Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Αποτελέσματα Αγωνων: Κάποιος που είναι υπεύθυνος ?
 Νέο Θέμα  Κλειδωμένο Θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 6

nickp7
persona NON grata

Greece


2071 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/11/2006 :  20:17:10  Εμφάνιση Προφίλ
New runner σε ευχαριστω.Επισης.Συγχαρητηρια για το ρεκορ σου.

Για μια ακομη φορα ο speedy ανακατασκευαζει τα λογια του και διορθωνει τα ποστς του μετα απο αυτα που γραφω εγω με αποτελεσμα να αλλοιωνει τον οποιο διαλογο και μερικα λογια μου να μενουν λιγο ξεκρεμαστα.Και οπως συνηθως τον τελευταιο καιρο χωρις αποτυπωμα κατω.
Δε θελω να αναφερομαι σε αυτο το μελος αλλα με κατι τετοια με αναγκαζει.

Απο εδω και περα θα προσεχω πολυ που γραφω και με ποιον συνομιλω γιατι αυτα τα πραγματα δεν μου αρεσουν καθολου.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Fintel
Forum-Runner



200 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/11/2006 :  20:39:13  Εμφάνιση Προφίλ
Αληθεια ρε Νικο τι εγινε με την φωτογραφια σου, εσυ την απεσυρες ή ειναι προβλημα του forum ; Π.χ ο Θανος εχει φωτο ενω ο Διαμαντης οχι, υπαρχει καποιο γενικοτερο προβλημα ή εντασεται στον γενικοτερο πολεμο (ΑΝΙΣΟ) που σου κανει ο Admin ;

Η αληθεια ειναι οτι εχουμε διαφωνησει σ' ενα θεμα στο παρελθον αλλα να ξερεις οτι δεν μου αρεσει καθολου αυτο που συμβαινει, οπως με τα υβριστικα σχολια εναντιον σου που δεν λογοκρινονται οπως συμβαινει με καποια αλλα εξισου υβριστικα και γι' αυτο σου εκφραζω την αμεριστη συμπαρασταση μου.

FREE PHOTO NICKP7
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Speedy
Road Runner

Greece


2750 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/11/2006 :  20:42:10  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Speedy Προσωπική Σελίδα
quote:
Originally posted by nickp7

Για μια ακομη φορα ο speedy ανακατασκευαζει τα λογια του και διορθωνει τα ποστς του μετα απο αυτα που γραφω εγω με αποτελεσμα να αλλοιωνει τον οποιο διαλογο και μερικα λογια μου να μενουν λιγο ξεκρεμαστα.Και οπως συνηθως τον τελευταιο καιρο χωρις αποτυπωμα κατω.
Δε θελω να αναφερομαι σε αυτο το μελος αλλα με κατι τετοια με αναγκαζει.

Απο εδω και περα θα προσεχω πολυ που γραφω και με ποιον συνομιλω γιατι αυτα τα πραγματα δεν μου αρεσουν καθολου.


Εσυ συνέχιζε να ριχνεις τη λασπη σου και να με (μας) προκαλείς όσο κι αν προσπαθώ να μην ασχολουμαι (-μαστε) μαζι σου. Δεν ειναι τυχαίο πως το τελευταιο διάστημα συνεχως ψάχνεις ευκαιρίες για να θιγεις εμένα και την ιστοσελιδα. Το οτι κάνω κάποιες διορθωσεις στη διατυπωση δε σημαινει οτι αλλοιώνω το διάλογο. Το νοημα παραμένει το ιδιο. Βεβαια απο εσενα με αυτα που διαθετεις δεν περιμενω τιποτα καλυτερο.

Επισης συνεχιζε λοιπον αν θες να μας παρακολουθεις όλους εδω μεσα. Να διαβαζεις παλιά ποστ ψάχνοντας για την παραμικρη διόρθωση και ψεγάδι, να καταγραφεις συνομιλιες στο αρχειο σου, και γενικα να μας φακελωνεις όλους κανονικά όπως κανεις και ιδιαίτερα με τις γυναίκες (καθολου περιεργο...). Με όλα αυτά όμως αμφιβάλω τελικά αν ισχυει το επαγγελμα που διαδιδεις οτι κανεις (αν και με την κατανάλωση των εργατοωρών σου εδω μεσα ειμαι σιγουρος πως δεν δουλευεις καθολου και απλα παρασιτεις εις βαρος άλλων).
Με όλα αυτα λοιπον μάλλον για ασφαλιτης μου φαίνεσαι παρα για οτιδήποτε άλλο...

