Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Γενική συζήτηση
 Έκλεισε η ΕΡΤ!!!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 46

Nick F
Master Forum-Runner

Greece


2942 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/06/2013 :  14:59:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
http://www.fimes.gr/2013/06/panagiotis-kalfagiannis-ert/

______________________
Βάφλα με παγωτό παρφέ σοκολάτα & κρέμα,με καραμελωμένους ξηρούς καρπούς και σιρόπι σοκολάτας...!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

KostasPVol
Moderator

Greece


3992 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/06/2013 :  15:17:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Rigelian

Διαφωνούμε Κώστα!
Δηλαδή ο Ερντογάν που κάνει αυτά ακριβώς που υποσχέθηκε είναι καλός πρωθυπουργός;

Επίσης δεν υπάρχουν λόγια, αλλά πράξεις. Ας μη γελιόμαστε: Όσο δεν κάνουν πρόταση μομφής, όσο δεν αποσύρουν την στήριξή τους στην Κυβέρνηση, συμφωνούν απόλυτα.

Ο δε Βαξεβάνης έχει ξεφύγει! Θεωρεί ότι είναι ο ένας και μοναδικός που κατέχει την αλήθεια, μιλάει δογματικά με ύφος χιλίων καρδιναλίων και αν τον ακούσετε στις ραδιοφωνικές διαφημίσεις του (σε ιδιωτικούς σταθμούς βεβαίως-βεβαίως) είναι σαν να ακούς φανατικό παλαιάς κοπής παπά.
"Ο Παπαδόπουλος δεν ήρθε με εκλογές, αλλά αν δεν είχε αυτοξευτελιστεί η Δημοκρατία, ούτε θα ερχόταν, ούτε θα έμενε." ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ ΤΑΥΤΙΣΗ ΑΠΟΨΕΩΝ ΒΑΞΕΒΑΝΗ ΚΑΙ ΧΟΥΝΤΙΚΩΝ! ΑΔΙΑΝΟΗΤΗ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΗ ΤΟΥ ΠΡΑΞΙΚΟΠΗΜΑΤΟΣ! ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΑΝΑΥΔΟΣ!

Ο Παπούλιας δεν έχει καμία αρμοδιότητα και είναι επικοινωνιακά παιχνίδια για μικρά παιδιά οι όποιες αναφορές σε αυτό από με κάποια κόμματα και οι αντίστοιχες συναντήσεις.

Ρε σεις, ο έλληνικός λαός είναι θεμελιωδώς κωλολαός, τα έχω ξαναπει και θα τα ξαναλέω: Όταν δεν συνεργάστηκε, απλά ανέχτηκε τη χούντα. 40 τουλάχιστον νεκροί και 1110 τραυματίες δεν τον έκαναν να εξεγερθεί, γιατί θεωρείτε ότι θα το κάνει τώρα;

Για τη πρώτη μου παράγραφο δεν έφερες τη παραμικρή αντίρρηση. Και τι να πεις? Μάλλον παραδέχεσαι (για να βγάζω κι εγώ συμπεράσματα όπως κι εσύ) ότι είναι διασυρμός να επικαλούμαστε για "δημοκρατικά εκλεγμένη Κυβέρνηση".

Για τον Ερντογάν δεν έψαξα τι υποσχέθηκε, δεν γνωρίζω αν σε αυτά ήταν η καταστροφή της πλατείας, πολύ περισσότερο δε αν θα επιχειρούσε καταστολή των διαμαρτυρούμενων με δολοφονίες και άλλες εγκληματικές πράξεις. Ακόμη κι αν υποθέσουμε ότι τα είχε υποσχεθεί, οι δικοί μας πήραν την εξουσία υποσχόμενοι τα αντίθετα από αυτά που κάνουν, συνεπώς άστοχη η σύγκριση.

Πρόταση μομφής το ξέρω ότι δεν κάνουν επειδή συγκαλύπτουν τους συνενόχους κάτω από το τραπέζι. Επαναλαμβάνω, από τη στιγμή που η επίσημη τοποθέτησή τους είναι ότι διαφωνούν, είναι επίσημη και αυτή πρέπει να υπολογίζουμε, τι να κάνουμε, ας βγούνε να πουν την αλήθεια.

