Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 13ος Ημιμαραθώνιος "Στα χνάρια του Παυσανία"
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 8

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 13/09/2013 :  12:17:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Προκηρύχθηκε για τις 6/10 αυτός ο πολύ ωραίος αγώνας που για μένα προσωπικά είναι και αγώνας ορόσημο.Ευτυχώς τον βάλανε στις 6,γιατί στις 13(που φοβόμουνα)έχει και το άρμα πάρνηθας αλλά και αρκετούς ακόμα ενδιαφέροντες αγώνας.Ελπίζω να μαζέψει αρκετό κόσμο και φέτος.
Για να μαζευόμαστε και απο εδώ μέσα.

Κανείς δέν έχει τόση ανάγκη απο ένα χαμόγελο όσο εκείνος που δέν μπορεί να το δώσει στους άλλους.

sophia
Newbie Forum Runner

Greece


44 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2013 :  13:43:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Παρούσα! Όντως, πολύ όμορφη διαδρομή κι εύκολη. Κι ένας λόγος παραπάνω το ότι ήταν ο πρώτος ημιμαραθώνιος που έτρεξα κι έχω δεθεί συναισθηματικά.

Φέτος σκέφτεται να δηλώσει μία φίλη στη σκυταλοδρομία και ψάχνουμε παρτενέρ. Ποιος ψήνεται;






Running taught me how to endure pain with eyes wide open.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

PEZONAYTHS
Advanced Forum-Runner

Greece


230 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/09/2013 :  00:01:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Φυσικά καί θά είμαι καί εγώ εκεί ! Άγώνας πολύ αγαπημένος , καθότι ήταν καί εμένα ό πρώτος αγώνας ever ! Τόν είχα τρέξει χωρίς καμμία προετοιμασία ( τό 2003 θαρρώ ) , μετά από παρότρυνση φίλου Μαραθωνοδρόμου , ότι < τόν έχω > καί τερμάτισα σέ 2:30+ εντελώς ΓΚΟΟΟΟΛ .... Άαααχχχ , αυτές οί ωραίες αναμνήσεις ...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Kolaz
Forum-Runner



78 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/09/2013 :  18:40:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Από τα παλαιότερα ποστ, διάβασα πολύ καλές εντυπώσεις.Έχει και λεωφορεία....μέσα λοιπόν!!!

Την υγειά μας να έχουμε, να τρέχουμε..
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/09/2013 :  18:57:52  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Να πάτε-να πάτε,θα είναι πολύ ωραία.

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2014-ΕΛΑΙΩΝ ΓΗ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2/8/2014
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/09/2013 :  09:45:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sophia

Παρούσα! Όντως, πολύ όμορφη διαδρομή κι εύκολη. Κι ένας λόγος παραπάνω το ότι ήταν ο πρώτος ημιμαραθώνιος που έτρεξα κι έχω δεθεί συναισθηματικά.

Φέτος σκέφτεται να δηλώσει μία φίλη στη σκυταλοδρομία και ψάχνουμε παρτενέρ. Ποιος ψήνεται;



Μιά απο τα ίδια






Running taught me how to endure pain with eyes wide open.



Κανείς δέν έχει τόση ανάγκη απο ένα χαμόγελο όσο εκείνος που δέν μπορεί να το δώσει στους άλλους.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/09/2013 :  09:47:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by PEZONAYTHS

Φυσικά καί θά είμαι καί εγώ εκεί ! Άγώνας πολύ αγαπημένος , καθότι ήταν καί εμένα ό πρώτος αγώνας ever ! Τόν είχα τρέξει χωρίς καμμία προετοιμασία ( τό 2003 θαρρώ ) , μετά από παρότρυνση φίλου Μαραθωνοδρόμου , ότι < τόν έχω > καί τερμάτισα σέ 2:30+ εντελώς ΓΚΟΟΟΟΛ .... Άαααχχχ , αυτές οί ωραίες αναμνήσεις ...





Ποιανού παρότρυνση άραγεΩραία Γιώργη,θα τα πούμε απο κοντά Ελευσίνα.

Κανείς δέν έχει τόση ανάγκη απο ένα χαμόγελο όσο εκείνος που δέν μπορεί να το δώσει στους άλλους.


