Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Γενική συζήτηση
 Ανθρωποι και ζώα.........
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 19

gia ta xalia irtha
Senior Forum-Runner

Greece


704 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/05/2012 :  10:44:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πωπω παιδια φοβερη η ιδεα για αγωνα προς οφελος των αδεσποτων!!Υπαρχει πολυς κοσμος που ειναι ευαισθητοποιημενος στο θεμα και πιστευω θα εχει τεραστια επιτυχια!!Ασε που θα πιασει κ τοπο,αρκει να γινει η σωστη συνεργασια.
Fidelio πολυ εμπνευσμενο το εχγειρημα σου!!Φετος σκεφτεστε κατι αντιστοιχο??
Σκοτεινε θα μπορουσες να μιλησεις με αυτους για να εχει μια μεγαλη εμβελεια η προσπαθεια. http://www.pfo.gr/

amor fati
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Fidelio
Master Forum-Runner



2582 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/05/2012 :  12:52:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δυστυχώς για την ώρα δεν έχουμε κανονίσει κάτι ανάλογο. Δύσκολη περίοδος και ένα τέτοιο εγχείρημα θέλει δεσμευσεις, και περνάμε φάση μεγάλης αβεβαιότητας. Ακόμα και τότε δεν ήταν εύκολο να το ολοκληρώσουμε όπως έπρεπε μιας και όταν ξεκινήσεις να συγκεντρώνεις χρήματα για τέτοιο σκοπό δεν υπάρχει επιστροφή ή αναστολή. Περάσαμε πολλές δοκιμασίες αλλά τελικά καταφέραμε να τρέξουμε.

Καλή επιτυχία Σκοτεινέ , ενημερωσέ για εξελίξεις !!

People make life so much worse than it has to be and believe me, it's a nightmare without their help. ~ Boris Yelnikoff
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

bizzilizzie
Senior Forum-Runner

Greece


691 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/05/2012 :  23:57:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by SKOTEINOS

Ήδη την επεξεργάζομαι.
Και εχω και μια τρελλή άκρη,με έναν από τους μεγαλύτερους συλλόγους αδέσποτων της Ελλάδας.
Θα την ρίξω άμεσα να την βάλουμε μπρος.Με κόστος βέβαια-και να μην ακούσω ανοησιούλες-όλα τα λεφτά θα πάνε στα αδέσποτα

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2012-ΣΤΗΝ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΤΑΫΓΕΤΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 4/8/2012



Φανταστική ιδέα Skoteine.....!! Κρίμα που είμαι στην Αθήνα......... θα ήθελα πολύ να τρέξω σ'αυτόν τον αγώνα σου....!!

Σου εύχομαι καλή επιτυχία στη οργάνωση.... και καλή ευκολία......

.
.
.


Edited by - bizzilizzie on 26/05/2012 09:55:05
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

bizzilizzie
Senior Forum-Runner

Greece


691 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/05/2012 :  00:20:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
@ Fidelio:

Fidelio, δεν ξέρω τι να πω..... για όλα τα τελευταία ποστ σου, ήθελα να απαντήσω, " + 100000 "
....γιατι μου φαινόταν ότι έγραφες ακριβώς ότι σκεφτόμουν εγώ... ένα περίεργο πράγμα δηλαδή....!!....

....και τώρα μαθαίνω για το κατόρθωμά σου πέρυσι που έτρεξες για τα αδέσποτα, με τη σύντροφό σου
....και είναι το κερασάκι στη τούρτα....!! ....

Ελπίζω να έχω την ευκαιρία να γνωρίζω εσένα και τη σύντροφό σου στον αγώνα Σεϊχ Σου
(μου φαίνεται ότι είπες ότι θα το τρέξεις....;;;)

.
.
.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Fidelio
Master Forum-Runner



2582 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/05/2012 :  07:31:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εκεί θα ήμαστε :) , θα τρέξει και η ξανθιά σκύλα μαζί μας :





People make life so much worse than it has to be and believe me, it's a nightmare without their help. ~ Boris Yelnikoff
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

bizzilizzie
Senior Forum-Runner

Greece


691 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/05/2012 :  09:54:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Fidelio

Εκεί θα ήμαστε :) , θα τρέξει και η ξανθιά σκύλα μαζί μας :





People make life so much worse than it has to be and believe me, it's a nightmare without their help. ~ Boris Yelnikoff



WOW.....! Πολύ όμορφη η ξανθιά σου....!!.....

