Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Συναντήσεις - Προπονήσεις
 Δρομείς Πεδίου Αρεως
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 6

GLOU GLOU
Master Forum-Runner

France


2585 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2012 :  08:04:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Deorum

Ο πιο γρήγορος είμαι εγώ βέβαια. Αλλά έβγαζα την φώτο εκείνη την ώρα.
:P

άλλη μία όμορφη.
Άντε παίδες καληνυχτώ, και καλά τρεξίματα με χαμόγελο (+ ιδρώτα)





Πάντως, και σε αυτή, μου φαίνεται ότι δεν είμαστε μονοι μας. Ευχαριστούμε Γιώργο, πολύ ωραίες φωτο και μαζευτήκαμε αρκετοί. Όταν θα είμαι 48 χρόνων θα τις χαδεύω (τις φωτο εννοώ) και θα θυμάμαι τα παλιά. Για το σήμα, να προσπαθήσω κάτι, δώστε μου μια κατεύθυνση: 20 άτομα - 20 γνώμες, την ξέρω την δουλειά.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2012 :  08:18:55  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Πολύ ωραία πράγματα αυτά.Πάρα πολύ.Κάμμια στιγμή μπορεί να σας τιμησω με την παρουσία μου με μια cameo εμφάνιση,αν με κάνετε δεκτό βεβαίως-βεβαίως

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2012-ΣΤΗΝ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΤΑΫΓΕΤΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 4/8/2012
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

GLOU GLOU
Master Forum-Runner

France


2585 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2012 :  10:06:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Βεβαίως όλοι οι καλοί και..καλές χωράνε. Ομορφους αγώνες στην ομάδα και σε όλα τα παιδιά του RN to ΣΚ, Θεσσαλονίκη - Μεσσήνη. Μπράβο στην Αμαλία για τον τερματισμό της στο Παρίσι, ζήλεψα. Και τους καταλαβαίνω όταν μου μιλάνε
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2012 :  10:08:25  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Σε καμία φώτο δεν είμαστε μόνοι μας. Υπάρχουν καμιά 30ριά (από πίσω, γιατί αν βάλεις και τα πλάγια πάμε στους 100+) μελαμψές εξαθλιώμενες φάτσες που μας κοιτάζουν περίεργα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

bizzilizzie
Senior Forum-Runner

Greece


691 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2012 :  10:08:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:


Liz είμαι με την κίτρινη - μαύρη μπλούζα δεξιά στην φωτογραφία, με τα γυαλιά και τις επιγονατίδες... δεν ειναι πολύ καλο το αισθαντανέ αλλα ....

Γιώργος Κ. (geok)




Χαίρομαι που σε βλέπω επιτέλους, Vavouli...! Tώρα μπορεί να σε γνωρίσω όταν μαζευόμαστε την Κυριακή....αλλά να ξέρεις ο,τι δεν είμαι καλή με φυσιογνωμίες, οπότε, μπορεί και όχι....lol....... μην μου παρεξηγείς!! Εγώ πάντως θα έχω το όνομά μου πίσω στη μπλούζα μου..οπότε θα μπορείς να με βρείς!

@ ολους: Θα φοράτε τελικά τα μπλουζάκια με τα όνοματά σας....????

....Η θα είμαι η μόνη, σαν χαζή....? ....

____________________________________________________________________________________________

Pleeeese let it be cool on 1st April....!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

vavoulis
Elite Forum-Runner

Greece


2137 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2012 :  10:54:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by bizzilizzie

quote:


Liz είμαι με την κίτρινη - μαύρη μπλούζα δεξιά στην φωτογραφία, με τα γυαλιά και τις επιγονατίδες... δεν ειναι πολύ καλο το αισθαντανέ αλλα ....

Γιώργος Κ. (geok)




Χαίρομαι που σε βλέπω επιτέλους, Vavouli...! Tώρα μπορεί να σε γνωρίσω όταν μαζευόμαστε την Κυριακή....αλλά να ξέρεις ο,τι δεν είμαι καλή με φυσιογνωμίες, οπότε, μπορεί και όχι....lol....... μην μου παρεξηγείς!! Εγώ πάντως θα έχω το όνομά μου πίσω στη μπλούζα μου..οπότε θα μπορείς να με βρείς!

@ ολους: Θα φοράτε τελικά τα μπλουζάκια με τα όνοματά σας....????

....Η θα είμαι η μόνη, σαν χαζή....? ....

____________________________________________________________________________________________

Pleeeese let it be cool on 1st April....!!



Καλημέρα Liz,

θα σε ψάξω στην αφετηρία αν και φέτος θα είμαστε καμιά 1000.... Το μοντέλο δεν εχει αποφασίσει τι θα φοράει στον αγώνα ακομα... μάλλον με μπλε θα είμαι

Αλλα δυο πράγματα να θυμάσαι... θα ειμαι ενας απο τους πιο ευμεγεθης υψος και δέμα γυαλιά και 2 επιγονατήδες... δε με χάνεις

Γιώργος Κ. (geok)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2012 :  11:02:07  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Αφού ρε ,θα τα πείτε στο πάστα-πάρτυ την προηγούμενη.Και οι 2 έχετε δηλώσει συμμετοχή αν δεν κάνω λάθος.

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2012-ΣΤΗΝ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΤΑΫΓΕΤΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 4/8/2012
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

bizzilizzie
Senior Forum-Runner

Greece


691 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2012 :  11:17:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:

Καλημέρα Liz,

θα σε ψάξω στην αφετηρία αν και φέτος θα είμαστε καμιά 1000.... Το μοντέλο δεν εχει αποφασίσει τι θα φοράει στον αγώνα ακομα... μάλλον με μπλε θα είμαι

Αλλα δυο πράγματα να θυμάσαι... θα ειμαι ενας απο τους πιο ευμεγεθης υψος και δέμα γυαλιά και 2 επιγονατήδες... δε με χάνεις

Γιώργος Κ. (geok)




Ωραία λοιπόν.....!! ... αν και ο Skoteinos έχει δίκιο, θα βρεθούμε το Σάββατο....lol....το ξέχασα....!!

