Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 10oς Αγ. Δρόμου 20κμ Ψαχνά - Χαλκίδα

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
vavoulis Δημοσιευτηκε - 18/04/2013 : 16:17:54
Την Κυριακή 12 Μαΐου 2013 θα πραγματοποιηθεί ο 10ος Διαδημοτικός Αγώνας Δρόμου 20 χλμ. στην Εύβοια.
Ο αγώνας που φέτος είναι επετειακός θα έχει ως εκκίνηση την κεντρική πλατεία των Ψαχνών ενώ ο τερματισμός θα γίνει στην παραλία της Χαλκίδας.

Δηλώσεις Συμμετοχής:
α. Αποστολή e mail στην διεύθυνση dromeas.artaki.psahna@gmail.com
(θα πρέπει να αναγράφονται υποχρεωτικά τα παρακάτω στοιχεία: Επώνυμο, όνομα, ηλικία ή έτος γέννησης, Σύλλογος)
β. την ημέρα του αγώνα έως και μισή ώρα πριν την ώρα της εκκίνησης.
Οι δρομείς θα μπορούν να μεταβούν στα Ψαχνά και στο χώρο της εκκίνησης με λεωφορεία που θα αναχωρούν από το δημαρχείο της Χαλκίδος.

Η διαδρομή των 20 χλμ. θα ξεκινήσει από την πλατεία των Ψαχνών προς Καστέλα, ακολουθώντας τον κεντρικό δρόμο θα περάσει από την παραλία της Ν. Αρτάκης προς Χαλκίδα, όπου και θα γίνει ο τερματισμός στην παραλία της Χαλκίδος μπροστά στο ξενοδοχείο Παλίρροια.

Περισσότερες πληροφορίες στα παρακάτω τηλ.:

Μπαράκος Μιλτιάδης 6972610008
Κυριακλείδης Σάββας 6945312284
Μαυρομάτης Γιώργος 6937256956

Run to Eat!!!
Γιώργος Κ.
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
parizianos Posted - 27/05/2013 : 18:58:30
sabbas1
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ,ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΑΦΙΕΡΩΣΕΣ
ANASTASIOS Posted - 17/05/2013 : 13:54:59
quote:
Originally posted by sabbas1

quote:
Originally posted by TSOUKIOTIS

Σαββα οι φωτογραφιες????



www.syllogosdromeonpsachnon.wordpress.com

ΦΤΑΣΕ ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ!




Πολύ ωραίες.Μπράβο παιδιά,πολύ καλή δουλειά.Να είστε πάντα καλά.

Κανείς δέν έχει τόση ανάγκη απο ένα χαμόγελο όσο εκείνος που δέν μπορεί να το δώσει στους άλλους.

sabbas1 Posted - 16/05/2013 : 18:29:03
Και τα αποτελέσματα αναρτήθηκαν σήμερα στο www.syllogosdromeonpsachnon.wordpress.com


Υ.Γ: Εάν ο κος Παπασωτηρίου Κων/νος μας διαβάζει ας μας στείλει την δνση του για να του αποσταλεί το κύπελο ή αν κάποιος τον γνωρίζει ας τον ενημερώσει.
Ευχαριστώ

ΦΤΑΣΕ ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ!
sabbas1 Posted - 16/05/2013 : 18:18:50
quote:
Originally posted by TSOUKIOTIS

Σαββα οι φωτογραφιες????



www.syllogosdromeonpsachnon.wordpress.com

ΦΤΑΣΕ ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ!
TSOUKIOTIS Posted - 16/05/2013 : 12:27:51
Σαββα οι φωτογραφιες????
sabbas1 Posted - 14/05/2013 : 21:07:57
quote:
Originally posted by parizianos

ok το εστειλα με εμαιλ



Εντάξει. Μέσα στην εβδομάδα θα σου αποσταλεί.

