Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Μαραθώνιος Τζουμέρκα - Ο δρόμος του Ταχυδρόμου
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 12

Aytoxeiras
Elite Forum-Runner

1247 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/01/2014 :  14:09:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
μπράβο!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/01/2014 :  17:28:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ομορφιες

http://www.ultrarunning.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/01/2014 :  10:01:08  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλημέρα.

Όσοι νομίζετε ότι έχετε τρέξει Μαραθώνιο...αν δεν τρέξετε στον Μαραθώνιο του Ταχυδρόμου,δεν έχετε κάνει τίποτα....

ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ....ΣΚΛΗΡΟΠΥΡΗΝΙΚΟΣ & "ΚΑΡΥΔΑΤΟΣ"

Από που να ξεκινήσω;;
Πάμε στις ομορφιές:

-να τρέχεις στα 3/4 της διαδρομής και να βλέπεις φάτσα σου την χιονισμένη οροσειρά των Τζουμέρκων και να λες "τώρα που είμαι,στην Ελβετία,στην Αυστρία;"
-τρέχαμε ανάμεσα ΣΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ,όπως καταρράκτες,πέτρινα μικρά γεφυράκια, παράπλευρα από ποτάμια και ρυάκια, απίστευτα δάση μέχρι και κέδρους είδα για πρώτη φορά στην ζωή μου.Δεν είναι δα και λίγο να ακούς κάθε λίγο και λιγάκι κάποιον καταρράκτη να σκάει δίπλα σου.Και περάσματα από πανέμορφα γραφικά χωριά-ειδικά το τελευταίο χωριό πριν τα Άγναντα-ο Καταρράκτης μου έκλεψε την καρδιά.
-τροφοδοσία;;;;;η πιο αυθεντική και φυσική τροφοδοσία που μπορούσαμε να έχουμε:τσάι του βουνού σε κάθε σταθμό,ζεστό και αχνιστό.Σπανακόπιττες!!! και γαλόπιττες σε κάποιους άλλους..τι άλλο να σας πω.
-εθελοντές στους σταθμούς;όποτε σκάγαμε κάπου μας χειροκρόταγαν...

Όλα ζεστά και όλα πανέμορφα.Απίστευτα πανέμορφα...

Πάμε στις δυσκολίες:

-ο αγώνας απλά...δεν υπήρχε...όπως έγραψα,όσοι νομίζετε ότι κάτι έχετε κάνει από πλευράς Μαραθωνίων,αν δεν κάνετε τον Ταχυδρόμο,δεν έχετε κάνει τίποτα!Σαν καταπονήσεις και από άποψη ώρας,θα τον χαρακτήριζα με έναν αγώνα 50-53 χλμ.
Σχεδόν πουθενά δεν υπήρχε ίσιωμα.Απίστευτες παρατεταμένες ανηφόρες πολλών χιλιομέτρων-η μεγαλύτερη ήταν κάπου 7 χλμ.κλίσεις τέτοιες που δεν έβλεπες που τελείωνε ο δρόμος στο τέρμα και κατηφόρες που είχαν την αντίστοιχη τρελλή κλίση και βέβαια με τις αντίστοιχες καταπονήσεις.
Δεν μπορείς να τον πεις "μαραθώνιο" τον εν λόγω αγώνα.Οι Μαραθώνιοι είναι εύκολοι.Χαχαχα...

Σηματοδότηση απίστευτη,δεν χανόσουνα πουθενα και μια πολύ όμορφη πατέντα ήταν η αντίστροφη χιλιομέτρηση που είχαν,που εμένα τουλάχιστον με τόνωνε ψυχολογικά.Ανά 2 χλμ.είχαν σημάδια χιλιομέτρησης,αλλά δεν σου έλεγαν σε ποιο χλμ.είσαι,αλλά πόσα σου έμειναν.Ψυχολογική ντόπα,ένα πράμα...

