Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Θεοδωράκεια - 2015
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 16

geodiamantis
Forum-Runner

Greenland
105 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/05/2014 :  19:06:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Το πούλμαν του ΑΠΣ «ΑΠΟΛΛΩΝ»ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ θα αναχωρήσει 06:30, από την πλατεία Δαβάκη στο Αιγαλεω, όπως αναφέρει το site του συλλόγου.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

el Cid
Advanced Forum-Runner

Greece


412 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/05/2014 :  07:51:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλή επιτυχία σε όσους τρέξουν στα μέρη των παππούδων μου. Εύχομαι να απολαύσουν τη διαδρομή και τον αγώνα και να έχουν ασφαλή τερματισμό!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Trexalitsa78
Senior Forum-Runner

Greece


560 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/05/2014 :  22:58:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Από τους ωραιότερους αγώνες που έχω τρέξει!!!
Απαιτητική διαδρομή που σε αποζημιώνει με το παραπάνω βέβαια λόγω ομορφιάς του τοπίου
Άψογη διοργάνωση, με τα παιδιά εθελοντές να είναι τόσο τέλεια και χαμογελαστά που σου έδιναν τρομερή δύναμη να συνεχίσεις!!
Είναι απίστευτο να βλέπεις πως ένας αγώνας είναι γιορτή για όλο το χωριό!!!
Στον τερματισμό ήταν γιορτή! Όλες οι γυναίκες του χωριού είχαν μαγειρέψει τρομερά καλούδια, από πίτες χωριάτικες, χαλβά, σαντουιτσάκια, πεντανόστιμο σπιτικό ισοτονικό, χαλβά και άλλες λιχουδιές! Φανταστικά τα μετάλια-αγαλματίδια για τους πρώτους!! Τόσο που πολύ θα ήθελα να είχα τερματίσει στην τριάδα
Συγχαρητήρια στον κύριο Διακουμάτο και στην κυρία Μπερτσάτου για την οργάνωση. Σας είδα από κοντά πόσο τρέξατε για τον αγώνα και είδα με τα μάτια μου όλες τις δυσκολίες για την οργάνωση ενός αγώνα που ενώ για τον δρομέα είναι δωρεάν όλες οι παροχές, το κόστος το επωμίζονται οι διοργανωτές...
Χάρηκα πολύ που γνώρισα και την Δέσποινα απο το forum Συγχαρητήρια ήσουν φοβερή!
Ένας αγώνας που πρέπει όλοι να τρέξουν!! Ένας αγώνας με φοβερή διαδρομή , με κουλτούρα, με ήθος! Ένας αγώνας που με έκανε να αισθάνομαι περήφανη που τρέχω και ανήκω στην δρομική κοινότητα! Που το αθλητικό ιδεώδες είναι παντού στην ατμόσφαιρα. Ένας αγώνας που γεμίζει την ψυχή σου με πολύ αγνά συναισθήματα και σου αφήνει μια φοβερή γλύκα και ικανοποίηση.
Ένας αγώνας που σε γεμίζει περηφάνια!!
Και του χρόνου και σας ευχαριστούμε!!!

Edited by - Trexalitsa78 on 11/05/2014 23:15:31
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

vickya
Newbie Forum Runner

42 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/05/2014 :  09:28:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πρώτη φορά κι εγώ φέτος που έτρεξα τα Θεοδωράκεια (έχω βρεθεί ως συνοδός-θεατής άλλες δύο χρονιές στο Βαλτεσινίκο την ημέρα του αγώνα). Η Trexalitsa78 πιο πάνω με κάλυψε 100%, πραγμαιτκά είναι ένας αγώνας μοναδικός, όπου νιώθεις πραγματικά ότι όλοι όσοι συμβάλλουν στην ΄ραγματοποίηση αυτού του αγώνα σου κάνουν ένα δώρο από την καρδιά τους και χαίρονται να προσφέρουν, και επαναλαμβάνω σε εισαγωγικά
"Ένας αγώνας που πρέπει όλοι να τρέξουν!! Ένας αγώνας με φοβερή διαδρομή , με κουλτούρα, με ήθος! Ένας αγώνας που με έκανε να αισθάνομαι περήφανη που τρέχω και ανήκω στην δρομική κοινότητα! Που το αθλητικό ιδεώδες είναι παντού στην ατμόσφαιρα. Ένας αγώνας που γεμίζει την ψυχή σου με πολύ αγνά συναισθήματα και σου αφήνει μια φοβερή γλύκα και ικανοποίηση.
Ένας αγώνας που σε γεμίζει περηφάνια!!
Και του χρόνου και σας ευχαριστούμε!!!"


Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stratos_al
Elite Forum-Runner

Greece


1776 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/05/2014 :  17:57:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ερχόμενος από μια ορειβατική εκδρομή στη Βυτίνα συναντήθηκε το πούλμαν μας στο Σπαθοβούνι με το πούλμαν Απόλλωνα και ΣΔΥΑ. Χάρηκα που είδα πολλούς γνωστούς και τα είπαμε αλλά από την άλλη χάρηκα που δεν έτρεξα φέτος τον συγκεκριμένο αγώνα. Μπορώ να πω ότι θαυμάζω όσους έτρεξαν ξανά γιατί τον θεωρώ δυσκολότερο και από την ΚΜΑ (η γνώμη μου είναι αυτή και μην με "φάτε" για αυτό).

Πολλά συγχαρητήρια στα παιδιά που αγωνίστηκαν.

Κωπηλασία...μπες στον ρυθμό.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/05/2014 :  21:21:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Συγχαρητήρια σε όλους.Ελπίζω να περάσατε καλά...

Αν δεν έχεις ότι αγαπάς,αγάπα ότι έχεις.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Despixi
Advanced Forum-Runner

Greece


284 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/05/2014 :  21:51:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Eκπληκτικός αγώνας απ' όλες τις απόψεις!!! Από πού να ξεκινήσω; Από την πανέμορφη διαδρομή μέσα στην αρκαδική φύση με τα έλατα και τον ήχο του Λούσιου να κελαρύζει δίπλα σου σε αρκετά σημεία της διαδρομής;; Από την φιλοξενία και την εγκαρδιότητα των διοργανωτών και των κατοίκων;; Από την όλη ατμόσφαιρα που σε κέρδιζε αμέσως;; Από το γεγονός ότι ο αγώνας και η μεταφορά ήταν δωρεάν;;;
Δεν έχω λόγια. Πέρασα πολύ όμορφα και γερή να είμαι θα είναι ένας αγώνας που θα ήθελα να τρέχω κάθε χρόνο!!

Στα του αγώνα: από όσα διάβασα εδώ και μου είχαν πει αρκετοί περίμενα πολύ περισσότερη ανηφόρα, ειδικά στα 10 τελευταία χιλιόμετρα. Διαπίστωσα όμως ότι ναι μεν υπήρχαν αρκετές και έντονες ανηφόρες αλλά τα περίμενα πολύ χειρότερα τα πράγματα. Ειδικά στα τελευταία είχε πολύ κατηφόρα αν εξαιρέσω το τελευταίο χιλιόμετρο πριν τον τερματισμό που ήταν ανηφόρα.. Επίδοση καλή για μένα 2:15 αλλά αν ήξερα τη διαδρομή θα είχα κατανείμει ίσως διαφορετικά τις δυνάμεις μου. Χάρηκα που γνώρισα από κοντά την Ιωάννα-τρεχαλίτσα και τον Γιώργο tsig. Γιώργο συγχαρητήρια για τον αγώνα σου και το βάθρο!! Είσαι άφταστος...

Γενικά λοιπόν κι εγώ θεωρώ ότι είναι ένας αγώνας που πρέπει όλοι να τρέξουν κάποια στιγμή και για το βαθμό δυσκολίας αλλά και για την καταπληκτική διαδρομή...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

GERMANOS
Master Forum-Runner

6557 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/05/2014 :  22:00:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Θα γράψει κανένας την Πρώτη Πεντάδα;.... ή όχι;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

GERMANOS
Master Forum-Runner

6557 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/05/2014 :  22:03:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πληροφορήθηκα ότι ο Κολα(τζα)ϊτης
έκανε εκπληκτικό χρόνο 1.43'
4 λεπτά πιο γρήγορα από πέρσι
αλλά... Βάθρο... γιόκ!!!

