Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Συναντήσεις - Προπονήσεις
 Τρέξιμο στο Κτήμα Συγγρού
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 7

Fanis.
Advanced Forum-Runner

Greece


373 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/06/2016 :  18:27:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Παιδες περασα το μεσημερι γυρω στις 2 με τη μηχανη απο την πισω πλευρα του αλσους και ηταν βυτιοφορα με πυροσβεστικα μαζι.μυριζε μαλιστα καμενο.
Απο την αλλη πλευρα του δρομου δυο μηχανες της ΔΙΑΣ ειχαν διακοψει την ανοδο.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sotfireman
Forum-Runner

Greece


160 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/06/2016 :  18:44:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Ξανθό Άλογο

Καλα εγω στις 6 το πρωι πηγα οπως καθε μερα και δεν υπηρχε καμια φωτια. Απλα ειναι η γνωστη βλακεια καθε χρονο να το κλεινουν οταν φυσαει λιγο.



Επειδή η βλακεία του Έλληνα είναι αμέτρητη και τα μάτια μου έχουν δεί πάρα πολλά,νομίζω οτι καλά κάνουν και το κλείνουν,έστω και προληπτικά.
Καλύτερα να χάσεις 1-2 μέρες τρεξίματος στο πάρκο,παρά να καεί το πάρκο και να μην υπάρχει καθόλου χώρος για τρέξιμο

Και πίστεψέ με ... ΝΑΙ είμαστε τόσο ηλίθιοι σαν λαός που δεν θέλει πολύ για να πάρει φωτιά
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/06/2016 :  18:49:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...κι ομως ειχε φωτια ... απο την πλευρα της οδου Ευκαλυπτων, η οποια ξεκινησε απο γειτονικο κτημα ... και την προλαβε η αμεση κινητοποιηση της πυροσβεστικης των δημων Κηφισιας, Μαρουσιου και Διονυσου!!!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ioma
Advanced Forum-Runner

295 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/06/2016 :  19:34:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Ξανθό Άλογο

Καλα εγω στις 6 το πρωι πηγα οπως καθε μερα και δεν υπηρχε καμια φωτια. Απλα ειναι η γνωστη βλακεια καθε χρονο να το κλεινουν οταν φυσαει λιγο.


Αφού πήγες στις 6 το πρωί και η φωτιά μπήκε στις 2 το μεσημέρι πως περίμενες να τη δεις;
Δεν το κλείνουν όταν φυσάει λίγο αλλά όταν η γραμματεία πολιτικής προστασίας θέτει την επικινδυνότητα σε υψηλό βαθμό
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ξανθό Άλογο
Advanced Forum-Runner

Greece
250 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/06/2016 :  20:00:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by ioma

quote:
Originally posted by Ξανθό Άλογο

Καλα εγω στις 6 το πρωι πηγα οπως καθε μερα και δεν υπηρχε καμια φωτια. Απλα ειναι η γνωστη βλακεια καθε χρονο να το κλεινουν οταν φυσαει λιγο.


Αφού πήγες στις 6 το πρωί και η φωτιά μπήκε στις 2 το μεσημέρι πως περίμενες να τη δεις;
Δεν το κλείνουν όταν φυσάει λίγο αλλά όταν η γραμματεία πολιτικής προστασίας θέτει την επικινδυνότητα σε υψηλό βαθμό



Δεν περιμενα να τη δω. Απαντησα στον φιλο που στην ερωτηση μου γιατι ηταν κλειστο το αλσος μου εστειλε το λινκ της ειδησης για τη φωτια.
Ο φυλακας λεει πως το κλεινουν γιατι αν παρει φωτια θα εγκλωβιστει καποιος. Με την ιδια λογικη θα επρεπε να απαγορευεται και η ''εισοδος'' στην Παρνηθαγια τον ιδιο λογο. Να μην εγκλωβιστεις αν παρει φωτια το δασος.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ioma
Advanced Forum-Runner

295 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/06/2016 :  20:27:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Ξανθό Άλογο

quote:
Originally posted by ioma

quote:
Originally posted by Ξανθό Άλογο

Καλα εγω στις 6 το πρωι πηγα οπως καθε μερα και δεν υπηρχε καμια φωτια. Απλα ειναι η γνωστη βλακεια καθε χρονο να το κλεινουν οταν φυσαει λιγο.