Ο Βαξεβάνης φυσικά δεν δικαιολογεί τον Παπαδόπουλο. Λέει ότι τα παιχνίδια με τη δημοκρατία του έδωσαν πάτημα να έρθει, και ότι τα τωρινά παιχνίδια μπορεί να οδηγήσουν σε κάτι αντίστοιχο. Λέει να προσέχουμε, τα αντίθετα από αυτά που συμπεραίνεις λέει.

Για τον Παπούλια συφμωνώ, είναι μια ακόμη απόδειξη ότι η δημοκρατία μας εμπαίζει με "επικοινωνιακά παιχνίδια για μικρά παιδιά", το κάνει μάλιστα ακόμη και με τον θεσμό του προέδρου.

Και για τον λαό συμφωνώ, λίγο λιγότερη δουλικότητα αν είχαμε, δεν θα είχαμε νταβατζήδες εγχώριους και ξένους πάνω από το κεφάλι μας, ούτε θα δικαιολογούσαμε αυτούς που μας @@@@@@@@.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/06/2013 :  15:37:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Έχω εξηγήσει πολλές φορές εδώ ότι δεν δέχομαι αυτά που λες διότι εντοπίζεις μονοδιάστατα την ευθύνη. Οι ψηφοφόροι έχουν τεράστια ευθύνη των επιλογών τους, δεν υπάρχουν δικαιολογίες. Δεν παραδέχομαι κάτι τέτοιο και θεωρώ ότι είναι μια δημοκρατικά εκλεγμένη κυβέρνηση.

Ποια καταστροφή της πλατείας; Βρε Κώστα, εκλεγμένος 3 φορές είναι με ποσοστό συνεχώς αυξανόμενο που ξεπέρασε το 50% στις τελευταίες εκλογές! Όταν διέλυε κομμάτι του Βαθέος Κράτους με το Εργκένεκον και σκότωνε στρατιωτικούς η αριστερά εδώ πανηγύριζε και στον στήριζε!
Επιτέλους, ποιος θέλεις να μας κυβερνά; Οι εργαζόμενοι στην ΕΡΤ; η εσηέα; Κάποιος πεφωτισμένος ηγέτης; Όποιος βγει στον δρόμο ανεξάρτητα με τον αν έχει δίκιο ή όχι;

Ποιοι είναι στη Μεσογείων; Κάν'τε όσοι Αθηναίοι μια βόλτα να δείτε ποιοι και πόσοι είναι και πόσο σέβονται τον χώρο και τους συμπολίτες τους.

Δεν υπάρχει "επίσημη τοποθέτηση", υπάρχει Βουλή, δεδηλωμένη, Σύνταγμα. Είτε το υπερασπίζεσαι είτε όχι. Δεν γίνεται κατά πώς μας βολεύει η εκάστοτε πράξη. Η κυβέρνηση μέχρι τώρα έχει την δεδηλωμένη! Fact, πραγματικότητα, πώς να το κάνουμε! Αν σε μισή ώρα την χάσει, οκ.

Ο Πρόεδρος προεδρεύει και η Δημοκρατία μας είναι Προεδρευομένη όχι Προεδρική. Μπιμπελό είναι όπως έχουν άλλες χώρες ...βασιλιά!

Κανένα πραξικόπημα δεν έχει ούτε δικαιολογία ούτε πάτημα παρά μόνο για αυτούς που το κάνουν.

Εδώ συμφωνώ απόλυτα: "ούτε θα δικαιολογούσαμε αυτούς που μας @@@@@@@@." Καμία ανοχή στον στρατό κατοχής: τους συνδικαληστές, στα λαμόγια και σε όλους όσοι έχουν καταστρέψει την Ελλάδα. Να μιλήσει ο λαός με τον τρόπο που προβλέπεται από το Σύνταγμα: Με τις εκλογές του 2016. Ελεύθερα, τίμια, έντιμα και ωραία. Μέχρι τότε ας σεβαστούμε τη λαϊκή ετυμηγορία των προηγούμενων εκλογών!