Για όλα τα παραπανω λεώ καλυτερα να μας αδειάζεις τη γωνιά. Αρκετά σε έχουμε ανεχτει εδώ μεσα και δεν ξερω τι κανεις με τους υπολοιπους που σε έχουν παρει χαμπαρι τι κουμασι εισαι αλλα προσωπικα εχω σιχαθει πλεον και τα συνεχη προσβλητικα και απειλητικα σου email.

Σου δώσαμε ζωή και κοινωνικη υπόσταση μεσα απο αυτο το φόρουμ αλλά εσυ θες να το κάνεις προσωπικη σελιδα να επιβαλεις τον ευατο σου εναντι τη ιστοσελιδας και να προβαλεις μονιμως τον εαυτο σου, τις αποψεις σου για τη λειτουργια του φορουμ κατι που δεν έχεις καμια αρμοδιότητα και τη λογικη του παραλογου σου.

Αλλά έτσι ειναι ο σκυλος δαγκωνει το χερι που τον ταϊζει. Οταν το καταλαβαίνει όμως οτι πλεον θα πεινασει και θα πεθάνει είναι αργα...

- - - - -
Οτι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό>>>Speedy
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Speedy
Road Runner

Greece


2750 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/11/2006 :  20:46:59  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Speedy Προσωπική Σελίδα
quote:
Originally posted by Fintel

Αληθεια ρε Νικο τι εγινε με την φωτογραφια σου, εσυ την απεσυρες ή ειναι προβλημα του forum ; Π.χ ο Θανος εχει φωτο ενω ο Διαμαντης οχι, υπαρχει καποιο γενικοτερο προβλημα ή εντασεται στον γενικοτερο πολεμο (ΑΝΙΣΟ) που σου κανει ο Admin ;

Η αληθεια ειναι οτι εχουμε διαφωνησει σ' ενα θεμα στο παρελθον αλλα να ξερεις οτι δεν μου αρεσει καθολου αυτο που συμβαινει, οπως με τα υβριστικα σχολια εναντιον σου που δεν λογοκρινονται οπως συμβαινει με καποια αλλα εξισου υβριστικα και γι' αυτο σου εκφραζω την αμεριστη συμπαρασταση μου.

FREE PHOTO NICKP7


Η φωτογραφία του δεν πρόκειται να ξαναμπεί. Αρκετά προβληματα δημιουργει προ-σκηνιακα και παρα-σκηνιακα. Το να μην βλέπουμε τη φατσα του πλεον ειναι το λιγοτερο που μπορουμε να κανουμε για να εχουμε ψυχικη ηρεμια και να συνεχισουμε το εργο μας στο RunningNews. Για μας ειναι Persona non grata.

Οσο για τα υβριστικα εναντιον του δεν προλαβαινουμε να τα μαζευουμε πια. Διαδιδει αυτα που μένουν και συνηθως ειναι και τα πιο ηπια. Δεν σας λέει όμως και τι σβήνουμε εγκαιρως.

- - - - -
Οτι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό>>>Speedy
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nickp7
persona NON grata

Greece


2071 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/11/2006 :  20:51:39  Εμφάνιση Προφίλ
Δε ριχνω λασπη, δεν προκαλω, δε ψαχνω ευκαιριες να θιγω εσενα και την ιστοσελιδα.Οπως βλεπουν ολοι και τωρα μαλλον αυτα ακριβως τα κανεις εσυ.
Απειλητικο μειλ δεν εχω στειλει ποτε και σε κανεναν και ουτε προβαλω ή επιβαλω τον εαυτο μου.
Τι εννοεις οτι φακελωνω ιδιαιτερα τις γυναικες?
Ακομη και τετοια λασπη?
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Fintel
Forum-Runner



200 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/11/2006 :  20:54:59  Εμφάνιση Προφίλ
Ουπς, χοντρινε το πραγμα και βλεπω οτι ο Διαιτητης (Speedy) με δυσκολια κρατιεται να μη βγαλει κοκκινη καρτα (απ' οτι καταλαβα εχει ηδη κιτρινη και πολλες παρατηρησεις) στο Νικο.

