Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 10άρι στα Αθίκια Κορινθίας(Διδασκάλεια)
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 8

ALEXANDRA
Master Forum-Runner

3240 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/05/2013 :  11:07:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τα παντα πολυ ωραια! Διαδρομη, εθελοντες κ εξυπηρετηση. Γνωρισα κ τον Νεκταριο: ευγενεστατη φυσιογνωμια, ρωτουσε ολους πως τους φανηκε η διαδρομη, ενδεχομενως για να διοτθωσει κατι στο μελλον.

Ειχε καμια 200αρια ατομα. Ομολογω δεν το περιμενα.
Τελικως δεν συνδυασα τον αγωνα με μπανιο κ φαγητο στο Λουτρακι οπως ειχα σχεδιασει αλλα πηγα επι τουτου απο την Αθηνα. Δεν το μετανοιωσε κ του χρονου, πρωτα ο Θεος, θα ξαναπαω.





-------------------------
Ο μαραθώνιος είναι ένα ταξίδι για την Ιθάκη. Η Ιθάκη για εμένα είναι η αφετηρία, όχι το Καλλιμάρμαρο. Την Κυριακή στις 9 το πρωί ξεκινάει το πάρτυ για αυτούς που έφτασαν στην Ιθάκη.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

alx255
Advanced Forum-Runner

Greece


398 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/05/2013 :  12:53:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ναι ηταν υπέροχο μερος και ωραίοι και ζεστοί ανθρωποι.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

toulge
Advanced Forum-Runner

Greece
299 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/05/2013 :  13:47:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αυτη τη ζεστασια , την καλοσυνη και την φιλοξενη ατμοσφαιρα που εζησα εχτες στον αγωνα πιστευω οτι δεν θα την ζησω ποτε στους αγωνες της Αθηνας.

Με μερακι ενας elite δρομεας διοργανωσε εναν τελειο αγωνα που ειχε τα παντα χωρις ουτε ενα ευρω συμμετοχης. Οι εθελοντες και οι κατοικοι ολοι με ενα χαμογελο να μας προσφερουν νερα,χυμους,σαντουιτς,γλυκα μετα το τελος του αγωνα που σε εκαναν να αισθανεσαι τρομερα υποχρεωμενος που δεχεσαι ολα αυτα χωρις συμμετοχη.

Μακαρι απο κατι τετοια λαμπρα γεγονοτα να παραδειγματιζοταν οι αρμοδιοι φορεις στην Αθηνα που οσο πανε και ανεβαζουν το κοστος συμμετοχης και πολλες φορες χωρις τις μισες παροχες απο αυτες που ειχαμε χτες.

Χαιρομαι που εζησα αυτον τον αγωνα και πιστευω οτι να ειμαστε ολοι καλα και να το ξαναζησουμε του χρονου γιατι αξιζει και η διαδρομη και η διοργανωση!!!

think positive
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

alx255
Advanced Forum-Runner

Greece


398 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/05/2013 :  20:44:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ποσο δικιο εχεις φιλε μου.Να ειμαστε καλα του χρονου να ξαναπαμε.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

TakisV
Forum-Runner

Greece


86 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/05/2013 :  01:39:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αν και άπειρος, όντας ο 2ος αγώνας μου, οφείλω να δώσω συγχαρητήρια σε όλους για την άψογη οργάνωση και την υποδειγματική φιλοξενία όλων. Μπράβο! Είσαστε παράδειγμα προς μίμηση.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/05/2013 :  08:59:15  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by toulge

Αυτη τη ζεστασια , την καλοσυνη και την φιλοξενη ατμοσφαιρα που εζησα εχτες στον αγωνα πιστευω οτι δεν θα την ζησω ποτε στους αγωνες της Αθηνας.

Με μερακι ενας elite δρομεας διοργανωσε εναν τελειο αγωνα που ειχε τα παντα χωρις ουτε ενα ευρω συμμετοχης. Οι εθελοντες και οι κατοικοι ολοι με ενα χαμογελο να μας προσφερουν νερα,χυμους,σαντουιτς,γλυκα μετα το τελος του αγωνα που σε εκαναν να αισθανεσαι τρομερα υποχρεωμενος που δεχεσαι ολα αυτα χωρις συμμετοχη.

Μακαρι απο κατι τετοια λαμπρα γεγονοτα να παραδειγματιζοταν οι αρμοδιοι φορεις στην Αθηνα που οσο πανε και ανεβαζουν το κοστος συμμετοχης και πολλες φορες χωρις τις μισες παροχες απο αυτες που ειχαμε χτες.

Χαιρομαι που εζησα αυτον τον αγωνα και πιστευω οτι να ειμαστε ολοι καλα και να το ξαναζησουμε του χρονου γιατι αξιζει και η διαδρομη και η διοργανωση!!!

think positive




Την πλήρη διοργάνωση του αγώνα,δεν την ανέλαβε κάποιος ELITE δρομέας,αλλά ένας πραγματικά ELITE άνθρωπος....

