Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας 2022
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 3

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/01/2022 :  10:41:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Όσο επιτρέπονται οι αγώνες, να γίνει.
Καλή επιτυχία!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

crafter
Newbie Forum Runner

46 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/01/2022 :  13:25:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
https://sportfmpatras.gr/2022/01/13/o-nektarios-argyriadis-gia-ton-10o-imima/?fbclid=IwAR2m-KLOqf-xR-dZpyJLP2R6LaoQiu5mJ0uItt45OGtnys00UZ6LJaQAdIc
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

crafter
Newbie Forum Runner

46 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/01/2022 :  13:28:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Χθες εγινε η σηματοδοτηση της διαδρομης...Ο αγωνας θα γινει κανονικα..
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

geopa
Elite Forum-Runner

Greece
2107 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/01/2022 :  16:07:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Γνωρίζει κανείς αν και με βάση τα νέα πρωτόκολλα διεξαγωγής των αγώνων υπάρχει περίπτωση να ανοίξουν και επιπλέον θέσεις για όσους θελήσουν να συμμετέχουν???
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

crafter
Newbie Forum Runner

46 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/01/2022 :  16:37:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Eυχαριστουμε ολους οσους μας τιμησαν με την παρουσια τους....Οποιες παρατηρησεις-σχολια -παραπονα η οτιδηποτε αλλο ,που θα μας βοηθησει την επομενη φορα ωστε να γινουμε καλυτεροι,ειναι ευπροσδεκτο......Και παλι σας ευχαριστουμε....
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

crafter
Newbie Forum Runner

46 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 31/01/2022 :  13:48:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
https://www.facebook.com/watch/?ref=saved&v=625301502081546
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

crafter
Newbie Forum Runner

46 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 31/01/2022 :  18:20:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
https://www.youtube.com/user/dimitrabloger
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

crafter
Newbie Forum Runner

46 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/02/2022 :  08:36:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
https://www.facebook.com/%CE%91%CE%B8%CE%B7%CE%BD%CF%8C%CE%B4%CF%89%CF%81%CE%BF%CF%82-%CE%BF-%CE%91%CE%B9%CE%B3%CE%B9%CE%B5%CF%8D%CF%82-858030540899071/
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Charma1
Forum-Runner

122 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/02/2022 :  12:27:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Συγχαρητηρια για την αψογη διεξαγωγη του αγωνα σας. Ηρθαμε απο την Αθηνα και πραγματικα απολαυσαμε καθε στιγμη..Συνεχιστε ετσι!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

crafter
Newbie Forum Runner

46 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/02/2022 :  19:26:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
https://www.facebook.com/%CE%97-%CE%9A%CE%95%CE%A1%CE%9A%CE%99%CE%94%CE%91-%CE%A4%CE%9F%CE%A5-%CE%91%CE%98%CE%97%CE%9D%CE%9F%CE%94%CE%A9%CE%A1%CE%9F%CE%A5-1556278278029382/
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Peter L
Senior Forum-Runner

696 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/02/2022 :  09:52:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΦΟΡΕΙΣ ΠΟΥ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΥΠΕΡΟΧΟ ΑΓΩΝΑ.

Ειχα ακούσει ότι κατι καλο γίνεται στο Αιγιο και ότι η διαδρομή περναει μέσα από τα χωριά από τον πάλιο δρόμο και είναι όμορφη.
Τι είδα τελικα...
- Μια πανεμορφη διαδρομή μεσα απο χωριά και κτήματα με λεμονιές και πορτοκαλιές .
- Διοργανωτές που να τρέχουν να λύσουν οτι πρόβλημα υπήρχε και προθυμοι να σε βοηθήσουν.
- Εθελοντές και ομάδα ΔΙΑΣ να εχουν την διαδρομή καλα φυλασσόμενη.
- ΔΩΡΕΑΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
- Ομορφο μετάλλιο.
- Αριστη τροφοδοσια ακομη και εξτρα νερο απο μηχανή της διοργανωσης.
- ΣΤΟΝ τερματισμό τσάντα με νερο,μπανανα ,ποστοκαλι,πορτοκαλαδα,γλυκακι συν μασαζ απο το τμήμα φθσκοθεραπείας του Αιγιου.( σαν συναδελφος τα εύχομαι να βρουν τον δρομο τους).
- δεν θα ξεχάσω το περγαμοντο με επικάλυψη σοκολάτας που μου προσφέραν εκτός σταθμου 2 κυρίες με ενα μικρό κοριτσάκι.
- Χωρίς να χαλάει την εικόνα απλά επειδή ο φίλος ποιο πάνω ζητησε να γράψουμε κατι που δεν μας αρεσε για να το βελτιόσουν αναφέρω την μεγάλη καθυστέρηση στην εκκίνηση και το οτι δεν μας ζήτησαν στην γραμματεία πιστοποιητικο.
ο αγώνας ειναι ενα μικρό διαμάντι και θέλω να δώσω πολλά συγχαρητήρια στους δρομείς του Αιγίου.
καλους αγώνες σε όλους.

