Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 32ος Μαραθώνιος Αθήνας, ο Αυθεντικός 9 Νοε 2014
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 70

Elda
Elite Forum-Runner

Greece
1906 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/11/2014 :  20:20:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by tazi


Εγώ συμμετείχα στο δεκάρι αλλά η ζήλεια μου όταν σας έβλεπα να τρέχετε δεν περιγράφεται. Νομίζω πως το ταξίδι για να τρέξεις τη κλασσική αξίζει και με το παραπάνω, και ότι η συμμετοχή σε μικρότερο αγώνα αυτή τη μέρα για κάποιον σοβαρό δρομέα είναι ημίμετρο.
Συγχαρητήρια λοιπόν σε όλους και ελπίζω του χρόνου να είστε-είμαστε όλοι ξανά εκεί.



Μια απο τα ιδια. Τερματισα το 10αρι, καμια συγκινηση που μπηκα στο σταδιο, φορεσα το μεταλλιο, και μετα το εβγαλα απο την τσαντιλα μου, σκεφτομουν τι στην ευχη κανω εγω εδω...

_________________________________________________
T' όνειρο ειναι τα φτερά μα αν θελεις να πετάξεις
πρέπει και την αλήθεια σου λίγο να την πειράξεις

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

denvas
Advanced Forum-Runner

Greece


260 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/11/2014 :  20:23:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά. Το βίντεο σε μένα παίζει μια χαρά.

quote:
Originally posted by Elda

Συγχαρητηρια σε ολους!!! Πειτε μου ανπαιζει το βιντεακι και θα επανελθω με τις εντυπωσεις μου απο την πλευρα του θεατη για πρωτη φορα!


https://fbcdn-video-m-a.akamaihd.net/hvideo-ak-xap1/v/t42.3356-2/10486564_10152610555368472_1566145705_n.mp4?oh=7bac889ac54aa32bb4e28cb30cfe357e&oe=5461152A&__gda__=1415639249_517f83382b0c6fdabde5636edcf2ad65


T' όνειρο ειναι τα φτερά μα αν θελεις να πετάξεις
πρέπει και την αλήθεια σου λίγο να την πειράξεις


Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Elda
Elite Forum-Runner

Greece
1906 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/11/2014 :  20:28:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ευχαριστω! παρτε και μια Ανννουλα!

https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hvideo-xpf1/v/t42.3356-2/1029708_10152610103863472_845821448_n.mp4?oh=6aadc07936c33ec5702ce25e8209ded9&oe=5460E1D0

_________________________________________________
T' όνειρο ειναι τα φτερά μα αν θελεις να πετάξεις
πρέπει και την αλήθεια σου λίγο να την πειράξεις

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stratos_al
Elite Forum-Runner

Greece


1776 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/11/2014 :  20:40:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Με το κρύωμα το χθεσινό να με ταλαιπωρεί (έκρυψα το μυστικό μου από τη σύζυγο) και έφυγα το πρωί χαρούμενος για Σύνταγμα αλλά και χαπακωμένος. Κι ενώ έλεγε για συννεφιά σκάει ένα ήλιος ΝΑ με το συμπάθειο.

Ψυχολογία ανεβασμένη (κρύβωντας επιμελώς ότι δεν έπρεπε να τρέξω με κλεισμένο λαιμό και πυρετό).

Στον Μαραθώνα συνάντησα Γερμανό (τραυματισμένος, ελπίζω Τίμο να πήγε όσο πιο καλά γινόταν η κούρσα), dpkouk που γελάσαμε με ατάκες για Ψινάκη, Rigelian, Koukouvagia(χάρηκα για τη γνωριμία). Panagiotis30 θηρίο ανήμερο με πέρασε σε μια ανηφόρα που παράπεα από τη ζαλάδα....
Πολλούς φίλους εκτός forum και πολλή καλή διάθεση γενικώς...

