Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Μαραθώνιος Ρώμης
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 4

KARLA
Advanced Forum-Runner

Greece


350 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/04/2017 :  15:47:01  Εμφάνιση Προφίλ  Visit KARLA Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Pedro_G

Εύγε συνονόματε για τον αγώνα και την περιγραφή σου...τιμή μου να συμμετέχω σε από κοινού (για 2η φορά) αγωνιστικές δράσεις! Συγχαρητήρια σε όλους μα όλους που δώσανε το καλύτερο εαυτό τους σε μια λίμνη από νερό και εν μέσω καταιγίδας για τουλάχιστον 2 ώρες που σταματούσε και ξεκινούσε και εν μεσω ένα κύματος απο 16000 κόσμο που δεν ήξερες τι να πρωτοκοιταξεις..το μπορστινό σου που εκανε ζιγκ ζαγκκ για να αποφύγει τη λακούβα ή τις πλατειες και αγαλαματα στον πιο όμορφο αγώνα πόλης ολοκληρης της Ευρώπης τον "Αγωνα των Μουσείων"
Θελω να συγχαρώ ολους τους ελληνες που βρεθηκαμε απο κοντα ανταλαξαμε εστω μια φιλοφρονηση κατα τη διαρκεια του αγώνα και τους πω να εχουν καλη αγωνιστικη δραση και αποθεραπεια..(Σάκη φίλε χάρηκα που σε γνώρισα....μα τι χρόνος ήταν αυτός, με τοσο δυσκολο φόρτο εργασίας!!!, Στέλιο εισαι απιστευτος με 2 προπονησεις την εβδομαδα να βγαζεις τοσο ανετα ενα τοσο δύσκολο Μαραθωνιο, στα παιδία απο θεσσαλονική Μακη, Στεφανο, Κώστα Κλάρα και τέλος της φοβερή αρχηγό - προεδρο Γεωργία συγχαρητηρια και χαρηκα ειλικρινα για τη γνωριμια δωσατε μια πολυ ομορφη νότα στην γιορτή αυτη, μακαρι να ξαναβρεθουμε σε καποιον αγώνα, στο φοβερο και καταπληκτικο Τζώρτζη απο Λάρισα χαρηκα ειλικρινα που τρεξαμε απο το 15 έως το 32 το πιο γρήγορο κομματι μαραθωνίου μου ever, στην ομάδα του γυμναστηρίου μου τέλος θέλω να συγχαρώ προσωπικά τον αρχηγό και υπεύθυνο, Ακη τα κατάφερες ειλικρινά περίφημα ολοι στην ομαδα πετυχαν προσωπικό ρεκόρ - και εγώ προσωπικα 27' πιο γρήγορα από πέρυσι).
Τελος σε ολους οσους δεν εχουν αγωνιστει ακομη σε αυτη την υπεροχη διαδρομη θέλω να τους πω να το κανουν σύντομα.... γιατι η διοργανωση τα σπάει (ολο το πακετο με τα δωρεαν εισητηρια σε μουσεια, ο κοσμος που συμμετεχει στους δρόμους, τα αξιοθεατα που βλεπεις τρεχοντας, πακετο δώρων κλπ) αλλά και οι 9000 τουρίστες δρομείς από 130 διαφορετικές χώρες που τραγουδανε πριν την έναρξη του αγώνα σε παραπέμπουν περισσότερο σε ενα ομορφο πανηγύρι παρά σε αγώνα δρόμου! Εμεις θα το ξανακάνουμε σίγουρα!


..ήταν όλα υπέροχα ....και σαν ταξιδι και σαν αγωνας ..Πετραν Δανιηλ χαρηκαμε και μεις για τη γνωριμία...
..ΠΡΩΤΗ φορά έτρεξα μαραθώνιο με τόσο πολύ βροχή ...και τόσες στροφές...χχιιχιχι...
ευτυχής που συμμετείχα και τερμάτισα τον αγώνα!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

aris.p
Newbie Forum Runner



23 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/02/2018 :  15:54:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ελα να ετοιμαζομαστε σιγα σιγα πλησιαζει η ρωμη..υπαρχουν και φετος αρκετοι ελληνες που θα δωσουν το παρων ανημερα πασχα!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

remezzo91
Forum-Runner



95 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/03/2018 :  12:27:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
λιγοτερο απο ενα μηνα για τον μαραθωνιο της ρωμης ,πεφτει πανω στο πασχα ,τελικα ποσοι ελληνες θα ειμαστε φετος ,ελπιζω να βγαλει καλο καιρο.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Alkis
Newbie Forum Runner