ΦΤΑΣΕ ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ!
parizianos Posted - 14/05/2013 : 21:05:07
ok το εστειλα με εμαιλ
sabbas1 Posted - 14/05/2013 : 21:00:37
quote:
Originally posted by parizianos

sabbas1 Τέλεια !! σου εστειλα την διευθυνση
ευχαριστω πολυ



Δεν ξέρω γιατί αλλά το pm σου καταχωρήθηκε ως spam και δεν μπορώ να το διαβάσω. Κάνε μου την χάρη σε παρακαλώ και ξαναστείλε την δνσή σου στο sdpsachnon@yahoo.gr.
Ευχαριστώ

ΦΤΑΣΕ ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ!
parizianos Posted - 14/05/2013 : 20:34:30
sabbas1 Τέλεια !! σου εστειλα την διευθυνση
ευχαριστω πολυ
sabbas1 Posted - 14/05/2013 : 20:17:38
Μετάλλια από τον αγώνα εξαντλήθηκαν. Πολύ ευχαρίστως όμως να σου στείλω, εφόσον βρώ , κάποιο παλαιότερο.

ΦΤΑΣΕ ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ!
parizianos Posted - 14/05/2013 : 20:05:46
sabbas1 να σου στειλω και εγω την δικια μου διευθ να μου στειλεις ενα απλο μεταλλιο που δεν προλαβα ?
sabbas1 Posted - 14/05/2013 : 18:42:19
3 πρώτοι: -Σκλαβούνος Ευάγγελλος 1ω12'02''
-Αγγέλου Κων/νος 1ω20'40''
-Κολαίτης Γεώργιος 1ω21'00


3 πρώτες γυναίκες:- Κορόζη Αντωνία 1ω29'23''
- Γεωργοπούλου Αικατερίνη 1ω45'11''
- Κλαδή Νεκταρία 1ω56'10''
Επίσης, βραβεύθηκαν τόσο ο νεότερος-η αθλητής-ρια όσο και ο γηραιότερος-η αθλητής-ρια. Δυστυχώς ο γηραιότερος : Παπασωτηρίου Κων/νος 1941 με χρόνο 1ω44'43'' !!! δεν πρόλαβε την απονομή κι έτσι δεν παρέλαβε το κύπελλο του. Αν μας διαβάζει ο κος Κώστας ή κάποιος που τον γνωρίζει ας μας στείλει την δνσή του για να του το αποστείλουμε.

ΦΤΑΣΕ ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ!
sabbas1 Posted - 14/05/2013 : 18:30:56
Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε όλους τους αθλητές και αθλήτριες που, με την αγωνιστικότητά τους και την απαράμιλλη σε ήθος, συμπεριφορά τους στάθηκαν φωτεινά παραδείγματα του ευ ζείν και ευ αγωνίζεσθαι.
Και του χρόνου λοιπόν αλλά και για άλλες μελλοντικές διοργανώσεις.
Για το Δ.Σ Συλλόγου Δρομέων & Περιπατητών Ψαχνών

Κυριακλείδης Σάββας

Υ.Γ: Αποτελέσματα του αγώνα και φωτογραφίες θα αναρτηθούν, από αύριο και μέχρι τέλος εβδομάδας στο syllogosdromeonpsahnon.wordpress.com.
Μέχρι τότε, για όποιον συναθλητή-ρια, θελήσει κάποια πληροφορία, είτε εδώ, στο φόρουμ είτε μέσω pm ευχαρίστως να του την δώσω.

ΦΤΑΣΕ ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ!
parizianos Posted - 14/05/2013 : 18:27:42
καλησπερα σε ολους/ες
εχει βρει κανεις φωτογραφιες και αποτελεσματα?
vavoulis Posted - 13/05/2013 : 20:25:59
Ένας όμορφος αγώνας στην πατρίδα, από εξαιρετικούς ανθρώπους δρομείς και οι ίδιοι, ανάμεσα σε φίλους, συγγενείς παντού και σε δρόμους που έχω μεγαλώσει, τους έχω περπατήσει, ποδηλατήσει, προπονηθεί χιλιόμετρα για χιλιόμετρα...

Όσο οι άνθρωποι αυτοί έχουν τα κουράγια να διοργανώνουν τον αγώνα εμείς πρώτα ο θεός θα τον τρέχουμε πάντα...