Την Πέμπτη πρωί, έτρεχα στη παραλία και είδα δυο νεαρούς να τρέχουν με ένα τέτοιο όμορφο σκύλο.....
....μήπως ήσουν εσύ...;;; ....

.
.
.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Fidelio
Master Forum-Runner



2582 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/05/2012 :  10:30:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Η συντροφός μου την λεει Τσουνάμι , γιατί δεν κάθεται πουθενά και παρασέρνει τα πάντα. Της αρέσουν οι διαλειμματικές γιατί τρέχει σαν πυραυλος σε πολλά σετ λολ, το συνεχόμενο τρέξιμο το βαριέται αλλά τρέχει πιστά διπλα μας όταν την πέρνουμε μαζί ~ αυτό το πλάσμα πραγματικά έχει μέσα της πυρηνικό αντιδραστήρα.. Θα τρέξει μαζί μας, μάλιστα της ετοιμάζουμε και φανέλα ! Εχουμε και τον υιο αλλα αυτος προτιμα να ασχολείται με το bodybuilding , την φωτογραφία του θα την ποστάρω κάποια άλλη στιγμή, σιγά σιγά γιατι κυκλοφορεί και κακό μάτι..

[Οχι την πέμπτη δεν ήμασταν παραλιακή]

People make life so much worse than it has to be and believe me, it's a nightmare without their help. ~ Boris Yelnikoff

Edited by - Fidelio on 26/05/2012 10:35:17
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

bizzilizzie
Senior Forum-Runner

Greece


691 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/05/2012 :  00:25:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Fidelio

Η συντροφός μου την λεει Τσουνάμι , γιατί δεν κάθεται πουθενά και παρασέρνει τα πάντα. Της αρέσουν οι διαλειμματικές γιατί τρέχει σαν πυραυλος σε πολλά σετ λολ, το συνεχόμενο τρέξιμο το βαριέται αλλά τρέχει πιστά διπλα μας όταν την πέρνουμε μαζί ~ αυτό το πλάσμα πραγματικά έχει μέσα της πυρηνικό αντιδραστήρα.. Θα τρέξει μαζί μας, μάλιστα της ετοιμάζουμε και φανέλα ! Εχουμε και τον υιο αλλα αυτος προτιμα να ασχολείται με το bodybuilding , την φωτογραφία του θα την ποστάρω κάποια άλλη στιγμή, σιγά σιγά γιατι κυκλοφορεί και κακό μάτι..

[Οχι την πέμπτη δεν ήμασταν παραλιακή]

People make life so much worse than it has to be and believe me, it's a nightmare without their help. ~ Boris Yelnikoff



....και ήμουν σχεδόν σίγουρη πως ήσουν εσύ......!!

Τουλάχιστον στον αγώνα θα μπορέσω να σε αναγνωρίζω, χάρη στη όμορφη 'Τσουνάμι'....

.
.
.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/05/2012 :  09:23:07  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Λοιπόν τα νέα είναι ενθαρρυντικά.Το συζήτησα με τον φορέα αδέσποτων που έχω κονέ-θα μου επιτρέψετε να μην πω το όνομά του,και είχα πολύ θετική ανταπόκριση έως τα όρια του ενθουσιασμού.
Ρίξαμε και έναν άτυπο τίτλο του αγώνα:΄΄Τρέχω για τα ζώα,τρέχω για την ζωή΄΄,με logo έναν δρομέα να τρέχει και να πηγαίνει να αγκαλιάσει ένα γατάκι και ένα σκυλάκι και καλά αδέσποτα.Ωραία ιδέα ε;
Θα γίνουν κάποιες συναντήσεις τώρα,για πιο λεπτομέρειες τις οποίες θα μάθετε εν καιρώ.Κάπου πάντως εκεί πριν τα Χριστούγεννα,όπως σας είχα πει.Βολεύει για αρκετούς και εύλογους λόγους.
Κάντε τα κουμάντα σας από τώρα.
Η ιδέα έπεσε και ψήνεται πάαααρα πολύ.