Greece
40 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/03/2018 :  18:20:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ένας από αυτούς θα είμαι και εγω😆 Πρώτη συμμετοχή στον συγκεκριμένο μαραθώνιο,ελπίζω να έχει καλο καιρό,και εύχομαι καλό τερματισμό σε όλους μας!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

remezzo91
Forum-Runner



95 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/03/2018 :  17:04:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
καλη ανταμωση παιδια,καλο αγωνα!Γιαννη απο Θηβα εισαι ετοιμος για ρωμη?χαθηκαμε..
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kostao
Advanced Forum-Runner

Greece
410 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/03/2018 :  20:09:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Να πούμε και σε ποια μπλοκ μας τοποθέτησαν μπας και βρεθούμε.... Εμένα ας πούμε στο A blu
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

remezzo91
Forum-Runner



95 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/03/2018 :  16:09:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ειμαστε στο ιδιο block A Εχουμε κανονισει να συναντηθουμε στο περιπτερο της ελληνικης αποστολης στην εκθεση του μαραθωνιου Σαββατο μεσημερι,οπως καθε χρονο η παρεα που δινουμε σταθερα το παρων στην ρωμη.καλη ανταμωση!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/03/2018 :  21:06:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by remezzo91

ειμαστε στο ιδιο block A Εχουμε κανονισει να συναντηθουμε στο περιπτερο της ελληνικης αποστολης στην εκθεση του μαραθωνιου Σαββατο μεσημερι,οπως καθε χρονο η παρεα που δινουμε σταθερα το παρων στην ρωμη.καλη ανταμωση!




Ωραία πράγματα.Καλά να περάσετε και καλό τερματισμό και πάνω απο όλα,να το ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΊΤΕ.

Δεν έχει σημασία πόσο αργά πάς αρκεί να μην σταματάς.
Ανθρωπος που γελά δεν είναι απαραίτητα ευτυχισμένος,δυνατός είναι.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Alkis
Newbie Forum Runner

Greece
40 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/03/2018 :  04:48:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Σας έχει έρθει mail με τον αριθμό συμμετοχής;;γιατί σε εμενα προς το παρόν δεν εχει έρθει τίποτα...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kostao
Advanced Forum-Runner

Greece
410 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/03/2018 :  12:57:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εκτός να κοιτάξεις στα spam.... Θα έπρεπε να έχει έρθει
quote:
Originally posted by Alkis

Σας έχει έρθει mail με τον αριθμό συμμετοχής;;γιατί σε εμενα προς το παρόν δεν εχει έρθει τίποτα...

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Alkis
Newbie Forum Runner

Greece
40 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/03/2018 :  22:11:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by kostao

Εκτός να κοιτάξεις στα spam.... Θα έπρεπε να έχει έρθει
quote:
Originally posted by Alkis

Σας έχει έρθει mail με τον αριθμό συμμετοχής;;γιατί σε εμενα προς το παρόν δεν εχει έρθει τίποτα...



.

Τελικά ήταν στα σπαμ,οπότε θα ερθω και εγώ στην παρεα του Σαββάτου 😆😆 Ευχαριστώ πολύ και καλή αντάμωση!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kostao
Advanced Forum-Runner

Greece
410 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/04/2018 :  18:14:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Υποθέτω γύρω στις 14:00;
quote:
Originally posted by remezzo91

ειμαστε στο ιδιο block A Εχουμε κανονισει να συναντηθουμε στο περιπτερο της ελληνικης αποστολης στην εκθεση του μαραθωνιου Σαββατο μεσημερι,οπως καθε χρονο η παρεα που δινουμε σταθερα το παρων στην ρωμη.καλη ανταμωση!

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

remezzo91
Forum-Runner



95 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/03/2022 :  12:11:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλημέρα Για Μαραθώνιο Ρώμης θα πάει καποιος-α ;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

aris.p
Newbie Forum Runner



23 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/03/2022 :  11:45:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Παυλο περιμενουμε να μας στειλουν τα bib number θα μιλησω με Γιαννη απο θηβα να δωσουμε ραντεβου στην εκθεση.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

remezzo91
Forum-Runner



95 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/03/2022 :  09:04:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by remezzo91

Καλημέρα Άρη Λογικά θα έρθουν αρχές εβδομάδας οι αριθμοί συμμετοχής εμείς αναχωρούμε Σάββατο οπότε μεσημεράκι στο Eur expo για τα πακέτα θα δώσουμε ραντεβού εκεί Μίλησα Με Γιάννη μου είπε είναι 3 δρομείς από Θήβα οπότε καλή αντάμωση!

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 4 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000