Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Συναντήσεις - Προπονήσεις
 adidas Running Team
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 96

passa
Forum-Runner



50 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/11/2012 :  21:59:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δεν γνωριζω αν εχει συμβει σε καποιο αλλο μελος της ομαδας, παντως σε εμενα δεν υπηρχε η μπλουζα της ομαδας και δεν ξερανε τι να μου απαντησουν....το μονο που ειπαν ειναι να τους δωσω το τηλ. μου μηπως ερθουν καποιες συμπληρωματικες μπλουζες(χωρις να ειναι κατι σιγουρο). Τι να πω.....
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

takis_81
Forum-Runner

98 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/11/2012 :  22:31:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ΚΑΚΩΣ ΔΝ ΕΙΧΑΝ ΜΠΛΟΥΖΑ..ΕΞΑΛΛΟΥ ΑΛΛΕΣ ΣΑΚΟΥΛΕΣ ΕΙΧΑΝ ΤΡΕΙΣ..ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΩ ΛΟΓΩ ΝΟΥΜΕΡΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΡΝΗΘΗΚΑΝ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

altas
Forum-Runner

Greece
90 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/11/2012 :  11:04:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by altas

Εμένα ρε γαμωτο δεν ειχε ζωνούλα μεσα στην σακουλα που μου δωσανε(ουτε gel GU ) και την γουσταρω τρελά γαι να αποφευγω τις παραμάνες.Τι λετε αν ξαπερασω μια βολτα αυριο εχω καμια ελπιδα να μου δωσουν?




Τελικά την τσίμπησα και την ζωνούλα χθες που ξαναπηγα . Να ναι καλα η Βιολέτα απο την Adidas που με εξυπηρετησε. Καλο αγωνα να εχουμε αυριο ,να το χαρουμε πανω απο ολα ,χωρις αγχος ,και ο καιρος συμμαχος για να υπαρχει κοσμος και να ενθαρυνει την προσπαθεια μας.#4046#
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

asgourak
Forum-Runner

Greece


105 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/11/2012 :  13:31:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Οι φετινές μπλούζες της Adidas που είναι Made in Tynisia σε σχέση με την περσινή που είναι made in China είναι τεράστιες. Η φετινή μπλε της διοργάνωσης αλλά και η κίτρινη της Intersport είναι σχεδόν ένα νούμερο μεγαλύτερο που τις σύγκρινα. Στείλαν ελαττωματικές? Το μυστηριο είναι ότι ανήκουν σε διαφορετικές παρτίδες. Το climalite στην μπλε είναι με την γραμματοσειρά της περσινης λευκής και η ημερομηνία 11/12 ενώ της κίτρινης με την γραματοσειρα της adidas (Αυτη με τα στρογγυλά γράμματα)και η ημερομηνία 09/12.
Αυτές που σας έδωσαν σαν ομάδα (οι δίχρωμες) είναι εντάξει?

Time to get faster
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

takis_81
Forum-Runner

98 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/11/2012 :  13:54:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ΕΚΑΝΑ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΣΕ 2 ΔΙΧΡΩΜΕΣ ΤΟΥ ΙΔΙΟΥ ΜΕΓΕΘΟΥΣ(LARGE).ΤΟ ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ Κ ΤΟ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ Τ Ε Ρ Α Σ Τ Ι Ο!!!!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

altas
Forum-Runner

Greece
90 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/11/2012 :  14:09:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τελικα απο οτι εχω καταλαβει και μετα απο μια συντομη ερευνα στο Forum δεν πολυβλεπω να φοριεται η εμφανιση της Ομαδας αυριο.
Και εγω προσωπικα ηθελα να φορεσω κατι αλλο που ταιριαζει ενδυματολογικα με τα παπουτσια μου και το σορτσακι αλλα νομιζω οτι δεν ειναι σωστο να τους πουλησουμε ετσι και οτι σαν ομαδα πρεπει να εχουμε ομοιομορφια. Ενταξει δεν ειμαστε ποδοσφαιρικη ομαδα για να ξεχωριζουμε...ετσι και αλλιως θα βρισκομαστε διασκορπισμενοι σε διαφορα σημεια της διαδρομης αλλα πιστευω οτι αυτο θα ηταν το πρεπον.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

winarg
Elite Forum-Runner



1902 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/11/2012 :  17:40:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εγώ πάντως θα τη φορεσω αύριο αν και είναι λιιιιγο μπόλικη
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

MANOLIS2004
Master Forum-Runner

Greece
6423 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/11/2012 :  18:31:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by altas

Τελικα απο οτι εχω καταλαβει και μετα απο μια συντομη ερευνα στο Forum δεν πολυβλεπω να φοριεται η εμφανιση της Ομαδας αυριο.
Και εγω προσωπικα ηθελα να φορεσω κατι αλλο που ταιριαζει ενδυματολογικα με τα παπουτσια μου και το σορτσακι αλλα νομιζω οτι δεν ειναι σωστο να τους πουλησουμε ετσι και οτι σαν ομαδα πρεπει να εχουμε ομοιομορφια. Ενταξει δεν ειμαστε ποδοσφαιρικη ομαδα για να ξεχωριζουμε...ετσι και αλλιως θα βρισκομαστε διασκορπισμενοι σε διαφορα σημεια της διαδρομης αλλα πιστευω οτι αυτο θα ηταν το πρεπον.