Speedy η αληθεια ειναι οτι ειμαι αποσπασματικος αναγνωστης και δεν μπορω να γνωριζω τι παιχνιδι ακριβως παιζεται. Δεν ηθελα να σε θιξω, εαν εκανα κατι τετοιο κατα λαθος σου ζητω συγγνωμη. Παντως για το γενικοτερο καλο
ΔΩΣΤΟΥ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nickp7
persona NON grata

Greece


2071 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/11/2006 :  20:55:58  Εμφάνιση Προφίλ
Ουτε δημιουργω προβληματα προ-σκηνιακα και ποσο μαλλον παρασκηνιακα.
Ελεος...
Μηπως αυτο το κανεις ή το προκαλεις εσυ?
Κανε αυτοκριτικη...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Speedy
Road Runner

Greece


2750 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/11/2006 :  21:01:28  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Speedy Προσωπική Σελίδα
quote:
Originally posted by nickp7

Τι εννοεις οτι φακελωνω ιδιαιτερα τις γυναικες?
Ακομη και τετοια λασπη?


...εμείς όμως εισπρατουμε τα παραπονα τους...

- - - - -
Οτι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό>>>Speedy
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nickp7
persona NON grata

Greece


2071 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/11/2006 :  21:01:52  Εμφάνιση Προφίλ
Και ο διαλογος φυσικα αλλοιωνεται με τις ¨ανακατασκευες¨ σου. Τον εχω αποθηκευσει.Στη διαθεση σου.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nickp7
persona NON grata

Greece


2071 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/11/2006 :  21:02:58  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by Speedy

quote:
Originally posted by nickp7

Τι εννοεις οτι φακελωνω ιδιαιτερα τις γυναικες?
Ακομη και τετοια λασπη?


...εμείς όμως εισπρατουμε τα παραπονα τους...

- - - - -
Οτι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό>>>Speedy



Παραπονα για ποιο πραγμα???
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nickp7
persona NON grata

Greece


2071 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/11/2006 :  21:07:48  Εμφάνιση Προφίλ
Τι εγινε? τελειωσε η λασπη???
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Speedy
Road Runner

Greece


2750 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/11/2006 :  21:11:07  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Speedy Προσωπική Σελίδα
quote:
Originally posted by Fintel

Speedy η αληθεια ειναι οτι ειμαι αποσπασματικος αναγνωστης και δεν μπορω να γνωριζω τι παιχνιδι ακριβως παιζεται. Δεν ηθελα να σε θιξω, εαν εκανα κατι τετοιο κατα λαθος σου ζητω συγγνωμη. Παντως για το γενικοτερο καλο
ΔΩΣΤΟΥ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ.

Φυσικα δεν εχω προβλημα με εσενα, ουτε με οποιονδηποτε άλλο που δεν ξερει πραγματικα τι "παιχνιδι" παιζεται.
Ευκαιριες δεν έχω άλλες να δωσω. Μου τελείωσαν μαζι με την υπομονη μου. Και αν καθομαι και καταναλωνω τον εαυτο μου τωρα ειναι ακριβως γιατι κάποιοι αποσπασματικοι αναγνωστες σαν εσενα που δεν ξερουν προσωπα και πραγματα βλέπουν το "προσωπειο" του λεγάμενου αλλά αγνοουν το πραγματικο προσωπο και τελικά βγαίνουμε εμεις εκτεθιμενοι απο το σκουπιδαρειο και τη λασπη που πεταει, την περισσοτερη απο την οποια προσπαθουμε να συμμαζευουμε για να προφυλάξουμε το κυρος και τη αξιοπρεπεια ,τη δικη μας και προπαντων της ιστοσελιδας.

Μονο και μόνο ο εν λογω χρηστης είναι αρκετος λόγος για να σταματησει η λειτουργια αυτου του Φορουμ. Δεν μπορω εγώ και οσοι άλλοι ασχολουνται με την ιστοσελιδα να φορτονομαστε και να επιφορτιζομαστε με αυτον τον συνεχη πολεμο νευρων που κανει. Καλυτερα να το κλεισουμε να βρουμε την ησυχια μας!

