Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 1ο Απάν σο ρακανόπον
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 3

igi
Senior Forum-Runner

589 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/05/2012 :  23:28:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ΥΓ: Σαρίδι...πολύ ωραίες οι φώτο!Ευχαριστώ πολύ!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

saridis
Senior Forum-Runner

Greece
606 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/05/2012 :  23:55:56  Εμφάνιση Προφίλ  Visit saridis Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
οχι που δεν ηθελες!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/05/2012 :  08:59:16  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Μπράβο Ειρήνη
Μπράβο Παύλε

Πολλά πολλά συγχαρητήρια.Είστε θεοί και θεές

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2012-ΣΤΗΝ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΤΑΫΓΕΤΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 4/8/2012
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dentaris
Advanced Forum-Runner

275 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/05/2012 :  09:46:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Συγχαρητηρια σε ολους!!

Πολυ ωραιες και οι φωτο!
Μια ερωτηση: το παλληκαρι που στη φωτο ειναι μονο του,ακριβως κατω απο την τριαδα των πρωτων,ποιος ειναι?Κατι μου θυμιζει...



ΟΣΟ ΘΑ ΖΩ,ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΘΑ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/05/2012 :  09:49:12  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Φίλος της KARLA είναι.

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2012-ΣΤΗΝ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΤΑΫΓΕΤΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 4/8/2012
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Vicky
Senior Forum-Runner



494 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/05/2012 :  10:12:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μπράβο στους διοργανωτές και μπράβο σε όσους συμμετείχαν.
Συμμετείχα καιεγώ δυστυχώς όμως στο έκτο χιλ. πάτησα σε μια λακούβα, ένοιωσα έναν πόνο στο γόνατο, δοκίμασα και είδα ότι μπορώ να συνεχίσω κόβοντας ρυθμό. Η ενόχληση συνεχίστηκε μέχρι το τέλος. Τερματίζοντας έβαλα πάγο.Το απόγευμα στο σπίτι περπατούσα με το ζόρι. (Σημ. Το γόνατο είχε παλιότερα πρόβλημα, έχω αφαιρέσει δυο φορές τμήματα μηνίσκου, το έχω γυμνάσει αρκετά κάνω συνέχεια ισομετρικές ασκήσεις για δυνάμωση του τετρακεφάλου. Κατέληξα στο νοσοκομείο, πιθανά να υπάρχει καινουργια ρήξη μηνίσκου, (θα πρέπει να κάνω μαγνητική σε καμιά 15 μέρες), μου συνέστησαν πάγο ανά δυο ώρες για το πρώτο 24ωρο, αντιφλεγμονώδη και ξεκούραση. Σήμερα περπατάω πάλι δύσκολα.
Πόσο καιρό θα πάρει άραγε η ανάρρωση; Θέλω την γνώμη σας. Επειδή έχω την ευαισθησία με το γόνατο. Τι να κάνω; Να αποφεύγω τελείως τέτοιες διαδρομές; Είναι αλήθεια ότι τα πρώτα 7 χιλ.είχαν πολλές λακούβες.
Ευχαριστώ Βίκη.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Skyrunner
Elite Forum-Runner

Greece


1111 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/05/2012 :  10:17:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Vicky

