Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Σχετικά με το Forum
 Το θρεντ των Τρολλ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 74

THANOS_KTM
Elite Forum-Runner

Greece


1765 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/06/2013 :  14:52:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ΦΩΤΟ λέμεεεε
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/06/2013 :  14:59:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by MANOLIS2004

Αιμιλία, μην στεναχωριέσαι...εσύ έχεις ωραιότερο όνομα..

Trollidas Trollygouring Team
Garmin Νo, Mavrin Yes!!!!




http://marathon.yooblog.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Panagiotis30
Advanced Forum-Runner

Greece


360 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/06/2013 :  10:36:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εχμ, πρόεδρε μήπως ήσουν (λέμε μήπως) λίγο πέραν του δέοντος επιθετικός με την Saucony? Δεν λέω όντως παπούτσι που ανοίγει στα 150 χλμ είναι θέμα αλλά μήπως εκφράστηκες υπερβολικά (ληστεία κλπ) ;;;
Από την άλλη η απάντηση της saucony την βρίσκω αξιοπρεπέστατη κι όσο για την παρεξήγηση (εργαζόμενος για την adidas), οποιοσδήποτε που δεν γνωρίζει την adidas running team θα έβγαζε πολύ εύκολα αυτό το συμπέρασμα!
Και για του λόγου το αληθές ιδού το post: https://www.facebook.com/Saucony.Greece?fref=ts
Φιλικά
Παναγιώτης


Πιο αργός..πεθαίνεις!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

MANOLIS2004
Master Forum-Runner

Greece
6423 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/06/2013 :  10:52:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Φίλτατε Παναγιώτη,
1. Λογικό είναι να διαφωνείς, αφού διαφωνείς σε όλα.
2. Τα αθλητικά παπούτσια είναι από ευτελή υλικά παράγωγα του πετρελαίου και κατασκευάζονται σε χώρες χαμηλού κόστους. Επομένως είναι αρκετά υπερτιμολογημένα και αφήνουν τεράστια περιθώρια κέρδους. Το να κρατάνε για 150 χλμ, συγνώμη αλλά είναι ληστεία, δεδομένου ότι στην Ελλάδα του 2013 τα 130 ευρώ είναι 1/4 του μισθού για τους τυχερούς που δουλεύουν
3. Όποιος έχει φώτο στο προφίλ του με ομοιόμορφες φανέλες adidas, σε καμμιά περίπτωση δεν σημαίνει ότι εργάζεται στην adidas.
Τώρα αν πιστεύεις εσύ ότι η κάθε εταιρεία δεν ξέρει πως διαφημίζεται η άλλη, και ότι είσαι μια εταιρεία στον χώρο και δεν ξέρεις την adidas running team, μάλλον είσαι πολύ αθώος..
4. Η εταιρεία προσφέρθηκε να μου δώσει ένα καινούργιο ζευγάρι με έκπτωση. Δεν είναι αξιοπρεπής στάση, αλλά προσβλητική για το άτομο μου. Προφανώς είδαν από το προφίλ μου ότι είμαι έμπειρος δρομέας με πολλούς φίλους που ενδέχεται να βασίζονται στην γνώμη μου, οπότε θέλησαν να με "εξαγοράσουν"..

Trollidas Trollygouring Team
Garmin Νo, Mavrin Yes!!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Panagiotis30
Advanced Forum-Runner

Greece


360 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/06/2013 :  10:56:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δεν σηκώνεις μύγα στο σπαθί σου, ε; :)

Πιο αργός..πεθαίνεις!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

MANOLIS2004
Master Forum-Runner

Greece
6423 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/06/2013 :  10:58:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πες το και έτσι...

Trollidas Trollygouring Team
Garmin Νo, Mavrin Yes!!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

THANOS_KTM
Elite Forum-Runner

Greece


1765 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/06/2013 :  11:19:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Tι εγινε ρε παιδιά?
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

MANOLIS2004
Master Forum-Runner

Greece
6423 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/06/2013 :  13:19:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Είχα πάρει κάτι παπούτσια saucony που κράτησαν για 150 ολόκληρα χιλιόμετρα και τους ξεφώνισα στο facebook..

Trollidas Trollygouring Team
Garmin Νo, Mavrin Yes!!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Panagiotis30
Advanced Forum-Runner

Greece


360 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/06/2013 :  13:21:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
@ Μιλάμε όμως για ξεφώνισμα..! :)
Θα μπορούσες κάλλιστα όμως να τους στείλεις ένα e mail αντί να postareis στον τοίχο τους!

Πιο αργός..πεθαίνεις!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Nick F
Master Forum-Runner

Greece


2942 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/06/2013 :  13:22:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
κινόα με μπιφτέκια κοτόπουλου.

______________________
Βάφλα με παγωτό παρφέ σοκολάτα & κρέμα,με καραμελωμένους ξηρούς καρπούς και σιρόπι σοκολάτας...!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

MANOLIS2004
Master Forum-Runner

Greece
6423 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/06/2013 :  13:37:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Panagiotis30

@ Μιλάμε όμως για ξεφώνισμα..! :)
Θα μπορούσες κάλλιστα όμως να τους στείλεις ένα e mail αντί να postareis στον τοίχο τους!

Πιο αργός..πεθαίνεις!!!