Edited by - ANASTASIOS on 24/09/2013 09:48:34
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Don_-_Canelli
Forum-Runner

Greece


59 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/09/2013 :  15:15:48  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Don_-_Canelli Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
    Πέρυσι ενώ είχαμε δηλωθεί κανονικά. Πήγαμε εκεί στο κλειστό γήπεδο να παραλάβουμε τον ΑΡΙΘΜΟ, αλλά μάταια ,....διότι ο αριθμός μας δεν υπήρχε.
    Ρε παιδιά εγώ έστειλα email τάκανα όλα σωστά, λυπάμε φίλε μου σου λέγανε αλλά εδ'ω στη λίστα δεν υπάρχεις, ούτε έχουμε αριθμό στο όνομα σου. και τώρα τι να κάνω,????? ( τους έλεγες) ευτυχώς δεν σου έλεγαν, να πάς να γ/θείς, αλλά , σου έλεγαν " κάτσε μωρέ, περίμενε, να δούμε αμα δεν έρθει κανένας, θα πάρεις εσύ το νούμερο του, και θα τρέξεις φυσικά με άλλο όνομα", ακούς τα γαϊδούρια ,τρέξε φιλαράκο με έναν αριθμό που μας περισεύει...... αυτά έγιναν πέρυσι, ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΞΕ ΛΙΣΤΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ, και δεν υπήρξε λίστα συμμετεχόντων διότι δεν υπήρχε αρκετό προσωπικό στη διοργάνωση, για να κάνει upload κάθε δυο μέρες την λίστα συμμετεχόντων.Μέχρι να πάρουμε αριθμούς μας είχε κοπεί η χολή, μας είχε ανέβει το ζάχαρο, και χάσαμε και την προθέρμανση. ΑΣ ΕΛΠΊΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΛΙΣΤΑ ΕΓΓΕΓΡΑΜΜΕΝΩΝ,, !!!ας το ελπίσουμε....ΝΑ!!!ΓΙΑΤΙ!!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ fee σε αγώνες για να απαιτείς υπηρεσίες και παροχές.


Traps and Enemies all around, so! you have to Take_Care_of_"Enemy_Lines"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sophia
Newbie Forum Runner

Greece


44 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/09/2013 :  16:16:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Don_-_Canelli

    Πέρυσι ενώ είχαμε δηλωθεί κανονικά. Πήγαμε εκεί στο κλειστό γήπεδο να παραλάβουμε τον ΑΡΙΘΜΟ, αλλά μάταια ,....διότι ο αριθμός μας δεν υπήρχε.
    Ρε παιδιά εγώ έστειλα email τάκανα όλα σωστά, λυπάμε φίλε μου σου λέγανε αλλά εδ'ω στη λίστα δεν υπάρχεις, ούτε έχουμε αριθμό στο όνομα σου. και τώρα τι να κάνω,????? ( τους έλεγες) ευτυχώς δεν σου έλεγαν, να πάς να γ/θείς, αλλά , σου έλεγαν " κάτσε μωρέ, περίμενε, να δούμε αμα δεν έρθει κανένας, θα πάρεις εσύ το νούμερο του, και θα τρέξεις φυσικά με άλλο όνομα", ακούς τα γαϊδούρια ,τρέξε φιλαράκο με έναν αριθμό που μας περισεύει...... αυτά έγιναν πέρυσι, ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΞΕ ΛΙΣΤΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ, και δεν υπήρξε λίστα συμμετεχόντων διότι δεν υπήρχε αρκετό προσωπικό στη διοργάνωση, για να κάνει upload κάθε δυο μέρες την λίστα συμμετεχόντων.Μέχρι να πάρουμε αριθμούς μας είχε κοπεί η χολή, μας είχε ανέβει το ζάχαρο, και χάσαμε και την προθέρμανση. ΑΣ ΕΛΠΊΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΛΙΣΤΑ ΕΓΓΕΓΡΑΜΜΕΝΩΝ,, !!!ας το ελπίσουμε....ΝΑ!!!ΓΙΑΤΙ!!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ fee σε αγώνες για να απαιτείς υπηρεσίες και παροχές.


Traps and Enemies all around, so! you have to Take_Care_of_"Enemy_Lines"




Φίλε Don, άσχημη εμπειρία πράγματι. Κάνεις όμως λάθος ως προς τη λίστα. Δημοσιεύτηκε δύο μέρες πριν τον αγώνα. Το θυμάμαι χαρακτηριστικά γιατί, παρόλο που τους είχα τηλεφωνήσει δύο φορές για επιβεβαίωση και με είχαν διαβεβαιώσει και τις δύο ότι είμαι εγγεγραμμένη, με έτρωγε η αγωνία και ήθελα να το δω και επίσημα.
Γενικώς, σε αγώνες που μας ενδιαφέρουν, τα τσεκάρουμε αυτά και δεν τα αφήνουμε στην τύχη.
Όσο για την οικονομική συμμετοχή που προτείνεις, διαφωνώ. Ούτε το αντίτιμο σου εξασφαλίζει παροχές, ούτε ένας δωρεάν αγώνας είναι εξ'ορισμού χαμηλής ποιότητας. Αλλά αυτή είναι άλλη συζήτηση (ανεξάντλητη) σε πιο κατάλληλα threads.