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ;;;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

gtsig
Senior Forum-Runner



485 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/05/2014 :  22:14:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ευχαριστώ πολύ Δέσποινα!! Συγχαρητήρια και για το δικό σου πολύ καλό χρόνο! Κι εγώ χάρηκα που σε γνώρισα και μακάρι να είμαστε γεροί να τρέχπυμε κάθε χρόνο στα Θεοδωράκεια γιατί είναι από τους ομορφότερους αγώνες!


quote:
Originally posted by Despixi

Eκπληκτικός αγώνας απ' όλες τις απόψεις!!! Από πού να ξεκινήσω; Από την πανέμορφη διαδρομή μέσα στην αρκαδική φύση με τα έλατα και τον ήχο του Λούσιου να κελαρύζει δίπλα σου σε αρκετά σημεία της διαδρομής;; Από την φιλοξενία και την εγκαρδιότητα των διοργανωτών και των κατοίκων;; Από την όλη ατμόσφαιρα που σε κέρδιζε αμέσως;; Από το γεγονός ότι ο αγώνας και η μεταφορά ήταν δωρεάν;;;
Δεν έχω λόγια. Πέρασα πολύ όμορφα και γερή να είμαι θα είναι ένας αγώνας που θα ήθελα να τρέχω κάθε χρόνο!!

Στα του αγώνα: από όσα διάβασα εδώ και μου είχαν πει αρκετοί περίμενα πολύ περισσότερη ανηφόρα, ειδικά στα 10 τελευταία χιλιόμετρα. Διαπίστωσα όμως ότι ναι μεν υπήρχαν αρκετές και έντονες ανηφόρες αλλά τα περίμενα πολύ χειρότερα τα πράγματα. Ειδικά στα τελευταία είχε πολύ κατηφόρα αν εξαιρέσω το τελευταίο χιλιόμετρο πριν τον τερματισμό που ήταν ανηφόρα.. Επίδοση καλή για μένα 2:15 αλλά αν ήξερα τη διαδρομή θα είχα κατανείμει ίσως διαφορετικά τις δυνάμεις μου. Χάρηκα που γνώρισα από κοντά την Ιωάννα-τρεχαλίτσα και τον Γιώργο tsig. Γιώργο συγχαρητήρια για τον αγώνα σου και το βάθρο!! Είσαι άφταστος...

Γενικά λοιπόν κι εγώ θεωρώ ότι είναι ένας αγώνας που πρέπει όλοι να τρέξουν κάποια στιγμή και για το βαθμό δυσκολίας αλλά και για την καταπληκτική διαδρομή...


Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Despixi
Advanced Forum-Runner

Greece


284 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/05/2014 :  22:14:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
O Γιώργος Τσιγερίδης (ελπίζω να το γράφω σωστά) ήταν δεύτερος με 1:47. Για τους άλλους δεν γνωρίζω..
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

gtsig
Senior Forum-Runner



485 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/05/2014 :  22:38:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Σωστά το γράφεις Δέσποινα :) (για την ακρίβεια 1:43:47) Οι υπόλοιποι είναι: 1ος Αμπντάλα 1:39, 3ος Κοζανίτης 1:47, 4ος Κολαΐτης 1:47 (δυστυχώς δε θυμάμαι τον 5ο)..
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

GERMANOS
Master Forum-Runner

6557 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/05/2014 :  22:44:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Απ' ό,τι φαίνεται Δεν με πληροφορήσανε καλά
ή με Παραπληροφορήσανε ΕΣΚΕΜΜΕΝΑ!!!

gtsig=Εσύ δεύτερος αλλά... πόσο έκανες
Πέρσι αν θυμάμαι καλά... 1.46!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Despixi
Advanced Forum-Runner

Greece


284 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/05/2014 :  22:45:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ευχαριστώ Γιώργο.. και πάλι συγχαρητήρια... ελπίζω να τα ξαναπούμε σε καποιον αγώνα...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

gtsig
Senior Forum-Runner



485 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/05/2014 :  22:54:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τίμο, πέρυσι έκανα 1:46:19. Δέσποινα ευχαριστώ και πάλι, σίγουρα θα τα ξαναπούμε από κοντά!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 16 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000