Μπράβο στους διοργανωτές και μπράβο σε όσους συμμετείχαν.
Συμμετείχα καιεγώ δυστυχώς όμως στο έκτο χιλ. πάτησα σε μια λακούβα, ένοιωσα έναν πόνο στο γόνατο, δοκίμασα και είδα ότι μπορώ να συνεχίσω κόβοντας ρυθμό. Η ενόχληση συνεχίστηκε μέχρι το τέλος. Τερματίζοντας έβαλα πάγο.Το απόγευμα στο σπίτι περπατούσα με το ζόρι. (Σημ. Το γόνατο είχε παλιότερα πρόβλημα, έχω αφαιρέσει δυο φορές τμήματα μηνίσκου, το έχω γυμνάσει αρκετά κάνω συνέχεια ισομετρικές ασκήσεις για δυνάμωση του τετρακεφάλου. Κατέληξα στο νοσοκομείο, πιθανά να υπάρχει καινουργια ρήξη μηνίσκου, (θα πρέπει να κάνω μαγνητική σε καμιά 15 μέρες), μου συνέστησαν πάγο ανά δυο ώρες για το πρώτο 24ωρο, αντιφλεγμονώδη και ξεκούραση. Σήμερα περπατάω πάλι δύσκολα.
Πόσο καιρό θα πάρει άραγε η ανάρρωση; Θέλω την γνώμη σας. Επειδή έχω την ευαισθησία με το γόνατο. Τι να κάνω; Να αποφεύγω τελείως τέτοιες διαδρομές; Είναι αλήθεια ότι τα πρώτα 7 χιλ.είχαν πολλές λακούβες.
Ευχαριστώ Βίκη.


Περαστικά Βίκη!!! εγώ από την αρχή ξεκίνησα συντηρητικά με το μυαλό μου να αποφεύγω τις λακκούβες!!! και τελικά τερμάτισα χωρίς απώλειες. μόνο πιασμένους μυς σήμερα !!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Skyrunner
Elite Forum-Runner

Greece


1111 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/05/2012 :  10:22:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by saridis

οχι που δεν ηθελες!!

Τώρα εξηγείται γιατί τερματίζεις μπροστά !!!! έβγαλες την φωτογραφική μηχανή και αποθανάτιζες τις στιγμές !!! Ευτυχώς σου ξέφυγα !!!! και δεν με έβγαλες !!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sugar
Elite Forum-Runner

Greece


2249 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/05/2012 :  10:58:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλημερα σας και απο εμενα....
1 ος λοιπον "ποντιακος" αγωνας δρομου...μια παρα πολυ καλη εκδηλωση ενα πανηγυρι με ολους τους γνωστους και αγνωστους φιλους παροντες..
μια διαδρομη που ξεκινησε με το πρωτο χιλιαρι φουλ κατηφορα και συνεχισε σε κατι ανηφορες που μονο που τις εβλεπες κοβοτανε τα ποδια σου...ηταν τα πρωτα σχεδον 8 χιλιομετρα μεσα σε χωματοδρομο με λασπες και λακουβες δηλαδη ενας ορεινος αγωνας!!!!
Μετα βγηκε σε δημοσιο δρομο με καλη κατηφορα και πριν μπουμε στο χωριο να τερματισουμε αντε παλι μια ανηφορα να σου κοπει η ανασα!!!
οι λιγοστοι κατοικοι πολυ ενθουσιωδεις στον τερματισμο....
Ωραιο μεταλλιο με μωβ κορδελα...καλο και το διπλωμα....
μπουφες με ποντιακα εδεσματα μ αρεσε το γλυκο...το αυτι!!!! οι χοροι στο τελος...εντυπωση μου εκανε σε καθε χιλιομετρο ειχε και ενα ποντιακο ονομα...μετρημα ηταν αυτο?????
εθελοντες καλοι...νερα οκοκ ...αρνητικο να πω ( μηπως δεν το προσεξα??)...δεν ειδα πουθενα εθελοντες ιατρικης φυσεως....
ειδα και χαρηκα φιλους...τον Χρηστο,Δημητρο,Αλκη,Τασο,Παναγιωτη,Γρηγορη,Παναγο,Παυλο.. την SANDAY-TEDY..την Ειρηνη (οτι χρειασθεις απο θεσσαλονικη ευχαριστως να το κανω) βγηκαμε και φωτο....για να δω πως θα την ανεβασω...
Τελικα εκανα οσο ειπα...01.10 και ηρθα 23 ος στους 157 αθλητες.[:)Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΣΟΥΜΕΛΑ που μας δωσανε να μας προστατευει ολους!!!