Για μένα ο αγώνας αυτός σήμανε το τέλος της μαγευτικής αγωνιστικής χρονιάς 2012-2013. Ήδη από τον ημιμαραθώνιο των Τρικάλων έχω σβήσει μηχανές, μειωσει προπονήσεις, αυξήσει κιλά, και προσπαθησα απλα να κάνω μια συντήρηση για να τρέξω σε αυτόν τον αγώνα όμορφα και χαλαρά.

Για το τυπικό 1.47.31 τα 19.200μετρα σχεδόν 10 λεπτά κάτω από πέρσι και σε 5.37' average pace που θα είναι και ο στόχος της φετινής κλασσικής. σιγουρα δεν ειμαι θα ημουν ευχαριστημενος οποιαδηποτε αλλη στιγμη αλλα +7 κιλα απο τον Νοεμβρη και προπονησεις κουκουρούκου, οτι βγαινουν τετοιοι χρόνοι μονο χαρουμενος θα επρεπε να ειμαι.

Εντυπωσιακή η φύλαξη από την Αστυνομία για ακόμα μια χρονιά, απίστευτο πως μπορούν και τελικά καταφέρνουν να περιφρουρήσουν αυτόν το δρόμο... Η αρχιλοχίας Αστυνομικίνα όλα τα λεφτά

Το λιοπύρι(μερος-γοητεια του αγωνα) απίστευτο όπως πάντα τετοια εποχη και η σκια απο τα κτηρια οπου τα βρισκαμε ανακουφιστική, το νερό όμως δεν μου έλειψε πουθενά... ποτέ δεν το αναζήτησα και πιστέψτε με καίω μαζούτ, πριν το χρειαστω υπήρχε σταθμός... Σας ευχαριστούμε εθελοντες με το χαμόγελο πάντα... Παντού νεράκια και ερυθοσταυρίτες αχρείαστοι να είναι...
Μπλουζάκι στον τερματισμό, σοκοφρετούλες, μεταλλίακι, όχι βεβαια ομορφότερο από το περσινό, που πραγματικά είναι ένα από τα ομορφότερα που έχω κερδίσει, αλλά τα φετινα κυπελα που δόθηκαν ηταν απλά πανέμορφα
Και βεβαία με τι κόστος συμμετοχής όλα αυτά...........
απλά ένα ΧΑΜΟΓΕΛΟ

Ένα μπράβο σε όλους όσους έτρεξαν και κυρίως στα παιδιά που το διοργάνωσαν, Τον Μίλτο, τον Σάββα και τον Γιώργο.
Ανιδιοτελής προσφορά ακόμα μια χρονιά

Χάρηκα που συνέτρεξα με τον Αναστάσιο, μια μεγάλη δρομική μορφή και ίσως από τους πιο πράους στο βλέμα ανθρώπους που γνωρίζω, τον συμπατριώτη Panchidi (που όσο επιμένει να με περνάει θα χάνει τον μουσακά της κυρίας Φυλλιώς ) καλή επιτυχία στον Όλυμπο.

Όλοι μας περάσαμε όμορφα

Υγ. Στον συγκεκριμένο αγώνα θα το δείτε όταν ανακοινωθούν τα αποτελέσματα συμμετείχαν ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΙ ερασιτέχνες δρομείς, απίστευτοι ρυθμοί, χρόνοι πραγματικά μπράβο σε όλους

Υγ. Ένα μονό θεμα, παρακληση θα κανω, μιας και ο κύριος Σάββας μας ζητεί τις παρατηρήσεις μας, του χρόνου βρε παιδια πάμε μια ώρα νωρίτερα την αφετηρία, δεν είναι μακρυά τα Ψαχνά, θα ξυπνήσει αυτός που θέλει να έρθει, καλοκαιράκι είναι και 6 η ώρα ο ήλιος έχει βγει... Θα μας βοηθούσε πολύ


Run to Eat!!!
Γιώργος Κ.

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000