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2013-ΣΤΗΝ ΓΗ ΤΟΥ ΚΡΟΚΕΑΤΗ ΛΙΘΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2-3/8/2013
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/05/2013 :  09:29:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ευγε σε ολους...νεκταριε εεεεγραψες...

http://marathon.yooblog.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Nassos
Forum-Runner

Greece
72 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/05/2013 :  09:54:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μετά το περσινό “ To τρέξιμο είναι πάθος” ήλθε το επίσης εμπνευσμένο «Ξεκίνα το τρέξιμο νικώντας ό,τι σε σταματάει» . Αξίζει ένα μεγάλο μπράβο σε όλους όσους συμμετείχαν στην οργάνωση των Διδασκαλείων . Ο αγώνας τους ήταν για εμένα ένα ταξίδι στην εποχή της αθωότητας . Σας ευχαριστώ πολύ .
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tazi
Senior Forum-Runner



726 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/05/2013 :  10:28:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλημέρα, ύστερα από όσα διαβάζω νιώθω πραγματικά άτυχος που δεν συμμετείχα στον αγώνα.

Συγχαρητήρια στους οργανωτές.
Πάντα τέτοια
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Gypaetos
Elite Forum-Runner

Greece
1953 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/05/2013 :  10:59:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Διαβάζω και φορτώνω! Ήθελα πολύ να πάω αλλά έχω ενα πρόβλημα στο πέλμα κι έμεινα σπίτι...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Panagiotis30
Advanced Forum-Runner

Greece


360 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/05/2013 :  11:04:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αν και καθυστερημένα (λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων) οφείλω κι εγώ να πω τα καλύτερα στον κ.Νεκτάριο, τον κ.Παύλο (που έτρεξε κιόλας νομίζω) και σε όλη την υπόλοιπη οργανωτική επιτροπή για τον πολύ ωραίο αγώνα και τις παροχές που μας πρόσφεραν!!!..Κρίμα που έφυγα γρήγορα και δεν μπόρεσα να χαιρετήσω τους διοργανωτές..Και του χρόνου, πρώτα ο Θεός, εκεί θα είμαστε!!!
Υ.Γ: Ήμουν ο πρώτος αθλούμενος που πάτησε το πόδι του στο πνευματικό κέντρο και από τους τελευταίους ..που τερμάτισαν...

Πιο αργός..πεθαίνεις!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/05/2013 :  14:25:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
αυτο δεν εχει σημασια παναγιωτη..η συμμετοχη ειναι που αξιζει

http://marathon.yooblog.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nectarios
Forum-Runner

60 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/05/2013 :  14:30:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ένα τεράστιο ευχαριστώ για όλους εσάς που με την παρουσία σας τιμήσατε την προσπάθειά μας.
Ένα μεγάλο ευχαριστώ στα παιδιά του συλλόγου πυροπροστασίας που χωρίς κανένα βαθύτερο κίνητρο βρέθηκαν και πάλι σύσσωμοι στις επάλξεις του αγώνα,με αγάπη για το χωριό τους.
Ένα μεγάλο μπράβο στα παιδιά μου,τον 8χρονο που έκανε το 3άρι σε 14 λεπτά και τον 13χρονο γιο και την 12χρονη κόρη που δοκίμασαν για πρώτη φορά το 10άρι,στη θέση του πατέρα τους.
Τέλος,μια συγγνώμη από την οικογένειά μου από την οποία έλειψα τόσες ώρες για να προετοιμαστεί αυτός ο αγώνας.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dionzak
Advanced Forum-Runner

295 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/05/2013 :  14:37:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ΕΥΓΕ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΟΥΣ ΕΔΩΣΑΝ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΔΑΣΚΑΛΕΙΑ...ΝΕΚΤΑΡΙΕ..ΤΟ ΧΑΡΗΚΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΕΚΕΙ!!ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ ΑΛΛΩΣΤΕ ..ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΑ...ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΑΓΩΝΑ.. ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.. ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΡΑΦΟΥΝ!!!ΧΑΙΡΕ...ΜΑΣΤΟΡΑ ΝΕΚΤΑΡΙΕ..ΧΑΙΡΕ... ΨΥΧΗ ΣΠΥΡΟ.........!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/05/2013 :  20:55:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Η πρώτη μου φορά στα Διδασκάλεια αλλά όχι η τελευταία.Ολα ήταν άψογα,οι άνθρωποι πολύ ζεστοί,οι παροχές του αγώνα πολύ καλές ενώ η διαδρομή πανέμορφη,μέσα απο αμπελώνες και πευκοδάσος.Ηταν μεγάλη μου χαρά και τιμή που γνώρισα και αυτόν τον πολύ αξιόλογο άνθρωπο που ακούει στο όνομα Νεκτάριος.Συγχαρητήρια Νεκτάριε για την προσπάθεια που κάνεις.Εψαξα να σε βρώ μετά τον τερματισμό να τα πούμε αλλά δέν σε έβρισκα.Ελπίζω σε κάποιον άλλον αγώνα να έχουμε την ευκαιρία να τα πούμε εκτενέστερα.
Υ.Γ.Το μήνυμα στο μπλουζάκι ήταν φοβερό.Πιστεύω θα αγγίξει πολλούς.


Κανείς δέν έχει τόση ανάγκη απο ένα χαμόγελο όσο εκείνος που δέν μπορεί να το δώσει στους άλλους.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 8 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000