"SUGAR"..TO ΑΡΓΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΤΕ!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

giorgosdelta
Master Forum-Runner

Greece


4808 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/05/2012 :  11:34:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Συγχαρητήρια πολλά σε όλους σας.
Ιδιαίτερα στις όμορφες κυρίες της παρέας που είχαν και τη γιορτή τους χτες.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sugar
Elite Forum-Runner

Greece


2249 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/05/2012 :  14:52:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
βγηκαν τα αποτελεσματα....μπραβο πολυ γρηγορα!!!! φωτο θα εχουμε???

"SUGAR"..TO ΑΡΓΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΤΕ!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ThanasisT
Senior Forum-Runner

Greece


911 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/05/2012 :  15:13:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by ThanasisT

[quote]Originally posted by ThanasisT

[quote]Originally posted by igi

@ Θανάση: Ο χρόνος μου 1.13.13...Ευχαριστημένη δεδομένης της διαδρομής και του ποδιού μου!!!Εσύ που ήσουν;




Συγχαρητήρια για την πρωτιά και φυσικά τον χρόνο Ειρήνη.Εγώ πέρα το ότι είχα βάρδια προετοιμάζομαι,όσο μπορώ να λέω προετοιμασία αυτό που κάνω τώρα,για τα Βήματα του Αποστόλου Παύλου και τον Δρόμου του Νερού.
Θα συντρέξουμε Καβάλα λοιπόν.Η φίλη μας η KARLA θα έρθει;

@sugar.Ευθύμιε μια χαρά τα πήγες δεδομένης της δυσκολίας του αγώνα.Μπράβο.


“You are not your job, you're not how much money you have in the bank. You are not the car you drive. You're not the contents of your wallet. You are not your f***ing khakis. You are all singing, all dancing crap of the world.” Tyler Durden
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Skyrunner
Elite Forum-Runner

Greece


1111 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/05/2012 :  15:35:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sugar

βγηκαν τα αποτελεσματα....μπραβο πολυ γρηγορα!!!! φωτο θα εχουμε???

"SUGAR"..TO ΑΡΓΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΤΕ!!!

Έχει εδω !!! http://akriteseptalofou.blogspot.com/
Τελικά είμασταν πολύ κοντά αυτή την φορά Ευθύμη θέση 30!!! 1.11.36
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

iliaskotzaoglou
Forum-Runner

Greece
107 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/05/2012 :  15:52:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
1ο Απάν σο ρακανόπον
Εγώ θα το ονόμαζα για μένα 1ο αγώνα ορεινού τρεξίματος.
Αρκετή ανηφόρα με λασπη,όμορφη διαδρομη όμως,απίστευτη κατηφόρα,με χάλασε λίγο(ακόμα πιασμένος είμαι).
Καλά περάσαμε πάντως ,σαν εκδρομή ήταν , ξεκινήσαμε με τα Ζαφείρη από Σέρρες και βρήκαμε ένα σωρό φίλους στον Επτάλοφο.
Συγχαρητήρια στους Πρώτους,στους κατοίκους του χωριού,στους διοργανωτές και σε μας που μαζευτήκαμε και τρέξαμε........
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Skyrunner
Elite Forum-Runner

Greece


1111 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/05/2012 :  16:01:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by iliaskotzaoglou

1ο Απάν σο ρακανόπον
Εγώ θα το ονόμαζα για μένα 1ο αγώνα ορεινού τρεξίματος.
Αρκετή ανηφόρα με λασπη,όμορφη διαδρομη όμως,απίστευτη κατηφόρα,με χάλασε λίγο(ακόμα πιασμένος είμαι).
Καλά περάσαμε πάντως ,σαν εκδρομή ήταν , ξεκινήσαμε με τα Ζαφείρη από Σέρρες και βρήκαμε ένα σωρό φίλους στον Επτάλοφο.
Συγχαρητήρια στους Πρώτους,στους κατοίκους του χωριού,στους διοργανωτές και σε μας που μαζευτήκαμε και τρέξαμε........

Είμασταν όλοι μια ωραία παρέα !!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 3 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000