Στον αγώνα μπήκα δυνατά μιας και ήξερα τι προετοιμασία είχα αλλά και πάλι έκρυβα επιμελώς την ασθένειά μου ακόμα και από τον εαυτό μου.
Το αναπνευστικό άρχισε να ρετάρει και η διάρροια έκανε την εμφάνισή της από το 15ο χλμ. Από το 15ο μέχρι και το 26χλμ είχα και εμμετούς και όπως καταλαβαίνετε μια τόσο ζεστή μέρα αυτό που θες είναι η ενυδάτωση... κάτι που ο οργανισμός ΑΠΑΙΤΕΙ σε τέτοιες συνθήκες. Συνάντησα τον Rocky κάποια στιγμή που μετά από τραυματισμό κιόλας (όπως μου είπε) πήγαινε αργά μεν αλλά σταθερά δυνατά δε.

Λίγο πριν το Alex Pack είχαν αρχίσει και η ζαλάδες και ότι κι αν δοκίμασα για ενυδάτωση ή λήψη ενέργειας ο οργανισμός το απέβαλε.

Συνάντησα ένα φιλαράκι κάποια στιγμή που με τράβηξε να πάμε έστω και με τον ρυθμό του αλλά έκανα πολύ ώρα να τον γνωρίσω από τη ζάλη... ένοιωθα σαν να είχα ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΤΟΙΧΟ, δεν καταλάβαινα και πολλά.

Για την ιστορία μέχρι το 15ο χλμ πήγαινα με 5.30 ρυθμό (έχοντας σκοπό να κόψω αναμεννόμενα στις ανηφόρες και να ξανανοίξω στον κατήφορο). Το είχα δουλέψει πολύ αυτό το πλάνο δεν ήταν ένα σάλτο αλλά δεν το έλεγα κιόλας γιατί ήθελα πρώτα να πετύχω το στόχο μου και μετά να το συζητήσω.

Στον Σταυρό περπάταγα σαν μεθυσμένος από τη ζάλη... όλα ήταν μαύρα κι άραχνα μπροστά μου. Στον σταθμό των 32,5 πήρα νερό, ισοτονικό και ένα τζελ, κόντρα σε όλη την προηγούμενη ροή του αγώνα μου. ΘΑΥΜΑ, ο οργανισμός τα κράτησε, άρχισα να ξεθολώνω αλλά ήμουν πολύ αδύναμος για να κάνω κάτι, απλά συνήρθα και σταμάτησα να σέρνομαι, άρχισα δειλά να τρέχω με 6.00 ρυθμό και καμιά ένδειξη για στομαχική διαταραχή. Το μόνο που άρχισα να κρυώνω, σαν να είχε ανέβει ο πυρετός...

Μάζεψα τα κομμάτια μου και είπα ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ και μετά ψόφα... Έπιασα έναν ρυθμό στο 5.55 με 6.00 και πήρα τον κατήφορο για το τέρμα. Το ευχάριστο ήταν ότι είχα πια αισθήσεις να ζήσω τις όμορφες στιγμές του κόσμου και να διασκεδάσω τις εντυπώσεις σε έναν εφιάλτη. Ο Echetlos και η Σίσσυ μου έδωσαν φτερά, ο Σκοτεινός με την γυναικοπαρέα του με έσπρωξαν κι άλλο. Η Elda που σπρώχνοντάς με έτρεξε μαζί μου έστω και κάποια μέτρα με έβαλε στην κάθοδο της Ηρώδου Αττικού και έμενε μόνο η περηφάνια ενός τερματισμού.

Μαζί μου είχα μια γαλανόλευκη τυλιγμένη στη μέση μέση μου, την ξεδίπλωσα, τυλίχτηκα και ο κόσμος με τις φωνές του με έφτασε στο Στάδιο και στα αγαπημένα μου πρόσωπα (τα οποία δεν ήξεραν τίποτα για τον εφιάλτη που είχα δημιουργήσει στον εαυτό μου και τους όποιους κινδύνους είχα θέσει στον εαυτό μου).

