Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Ερωτήματα & Προβληματισμοί
 Σε είδα !
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 29

stefrun
Senior Forum-Runner

New Zealand


563 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/01/2011 :  00:30:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by MANOLIS2004

Κοπέλα ήταν με το σουβλάκι?

MANOLIS2004



Φανταζε γυναικα , γυναικα με χαρη ...
.... μου ειπε βιαστικα " με λενε Αναίς " ... εγω της γελασα κουρασμενα ( και με εναν ποθο προς το σουβλακι )

Δεν ειχα προχωρησει ουτε 20 μετρα οταν ακουσα απο μεσα απο το μαγαζι να της φωναζουν " Παναή , με τζατζικι να ειναι και το αλλο διπλοπιτο ?" ....

" running up that hill "
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Laga
Elite Forum-Runner



1698 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/01/2011 :  13:11:23  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Laga Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλά, αυτό το θέμα έχει πολύ μέλλον μπραστά του. Νομίζω θα γράψει τη δική του ιστορία στο forum...

--------------------------------------------------------
Pain is temporary. Quitting lasts forever.

Λαρς Άρμστρονγκ

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

slowrunner
Forum-Runner



72 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/01/2011 :  13:16:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by stefrun

quote:
Originally posted by MANOLIS2004

Κοπέλα ήταν με το σουβλάκι?

MANOLIS2004



Φανταζε γυναικα , γυναικα με χαρη ...
.... μου ειπε βιαστικα " με λενε Αναίς " ... εγω της γελασα κουρασμενα ( και με εναν ποθο προς το σουβλακι )

Δεν ειχα προχωρησει ουτε 20 μετρα οταν ακουσα απο μεσα απο το μαγαζι να της φωναζουν " Παναή , με τζατζικι να ειναι και το αλλο διπλοπιτο ?" ....

" running up that hill "



http://www.youtube.com/watch?v=zwUKdMc7y2c
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/01/2011 :  13:29:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τι Αναίς τι Παναής δλδ,κάπως έτσι?

Στερνά καλά,όλα καλά.
Το μή χείρον βέλτιστον.
Dum spiro spero.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stratus
Elite Forum-Runner

Greece
2382 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/01/2011 :  13:59:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Σας ειδα ξανα ολους/ες τους ανοητους/ες στο σταδιο της Πευκης που δε μπορειτε να καταλαβατε οτι αφου περπατατε πρεπει να πατε δεξια και οχι να πιανατε τις τρεις αριστερες διαδρομες.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

notaSOL
Advanced Forum-Runner

257 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/01/2011 :  14:35:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...πολλά εύγε στον Droulas13 που σκέφτηκε τέτοιο θέμα... κι εγώ έλεγα πότε να ρθει η Δευτέρα, να βγω για τρέξιμο σε μέρος με κόσμο, να ειδωθούμε, να χαιρετηθούμε και μετά να μπω να το γράψω... βέβαια τελικά γράφω για το πρώτο άνθρωπο που συνάντησα καθ᾿ οδόν... ένα παλιό φίλο που δεν νομίζω να διαβάζει runningN...αν πάλι το δει θα καταλάβει ποιός είμαι...

...σε είδα...ανεβαίνοντας την ανηφόρα για το στάδιο... είχα χρόνια να σε δω... γιατί εσύ δεν τρέχεις πια... αν και θα μπορούσες να τρέχεις ακόμη και να σαι πάλι πρώτος... μου είπες "πάς για τρέξιμο;" και κοίταξες τα παπούτσια μου... άλλοτε ήσουν το πρότυπο για όλους εμάς τους μικρότερους... άλλοτε έτρεχες ακούραστα, σαν να μην υπήρχε αύριο... κι ύστερα κάποιοι ή οι συνθήκες, όπως λέμε, φρόντισαν να σε σταματήσουν μια και καλή... σε ρώτησα για τα αδέρφια σου και μου πες δυό λέξεις... ύστερα η κουβέντα βάλτωσε...χαιρετηθήκαμε με το γνωστό "τα λέμε" και χωρίσαμε... ...ύστερα σκεφτόμουν πόσο αταίριαστο θα ήταν να σε έβλεπα τώρα, σήμερα, να τρέχεις πάλι... πόσο αταίριαστοι, γραφικοί, πόσο προβληματικοί, πόσο άρρωστοι, μοιάζουμε όλοι όταν τρέχουμε λυπημένοι... και τώρα σκέφτομαι πόσο βλάκας ήμουν το πρωί που δεν σου είπα και κάτι ακόμη...
( http://www.youtube.com/watch?v=GGIs3fOTc7s&feature=related)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

konkarien
Senior Forum-Runner

Greece


740 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/01/2011 :  15:43:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by stratus

Σας ειδα ξανα ολους/ες τους ανοητους/ες στο σταδιο της Πευκης που δε μπορειτε να καταλαβατε οτι αφου περπατατε πρεπει να πατε δεξια και οχι να πιανατε τις τρεις αριστερες διαδρομες.