Το forum εκεί με τρανταχτή παρουσία:
-lemonidas απίστευτος με πολύ-πολύ καλό χρόνο
-polyenios(Λεωνίδας) με τις γνωστές του επιδόσεις
-ο Πατέρας dionzak,απλά τίμησε με την παρουσία του άλλον έναν αγώνα...μέχρι που σαβουρώθηκε και τερμάτισε ψιλοτραυματισμένος.Αν δεν φάει την σαβούρα του ο Πατέρας δεν μπορεί.
-Zoro....αααααααα έμπαινε στα χωριά και έκανε γνωριμίες...πρέπει κάπου να έκατσε και να ήπιε και τσίπουρο-βρήκε κάτι συγγενείς

για επίδοση;;;ξέρετε δεν πολυασχολούμαι,πιο πολύ πήγα να δω τα Τζουμέρκα και να κάνω ένα μεγάλο Long ενόψει 100αριού Ψάθας και για τον Αέθλιο,αλλά νομίζω το 4.35' που έκανα,με τα αρκετά περιττά κιλά μου,με τις δεδομένες δυσκολίες του αγώνα,και με το ότι δεν είμαι ακόμα στο pick της φόρμας μου,νομίζω ότι ήταν ένας αρκετά αξιοσέβαστος χρόνος.

Αλλά αυτά έχουν μικρή σημασία.Όσοι θέλετε να λέτε ότι κάνατε "Καρυδάτο Μαραθώνιο",πρέπει να βγείτε στον εν λόγω Μαραθώνιο...

Συγχαρητήρια και πολλά πολλά μπράβο στην Μαρίνα,τον Γιάννη και την Λίνα για τον πολύ πολύ όμορφο αγώνα που μας χάρισαν.Κάποιοι άνθρωποι όταν έχουν μεράκι για αυτό που αγαπάνε,κάνουνε παπάδες και το απέδειξαν.

Μαραθώνιος του Ταχυδρόμου:ο πιο όμορφος και συνάμα ο πιο δύσκολος Μαραθώνιος της Ευρώπης....


ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2014-ΕΛΑΙΩΝ ΓΗ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2/8/2014

Edited by - SKOTEINOS on 20/01/2014 10:02:45
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ktistos
Newbie Forum Runner

Greece


22 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/01/2014 :  11:25:57  Εμφάνιση Προφίλ  Visit ktistos Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλημέρα & συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετέχοντες, διοργανωτές & κατοίκους,
να καταθέσω κι εγώ τις εντυπώσεις μου
1) Η διαδρομή ήταν απαράμιλλου φυσικού κάλλους, έδινε φτερά στα πόδια..
2) Οι κλίσεις επίσης απίστευτες, σε αυτόν τον αγώνα έμαθα και εφάρμοσα στις κατηφόρες την μέθοδο σπασμένα φρένα (έως και 3'40''/χλμ.)
3) Η τροφοδοσία και το φαγητό στον τερματισμό πολύ καλό & πρωτότυπο
4) Ο αγώνας μου βγήκε πολύ καλά, για δεύτερο μαραθώνιο στην ζωή μου 3h50' και χωρίς να νιώθω διαλυμένος σήμερα (ίσως η συχνή εναλλαγή κλίσεων να κάνει τελικά καλό στα πόδια από το συνεχές σφυροκόπημα στην ίδια κλίση)
5) Για όσους συμμετείχαν, νομίζω θα αντιλήφθηκαν ότι η Κέρκυρα έδωσε δυναμικά το παρόν
Εν κατακλείδι, ένας αγώνας που αξίζει οπωσδήποτε να τρέξει κανείς..

