Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Προσωπικές Διαδρομές
 Άλσος Νέας Φιλαδέλφειας
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 2

Spartiatis
Elite Forum-Runner

Greece


1605 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/02/2013 :  20:04:04  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Spartiatis Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Απλα για ενημέρωση, τα ζώα τα πήραν γιατι έκαναν παράπονα και διαμαρτυρίες κάποιοι οικολόγοι φιλοζωοι κτλ. Το άλσος μεσα δε φιλοξένησε ποτε σεισμόπληκτους. Ένα πολυ μεγάλο τμήμα που μεχρι και πριν μερικά χρονια ειχαν κρατήσει με πουλιά, κατσικες,κότες,παγωνιά κτλ το έκλεισαν και μαζεύουν τωρα τα αδέσποτα. Οποίος περάσει βράδυ ακούει τα γαυγισματα. Πριν χρονια άκουσες τις υπέροχες φωνές απο τ παγωνιά, ηταν ασφαλές να είσαι κεί μέρα νύχτα.
Τελευταία πανε και κόβουν δέντρα για τα τζάκια τους....να δούμε θα αντέξει...

ΟΤΙ ΔΕ ΛΥΝΕΤΑΙ....ΚΟΒΕΤΑΙ..
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sega
Forum-Runner



173 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/01/2014 :  14:58:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ωραίο το άλσος, αλλά κάθε λίγο και λιγάκι να συναντάς ελεύθερα σκυλιά με τους ιδιοκτήτες τους, δεν είναι ό,τι καλύτερο. Μεγάλο βάσανο αυτά τα σκυλιά. Αναρωτιέμαι αν υπάρχει πάρκο ή άλσος (εκτός από το άλσος Ν.Σμύρνης που είναι άψογο σε όλα του) που μπορεί ακίνδυνα άνθρωπος να τρέξει....
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Spartiatis
Elite Forum-Runner

Greece


1605 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/01/2014 :  21:57:09  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Spartiatis Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Περιστατικό πριν λίγες μέρες , έτρεχα με φίλο μου στο άλσος κι είδα λυτο πιτμπουλ όταν πλησιάζαμε φωνάζει ο ιδιοκτητης του :ξέρετε απο σκυλιά αν έρθει κοντα σας μείνετε ακινητοι!!!! Έμεινα άφωνος , λατρεύω τα ζώα κι ειδικά τα σκυλιά αλλά τόσο ανεγκέφαλοι ιδιοκτήτες ειναι απίστευτο πόσοι υπάρχουν . Παρόμοιο περιστατικό στα Αναβρυτα , ιδιοκτητης σκύλου λέει σε άλλο ιδιοκτήτη : κοιτά πόσοι έρχονται και τρέχουν και δε μπορούμε να αφήσουμε ελεύθερα τα σκυλιά μας να τρέξουν!!!!

ΟΤΙ ΔΕ ΛΥΝΕΤΑΙ....ΚΟΒΕΤΑΙ..
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sega
Forum-Runner



173 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/01/2014 :  01:11:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πριν λίγες μέρες είχα πάει κι εγώ κι ένας ηλίθιος με είδε που φοβήθηκα βλέποντας την αρκούδα το σκύλο του και του πετάει ένα αντικείμενο δίπλα μου και μετά του φώναζε "έλα αγόρι μου φέρτο" και γελούσε!!!! Έτρεμε η ψυχή μου. Τελικά έτρεξα έξω από το άλσος γύρω-γύρω...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/01/2014 :  14:01:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Spartiatis

Περιστατικό πριν λίγες μέρες , έτρεχα με φίλο μου στο άλσος κι είδα λυτο πιτμπουλ όταν πλησιάζαμε φωνάζει ο ιδιοκτητης του :ξέρετε απο σκυλιά αν έρθει κοντα σας μείνετε ακινητοι!!!! Έμεινα άφωνος , λατρεύω τα ζώα κι ειδικά τα σκυλιά αλλά τόσο ανεγκέφαλοι ιδιοκτήτες ειναι απίστευτο πόσοι υπάρχουν . Παρόμοιο περιστατικό στα Αναβρυτα , ιδιοκτητης σκύλου λέει σε άλλο ιδιοκτήτη : κοιτά πόσοι έρχονται και τρέχουν και δε μπορούμε να αφήσουμε ελεύθερα τα σκυλιά μας να τρέξουν!!!!

ΟΤΙ ΔΕ ΛΥΝΕΤΑΙ....ΚΟΒΕΤΑΙ..
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ




Κανόνας...

Αν δεν έχεις ότι αγαπάς,αγάπα ότι έχεις.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/01/2014 :  14:06:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sega

Πριν λίγες μέρες είχα πάει κι εγώ κι ένας ηλίθιος με είδε που φοβήθηκα βλέποντας την αρκούδα το σκύλο του και του πετάει ένα αντικείμενο δίπλα μου και μετά του φώναζε "έλα αγόρι μου φέρτο" και γελούσε!!!! Έτρεμε η ψυχή μου. Τελικά έτρεξα έξω από το άλσος γύρω-γύρω...





Καλά το τί "αφεντικά" υπάρχουν,δέν το συζητάμε.Κάποιοι όμως ξεφεύγουν τελείως...

Αν δεν έχεις ότι αγαπάς,αγάπα ότι έχεις.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

DonQuixote
Forum-Runner

78 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/01/2014 :  15:56:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sega

Πριν λίγες μέρες είχα πάει κι εγώ κι ένας ηλίθιος με είδε που φοβήθηκα βλέποντας την αρκούδα το σκύλο του και του πετάει ένα αντικείμενο δίπλα μου και μετά του φώναζε "έλα αγόρι μου φέρτο" και γελούσε!!!! Έτρεμε η ψυχή μου. Τελικά έτρεξα έξω από το άλσος γύρω-γύρω...



Οι άνθρωποι είναι πιο επικίνδυνοι από τα σκυλιά κι όσοι τα φοβούνται περισσότερο από τους ανθρώπους χρειάζονται ψυχολογική - ενδεχομένως και σε κάποιες περιπτώσεις - ψυχιατρική βοήθεια.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 2 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000