρι τα τεννις και πισω και αν εχω 20αρι+++ παω και προς Αγια Μαρίνα (απο τον ποδηλατοδρομο... εχθες το ειδα και εφρικσα η ΧΑΛΚΙΔΑ εχει 1,5κμ ποδηλατοδρομο)...

Αντε λοιπόν καλά ανταμώματα...

Υγ. εχθες φοραγα ενα κιτρινο Adidas αντιανεμικο... ημουν σαν σημαδούρα

Run to Eat!!!
Γιώργος Κ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

topalisp
Newbie Forum Runner

Greece


45 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/10/2012 :  13:20:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Σας είδα το όλους το πρωϊ της ΚΥΡΙΑΚΗΣ 28/10/2012 (6:30πμ - 8:45πμ) στο γήπεδο της Παλλήνης. Ποιους όμως δεν ξέρω. Αν υπάρχει κανένας ας με ενημερώσει.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

runsakis
Forum-Runner

Greece


107 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/11/2012 :  22:09:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ε, φυσικα και σας είδα όλους μα όλους σημερα (Κυριακή) το πρωι στις 10:00 στον Υμμητο για την τελευταία "πανηγυρική προπονηση"
Αλλα, βρε παιδί μου, πολύ αργός ρυθμός και κλείνατε όλο το δρόμο! Ευτυχως ο κύριος Χρηστιδης είχε την ευγενική καλοσύνη να ζητησει να κανετε χώρο για να περάσουν οι .... γρήγοροι των λιγότερων (πολύ λιγότερων) χιλιομέτρων!!
Την επόμενη Κυριακή το βουνό θα είναι άδειο .. τα λεμε από το μεθεπόμενο Σ/Κ!!
Καλή δυναμη για τα 42!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Etien
Master Forum-Runner



5171 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/03/2013 :  13:16:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους

Σε ειδα φιλε ...να τρεχεις την Καθαρα Δευτερα , ωρα 11 30 το πρωι...στην λωριδα γης που ενωνει την Λευκαδα με την Αιτωλοακαρνανια...ενα ψιλοβροχο το ειχε , δεν μπορεις να πεις...
Ψηλος, λιγνος,αξυριστος,μπλε μπουφαν,μαυρο κολαν μακρυ(τι θυμηθηκα τωρα...)και καπελακι !!
Να ξυριστεις !!

Ευχαριστω !
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

vavoulis
Elite Forum-Runner

Greece


2137 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/03/2013 :  20:22:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ενα χαμός κόσμος σημερα στην παραλία της Χαλκίδας, απο την βοιωτική πλευρά μεχρι την κανούργια γεφυρα

Αρχικά ενα τσαμπιονι με την φανελα της Wind, το ειχαμε μπροστα μας απο την Ιχθυοσκαλα και μας ανοιγε σταθερα κανα 50αρη μετρα το κμ, to πηγαμε μεχρι την καινούργια γεφυρα μεχρι το υψος του φερυ μποτ για τον βιολογικο και το ξανασυναντησαμε παλι στην απεναντι πλευρα ξανά στην ιχθυσκαλα

και μετα στο κομμάτι ιχθυοσκαλα μεχρι και τις Ροδιες πολυ κοσμος, ενα παλικάρι το εβαλα στο κυνηγι και ισα τον επιασα στην επιστροφη στην στροφη της ιχθυπσκαλα ... Μου εβγαλε την ψυχή, να εισαι καλα μου εδωσες κινητρο να φυγει η προπονηση ευχαριστα

και βεβαια, προχθες Σαββατο, ο γνωστος ξυπολητος σιλικονατος της χαλκιδας, να το πηγαινει στο 5.30 χαλαρα... τον θυμάμαι εδω και ενα 6μηνο εκει συνεχεια

Ωρε πολυ κοσμος τρεχει στην πατρίδα... τελεια, και ολοι χαιρετανε και χαμογελανε οχι οπως εδω στην μουρλοπολη που για να βρεις ανθρωπο να χαμογελασει θες αιτηση στην τροικα

Run to Eat!!!
Γιώργος Κ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Nick F
Master Forum-Runner

Greece


2942 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/03/2013 :  20:30:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
σας είδα εχθές το πρωί που τρέχατε τον δρόμο τις γύρας και πραγματικά χάρηκα...μα τόσος κόσμος??και όλοι ευγενέστατοι παρακαλώ.

