Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Προπόνηση & Απόδοση
 Λοιπόν; Πως πάει η προπόνησή σας;;;;;; Νο 3
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 209

chris1978
Forum-Runner

Greece


201 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 31/07/2013 :  22:40:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
10 χιλ σε 62 λεπτά με ψιλοδροσουλα θα ελεγα για τα δεδομενα..
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dtziouvaras
Senior Forum-Runner

695 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 31/07/2013 :  23:26:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:

'' Που πας χριστιανε μου με τετοια ζεστη ??'' ...μου ειπε μια γιαγια στην πορεια της προπονησης μου σημερα !!!!!!!!


εγώ πάλι είδα καποιους συντρέχτες (προχωρημένης ηλικίας) σήμερα στις 6 και χτες στις 5.30. Για ποιο λόγο καποιος να θελει να ταλαιπωρηθεί τετοια ωρα με αυτές τις θερμοκρασίες?????

εγώ βγήκα σήμερα στις 20.30 μέχρι τις 21:30 και παρόλο το οτι είχε αέρα, η ζέστη είναι ζέστη....

Edited by - dtziouvaras on 31/07/2013 23:27:46
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

aristotelisA
Forum-Runner

208 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/08/2013 :  11:05:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Έχουμε και εμείς κάτι τέτοιους στο πάρκο (ένα είναι το πάρκο), γκαμήλες τους λέμε (ονόματα δεν λέμε, υπολήψεις δεν θίγουμε). Δεν ξέρω, μπορεί να ετοιμάζονται για τις ειδικές δυνάμεις τα παιδιά.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/08/2013 :  11:24:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by dtziouvaras

quote:

'' Που πας χριστιανε μου με τετοια ζεστη ??'' ...μου ειπε μια γιαγια στην πορεια της προπονησης μου σημερα !!!!!!!!


εγώ πάλι είδα καποιους συντρέχτες (προχωρημένης ηλικίας) σήμερα στις 6 και χτες στις 5.30. Για ποιο λόγο καποιος να θελει να ταλαιπωρηθεί τετοια ωρα με αυτές τις θερμοκρασίες?????

εγώ βγήκα σήμερα στις 20.30 μέχρι τις 21:30 και παρόλο το οτι είχε αέρα, η ζέστη είναι ζέστη....





Aμα είναι βιτσιόζος ο άλλος,θα βγεί και το μεσημέρι

Κανείς δέν έχει τόση ανάγκη απο ένα χαμόγελο όσο εκείνος που δέν μπορεί να το δώσει στους άλλους.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sotos-marathon
Elite Forum-Runner

Greece
1737 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/08/2013 :  13:03:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
10κμ στο 4:37 στις 6:45 το πρωι κ παλι ζεστη ειχελιγο η ζεστη κ αρκετη κουραση απο την δουλειαδεν μου βγηκε κ ευχαριστα οπως αλλες φορες

Την ανοιξη αν δεν την βρεις,την φτιαχνεις!

Οδυσσεας Ελυτης
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

oldspikes
Advanced Forum-Runner



245 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/08/2013 :  13:12:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by chris1978

10 χιλ σε 62 λεπτά με ψιλοδροσουλα θα ελεγα για τα δεδομενα..



χαχ κοίτα σύμπτωση - πριν λίγες μέρες τόσο έκανα 62 λεπτά κι εγώ τα 10 χλμ
ήταν τα τελευταία μου όμως - ο προπονητής είπε κομμένα τα πολλά χλμ. Μόνο ένα 5k στις 2 βδομάδες. Τώρα μόνο διαλλειματικές και ταχύτητες ..
Θα μου λείψουν τα "ατελείωτα" τροχάδια ...

"Αυτό που περιφρονείτε, αυτό με κάνει να ελπίζω" Νίτσε
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

mbair
Elite Forum-Runner

1233 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/08/2013 :  13:22:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
10 χλμ χτες με πολυ δυνατα σε ταχύτητα ενδιαμεσα τεμπο . Η απουσία υγρασίας θα ήταν, γιατί έμεινα έκπληκτος με την ταχυτητά μου παρά τα επιπλέον κιλά αυτής της περιόδου και τους 30-31 C της προπόνησης.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

NIKOS T.
Master Forum-Runner

Greece


8812 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/08/2013 :  16:58:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
10 χλμ σε MP,μ.ο pace 4:14.