- - - - -
Οτι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό>>>Speedy
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nickp7
persona NON grata

Greece


2071 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/11/2006 :  21:14:36  Εμφάνιση Προφίλ
Συνεχιζεις να ριχνεις λασπη...
Δεν εχεις ουτε ιερο, ουτε οσιο...
Ολοι διαβαζουν και κρινουν...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Speedy
Road Runner

Greece


2750 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/11/2006 :  21:23:24  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Speedy Προσωπική Σελίδα
quote:
Originally posted by nickp7

Και ο διαλογος φυσικα αλλοιωνεται με τις ¨ανακατασκευες¨ σου. Τον εχω αποθηκευσει.Στη διαθεση σου.

Φυσικά μπορεις να αποθηκευεις οτι θέλεις και μετά (αν αυτο δε λεγεται φακελωμα τοτε τι λεγεται?) να τα επεξεργάζεσαι με τους κατάλληλους editors και να παρουσιάζεις οτι θες. Τιποτα απο αυτα δεν μπορει να ειναι αξιόπιστο για αυτους που ξερουν.

Και επειδη Mr.Perfect επιμενεις να το παιζεις αλάθητος, αγνος κτλ τελικά ποιος απο τους δυο μας ειναι πιο αξιόπιστος φαίνεται απο τα έργα και ημερες μας. Απο αυτα που κάνουμε και οχι απο αυτά που διαδιδουμε οτι έχουμε την καλη προπθεση να κάνουμε.
Εσυ μονο λογια εισαι, έκανες ποτε σου και τιποτα επικοδομοιτικο? Εφτιαξες κατι ή παρασιτεις απο αυτα που φτιαχνουν οι άλλοι? Γιατι δηλαδη θες να χαλάσεις αυτη την ομορφια εδω μεσα? Γιατι προσπαθεις συνεχεια να καπηλευτεις οσες δυνατοτητες μπορεις να εκμεταλευτεις?

Το μόνο που σου ζητησα ήταν να σταματησεις να ασχολεισαι με εμενα, την οικογενεια μου, τον τροπο με τον οποιο λειτουργω την ιστοσελιδα και το περιεχομενο της. Κοιτα τη δουλειά σου και ασε μας να κανουμε τη δικη μας. Εσυ πάντα θεωρουσες ότι έπρεπε να τα σχολιάζεις ολα αυτα ειτε σοβαρα, ειτε για πλάκα. Μπορώ να δεχτω καλοπροπεραιτα μεμονομενα περιστατικά απο κάποιους όπως εχει γινει πολλες φορες, όπως εγινε και τωρα με τον new runner. Εσυ όμως εχεις ξεπερασει το μετρο. Εσύ έκανες σκοπο της ζωής σου να αναδειχτεις μεσα απο αυτο το φορουμ και την ιστοσελιδα εναντι των υπολοιπων και της ιδιας της ιστοσελιδας
Ε οχι, αυτο δεν το ανεχομαι!

- - - - -
Οτι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό>>>Speedy
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nickp7
persona NON grata

Greece


2071 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/11/2006 :  21:43:01  Εμφάνιση Προφίλ
Εγω την αποψη μου ειπα σε αυτο το θεμα και ανεφερα τις μεταβολες στο ποστ σου που παρατηρησα (και παραδεχτηκες) με κοσμιο τροπο και χωρις να προκαλω...
Τωρα που κολλανε ολα αυτα που λες τα οποια δεν ισχυουν, που κολλαει η οικογενεια σου, η δουλεια μου, η δουλεια σου κλπ. μονο εσυ ξερεις ή καλυτερα ψαχνεις κατι, ψαχνεις λασπη, να βρεις να πεις...

Ειμαι πολυ απογοητευμενος απο εσενα.Καλη συνεχεια στο εργο σου.Δεν ξανασχολουμαι ΟΡΙΣΤΙΚΑ μαζι σου (ελπιζω να μη χρειαστει...) και πιστευω και εσυ μαζι μου.


Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 6 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Κλειδωμένο Θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000