Αφυδατωμένος κατάφερα να μπω στο Στάδιο τυλιγμένος στη σημαία που μου έκανε και καλό γιατί ΚΡΥΩΑΝΑ απίστευτα λόγω του πυρετού.

Χρόνος 4.40' (2 λεπτά χειρότερος από πέρσυ αλλά ποσώς με νοιάζει).
Ευχαριστώ όλα τα παιδιά του Φόρουμ για τις συμβουλές, παρακίνηση, καλή παρέα που έχουμε αναπτύξει και σας υπόσχομαι ότι θα είμαι του χρόνου με κάποιον από τους supporters να σας δώσω όποια πνοή μπορώ.

Ο Μαραθώνιος για μένα έκλεισε, οι συγκινήσεις μεγάλες αλλά θα το γυρίσω ξανά στο αγαπημένο μου άθλημα που τόσο μου έχει λείψει.

Θα τα λέμε σε κάνα 10αράκι έως και Ημί που απλά θα κοιτάξω να ρίξω χρόνους.

Σας αφήνω γιατί έχω τη γκρίνια της συζύγου για την Ταρζανιά που έκανα και πρέπει να προσπαθήσω να φάω, να πιω κάνα υγρό γιατί αλλιώς με βλέπω νυχτιάτικα νοσοκομείο.

ΥΓ. Μπορεί να σας φανεί "κάπως" η τακτική που θα είχα αν δεν ήμουν άρρωστος αλλά είχε δουλευτεί πολύ. Δεν ήταν κι αυτό Ταρζανιά.

Συγχαρητήρια σε όλους όσους τερμάτισαν αλλά έστω και σε όσους στάθηκαν φέτος στην αφετηρία. Ο Θαυμασμός μου για τους Μαραθωνοδρόμους θα διατηρηθεί, αλλά θα σας ζηλεύω πλέον για τους άθλους σας χωρίς να επιθυμήσω ξανά τη συμμετοχή μου σε κάποιον.

Καλό βράδυ και καλή αποκατάσταση σε όλους. Ακόμα και στους supporters που ήταν εξαίσιοι.

Αυτό το παρεάκι είναι μοναδικό.

Κωπηλασία...μπες στον ρυθμό.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/11/2014 :  20:51:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
τελικά το ρεκόρ του '10 έσπασε (110 τερματίσαντες παραπάνω)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stavzzz
Advanced Forum-Runner

Greece
216 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/11/2014 :  20:57:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μπράβο και συγχαρητήρια σε όλους!
Εμένα μια θλάση με κράτησε εκτός,βγήκα όμως στην Μαραθώνος και πήρα τη δόση μου νοιώθοντας την υπερπροσπάθεια των δρομέων,συγκηνήθηκα και τελικά έφυγα κλείνοντας το επόμενο ραντεβού να` μαστε καλά...
Μόνο ο αθλητησμός μπορεί να προσφέρει τέτοια συναισθήματα τελικά.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Diamantis
Lost Poet of Forum

Greece


1847 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/11/2014 :  20:59:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Κάποιες φωτογραφίες των μαραθωνοδρόμων στην Ηρώδου Αττικού, από τον 2ο Έλληνα δρομέα μέχρι και τον δρομέα των 3:20 ωρών περίπου (μετά έμεινα από μπαταρία...).
Ενδιάμεσα έχασα αρκετές λήψεις λόγω την πληθώρας των αθλητών. Εύχομαι κι ελπίζω να σας έχω απαθανατίσει!
Κατεβάστε αυτές που θέλετε όσο πιο σύντομα μπορείτε, γιατί θα διαγραφούν σύντομα από το picasa.
https://picasaweb.google.com/113464488481609556524/2014
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

petransfhp
Advanced Forum-Runner

296 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/11/2014 :  21:08:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
3.47'24" για εμενα 29 λεπτα πιο γρηγορα σε σχεση με περυσι!
Απολυτα ευχαριστημενος!
1.51' ημιμαραθωνιος
1.56' το 2ο μισο, θετικο περασμα,
Αλλα αυτος ειναι ο κλασσικος, και με τετοια ζεστη-υγρασια
δεν γινεται.
Ο καιρος καλυτερος απο περυσι
αλλα με τοια ζεστη δεν βγαινει επιδοση καλη.