Το πίπτειν ανθρώπινον, το εμμένειν εωσφορικόν, το μετανοείν θείον.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

vasilis dr
Senior Forum-Runner

Greece
1026 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/01/2014 :  12:22:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Όσοι φίλοι διαβάσουν τις παραπάνω περιγραφές του Γιώργου αλλά κυρίως του Παύλου σίγουρα θα σημειώσουν τον εν'λόγω αγώνα στο καλεντάρι τους για την επόμενη χρονιά!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Despixi
Advanced Forum-Runner

Greece


284 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/01/2014 :  17:21:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους

Με τέτοιες περιγραφές πραγματικά μετανιώνω που δεν το πήρα απόφαση να ερθω αλλά ελπίζω στον επόμενο να τα καταφέρω.... Μπράβο σε όλους σας παιδιά...










Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stratos_al
Elite Forum-Runner

Greece


1776 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/01/2014 :  19:12:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ειδικά με την περιγραφή του Σκοτεινού πέφτει "σβου" στον εν λόγω αγώνα....




Κωπηλασία...μπες στον ρυθμό.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

lemonidas1
Senior Forum-Runner

Greece


766 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/01/2014 :  19:37:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πραγματικα,ενας αγωνας που χαιρεσαι να τον τρεχεις!Τοπιο απιστευτης ομορφιας,ειδικα οταν το βλεπεις απο "μεσα" κι οχι περνωντας με το αμαξι.Ξεκινησαμε με Παυλο(Σκοτεινο) και Γιωργο(Ζορο)παρεουλα,κουβεντουλα,αστειακια,αλλα οσο προχωραγαμε το μερος με την ομορφια του σε αφηνε με το στομα ανοιχτο.Ανηφορες και μετα κατηφορες με κλισεις 5-8 μοιρες,πανω κατω συνεχεια αλλα με πολυ καλη τροφοδοσια και πολυ καλοσυνατους ανθρωπους.Ο ζορο επιανε την κουβεντα με ολους αναζητωντας τις ριζες του!Και ευτυχως μας εκανε ιδανικο καιρο,συννεφια κι οχι κρυο.Ειδα αρκετους φιλους και χαρηκα που γνωρισα τον dionzak.Πηγα στον αγωνα αυτον με την σκεψη να κανω ενα μεγαλο λονγκ ραν,τελικα ηταν κατι πολυ πιο σπουδαιο,μια απιστευτη εμπειρια! Πολλα μπραβο στον Γιαννη και την Μαρινα.Του χρονου πολλοι περισσοτεροι!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/01/2014 :  19:41:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Συγχαρητήρια σε όλους και καλή ξεκούραση.Ας ελπίσουμε του χρόνου να είμαστε εκεί....

Αν δεν έχεις ότι αγαπάς,αγάπα ότι έχεις.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/01/2014 :  09:15:47  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Οι "ταχυδρόμοι" του πρώτου Μαραθωνίου του Ταχυδρόμου....



ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2014-ΕΛΑΙΩΝ ΓΗ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2/8/2014
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

freedom
Newbie Forum Runner

Greece


12 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/01/2014 :  09:40:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Παυλαρα,υπερπαραγωγη η αναμνηστικη καρτα...σε ευχαριστουμε πολυ!!!ευχομαι επισης σε ολους μας καλη συνεχεια με υγεια...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dionzak
Advanced Forum-Runner