Running taught me how to endure pain with eyes wide open.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sophia
Newbie Forum Runner

Greece


44 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/09/2013 :  16:18:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Να μαζευτούμε εμείς οι αισθηματίες, ρε παιδιά, να κατεβούμε σαν ομάδα. We love Pafsanias team.

Running taught me how to endure pain with eyes wide open.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/09/2013 :  16:20:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sophia

Να μαζευτούμε εμείς οι αισθηματίες, ρε παιδιά, να κατεβούμε σαν ομάδα. We love Pafsanias team.

Running taught me how to endure pain with eyes wide open.



http://www.youtube.com/watch?v=fg7z3KA0xP8
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sophia
Newbie Forum Runner

Greece


44 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 24/09/2013 :  16:22:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Rigelian

quote:
Originally posted by sophia

Να μαζευτούμε εμείς οι αισθηματίες, ρε παιδιά, να κατεβούμε σαν ομάδα. We love Pafsanias team.

Running taught me how to endure pain with eyes wide open.



http://www.youtube.com/watch?v=fg7z3KA0xP8





Με έμβλημα το Μάκη. Έκλεισε!

Running taught me how to endure pain with eyes wide open.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/09/2013 :  19:28:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Παντού και πάντα υπήρχαν και υπάρχουν ατέλειες.Δέν πρόκειτε να αλλάξει ποτέ.Και εγώ,πρίν 2 χρόνια,εκνευρίστηκα πολύ που πήγα 15 λεπτά πρίν την εκκίνηση να πάρω το νούμερο και μου ειπαν: Τώωωωωωρα ήρθες,που ήσουν τόση ώρα,το δώσαμε το νούμερο.Μα ρε παιδιά,15 λεπτά πρίν??????????.Και έτρεξα χωρίς νούμερο(απο τις ελάχιστες φορές που το έχω κάνει)Τί να κάνουμε όμως.Και τα λάθη και οι παραλείψεις για τους ανθρώπους είναι.Απλά να τα επισημάνουμε για να βελτιωνόμαστε ΟΛΟΙ μας.

Κανείς δέν έχει τόση ανάγκη απο ένα χαμόγελο όσο εκείνος που δέν μπορεί να το δώσει στους άλλους.


Edited by - ANASTASIOS on 25/09/2013 19:29:44
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Orcatattoo
Senior Forum-Runner

587 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/09/2013 :  20:01:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αν έχω καταλάβει καλά, φέτος τον αγώνα ΔΕΝ τον διοργανώνει ο Απόλλωνας Δ.Αττικής αλλά οι δήμοι Μεγάρων - Ελευσίνας.
Ξέρει κανείς γιατί και αν ισχύει?

Δεν θα τον τρέξω έτσι κι αλλιώς λόγω κοινωνικών υποχρεώσεων αλλά μου έκανε εντύπωση..

Good things come to those who wait..
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/09/2013 :  20:07:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Orcatattoo

Αν έχω καταλάβει καλά, φέτος τον αγώνα ΔΕΝ τον διοργανώνει ο Απόλλωνας Δ.Αττικής αλλά οι δήμοι Μεγάρων - Ελευσίνας.
Ξέρει κανείς γιατί και αν ισχύει?

Δεν θα τον τρέξω έτσι κι αλλιώς λόγω κοινωνικών υποχρεώσεων αλλά μου έκανε εντύπωση..

Good things come to those who wait..




Μήπως τον μπερδεύεις με τον σαρωνικό?Οι δήμοι τον διοργάνωναν πάντα.

Κανείς δέν έχει τόση ανάγκη απο ένα χαμόγελο όσο εκείνος που δέν μπορεί να το δώσει στους άλλους.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 25/09/2013 :  20:07:14  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Orcatattoo

Αν έχω καταλάβει καλά, φέτος τον αγώνα ΔΕΝ τον διοργανώνει ο Απόλλωνας Δ.Αττικής αλλά οι δήμοι Μεγάρων - Ελευσίνας.
Ξέρει κανείς γιατί και αν ισχύει?

Δεν θα τον τρέξω έτσι κι αλλιώς λόγω κοινωνικών υποχρεώσεων αλλά μου έκανε εντύπωση..

Good things come to those who wait..




Ο Δήμος το Διοργανώνει-πάντα ο Δήμος το διοργάνωνε.Απλά ο Απόλλωνας και ειδικά ο Σάμιος έχει τον αγώνα υπό την τεχνική του επίβλεψη.Έτσι και φέτος,ο Απόλλωνας μέσω του Σάμιου έχει την τεχνική επίβλεψη.

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2014-ΕΛΑΙΩΝ ΓΗ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2/8/2014
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 8 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000