Συγχαρητηρια σε ολους!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

gargadua
Master Forum-Runner

Afghanistan


7473 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/11/2014 :  21:11:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Συγχαρητήρια σε όλους και από μένα!!!!!!!!

Ηττημένος δεν είναι αυτός που χάνει αλλά αυτός που παραιτείται.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Nick F
Master Forum-Runner

Greece


2942 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/11/2014 :  21:16:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
συγχαρητήρια σε όλους!!!

______________________
Βάφλα με παγωτό παρφέ σοκολάτα & κρέμα,με καραμελωμένους ξηρούς καρπούς και σιρόπι σοκολάτας...!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

echetlos
Master Forum-Runner



9191 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/11/2014 :  21:30:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πωπω... έχει κλείσει η φωνή μου!

"My sport is your sport's punishment"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANGEL1
Elite Forum-Runner

Greece


1089 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/11/2014 :  21:31:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλησπέρα και συγχαρητήρια σ' όλους όσους τερμάτισαν σήμερα τον Μαραθώνιο αλλά και τους αγώνες των 5 & 10 χλμ. Για εμένα ήταν ο πέμπτος συνεχόμενος και από πολλές απόψεις ο πιο καλός, ο πιο ωραίος, θα αναφερθώ παρακάτω. Όλοι Μαραθώνιοι μέχρι σήμερα μου έδωσαν κάτι, χαρές λύπη όπως πέρσι αλλά και πολύτιμες εμπειρίες. Εμπειρίες ζωής. Πάμε όμως να σας διηγηθώ τον αγώνα.
Είναι πλεονασμός να αναφέρω ότι δεν έκλεισα μάτι; Συμβαίνει στους περισσότερους θα μου πείτε αυτή την ημέρα. Έτσι αφού ξύπνησα 10 λεπτά χωρίς το ξυπνητήρι ετοιμάστηκα και έφυγα γιατί δεν με χώραγε το σπίτι. Επιβίβαση σε πούλμαν και άφιξη στον Μαραθώνα. Πρωινή παγωνιά, αλλά τα σημάδια δείχνουν ότι ο καιρός θ' αλλάξει. Φοράω τα αγωνιστικά μου ρούχα και ξεκινάω ζέσταμα για να σκοτώσω την αναμονή. Ακολουθεί η τοποθέτηση στα μπλοκ και ξεκινάμε. Κόσμοπλημμύρα κυριολεκτική κάνω Ζικ -Ζακ για να περάσω προκειμένου να βρω τον ρυθμό μου. Στον τύμβο τα ίδια στενεύει ο δρόμος οπότε η διέλευση γίνεται δύσκολη. Δεν με πειράζει όμως. Ρίχνω λίγο τον ρυθμό και βλέπω το απέναντι ρεύμα που βγαίνει. Πέρασμα στα πρώτα 5 χλμ και όλα είναι εντάξει. Μετά την στροφή βλέπω τώρα αυτούς που μπαίνουν στον Τύμβο. Συνάντηση με Rigelian. Δίνουμε κουράγιο ο ένας στον άλλο και συνεχίζουμε. Ο ρυθμός πλέον είναι αυτός που θέλω. Φτάνω Νέα Μάκρη (10ο χλμ) και είμαι πάρα πολύ καλά. Μετά την αψίδα συναντάω και την Φέννυ. Ανταλλάσσουμε ευχές και συνεχίζω. Μετά από 1 χλμ αρχίζουν οι πρώτες ανηφόρες. Πρώτη φορά τις πάω με τον ίδιο ρυθμό. Στο 12 χλμ συναντάω φίλους απ' τον ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ. Φτιάχνουμε ένα ωραίο γκρουπάκι με ρυθμό που μας βολεύει και συνεχίζουμε. Έχουμε φτάσει στον Νέο Βουτζά. Είναι πρώτη φορά που δεν με ενοχλεί και δεν με κουράζει αυτή η ανηφόρα. Είμαι πλέον στο 15ο χλμ και νιώθω σαν να μην έχω τρέξει. Πέρασμα στο 15 σε 1'.27'' Μέχρι