Παναγιώτη ούτε ο Σόκονι να ήσουνα δεν θα έκανες έτσι..
Να στείλω e-mail γιατί? Για να μου πουν τράβα στο ιντερνετικό να βρεις το δίκιο σου? Εγώ δεν έχω ανάγκη να μου κάνουν 20 ευρώ έκπτωση, ούτε καταλογίζω ευθύνες στην Ελληνική αντιπροσωπεία..
Απλώς οι εταιρείες που φτιάχνουν ελαττωματικά πανάκριβα προϊόντα πρέπει να κράζονται αφενός για να προστατεύονται οι καταναλωτές και αφετέρου για να γίνονται καλύτερες..
Και όσες εταιρείες θέλουν να έχουν σελίδα στο φατσοβιβλίο πρέπει να είναι προετοιμασμένες και για κριτικές που δεν είναι εγκωμιαστικές..

Trollidas Trollygouring Team
Garmin Νo, Mavrin Yes!!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

THANOS_KTM
Elite Forum-Runner

Greece


1765 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/06/2013 :  13:39:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by MANOLIS2004

quote:
Originally posted by Panagiotis30

@ Μιλάμε όμως για ξεφώνισμα..! :)
Θα μπορούσες κάλλιστα όμως να τους στείλεις ένα e mail αντί να postareis στον τοίχο τους!

Πιο αργός..πεθαίνεις!!!


Παναγιώτη ούτε ο Σόκονι να ήσουνα δεν θα έκανες έτσι..
Να στείλω e-mail γιατί? Για να μου πουν τράβα στο ιντερνετικό να βρεις το δίκιο σου? Εγώ δεν έχω ανάγκη να μου κάνουν 20 ευρώ έκπτωση, ούτε καταλογίζω ευθύνες στην Ελληνική αντιπροσωπεία..
Απλώς οι εταιρείες που φτιάχνουν ελαττωματικά πανάκριβα προϊόντα πρέπει να κράζονται αφενός για να προστατεύονται οι καταναλωτές και αφετέρου για να γίνονται καλύτερες..
Και όσες εταιρείες θέλουν να έχουν σελίδα στο φατσοβιβλίο πρέπει να είναι προετοιμασμένες και για κριτικές που δεν είναι εγκωμιαστικές..

Trollidas Trollygouring Team
Garmin Νo, Mavrin Yes!!!!



Καλά τους εκανες.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/06/2013 :  14:03:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μήπως Μανώλη αυτό ακριβώς έκανες?

Έκραξες την ελληνική αντιπροσωπία (για να μη πω ότι τους προξένησες και πιθανή οικονομική ζημιά) χωρίς οποιαδήποτε επικοινωνία πριν με κανέναν και χωρίς να έχουν καν κάποια σχέση αυτοί με την αγορά σου. Εγώ θα έστελαν email στα κεντρικά της Saucony και εάν οι εξηγήσεις τους δεν ήταν ικανοποιητικές πιθανότατα να δημοσιοποιούσα το περιστατικό. Δεν θα μου έκανε καθόλου εκπληξη εάν απο τα κεντρικά σου άλλαζαν τα παπούτσια (το χω ακούσει να γίνεται για όλες τις εταιρίες) που μπορεί όντως να οφείλονται σε αστοχία υλικού (υποθέτω εάν ήταν γενικό το φαινόμενο θα υπήρχαν παντού δημοσιεύσεις για το ίδιο ελάττωμα. Άσε που έχω ακούσει ότι τα παπούτσια παλιώνουν ακόμα και στο μαγαζί όταν βρίσκονται εάν δεν αποθηκεύονται σωστά και για αυτό πρέπει να προσέχουμε όταν αγοράζουμε παλαιότερα μοντέλα).

(Ααααα.... σου τρολ-απαντάω και ως Μανώλης όπως θα πιστεύω ότι θα απάνταγες δηλαδή ΑΚΡΙΒΩΣ εσύ σε κάποιον που έκανε την αντίστοιχη ενέργεια)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

MANOLIS2004
Master Forum-Runner

Greece
6423 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/06/2013 :  14:26:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Σταμάτη είναι σαφής η κριτική μου προς το προϊόν και όχι προς την αντιπροσωπεία σαν εταιρεία. Εξάλλου το αναφέρω και στο ποστ μου. Όταν είσαι αντιπρόσωπος μιας εταιρείας κουβαλάς και τις αμαρτίες της, όπως καρπώνεσαι και τα οφέλη της..

Trollidas Trollygouring Team
Garmin Νo, Mavrin Yes!!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

MANOLIS2004
Master Forum-Runner

Greece
6423 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/06/2013 :  10:57:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πάντως επειδή μου κινήσατε την περιέργεια και με κάνατε να αισθάνομαι ψιλοτύψεις που έκραξα την Ελληνική αντπροσωπεία, προσπάθησα να μπώ στο διεθνές site της εταιρείας, αλλά ζητάει να του πούμε χώρα κατοικίας και γυρνάει στο Ελληνικό σαιτ. Εγώ δήλωσα ότι μένω Αμερική, και προσπάθησα να στείλω e-mail στο customerservice κλπ, αλλά μου ήλθε απάντηση ότι το mailbox είναι γεμάτο (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!). Φανταστείτε τι e-mail με βρισίδι έχει πέσει...
Πάντως το τρολλ club δεν υποστηρίζει πλέον την συγκεκριμένη φίρμα. Ετσι και αλλοιώς τα χρώματα της τα κόκκινα κλπ είναι πολύ κουλτουριάρικα..

Trollidas Trollygouring Team
Garmin Νo, Mavrin Yes!!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 74 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000