Πετρος


Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Elda
Elite Forum-Runner

Greece
1906 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/02/2022 :  10:09:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Peter L


- Χωρίς να χαλάει την εικόνα απλά επειδή ο φίλος ποιο πάνω ζητησε να γράψουμε κατι που δεν μας αρεσε για να το βελτιόσουν αναφέρω την μεγάλη καθυστέρηση στην εκκίνηση και το οτι δεν μας ζήτησαν στην γραμματεία πιστοποιητικο.



Για να μη δημιουργουνται λανθασμενες εντυπωσεις, η εκκινηση ηταν να δοθει στις 10.30 και δοθηκε στις 10.35 ακριβως (το βλεπω και απο το garmin μου), 5 λεπτα μεγαλη καθυστερηση δεν το λες. Επισης εμενα προσωπικα που παρελαβα το bib στη αφετηρια στο Διακοπτο, μου ζητησαν πιστοποιητικο.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

crafter
Newbie Forum Runner

46 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/02/2022 :  12:43:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ......https://www.facebook.com/%CE%97-%CE%9A%CE%95%CE%A1%CE%9A%CE%99%CE%94%CE%91-%CE%A4%CE%9F%CE%A5-%CE%91%CE%98%CE%97%CE%9D%CE%9F%CE%94%CE%A9%CE%A1%CE%9F%CE%A5-1556278278029382/
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Peter L
Senior Forum-Runner

696 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/02/2022 :  13:19:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Elda

quote:
Originally posted by Peter L


- Χωρίς να χαλάει την εικόνα απλά επειδή ο φίλος ποιο πάνω ζητησε να γράψουμε κατι που δεν μας αρεσε για να το βελτιόσουν αναφέρω την μεγάλη καθυστέρηση στην εκκίνηση και το οτι δεν μας ζήτησαν στην γραμματεία πιστοποιητικο.



Για να μη δημιουργουνται λανθασμενες εντυπωσεις, η εκκινηση ηταν να δοθει στις 10.30 και δοθηκε στις 10.35 ακριβως (το βλεπω και απο το garmin μου), 5 λεπτα μεγαλη καθυστερηση δεν το λες. Επισης εμενα προσωπικα που παρελαβα το bib στη αφετηρια στο Διακοπτο, μου ζητησαν πιστοποιητικο.




ΖΗΤΩ ΣΥΓΧΝΩΜΗ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ Η ΩΡΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ ΗΤΑΝ 10.ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΓΙΑ ΤΑ 5 ΛΕΠΤΑ. ΤΩΡΑ ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΣΑ ΤΗΝ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΕΜΑΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΟ ΖΗΤΗΣΑΝ.
ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΚΑΤΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΣΤΟΛΙΔΙ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Vslis
Forum-Runner

61 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/02/2022 :  16:32:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Peter L

quote:
Originally posted by Elda

quote:
Originally posted by Peter L


- Χωρίς να χαλάει την εικόνα απλά επειδή ο φίλος ποιο πάνω ζητησε να γράψουμε κατι που δεν μας αρεσε για να το βελτιόσουν αναφέρω την μεγάλη καθυστέρηση στην εκκίνηση και το οτι δεν μας ζήτησαν στην γραμματεία πιστοποιητικο.



Για να μη δημιουργουνται λανθασμενες εντυπωσεις, η εκκινηση ηταν να δοθει στις 10.30 και δοθηκε στις 10.35 ακριβως (το βλεπω και απο το garmin μου), 5 λεπτα μεγαλη καθυστερηση δεν το λες. Επισης εμενα προσωπικα που παρελαβα το bib στη αφετηρια στο Διακοπτο, μου ζητησαν πιστοποιητικο.




ΖΗΤΩ ΣΥΓΧΝΩΜΗ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ Η ΩΡΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ ΗΤΑΝ 10.ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΓΙΑ ΤΑ 5 ΛΕΠΤΑ. ΤΩΡΑ ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΣΑ ΤΗΝ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΕΜΑΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΟ ΖΗΤΗΣΑΝ.
ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΚΑΤΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΣΤΟΛΙΔΙ.




Καλησπέρα και από εμένα.

Είχα δηλώσει συμμετοχή στον συγκεκριμένο αγώνα, αλλά τελικά λίγες ημέρες μετά αποφάσισα να μην συμμετάσχω. Φυσικά έστειλα email στην διοργάνωση, αλλά ποτέ δεν πήρα κάποια επιβεβαίωση ακύρωσης της συμμετοχής μου.

Πέραν όλων των άλλων, μπορεί να είναι όντως όμορφη διαδρομή και να προσφέρει καλές "παροχές" στους συμμετέχοντες, αλλά σε καμία περίπτωση δεν αναιρεί το γεγονός ότι ήταν μεγάλο φάουλ της διοργάνωσης αν δεν τήρησαν τα μέτρα ή δεν ζήτησαν πιστοποιητικά.

Για να μην παρεξηγηθώ, το σχόλιο μου δεν αναφέρεται σε εσένα προσωπικά αλλά αναφέρομαι σε ένα γενικότερο πλαίσιο σχολίων.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 3 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000