Α, και κάτι άλλο: Το ΣτΕ βγάζει μια απόφαση το απόγευμα. http://news.in.gr/greece/article/?aid=1231253155
Όποια και να είναι, θα τη δεχτείτε; Εγώ θα τη δεχτώ και το λέω από τώρα. Ποιος άλλος μπορεί να το πει χωρίς τις πομφόλυγες περί πουλημένης δικαιοσύνης κλτ κτλ;

Edited by - Rigelian on 14/06/2013 15:38:50
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Dimosthenis
Master Forum-Runner

Greece
4411 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/06/2013 :  15:38:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=iaF9JxdPRVQ

Αυτό έδειξε η ΕΡΤ σαν σήμερα το 1987. Συγκρίνετε με το σήμερα, τις εικόνες τις συζητήσεις, τα επακόλουθα.
Αυτή είναι και η πορεία μας ως χώρα.

...........................................................................
Η ζωή δεν μετριέται από τον αριθμό των αναπνοών που παίρνουμε, αλλά από τις στιγμές που μας κόβουν την ανάσα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/06/2013 :  15:40:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ρουφιάνοι δημοσιογράφοι της μεταπολίτευσης, μόνο την πάρτη τους κοιτάνε μην τσιμπάτε.
Τεράστιο το κενό σε προσωπικότητα στην πολιτική σκηνή και ναι ο ..αντιμνημονιακός Σαμαράς πάει γ@μι@ντας τον...πανέξυπνο και σωτήρα Βενιζέλο!! Γουστάρω πολύ αυτό το sex, παρα πολύ!!
Τώρα κάτι άλλο που δεν μπορώ: η αριστερά δεν έχει κανένα μα κανένα λόγο να στηρίζει τοοοοόσσσσοοοοο πολύ τους ...πρώην διώκτες της !!!! Έλεος, λές και δεν ξέρουνε!!
Δεξιοφιλελεύθερος δεν είμαι, αλλά γουστάρω Σαμαρά αυτές τις ημέρες.....

Υ.Γ: εμένα λίγο η ετ3 μου λείπει πάντως!! (εκτός ειδήσεων)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/06/2013 :  15:44:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δημοσθένη, από το κακό στο χειρότερο όλα...

Edited by - Rigelian on 14/06/2013 15:44:50
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/06/2013 :  15:46:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by zoro

Ρουφιάνοι δημοσιογράφοι της μεταπολίτευσης, μόνο την πάρτη τους κοιτάνε μην τσιμπάτε.
Τεράστιο το κενό σε προσωπικότητα στην πολιτική σκηνή και ναι ο ..αντιμνημονιακός Σαμαράς πάει γ@μι@ντας τον...πανέξυπνο και σωτήρα Βενιζέλο!! Γουστάρω πολύ αυτό το sex, παρα πολύ!!
Τώρα κάτι άλλο που δεν μπορώ: η αριστερά δεν έχει κανένα μα κανένα λόγο να στηρίζει τοοοοόσσσσοοοοο πολύ τους ...πρώην διώκτες της !!!! Έλεος, λές και δεν ξέρουνε!!
Δεξιοφιλελεύθερος δεν είμαι, αλλά γουστάρω Σαμαρά αυτές τις ημέρες.....

Υ.Γ: εμένα λίγο η ετ3 μου λείπει πάντως!! (εκτός ειδήσεων)



Χε χε χε, εξαιρετικός, αν και βλέπω τον Σαμαρά να κάνει την κωλοτούμπα και να πανηγυρίζουν οι άλλοι!

Αληθεύει ότι το ...indymedia αναμεταδίδει ΕΡΤ;
Θα μεταδώσουν και την κυριακάτικη λειτουργία μαζί με τον 902;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

GLOU GLOU
Master Forum-Runner

France


2585 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/06/2013 :  16:04:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
δεν βλέπω πολλες κουβεντες για τον Παπουλια
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

KostasPVol
Moderator

Greece


3992 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/06/2013 :  16:22:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Rigelian

Έχω εξηγήσει πολλές φορές εδώ ότι δεν δέχομαι αυτά που λες διότι εντοπίζεις μονοδιάστατα την ευθύνη. Οι ψηφοφόροι έχουν τεράστια ευθύνη των επιλογών τους, δεν υπάρχουν δικαιολογίες. Δεν παραδέχομαι κάτι τέτοιο και θεωρώ ότι είναι μια δημοκρατικά εκλεγμένη κυβέρνηση.