εχεις απόλυτο δίκιο. Η τουλάχιστον να φορέσουμε ρούχα της φίρμας. Αλλοιώς θα θυμίζουμε το "ΑΛΛΟΥ ΤΡΩΣ, ΑΛΛΟΥ ΠΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ ΠΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΝΕΙΣ"..

MANOLIS2004
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

MANOLIS2004
Master Forum-Runner

Greece
6423 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/11/2012 :  18:35:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by altas

quote:
Originally posted by altas

Εμένα ρε γαμωτο δεν ειχε ζωνούλα μεσα στην σακουλα που μου δωσανε(ουτε gel GU ) και την γουσταρω τρελά γαι να αποφευγω τις παραμάνες.Τι λετε αν ξαπερασω μια βολτα αυριο εχω καμια ελπιδα να μου δωσουν?




Τελικά την τσίμπησα και την ζωνούλα χθες που ξαναπηγα . Να ναι καλα η Βιολέτα απο την Adidas που με εξυπηρετησε. Καλο αγωνα να εχουμε αυριο ,να το χαρουμε πανω απο ολα ,χωρις αγχος ,και ο καιρος συμμαχος για να υπαρχει κοσμος και να ενθαρυνει την προσπαθεια μας.#4046#


Οντως η Βιολέττα λύνει ολα τα προβλήματα..Εχει και το μονίμως χαμογελαστό πρόσωπο, που ακόμα και αν δεν σου το λύσει σε κάνει να μην σε νοιάζει. Ας ελπίσουμε να μην κουράστηκε πολύ αυτές τις μέρες και να μπορέσει να τρέξει αυριο.


MANOLIS2004
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

toulge
Advanced Forum-Runner

Greece
299 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/11/2012 :  18:38:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εμενα παλι καλα που σχεδον ολα τα ρουχα μου ειναι adidas και θα τιμησω την ομαδα..Κολαν adidas , τεχνικο μπλουζακι με μανικι ή αμανικο ( θα εξαρτηθει τελευταια στιγμη , καμια γνωμη τι να προτιμηθει εχει κανεις ?? ) adidas τεχνικο καπελο adidas. Το μονο που δεν ειναι adidas ειναι τα παπουτσια (mizuno precision 11) εεε μην τα θελουμε κι ολα δικα μας το παπουτσι ειναι ιδιαιτερη περιπτωση και πρεπει να κατσει καλα στον καθενα..

Αλλα βρισκομαι σε σκεψη αν θα φορεσω αμανικο ή με κοντο μανικι..Το προβλημα ειναι οτι ασχετα αν στην πορεια θα εχω ζεσταθει , επειδη η αρχη ειναι το ημισυ του παντως αν κρυωνω στην αρχη δεν μου καθετε καλα..Ενταξει οχι οπως περσυ που μονο γουνα δεν φορεσα αλλα μεχρι να ξεκινησω θα σκεφτομαι τι να φορεσω..Καμια γνωμη?

think positive
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

MANOLIS2004
Master Forum-Runner

Greece
6423 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/11/2012 :  18:44:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
καλά εσένα φίλε, του χρόνου πρέπει να σε βάλει στο 1ο μπλοκ και να είσαι το τιμώμενο πρόσωπο οπως ηταν ο Macau φετος...

MANOLIS2004
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

toulge
Advanced Forum-Runner

Greece
299 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/11/2012 :  18:47:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Η θα μπορουσε να με βαλει να τρεχω αντιστροφα για να με βλεπετε οσοι θα πηγαινετε στο σταδιο κι ετσι να κανω και promotion..

quote:
Originally posted by MANOLIS2004

καλά εσένα φίλε, του χρόνου πρέπει να σε βάλει στο 1ο μπλοκ και να είσαι το τιμώμενο πρόσωπο οπως ηταν ο Macau φετος...

MANOLIS2004



think positive
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

MANOLIS2004
Master Forum-Runner

Greece
6423 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/11/2012 :  18:48:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τώρα που ειπες Mizuno θυμήθηκα οτι δεν ειχαν φέτος περίπτερο και ειχαν κάτι κοπελίτσες εξω και μοίραζαν τιμοκατάλογο!!!!!!!!!!! τσιγκουνεύτηκαν να πληρώσουν περίπτερο στην έκθεση του καλύτερου Μαραθωνίου, ενω εχουν κατάστημα στο Κολωνάκι....μαλλον νομίζουν οτι οι χαζογκόμενες είναι target group και δεν είναι οι αθλητές..

MANOLIS2004
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

MANOLIS2004
Master Forum-Runner

Greece
6423 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/11/2012 :  18:50:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by toulge

Η θα μπορουσε να με βαλει να τρεχω αντιστροφα για να με βλεπετε οσοι θα πηγαινετε στο σταδιο κι ετσι να κανω και promotion..

quote:
Originally posted by MANOLIS2004

καλά εσένα φίλε, του χρόνου πρέπει να σε βάλει στο 1ο μπλοκ και να είσαι το τιμώμενο πρόσωπο οπως ηταν ο Macau φετος...

MANOLIS2004



think positive




χαχααχα.....θα εβγαινες και πρώτος στην αναποδη διαδρομή

MANOLIS2004
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Spartiatis
Elite Forum-Runner

Greece


1605 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/11/2012 :  18:50:36  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Spartiatis Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Κι έδιναν φυλλάδιο με τέσσερα εκπτωτικά κουπόνια!Καλόνθα ηταν να είχαν έστω ένα τραπεζάκι μέσα!

ΟΤΙ ΔΕ ΛΥΝΕΤΑΙ....ΚΟΒΕΤΑΙ..
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 96 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000