τώρα όλα πάνε όπως τα έχω σχεδιάσει στο μυαλό μου. Χωρίς να το καταλάβω έχουμε φτάσει Ραφήνα και συνεχίζουμε όλο το γκρουπάκι. Παρ' όλο που αρχίζουν οι ανηφόρες δεν μ' ενοχλούν καθόλου. Φτάνουμε Πικέρμι. Πέρασμα στον Ημίμαραθώνιο (21.100 χλμ) σε 2'.02'' Είμαι πολύ καλά και όλα πάνε μια χαρά. Έχει ζέστη, έχει υγρασία αλλά δεν με απασχολεί καθόλου. Είμαι συγκεντρωμένος στον αγώνα μου. Μετά από λίγο το παρεάκι αρχίζει να σπάει. Ο λόγος είναι ότι τον ένα το έπιασε η μέση και έκοψε ρυθμό και ο άλλος μάλλον κάρφωσε. Έτσι συνεχίζουμε δύο. Φτάνω στο 25 χλμ και έχω μια υποψία κούρασης. Κόβω λιγάκι, περνάω την ανηφόρα και συνεχίζω. Στο 28 χλμ αρχίζουν μικρές συσπάσεις σε διάφορα σημεία και των δύο ποδιών χαλαρώνω κι άλλο τον ρυθμό για να μην υπάρξει πρόβλημα. Στο 30ο χλμ σταματάω για 30'' και κάνω χαλαρές διατάσεις. Αρχίζει τώρα η κατηφόρα. Δεν παρασύρομαι, πάω πολύ μαζεμένα. Μικρά βήματα. Στο μέσον περίπου είναι ο Στέλιος. Μου εύχεται κάνουμε High five και συνεχίζω. ΄Εχω φτάσει στο 32ο χλμ. ανοίγω τον ρυθμό αλλά επανέρχονται οι συσπάσεις. Κάπου εκεί θυμάμαι ότι έχω saltsticks αλλά είναι πλέον αργά. Φτάνω Χολαργό ακούω απ' έξω το όνομα μου. Είναι η Άντζη. Μου δίνει ειλικρινά πολύ μεγάλη χαρά που την βλέπω, μου εύχεται, μου δίνει κουράγιο και συνεχίζω. Λόγω ποιο κάτω η Ζήνια μου ανεβάζει κι άλλο το ηθικό και την διάθεση. Ο δρόμος συνεχίζει περνώντας απ' το Πεντάγωνο, Κατεχάκη και Φειδιππίδου. Εκεί είναι πολύ φίλοι απ' το Runningnews που μας εμψυχώνουν. Σ' όλη την μέχρι τώρα διαδρομή όταν συναντούσα γνωστή ή φίλο ανέβαζα ρυθμό, μέχρι που άρχιζαν οι συσπάσεις, που μου έλεγαν ότι έπρεπε να κόψω. Πλατεία Μαβίλη και συνάντηση με Nikats. Το ξανασυναντώ μετά από πολύ καιρό και χαίρομαι. Πλησιάζουμε προς το τέλος. Στρίβω δεξιά στον Δρομέα και πάω για τερματισμό. Εκεί συναντάω τον κο Γιώργο Παπαδόπουλο. Ηλικία άνω των 55 ετών. Τρέχαμε στην Καλλιθέα όταν λειτουργούσε το στάδιο. Παλιός και πολύ καλός αθλητής του στίβου και Μαραθωνοδρόμος επίσης. Μου κάνει τρομερή εντύπωση του που δεν έχει τερματίσει ακόμα. Είχε κι αυτός θέματάκια με το πόδι του έκοψε αρκετά. Ξεκινάμε και τρέχουμε παρέα. Είναι περιττό να τονίσω πως είναι μεγάλη μου τιμή που έτρεξε και τερμάτισα τον Μαραθώνιο μαζί του. Εδώ όμως αρχίζουν και τα ωραία Πρώτη συνάντηση με τον Δημήτρη Τεκτονίδη και λίγα μέτρα ποιο κάτω η παρέα του dailymile, παρέα μας. Δεν αναφέρω ονόματα γιατί σίγουρα κάποιον ή κάποια θα ξεχάσω και δεν θέλω. Σας ευχαριστώ πολύ πάντως. Ηρώδου Αττικού με πολύ ωραία ατμόσφαιρα όπως πάντα και με πολλούς γνωστούς και φίλους επίσης. Είσοδο στο στάδιο, όπου για ακόμα μια φορά ακούω το όνομα μου. Γυρνάω και βλέπω την Βίκυ Κ. Διανύω τα τελευταία μέτρα. Νιώθω πολύ μεγάλη συγκίνηση. Τερματισμός, αυτό ήταν, η συγκίνηση μεγαλώνει και κάποια δάκρυα κάνουν την εμφάνιση τους. Άλλο ένα υπέροχο ταξίδι έφτασε στο τέλος του. Ο 32ος Μαραθώνιος Αθηνών είναι πλέον γεγονός, ανανεώνω το ραντεβού για τον 33ο, εκτός αν ενδιάμεσα προκύψει κάνας άλλος. Συγχαρητήρια σ' όλους σας σήμερα να είστε πάντα καλά.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sigi
Senior Forum-Runner