Ποια καταστροφή της πλατείας; Βρε Κώστα, εκλεγμένος 3 φορές είναι με ποσοστό συνεχώς αυξανόμενο που ξεπέρασε το 50% στις τελευταίες εκλογές! Όταν διέλυε κομμάτι του Βαθέος Κράτους με το Εργκένεκον και σκότωνε στρατιωτικούς η αριστερά εδώ πανηγύριζε και στον στήριζε!
Επιτέλους, ποιος θέλεις να μας κυβερνά; Οι εργαζόμενοι στην ΕΡΤ; η εσηέα; Κάποιος πεφωτισμένος ηγέτης; Όποιος βγει στον δρόμο ανεξάρτητα με τον αν έχει δίκιο ή όχι;

Ποιοι είναι στη Μεσογείων; Κάν'τε όσοι Αθηναίοι μια βόλτα να δείτε ποιοι και πόσοι είναι και πόσο σέβονται τον χώρο και τους συμπολίτες τους.

Δεν υπάρχει "επίσημη τοποθέτηση", υπάρχει Βουλή, δεδηλωμένη, Σύνταγμα. Είτε το υπερασπίζεσαι είτε όχι. Δεν γίνεται κατά πώς μας βολεύει η εκάστοτε πράξη. Η κυβέρνηση μέχρι τώρα έχει την δεδηλωμένη! Fact, πραγματικότητα, πώς να το κάνουμε! Αν σε μισή ώρα την χάσει, οκ.

Ο Πρόεδρος προεδρεύει και η Δημοκρατία μας είναι Προεδρευομένη όχι Προεδρική. Μπιμπελό είναι όπως έχουν άλλες χώρες ...βασιλιά!

Κανένα πραξικόπημα δεν έχει ούτε δικαιολογία ούτε πάτημα παρά μόνο για αυτούς που το κάνουν.

Εδώ συμφωνώ απόλυτα: "ούτε θα δικαιολογούσαμε αυτούς που μας @@@@@@@@." Καμία ανοχή στον στρατό κατοχής: τους συνδικαληστές, στα λαμόγια και σε όλους όσοι έχουν καταστρέψει την Ελλάδα. Να μιλήσει ο λαός με τον τρόπο που προβλέπεται από το Σύνταγμα: Με τις εκλογές του 2016. Ελεύθερα, τίμια, έντιμα και ωραία. Μέχρι τότε ας σεβαστούμε τη λαϊκή ετυμηγορία των προηγούμενων εκλογών!

Α, και κάτι άλλο: Το ΣτΕ βγάζει μια απόφαση το απόγευμα. http://news.in.gr/greece/article/?aid=1231253155
Όποια και να είναι, θα τη δεχτείτε; Εγώ θα τη δεχτώ και το λέω από τώρα. Ποιος άλλος μπορεί να το πει χωρίς τις πομφόλυγες περί πουλημένης δικαιοσύνης κλτ κτλ;


Φυσικά Κώστα οι ψηφοφόροι έχουν τεραστιότατη ευθύνη, το ξαναέχω πει. Τις υπογραφές τις βάζουν οι υπουργοί όμως, αυτοί είναι οι υπόλογοι νομικά. Εγώ μπορεί να είμαι στην ΕΡΤ και να θέλω να παίρνω ένα τρισεκατομμύριο ευρώ το μήνα. Αν δεν υπογράψει ο υπουργός, δεν πρόκειται να παίρνω τίποτα. Αυτός είναι ο υπόλογος, αυτός είναι ο επίορκος αν μου τα δώσει. Ο υπουργός ορκίζεται πριν αναλάβει το πόστο του, δεν ορκίζεται ο ψηφοφόρος. Αυτό προέβλεψε ο τότε νομοθέτης. Γιατί νομοθέτησε έτσι? Επειδή ξέρει ότι άλλη η ευθύνη του ενός, άλλη του άλλου. Όσο βλάκας κι αν είναι ο ψηφοφόρος, νομικές ευθύνες δεν μπορούν να του ζητηθούν (για δωροδοκία ναι, αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία), αντίθετα από τον υπουργό. Όσο και αν αυτοαθωόνονται με τους νόμους τους περί ευθύνης υπουργών.

Ρωτάς ποιος θέλω να κυβερνά. Ο οποιοσδήποτε ανεξάρτητος, ουδέτερος, και με αγνούς σκοπούς που θα κοιτάζει το συμφέρον ΜΑΣ. Όχι η τρόικα να κυβερνά, όχι τα παπαγαλάκια και οι σφουγκοκολάριοι της τρόικας και του Μπόμπολα.