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2012-ΣΤΗΝ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΤΑΫΓΕΤΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 4/8/2012
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/05/2012 :  09:47:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Fidelio

Εκεί θα ήμαστε :) , θα τρέξει και η ξανθιά σκύλα μαζί μας :





People make life so much worse than it has to be and believe me, it's a nightmare without their help. ~ Boris Yelnikoff






Πανέμορφη.......

Η πιό χαμένη μέρα απο την ζωή μας είναι εκείνη που δέν χαμογελάσαμε.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/05/2012 :  09:50:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by SKOTEINOS

Λοιπόν τα νέα είναι ενθαρρυντικά.Το συζήτησα με τον φορέα αδέσποτων που έχω κονέ-θα μου επιτρέψετε να μην πω το όνομά του,και είχα πολύ θετική ανταπόκριση έως τα όρια του ενθουσιασμού.
Ρίξαμε και έναν άτυπο τίτλο του αγώνα:΄΄Τρέχω για τα ζώα,τρέχω για την ζωή΄΄,με logo έναν δρομέα να τρέχει και να πηγαίνει να αγκαλιάσει ένα γατάκι και ένα σκυλάκι και καλά αδέσποτα.Ωραία ιδέα ε;
Θα γίνουν κάποιες συναντήσεις τώρα,για πιο λεπτομέρειες τις οποίες θα μάθετε εν καιρώ.Κάπου πάντως εκεί πριν τα Χριστούγεννα,όπως σας είχα πει.Βολεύει για αρκετούς και εύλογους λόγους.
Κάντε τα κουμάντα σας από τώρα.
Η ιδέα έπεσε και ψήνεται πάαααρα πολύ.

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2012-ΣΤΗΝ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΤΑΫΓΕΤΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 4/8/2012





Μπράβο,πολύ ωραία.Θα είμαστε όλοι εκεί.

Η πιό χαμένη μέρα απο την ζωή μας είναι εκείνη που δέν χαμογελάσαμε.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/05/2012 :  09:53:45  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Κουκλίτσα και μουράτη η Τσουνάμι.
Την βλέπω να την βγάζει ο Fid για λαγό στον αγώνα

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2012-ΣΤΗΝ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΤΑΫΓΕΤΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 4/8/2012
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

gia ta xalia irtha
Senior Forum-Runner

Greece


704 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/05/2012 :  16:47:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πολυ ωραια η ιδεα μην ατονισει!!Εχω κοσμο που ασχολειται και σιγουρα θα φροντισω να μαζευτει λαος.Μονο θα προτεινα να εχει 2 αγωνες,εναν με λιγα χλμ(3 ας πουμε και εναν μεγαλυτερο,10-11.5,αλλα οχι κατι αποτρεπτικο για τον πολυ κοσμο.Φυσικα και στους δυο θα τα σκασουν..!

amor fati
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/05/2012 :  19:15:42  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Ναι η ιδέα είναι για 2-3 αγώνες.Έναν ημί,έναν μεσαίο σαν ένα καλό οχτάρι και ένα τριαράκι,με ηλεκτρονική χρονομέτρηση όλοι.Ποιοτικοί αγώνες δηλαδή και με ένα μικρό κόστος όλοι και για την κάλυψη του αγώνα αλλά και ότι μείνει θα πάνε στους συλλόγους αδέσποτων που θα ασχοληθούν.

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2012-ΣΤΗΝ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΤΑΫΓΕΤΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 4/8/2012
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikolasss
Advanced Forum-Runner

Greece


264 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/05/2012 :  21:14:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Darkman εξαιρετική ιδέα ... ακόμα κι αν δεν τρέξω άλλον αγώνα φέτος, αυτόν δεν τον χάνω με τίποτα ... και πολλοί εδώ μέσα πιστεύω... ωραίο θέμα άνοιξε η ρωξάννη

"run on and on"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 19 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000