...κάποιοι μάλιστα φορώντας παπούτσι σκαρπίνι και παίζοντας την κομπολογιά τους(και πολύ μαγκιά ναούμ)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

paguerunner
Advanced Forum-Runner

Greece
239 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/01/2011 :  21:43:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Και εγω σε εβλεπα......για κανενα μηνα......και μετα σου μιλησα.....και ηταν ομορφα.....και σε γνωρισα καλυτερα....και μετα σταματησα......και τωρα το σκεφτομαι να ξαναπαω για τρεξιμο

follow me if u can
@paguerunner
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Yianvla
Forum-Runner

176 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/01/2011 :  21:50:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...όλοι οι πευκιώτες πλακώσανε? ...και τις 4 stratus και τις 4...! (το σκαρπίνι και το κομπολοι κι εμένα με ενοχλεί πάντως..το να περπατάνε όπου να'ναι, δε βαριέσαι...slalom! (το γήπεδο της Πεύκης πάντως, πρέπει να είναι απο τα πιο 'περιπατιτικα" γήπεδα της Αθήνας....!!)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

MANOLIS2004
Master Forum-Runner

Greece
6423 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/01/2011 :  00:24:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by konkarien

quote:
Originally posted by stratus

Σας ειδα ξανα ολους/ες τους ανοητους/ες στο σταδιο της Πευκης που δε μπορειτε να καταλαβατε οτι αφου περπατατε πρεπει να πατε δεξια και οχι να πιανατε τις τρεις αριστερες διαδρομες.


...κάποιοι μάλιστα φορώντας παπούτσι σκαρπίνι και παίζοντας την κομπολογιά τους(και πολύ μαγκιά ναούμ)


Δηλαδή αν κατάλαβα καλά, στην Πεύκη κάποιοι κάνουν τον περίπατο τους σε στάδιο? Τι "διαστροφή" είναι αυτή?

MANOLIS2004
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Yianvla
Forum-Runner

176 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/01/2011 :  01:44:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...από τη μια μεριά, ωραία που περπατάνε (είναι και ωραίο το στάδιο...πολύ φιλικό νομίζω!),από την άλλη, γύρω γύρω όλοι? Προσωπικά δεν με ενοχλεί πολύ πάντως...ας περπατάει ο κόσμος...(το σκαρπινάκι με ανάλογο κοστούμι - !!! - μερικές φορές, είναι ένα θέμα βέβαια...!!) ;-)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

MANOLIS2004
Master Forum-Runner

Greece
6423 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/01/2011 :  02:00:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ναι αλλά γιατί δεν πάνε σε πλατείες η πεζόδρομους για περπάτημα?

MANOLIS2004
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Yianvla
Forum-Runner

176 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/01/2011 :  08:04:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...ναι ναι....σωστό ερώτημα....αναπάντητο (και έχει αρκετά όμορφες διαδρομές στην Πεύκη)!! (γι'αυτό είπα οτι πρέπει να είναι το πιο περιπατητικό στάδιο...). Καλημέρα... ;-)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stratus
Elite Forum-Runner

Greece
2382 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/01/2011 :  11:41:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by konkarien

quote:
Originally posted by stratus

Σας ειδα ξανα ολους/ες τους ανοητους/ες στο σταδιο της Πευκης που δε μπορειτε να καταλαβατε οτι αφου περπατατε πρεπει να πατε δεξια και οχι να πιανατε τις τρεις αριστερες διαδρομες.


...κάποιοι μάλιστα φορώντας παπούτσι σκαρπίνι και παίζοντας την κομπολογιά τους(και πολύ μαγκιά ναούμ)


Ξερεις ποσες συνταγες για γιουβερλακια,παστιτσιο κλπ εχω μαθει απο τις κυριες που περπατανε εκει μεσα.Αφου εχω σκεφτει να κουβαλαω μαγνητοφωνακι και να βαζω υστερα τη συζυγο μου να τις κανει .Ευτυχως σημερα λογω καιρου ειχε ησυχια σχετικα και δε μου εσπασαν τα νευρα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

MANOLIS2004
Master Forum-Runner

Greece
6423 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/01/2011 :  15:22:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πέρα απο τις πλάκες, αν όντως είναι τόσο ενοχλητικό θα πρέπει να ζητήσετε απο τους υπεύθυνους να απαγορεύσουν την είσοδο στους άσχετους. Αυτό μπορεί να γίνει κατα αρχάς με μια πινακίδα στην είσοδο που να λέει "ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΕΙΣΟΔΟΣ ΧΩΡΙΣ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΡΟΥΧΑ" και αν δεν έχει αποτέλεσμα με απαγόρευση εισόδου. Αυτό ισχύει και σε μας στο Γαλάτσι παρόλο που το γήπεδο έχει χωμάτινο στίβο και κανένας δεν πάει για βόλτα. Δηλαδή υπάρχει πινακίδα με αυτό το κείμενο.
Επιπλέον σε μας απο τις 9.30 μέχρι τις 17.00 μπαίνουν μόνο μέλη με κάρτες. Δωρεάν μεν αλλά υπάρχει αυτός ο περιορισμός και ο έλεγχος.

MANOLIS2004
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 29 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000