http://www.movescount.com/moves/move16589823#

"Αν νομίζεις ότι τα έχεις όλα υπό έλεγχο, τότε δεν τρέχεις αρκετά γρήγορα"

Edited by - NIKOS T. on 01/08/2013 17:00:54
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Vaterman
Senior Forum-Runner

Greece
1020 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/08/2013 :  17:14:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Θα μιλήσω για τον ευατό μου γιατί εδώ και πολλά χρόνια ΟΛΕΣ οι καλοκαιρινές προετοιμασίες μου για την κλασσική γίνονται ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ καταμεσήμερο κάτω από τον ήλιο και την αφόρητη ζέστη, καύσωνες... Εργάζομαι από τις 3 το μεσημέρι μέχρι τα μεσάνυχτα... μέχρι να πάω σπίτι, να φάω να χαζέψω δεν κοιμάμαι ποτέ και με τίποτα πριν τις 2 το πρωί... κοντά 3 συνήθως... Αντιλαμβάνεστε ότι με τόση κόπωση που έχω δεν μπορώ να ξυπνήσω πριν τις 9... Στάδιο στην καλύτερη θα είμαι 10 να ξεκινήσω, αν δεν έχω άλλες εξωτερικές δουλειές που θα με καθυστερήσουν κ φέρουν 11-11,30 για προπόνηση... Μην ξεχνάτε 3 πρέπει να είμαι πάλι στη δουλειά μου! Και τα LR μου γίνονται κάθε Σάββατο πρωί 7-8 που πηγαίνω σχεδόν άυπνος! (Αυτό συμβαίνει γιατί εργάζομαι 7 ημέρες την εβδομάδα). Καταλαβαίνετε λοιπόν ότι κάποιοι άνθρωποι δεν είναι μαζόχες να τρέχουν, κοπιάζουν διπλά από όλους τους άλλους αγωνιζόμενοι καταμεσήμερο με καύσωνα και συχνά με μικρότερες απολαβές για τον κόπο τους αφού η καταπόνηση του οργανισμού είναι απείρως μεγαλύτερη... ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ... Εγώ αν δεν το κάνω δε θα τρέχω ΚΑΘΟΛΟΥ... δεν υπάρχει χρόνος... Με την ευκαιρία, έχει τύχει κάποιες σπάνιες περιπτώσεις να πάω για προπόνηση απογευματάκι-βράδυ με τους υπόλοιπους...Νιώθω ότι ΠΕΤΑΩ! Δε θέλω να σταματήσω να τρέχω! Μου φαίνεται απόλαυση κ σκέφτομαι αν εγώ έκανα τις προπονήσεις μου τέτοιες ώρες όπως οι άλλοι, οι επιδόσεις μου θα ήταν πολύ πολύ καλύτερες!!!




quote:
Originally posted by dtziouvaras

[quote]
Για ποιο λόγο καποιος να θελει να ταλαιπωρηθεί τετοια ωρα με αυτές τις θερμοκρασίες?????

εγώ βγήκα σήμερα στις 20.30 μέχρι τις 21:30 και παρόλο το οτι είχε αέρα, η ζέστη είναι ζέστη....



ΔΕΝ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΟΥΜΕ ΠΟΤΕ!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

oldspikes
Advanced Forum-Runner



245 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/08/2013 :  17:19:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Vaterman

