Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Ερωτήματα & Προβληματισμοί
 Σε είδα !
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 29

gargadua
Master Forum-Runner

Afghanistan


7473 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/01/2011 :  15:30:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by MANOLIS2004

Πέρα απο τις πλάκες, αν όντως είναι τόσο ενοχλητικό θα πρέπει να ζητήσετε απο τους υπεύθυνους να απαγορεύσουν την είσοδο στους άσχετους. Αυτό μπορεί να γίνει κατα αρχάς με μια πινακίδα στην είσοδο που να λέει "ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΕΙΣΟΔΟΣ ΧΩΡΙΣ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΡΟΥΧΑ" και αν δεν έχει αποτέλεσμα με απαγόρευση εισόδου. Αυτό ισχύει και σε μας στο Γαλάτσι παρόλο που το γήπεδο έχει χωμάτινο στίβο και κανένας δεν πάει για βόλτα. Δηλαδή υπάρχει πινακίδα με αυτό το κείμενο.
Επιπλέον σε μας απο τις 9.30 μέχρι τις 17.00 μπαίνουν μόνο μέλη με κάρτες. Δωρεάν μεν αλλά υπάρχει αυτός ο περιορισμός και ο έλεγχος.

MANOLIS2004



Και να θίξουμε το δικαίωμα της ελεύθερης κίνησης των πολιτών; Δηλαδή 1 κυρία με ταγιέρ δεν μπορεί να πάει να περπατήσει στο γήπεδο; Αυτό είναι ρατσισμός...................
Α ρε Κούγια που είσαι!!!!!!

"Το αργά διορθώνεται, το γρήγορα ΟΧΙ!!!!"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

manos5
Advanced Forum-Runner

Greece
288 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/01/2011 :  17:27:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πέρα από την πλάκα και εγώ βλέπω πολλούς που τρέχουν στο γήπεδο της Γκράβας στο Γαλάτσι και σίγουρα κάποιοι θα είναι και εδώ μέσα!!!Αλλά αυτό που πάρα πολλοί περπατάνε στο γήπεδο ή φέρνουν και τα παιδάκια τους να παίξουν [σαν να μην υπάρχουν πλατείες]είναι σπαστικό!!!Τουλάχιστον δεν πάνε αριστερά στις 3 άλλες λωρίδες!!! αλλά θέλουν να πηγαίνουν δεξιά και να ενοχλούν όλους τους άλλους που πάνε να τρέξουν!!!!!Βεβαια τι να πω οι ίδιοι είναι που πάνε στο δρόμο με το αμάξι αριστερά με 50χλμ και σκασίλα τους από πίσω!!!!οι ίδιοι είναι που στην θάλασσα με το σκάφος σκοτώνουν λουόμενους και ψαροτουφεκάδες χωρίς να τηρούν τα απαραίτητα μέτρα!!! και πάει λέγοντας τα ίδια ανεύθυνα άτομα!!!!!!!!!!!!!Λυπάμαι που ξέφυγα από το θέμα αλλά ήθελα να τα πω!!!
Κανένας από Γαλάτσι Κυψέλη που τρέχει????
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stratus
Elite Forum-Runner

Greece
2382 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/01/2011 :  17:51:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ταμπελα στην Πευκη εχει να μην αφηνουν τα παιδακια στο στιβο αλλα δεν ιδρωνει το αυτι των γονεων και ειδικα των γιαγιαδων.

Edited by - stratus on 25/01/2011 17:52:13
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

MANOLIS2004
Master Forum-Runner

Greece
6423 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/01/2011 :  23:54:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μάνο εγω είμαι απο Γαλάτσι αλλά πάω (οταν πάω γιατί έχω 5χ5 και πάω και σε πολλούς αγώνες) στο αλσος και όχι στην Γκραβα.

MANOLIS2004
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nansoula
Newbie Forum Runner

Greece


4 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/01/2011 :  00:27:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Σας έχω δεί όλους...(υπερβολές)τους περισσότερους...
Κάποιους από εσάς τους θαυμάζω....είστε εσεις που με προσπερνάτε στο γήπεδο του Γαλατσίου,που όταν περνάτε δίπλα μου,παρασύρομαι από τον ρυθμό σας και προσπαθώ να ακολουθήσω,αλλά μόνο για λίγα μέτρα...
είτε εσας που έχω δει γύρω από το άλσος.Ειδικά την Κυριακή είδα κάποιον σε τρομερή φυσική κατάσταση,με προσπέρναγε,με ξαναπροσπέρναγε...
να είστε όλοι καλά και έτσι δυναμικά να συνεχίζετε,για να έχω κίνητρο και να βελτιώσω τους χρόνους και τις αντοχές μου...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

MANOLIS2004
Master Forum-Runner

Greece
6423 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/01/2011 :  00:45:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Να έρχεσαι στους αγώνες μαζί μας. Αυτό είναι το κίνητρο για βελτίωση και επιδόσεις..