"Η κυβέρνηση μέχρι τώρα έχει την δεδηλωμένη!" Κι αν βγάλει τα τανκς, κι αν σκοτώσει 1.000.000 ανθρώπους, κι αν σε βάλει σε καταναγκαστικά έργα, κι αν σου πάρει το σπίτι, και πάλι τη δεδηλωμένη θα έχει.

"Κανένα πραξικόπημα δεν έχει ούτε δικαιολογία ούτε πάτημα παρά μόνο για αυτούς που το κάνουν." Να το έλεγες και για τα 'βελούδινα' πραξικοπήματα σαν αυτά που βαφτίσανε "πράξεις νομοθετικού περιεχομένου".

Για το 2016 μόνο ως αστεισμό μπορώ να το εκλάβω. Όπως και το "ελεύθερα, τίμια, έντιμα και ωραία", είναι εμπαιγμός όταν έχουμε τις συνδυαλλαγές, τη προπογάνδα και την εξαπάτηση που μίλησα στην 22η σελίδα. Απόλυτος εμπαιγμός.

Όσο για τους δικαστές, οποιαδήποτε κι αν είναι η απόφαση, θα έχω πάντα άπειρες επιφυλάξεις για τους περισσότερους εξ αυτών. Όσο θα είναι εγκεκριμένα τα διόδια του Μπόμπολα, οι Σκουριές, τα μνημόνια, οι φυλακίσεις διαδηλωτών με αποδείξεις 'ζαρτινιέρας', συγνώμη, αλλά ουδεμία εμπιστοσύνη μπορώ να τους έχω.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

GERMANOS
Master Forum-Runner

6557 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/06/2013 :  16:25:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ο Νότης Παπούλιας με 13.27''
έχει το πανελλήνιο ρεκόρ
στα 5 χλμ............!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/06/2013 :  16:28:22  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

GERMANOS
Master Forum-Runner

6557 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/06/2013 :  16:30:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Απάντηση στον GLOU-GLOU
γιατί δεν μιλάμε για τον Παπούλια.......
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/06/2013 :  16:31:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Όταν κάποιος ζητήσει άπειρο ποσό το μήνα και ο άλλος του το δωσει, ευθύνη έχουν και οι δύο.
Όταν κάποιος προσφέρει άπειρο ποσό το μήνα και ο άλλος το πάρει, ευθύνη έχουν και οι δύο.
(στο πλαίσιο που συζητάμε)
Φυσικά και ο νόμος περί ευθύνης υπουργών δεν θα έπρεπε καν να υπάρχει στην εποχή μας όπως και η βουλευτική ασυλία.

Sorry, αλλά όπως θα έλεγε και ο Γιανναράς, "αυτά είναι ιδεολογήματα". Ουτοπικές προτάσεις έχω κι εγώ άπειρες, επί του πρακτέου τι κάνουμε.

Ε, κι εδώ διαφωνούμε. Δεν θεωρώ ότι υπάρχουν βελούδινα πραξικοπήματα. Όσο για τις συνδιαλλαγές, είναι πολύ απλό, το είπα και παραπάνω: It takes tow to tango.

Οκ, δηλαδή αν μας αρέσει η απόφαση την δεχόμαστε αν όχι δεν τη δεχόμαστε; Δηλαδή κατηγορούμε την δικαιοσύνη ότι βγάζει αποφάσεις όπως βολεύει κάποιους άλλους αλλά την δεχόμαστε όταν βγάζει αποφάσεις που βολεύουν εμάς;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Laga
Elite Forum-Runner



1698 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/06/2013 :  16:31:31  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Laga Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Τελικά από ότι έχω καταλάβει διαβάζοντας το forum για όλα τα στραβά στην Ελλάδα φταίνε ΠΑΝΤΑ δυο άνθρωποι!!! Ο Μπόμπολας και ο Ρήγος...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/06/2013 :  16:33:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Laga

Τελικά από ότι έχω καταλάβει διαβάζοντας το forum για όλα τα στραβά στην Ελλάδα φταίνε ΠΑΝΤΑ δυο άνθρωποι!!! Ο Μπόμπολας και ο Ρήγος...



Α ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ!!!!!!!!!!!
ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ!!!!!!!
ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ!!!!!!!!!!!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 46 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000