Θα μιλήσω για τον ευατό μου γιατί εδώ και πολλά χρόνια ΟΛΕΣ οι καλοκαιρινές προετοιμασίες μου για την κλασσική γίνονται ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ καταμεσήμερο κάτω από τον ήλιο και την αφόρητη ζέστη, καύσωνες... Εργάζομαι από τις 3 το μεσημέρι μέχρι τα μεσάνυχτα... μέχρι να πάω σπίτι, να φάω να χαζέψω δεν κοιμάμαι ποτέ και με τίποτα πριν τις 2 το πρωί... κοντά 3 συνήθως... Αντιλαμβάνεστε ότι με τόση κόπωση που έχω δεν μπορώ να ξυπνήσω πριν τις 9... Στάδιο στην καλύτερη θα είμαι 10 να ξεκινήσω, αν δεν έχω άλλες εξωτερικές δουλειές που θα με καθυστερήσουν κ φέρουν 11-11,30 για προπόνηση... Μην ξεχνάτε 3 πρέπει να είμαι πάλι στη δουλειά μου! Και τα LR μου γίνονται κάθε Σάββατο πρωί 7-8 που πηγαίνω σχεδόν άυπνος! (Αυτό συμβαίνει γιατί εργάζομαι 7 ημέρες την εβδομάδα). Καταλαβαίνετε λοιπόν ότι κάποιοι άνθρωποι δεν είναι μαζόχες να τρέχουν, κοπιάζουν διπλά από όλους τους άλλους αγωνιζόμενοι καταμεσήμερο με καύσωνα και συχνά με μικρότερες απολαβές για τον κόπο τους αφού η καταπόνηση του οργανισμού είναι απείρως μεγαλύτερη... ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ... Εγώ αν δεν το κάνω δε θα τρέχω ΚΑΘΟΛΟΥ... δεν υπάρχει χρόνος... Με την ευκαιρία, έχει τύχει κάποιες σπάνιες περιπτώσεις να πάω για προπόνηση απογευματάκι-βράδυ με τους υπόλοιπους...Νιώθω ότι ΠΕΤΑΩ! Δε θέλω να σταματήσω να τρέχω! Μου φαίνεται απόλαυση κ σκέφτομαι αν εγώ έκανα τις προπονήσεις μου τέτοιες ώρες όπως οι άλλοι, οι επιδόσεις μου θα ήταν πολύ πολύ καλύτερες!!!




quote:
Originally posted by dtziouvaras

[quote]
Για ποιο λόγο καποιος να θελει να ταλαιπωρηθεί τετοια ωρα με αυτές τις θερμοκρασίες?????

εγώ βγήκα σήμερα στις 20.30 μέχρι τις 21:30 και παρόλο το οτι είχε αέρα, η ζέστη είναι ζέστη....



ΔΕΝ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΟΥΜΕ ΠΟΤΕ!!!



Διάβασα την πραγματικότητά σου και έπαθα.
Ηρωϊκή η προσπάθεια και επιμονή σου φίλε.
Respect από μένα.

"Αυτό που περιφρονείτε, αυτό με κάνει να ελπίζω" Νίτσε
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

oldspikes
Advanced Forum-Runner



245 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/08/2013 :  17:20:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
http://www.youtube.com/watch?v=aqOw39qdAwA

"Αυτό που περιφρονείτε, αυτό με κάνει να ελπίζω" Νίτσε
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Vaterman
Senior Forum-Runner

Greece
1020 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/08/2013 :  17:24:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ευχαριστώ αλλά δεν είναι τίποτα... Μας αρέσει να τρέχουμε κ μόνο αυτό κάνω κι εγώ. Βέβαια όλοι ρωτούν το ίδιο... καλά τρέχεις καταμεσήμερο? δε μπορείς να πας σαν άνιρωπος το βραδάκι ή να σηκωθείς πρωί πρωί? αχαχαχα δεν ξέρουν... πέρσι το καλοκαίρι με τις τρελλές ζέστες όταν ανέβαζε πάνω από 40 κάποιες φορές πήγα για τρέξιμο στην παραλία μετά τη δουλειά! Νυχτερινή 01,00-03,00! χεχε

ΔΕΝ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΟΥΜΕ ΠΟΤΕ!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

chris1978
Forum-Runner

Greece


201 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/08/2013 :  19:07:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Για τρεξιμο τετοια εποχη μονο μετα τις 21 30.Χτες το βραδυ ειχε και ενα ωραιο αερακι στην Αλεξπολη αλλο πραμα....μεγαλη υποθεση η δροσια..αφου νομιζεις θα πεταξεις!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Spartiatis
Elite Forum-Runner

Greece


1605 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/08/2013 :  19:14:21  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Spartiatis Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
9,50 χλμ σε 57 στο αλσος με τους γννωστους φιλους. Είδα και την Αννα οταν εφευγα με τη μηχανη της φωναξα αλλα δεν μ ακουσε.

ΟΤΙ ΔΕ ΛΥΝΕΤΑΙ....ΚΟΒΕΤΑΙ..
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/08/2013 :  20:41:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
1 ωρίτσα με σχετική δροσιά στο πάρκο είχε το πρόγραμμα σήμερα.

Κανείς δέν έχει τόση ανάγκη απο ένα χαμόγελο όσο εκείνος που δέν μπορεί να το δώσει στους άλλους.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 209 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000