MANOLIS2004
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

konkarien
Senior Forum-Runner

Greece


740 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/01/2011 :  08:50:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by gargadua

quote:
Originally posted by MANOLIS2004

Πέρα απο τις πλάκες, αν όντως είναι τόσο ενοχλητικό θα πρέπει να ζητήσετε απο τους υπεύθυνους να απαγορεύσουν την είσοδο στους άσχετους. Αυτό μπορεί να γίνει κατα αρχάς με μια πινακίδα στην είσοδο που να λέει "ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΕΙΣΟΔΟΣ ΧΩΡΙΣ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΡΟΥΧΑ" και αν δεν έχει αποτέλεσμα με απαγόρευση εισόδου. Αυτό ισχύει και σε μας στο Γαλάτσι παρόλο που το γήπεδο έχει χωμάτινο στίβο και κανένας δεν πάει για βόλτα. Δηλαδή υπάρχει πινακίδα με αυτό το κείμενο.
Επιπλέον σε μας απο τις 9.30 μέχρι τις 17.00 μπαίνουν μόνο μέλη με κάρτες. Δωρεάν μεν αλλά υπάρχει αυτός ο περιορισμός και ο έλεγχος.

MANOLIS2004



Και να θίξουμε το δικαίωμα της ελεύθερης κίνησης των πολιτών; Δηλαδή 1 κυρία με ταγιέρ δεν μπορεί να πάει να περπατήσει στο γήπεδο; Αυτό είναι ρατσισμός...................
Α ρε Κούγια που είσαι!!!!!!

"Το αργά διορθώνεται, το γρήγορα ΟΧΙ!!!!"


Βεβαίως και μπορεί Βασίλη μου να περπατήσει και η κυρία με το ταγιέρ,άλλωστε αυτός ο τρόπος, παρότι ενδυματολογικά ακατάλληλος, αποτελεί ένα κίνητρο, για να εισχωρήσει στην μεγάλη οικογένεια μας, αυτήν των δρομέων.Κατόπιν θα φορέσει και το σόρτς και το δρομικό μπλουζάκι και τα εξειδικευμένα παπούτσια.
Νάσαι καλά Βασίλη!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Yianvla
Forum-Runner

176 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/01/2011 :  09:22:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...κι εγώ είμαι υπερ της άθλησης με κάθε τρόπο - και προσωπικά δεν με νοιάζει καθόλου πως έρχονται και τι κάνουν - αλλά για να είμαστε ειλικρινείς κάποιοι κανόνες θα έπρεπε να υπάρχουν...δε νομίζω πως είναι δύσκολο να πάρουν ενα παπουτσάκι και μια φόρμα...προστατεύουν το γήπεδο και τον εαυτό τους! Κάποια στιγμή να κανονίσουμε κάνα τρεξιματάκι οι Πευκιώτες.... ;-)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stratus
Elite Forum-Runner

Greece
2382 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/01/2011 :  11:08:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Yianvla

...κι εγώ είμαι υπερ της άθλησης με κάθε τρόπο - και προσωπικά δεν με νοιάζει καθόλου πως έρχονται και τι κάνουν - αλλά για να είμαστε ειλικρινείς κάποιοι κανόνες θα έπρεπε να υπάρχουν...δε νομίζω πως είναι δύσκολο να πάρουν ενα παπουτσάκι και μια φόρμα...προστατεύουν το γήπεδο και τον εαυτό τους! Κάποια στιγμή να κανονίσουμε κάνα τρεξιματάκι οι Πευκιώτες.... ;-)


Για τρεξιματακι μεσα ειμαι.Βασικα δε μενω Πευκη, μενω Μαρουσι και απεχω 3χλμ απο το γηπεδο τα οποια τα κανω για προθερμανση και αποθεραπεια.Οποτε θελεις να δουμε αν μπορουμε να συντονιστουμε και το κανονιζουμε.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Yianvla
Forum-Runner

176 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/01/2011 :  15:07:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
μια χαρά...κάποιο απογευματάκι, βραδάκι? (την Κυριακή τρέχω στην Πάρνηθα, αλλά απο βδομάδα μπορούμε να το κανονίσουμε....). Και για Κτήμα Συγγρού μέσα ε....δεχόμεθα συμμετοχές και συντρέχτες! ;-)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stratus
Elite Forum-Runner

Greece
2382 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/01/2011 :  15:26:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Aπογευμα Τριτης με βολευει μετα τις 5.30 ,αλλα για μενα θα ειναι χαλαρο τρεξιμο βασει προγραμματος.Χαλαρο εννοω 5-5.30 το χλμ.Το αλσος το εχω σκυλοβαρεθει.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Yianvla
Forum-Runner

176 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/01/2011 :  15:50:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...την επόμενη Τρίτη ε? Καλά μου ακούγεται...κι εγώ για χαλαρό θα είμαι, μετά τον αγώνα. Το 5 μου είναι ψιλογρήγορο αλλά το έχω, το 5.15-5.20 πιο νορμάλ....κανένα πρόβλημα και με τα 2. Θα μιλήσουμε ως τότε...ωραία! (αν και νομίζω πως θα έχει παλιόκαιρο...που εμένα δεν με ενοχλέι πάντως).
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stratus
Elite Forum-Runner

Greece
2382 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/01/2011 :  19:14:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Οτι θελεις στειλε email εδω cmantza at gmail.com (στη θεση του at βαζεις παπακι)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Yianvla
Forum-Runner

176 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/01/2011 :  19:26:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
οκ...σου στέλνω και το δικό μου... ;-)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nansoula
Newbie Forum Runner

Greece


4 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/01/2011 :  22:26:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εγώ πηγαίνω Γαλάτσι...στο γήπεδο
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 29 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000