____________________________________________________________________________________________

Pleeeese let it be cool on 1st April....!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

vavoulis
Elite Forum-Runner

Greece


2137 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2012 :  11:52:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by SKOTEINOS

Αφού ρε ,θα τα πείτε στο πάστα-πάρτυ την προηγούμενη.Και οι 2 έχετε δηλώσει συμμετοχή αν δεν κάνω λάθος.

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2012-ΣΤΗΝ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΤΑΫΓΕΤΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 4/8/2012



Θα εχω τρεξίματα και "οικογενειακα - φιλικά" τραπεζώματα εγω Παύλε και δεν εχω δηλώσει συμμετοχή... θα πέσει παντόφλα αν δεν ακολουθήσω τα γεύματα χαχαχαχχα

Θα κάνω μια προσπάθεια να περάσω να πω ενα γεια... αλλιως θα σας δω τους περισσοτερους στο τερματισμό... αν πρωτα ο θεός τερματισώ κοντα στις 12.50' ωρα Ελλαδας... οσους μαραθωνοδρόμους περάσουν τις 4 ωρες θα τους ζητοκραυγασω στον τερματισμό χαχαχαχχαχαχα.... Την Liz θα την βρω σίγουρα στην αφετηρία... ειμαι ανιχνευτης καλός!

Γιώργος Κ. (geok)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

vavoulis
Elite Forum-Runner

Greece


2137 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2012 :  16:31:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
6.30 σήμερα προπόνηση χαλάρωμα ενα ταπεινό 5αράκι στο χαλαρό ισα ισα για να χαιρετηθω με τον Ορεστη (Duke).... που με εχει βοηθησει αυτο το μήνα κανοντας μου παρεα και πίεση στις προπονήσεις μας στο Πάρκο!

Κλείνει ο Μήνας Μάρτιος και η πρετοιμασία για τη Θεσσαλονίκη (10κμ) με 125κμ στο Πάρκο .... (πρωτος μηνας της δρομική καριερας μου που περνάει τα 100κ) :-)

Είμαι σίγουρος οτι θα συντήσω κόσμο σήμερα πάλι... Η Παρασκευή είναι συνηθως η μέρα Ρεπό

Γιώργος Κ. (geok)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

aristotelisA
Forum-Runner

208 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2012 :  17:40:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μπράβο παιδιά πάντα με υγεία να τρέχετε και να χαίρεστε όπως φαίνεται στις φωτογραφίες. Μεταγραφή από Λυκαβηττό μεριά δέχεστε? Χαχαχαχαχα! Εγώ παλιότερα έτρεχα στο πάρκο αλλά τότε με τα έργα το σταμάτησα και προτίμησα Λυκαβηττό (στο περιφερειακό τρέχω, στην άσφαλτο ανάμεσα στα αυτοκίνητα, όχι μέσα στο λόφο) που είναι και πιο κοντά στο σπίτι μου. Και κόλλησα. Μου αρέσει κιόλας που έχει και κάποιες ανηφόρες, ίσα-ίσα να βρίσκεις τις αναπνοές σου, και δεν είναι εντελώς επίπεδο. Τώρα έχουν τελειώσει εντελώς τα έργα? Είναι όλο το πάρκο ελεύθερο? Ωραία πράγματα, αν ανεβάζετε εδώ στο φόρουμ τις ώρες που βρίσκεστε εκεί, σίγουρα θα έρθω σύντομα να τρέξω μαζί σας. Α, μπορούμε να το κάνουμε και Δρομείς Πεδίου Άρεως – Λυκαβηττού. Ή ΔΡΟΜΕΙΣ – ΠΕΔΙΟ ΑΡΕΩΣ – ΛΥΚΑΒΗΤΤΟΣ το ένα κάτω από το άλλο όπως το έχετε στο logo στο fb. Και να έχουμε διπλή έδρα. Χαχαχχα. Και πάλι μπράβο, πολύ ωραία πράγματα!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Laga
Elite Forum-Runner



1698 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2012 :  18:09:53  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Laga Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Πολύ ωραία παρέα και οι φωτογραφίες εξαιρετικές. Το πάρκο είναι πάντα μέσα στην καρδιά μου καθώς έκανα εκεί προπονήσεις ως έφηβος αλλά και επειδή το έχω συνδέσει με μια από τις επιστροφές μου στο τρέξιμο με τα προγράμματα λαϊκού αθλητισμού μεταξύ 1985-1990 (και τότε είχε δημιουργηθεί μια μεγάλη παρέα που κράτησε για χρόνια).

--------------------------------------------------------
When you cross that finish line -no matter how slow, no matter how fast- it will change your life forever



Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2012 :  20:27:44  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Και μια πιο καλλιτεχνική...

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

joker is job
Senior Forum-Runner

Greece
499 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2012 :  22:23:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μπράβο στους Αρεοπεδίτες!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Lampros Runner
Senior Forum-Runner

Greece


846 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/04/2012 :  20:47:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εγω που έχω κάνει 2 μήνες αποχή πιάνομε στην ομάδα;
Σήμερα έκανα ένα 10ρι για προσαρμογη!
Έχω μείνει πίσω απο ότι βλέπω!
Μπράβο όμως ρε παίδες χάρηκα πολυ που σας ειδα στην φωτο
Σας πεθυμησα!

si vis amari,ama
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 6 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000