______________________
Βάλε στόχο το φεγγάρι. Ακόμα κι αν αποτύχεις, θα βρεθείς ανάμεσα στ’ αστέρια...!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Nick F
Master Forum-Runner

Greece


2942 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2013 :  19:22:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Σε είδα ηλικιωμένε τύπε με το κόκκινο αγροτικό,που παραβίασες το ΣΤΟΠ. σου γκάζωσα στα ψηλά μπας και ξυπνήσεις,αλλά δεν σε άφηνε το κινητό.την επόμενη φορά δεν θα είμαι τόσο ευγενικός υποψήφιε δολοφόνε.

______________________
Βάλε στόχο το φεγγάρι. Ακόμα κι αν αποτύχεις, θα βρεθείς ανάμεσα στ’ αστέρια...!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Koukouvagia
Elite Forum-Runner

1662 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/09/2013 :  09:42:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Σε είδα χτες το πρωί κάπου στις 9μιση, από τα Πηγαδάκια μέχρι τα Λιμανάκια... Φορούσες κόκκινη φανέλα και μαύρο σορτσάκι, (εγώ κίτρινο φωσφοριζέ μπλουζάκι) και πήγαινες από την κάτω μεριά της παραλιακής και εγώ από την απέναντι μεριά, σταθερά μερικά μέτρα πιό πίσω σου...

Στο ύψος της λίμνης της βουλιαγμένης δροσίστηκες σε ένα ποτιστήρι! Έκανες αναστροφή στο πάρκινγκ πριν το πρώτο λιμανάκι, εγώ συνέχισα για καμια 300 μέτρα ακόμα.

________________________

Aν δεν σου δώσει η μάνα σου το πιό καλό χωράφι, χρόνια πολλά θα σε θωρεί να κάθεσαι στο ράφι!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kostao
Advanced Forum-Runner

Greece
410 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2013 :  18:53:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Σε είδα Κυριακή Θεσ/νίκη παραλία στο ύψος Μακεδονία Παλλάς με ακουστικά μαύρο κολάν άσπρη μπλούζα και καλό ρυθμό αντίθετα πηγαίναμε και σκέφτηκα "θεά"
Και εσύ φίλε ψηλέ πριν κάνα δίμηνο σε ακολούθησα στο ρέμα Τούμπας και κράτησα το ρυθμό μου, σε ευχαριστώ.
Γενικά να χαιρετάμε ε;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

mbair
Elite Forum-Runner

1233 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2013 :  22:41:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ξεκολατε με τις γκομενες που βγαινουν με το διαφανο κολαν για να δουν ποιος κοιταει τον πισινο τους... Απο αυτό τρεφονται...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stypag
Forum-Runner

89 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/09/2013 :  19:04:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
σε ειδα, μια καλλονη με σορτσακι, εκει στο καυτατζογλειο, εγω χορευα οπως ο ροζέ μιλά στο κορνερ, αλλα δε με προσεξες.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

afentis
Elite Forum-Runner

Greece


1563 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/09/2013 :  14:24:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πολλούς είδα στο πάρκο Ίλιον (Αντωνη Τρίτση)
Τί να πρωτογράψω...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stratus
Elite Forum-Runner

Greece
2382 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/09/2013 :  14:44:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μιλησαμε λιγο σημερα στο γηπεδο Πευκης.Φοραγες μαυρα και θα τρεξεις το πρωτο σου μαραθωνιο.Δεν σκεφτηκα να σε ρωτησω αν εισαι μελος του φορουμ.

---------------------------
XΡΗΣΤΟΣ
'Η κάνεις κάτι ή δεν το κάνεις.Η προσπάθεια αρκεί είναι για τους αποτυχημένους.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Lazy
Senior Forum-Runner



438 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/09/2013 :  15:24:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αντε...να ρουφιανεψω κι εγω οτι σε ειδα σχετικα προσφατα νυχτιατικα, σε ενα στενο δρομακι λιγο πανω απο την Πατρα, να τον κατεβαινεις τρεχοντας και εμφανως εξουθενωμενος. Πολλα χιλλιομετρα πρεπει να ειχες βαλει στα ποδια σου την ωρα που εγω χαλαρος με το αμαξακι μου περνουσα απο διπλα σου!
δεν σε ξερω προσωπικα αλλα σε αναγνωρισα (αφου κολλησα για ενα λεπτο στο απο που σε ξερω) απο φωτογραφιες του μπλογκ σου.......αγαπητε συμφορουμιτη κυριε Κουκουλαρη!!

---------------------------

ΠΑΤΡΙΔΑ Μ' ΑΡΑΕΥΩ ΣΕ...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 29 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000