925 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/11/2014 :  21:42:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλησπέρα και από εμένα..
Για άλλη μια φορά σεβάστηκα την διαδρομή παραπάνω από ότι θα έπρεπε!!!
Ο καιρός το ίδιο προβληματικός όπως πέρσι αν και νομίζω φέτος ήταν λίγο καλύτερα
τα πράγματα..
Ξεκίνησα με ένα πλάνο να κάνω κάτω από 4ώρες έστω και 3' 59' 59" !!!
τελικά το ρολόι έγραψε 4ώρες ακριβώς!!!
Δεν πιέστηκα ούτε αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα στην διαδρομή!!
'Ετρεξα συντηρητικά θα μπορούσα να είμαι και πιο κάτω αλλά δεν πειράζει την επόμενη φορά
Δεν θα μπορούσα να παραλείψω την δυναμική παρουσία του echetlos που εμψύχωνε
τους πάντες!!
Ευχαριστούμε Νίκο
Αυτά τα ολίγα..
Εύχομαι καλή ξεκόυραση σε όλους!!

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

igi
Senior Forum-Runner

589 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/11/2014 :  21:46:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Συγχαρητήρια σε όλους!!! Πολύ συγκινήθηκα βλέποντας στην τηλεόραση τον αγώνα και ακόμη περισσότερο ΖΗΛΕΨΑ όλους σας!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Savvas
Master Forum-Runner

Greece
4318 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/11/2014 :  22:08:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Συγχαρητηρια σε ολους αλλα ειδικα στους
Φειδια Μπουρλα & Γιωργο Τσιγεριδη που
απεδειξαν οτι ειναι γεννημενοι μαραθωνοδρομδξι
και αυτοι που ειναν εκπληκτικη βελτιωση,
συγχαρητηρια και παλι.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 70 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000