295 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/01/2014 :  10:59:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...ΚΑΙ Ο ΤΑΧΥΔΡΟΜΟΣ..ΕΦΤΑΣΕ ΚΑΙ ΕΚΤΕΛΕΣΕ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ....ΤΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΤΡΟΠΟ..ΣΤΟΝ ΘΕΙΚΟ ΧΩΡΟ ΤΩΝ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ..Η ΜΑΡΙΝΑ- Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΚΑΙ ΕΣΤΗΣΑΝ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΤΟΠΙΟ ΠΟΥ ΚΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΣΚΗΝΟΘΕΤΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΕΙ!!!...ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟΠΩ.... ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ?...ΕΝΑΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΙΗΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ...!!..ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗΣ ΔΥΣΚΟΛΙΑΣ ΤΟ ΤΟΛΜΗΜΑ...ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ..ΚΑΙ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΠΕΡΙΦΗΜΑ..ΚΑΙ ΦΥΓΑΜΕ... ΚΑΙ ΜΕΙΝΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΓΕΥΣΗ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ ΤΟΥ ΤΑΧΥΔΡΟΜΟΥ...!!ΥΠΕΡΟΧΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ...ΦΙΛΙΚΗ... ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ...ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ...ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ...!!...ΥΠΟΔΟΧΗ...ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ...ΞΕΝΑΓΗΣΗ..ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ..ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ...ΚΛΠ..!!..ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΛΛΕΙΨΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ...ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕΙΝΑΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΜΟΝΟΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΠΕΡΑΝΤΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΤΩΝ ΧΩΡΙΩΝ..!! ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΕΣ ..ΡΥΑΚΙΑ..ΤΟΠΙΟ --ΜΑΓΕΙΑ..ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ..Η ..ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΘΕΙΚΕΣ ΚΟΡΦΕΣ ΤΩΝ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ ΝΤΥΜΕΝΕΣ ΣΤΑ ΑΣΠΡΑ!!!ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ..ΝΑ Ο ΣΤΑΘΜΟΣ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΟΥΔΙΑ...ΛΟΥΚΟΥΜΙΑ..ΤΣΑΙ..ΜΠΑΡΕΣ //ΕΠΙΛΕΓΜΕΝΕΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ //ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΑ..ΜΠΑΝΑΝΕΣ..!!ΣΕ ΚΑΘΕ ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟ ..ΣΕ ΚΑΘΕ ΧΩΡΙΟ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΑΝΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ...ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΘΕΛΑΜΕ...ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ..ΓΙΑΤΙ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΑΣ ΕΠΙΠΟΝΗ ΚΑΙ Ο ΙΔΡΩΤΑΣ ΕΤΡΕΧΕ ΣΑΝ ΑΛΛΟΣ ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ!...ΩΣ ΚΑΙ ΤΣΙΠΟΥΡΑ ΠΡΟΣΦΕΡΑΝ ΟΙ ΟΜΟΡΦΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΩΝ ΠΕΡΙΟΧΩΝ...ΜΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΟΥ ΚΟΣΤΙΣΕ ..ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΓΕΥΤΩ ΜΙΑ ΤΡΟΜΕΡΗ ΣΠΑΝΑΚΟΠΙΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΑΝ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΣΤΑΘΜΟ..!!ΚΟΥΡΑΣΗ ΑΡΚΕΤΗ...ΜΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΠΕΤΟΥΣΕ ΕΚΤΟΣ ΚΟΡΜΙΟΥ...ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΥΡΩ ΣΟΥ ..ΚΑΙ Η ΚΑΤΑΠΟΝΗΣΗ ΗΤΑΝ ΣΕ ΔΕΥΤΕΡΗ ΘΕΣΗ..ΚΑΙ Η ΩΡΑ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΚΑΙ Η ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΕΦΕΥΓΕ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΟΤΥΠΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΑΝΑΓΡΑΦΟΥΝ ΣΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΤΑΜΠΕΛΕΣ ΤΑ ΥΠΟΛΕΙΠΟΜΕΝΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ......///ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!!//...ΤΙ ΝΑ ΠΩ....ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΙΑΣΩΣΤΕΣ..ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΡΟΣΕΧΑΝ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ...ΟΛΟΙ ΜΕ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΤΟΝ ΛΟΓΟ!!....ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ..ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ... ΣΕ ΟΜΟΡΦΑ ΣΗΜΕΙΑ ..ΝΑ ΜΑΣ ΘΥΜΙΖΟΥΝ ΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ...!!ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΣ...ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΖΕΣΤΟ ΚΛΙΜΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ..ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΤΙ ΕΓΙΝΕ..ΤΙ ΩΡΑ ΕΦΥΓΕΣ .. ΤΙ ΕΙΔΕΣ ..ΤΙ ΤΡΑΒΗΞΕΣ..ΤΙ ΩΡΑ ΕΦΤΑΣΕΣ..//ΟΛΑ ΥΠΕΡΟΧΑ...ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ!..ΚΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ..ΣΥΜΜΕΤΟΧΟΙ ΣΤΗΝ ΧΑΡΑ ΣΟΥ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΣΤΗΣΑΝΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΑΘΛΟ...Ε..ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑΝΝΗ ΚΑΙ ΛΙΝΑ..ΚΑΙ.ΚΑΙ...?? ΠΕΡΝΑΣ ΤΗΝ ΑΨΙΔΑ ΚΑΙ ΝΑ ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΗΜΑΤΑ.....ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΑΝΑΣΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΤΑΛΑ ΝΕΡΟ ΠΕΙΣ...ΤΑ ΘΕΙΚΑ ΧΕΡΙΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ..ΣΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΤΑ ΜΟΝΑΔΙΚΑ ΕΔΕΣΜΑΤΑ....ΠΙΤΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΕΥΣΕΩΝ..ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ...ΓΛΥΚΑ...ΦΡΟΥΤΑ...ΜΠΑΡΕΣ ΣΑΜΟΥ....ΜΠΑΚΛΑΒΑΔΕΣ.. ΦΡΟΥΤΑ...ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑ-ΧΑΜΟΓΕΛΑ--ΟΜΟΡΦΕΣ ΦΙΛΟΦΡΟΝΗΣΕΙΣ!! ...ΝΑ ΚΑΙ ΟΙ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ..ΜΕ ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΙΚΟ ΤΡΟΠΟ..ΑΠΛΕΣ---ΟΜΟΡΦΕΣ---ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΕΣ!!ΕΥΓΕ ΛΟΙΠΟΝ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΕΡΟΧΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ...ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΛΟΙ.. ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΝΑ ΞΑΝΑΡΘΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!...ΜΑΣ ΚΕΡΔΙΣΑΝ ΤΑ ΤΖΟΥΜΕΡΚΑ...ΚΑΙ Ο ΤΑΧΥΔΡΟΜΟΣ ΗΤΑΝ Η ΑΙΤΙΑ!!----ΕΝΑ ΔΥΝΑΤΟ ΜΠΡΑΒΟ /..ΣΕ ΣΑΣ ..ΜΑΡΙΝΑ -ΓΙΑΝΝΗ/ ..ΝΑ ΑΝΤΙΛΑΛΗΣΟΥΝ ΤΑ ΤΖΟΥΜΕΡΚΑ..ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΕΓΡΗΓΟΡΣΗ ΟΙ ΣΥΓΧΩΡΙΑΝΟΙ ΣΑΣ!!..ΚΑΛΗ ΑΝΤΑΜΩΣΗ...!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

supergomar
Senior Forum-Runner

Greece


441 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/01/2014 :  13:10:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μπράβο σε όλους για τη συμμετοχή και στους διοργανωτές για την υποστήριξη και το μεράκι που έβγαλαν μαζί με τους ντόπιους . Ήμουν σίγουρος για τις στιγμές που ζήσατε και δεν μπόρεσα να μοιραστώ μαζί σας , λόγω του τραυματισμού μου . Του χρόνου , πρώτα ο Θεός , με υγεία κι εγώ μαζί σας , στον αγώνα - εμπειρία .

'cause I know what it feels to walk alone the lonely street of dreams .
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

LEON T
Senior Forum-Runner

Greece


550 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/01/2014 :  15:11:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μπραβο σε ολους πολυ καλη οργανωση!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/01/2014 :  00:16:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Όταν συνέλθω απο αυτόν τον αγώνα (μαραθώνιος παρακαλώ!!) θα σας πώ και γώ τα δικά μου.
Πρός το παρών: ο 9ος μαραθωνιός μου ήταν και ο ΠΙΟ ΜΑΓΙΚΟΣ!!!!!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 12 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000