Αφού πήγες στις 6 το πρωί και η φωτιά μπήκε στις 2 το μεσημέρι πως περίμενες να τη δεις;
Δεν το κλείνουν όταν φυσάει λίγο αλλά όταν η γραμματεία πολιτικής προστασίας θέτει την επικινδυνότητα σε υψηλό βαθμό


Ο φύλακας λέει βλακείες.Επίσης και ο Υμηττός κλείνει σε αυτές τις περιπτώσεις

Δεν περιμενα να τη δω. Απαντησα στον φιλο που στην ερωτηση μου γιατι ηταν κλειστο το αλσος μου εστειλε το λινκ της ειδησης για τη φωτια.
Ο φυλακας λεει πως το κλεινουν γιατι αν παρει φωτια θα εγκλωβιστει καποιος. Με την ιδια λογικη θα επρεπε να απαγορευεται και η ''εισοδος'' στην Παρνηθαγια τον ιδιο λογο. Να μην εγκλωβιστεις αν παρει φωτια το δασος.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

papako
Senior Forum-Runner

Greece
689 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/06/2016 :  20:56:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by spy

...κι ομως ειχε φωτια ... απο την πλευρα της οδου Ευκαλυπτων, η οποια ξεκινησε απο γειτονικο κτημα ... και την προλαβε η αμεση κινητοποιηση της πυροσβεστικης των δημων Κηφισιας, Μαρουσιου και Διονυσου!!!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!



Άσχετο αλλά ο δήμος Διονύσου τι δουλειά είχε; ειναι αρκετά μακριά. Να ήταν Μελισσίων ή Βριλησσίων;

________
Στέφανος
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/06/2016 :  21:46:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...Στεφανε, σε φωτογραφια που αναρτηθηκε στο "φατσοβιβλιο" διεκρινα και πυροσβεστικο η βυτιοφορο του δημου Διονυσου!Αν το οχημα δεν εκινειτο καπου κοντα παντως ... ειναι ευλογη η απορια σου!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dimitrissss
Elite Forum-Runner



1524 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/06/2016 :  22:05:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Παιδιά όταν κάπου πιάσει φωτιά φέρνουν νερό από οπουδήποτε δε κοιτάνε καταγωγή. Επίσης οι δήμοι που έχουν περισσότερα αυτοκίνητα δανείζουν και σε γειτονικούς. Και λόγω Πεντέλης λογικά ο Δήμος Διονύσου θα έχει αρκετά.

No pain, no gain!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

patrickdrd
Advanced Forum-Runner



234 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/06/2016 :  17:03:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
αντε παλι:
http://vrilissianews.gr/voreia-proastia/nea-pirkagia-sto-ktima-karella-dipla-sto-alsos-singrou/

carpe runem
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

mcqueen
Forum-Runner

Greece
187 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/06/2016 :  21:14:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Επιτέλους ξανά ανοιχτό!

to dare is to do
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

patrickdrd
Advanced Forum-Runner



234 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/07/2016 :  14:47:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
παμε ξανα:
http://vrilissianews.gr/voreia-proastia/marousi-sinagermos-gia-fotia-sto-alsos-singrou/

carpe runem
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ξανθό Άλογο
Advanced Forum-Runner

Greece
250 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/07/2016 :  15:07:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μάγκες εσείς της πολιτείας , του δήμου ή ότι τέλος πάντων... σφραγίστε το ρε τελειως το αλσος ολο το χρονο. Αντε νουμερα...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 7 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000