Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Διάφορα
 Μικρές Αγγελίες
 Adidas Adizero Adios Boost - US 12, EU 46 2/3

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
chamav Δημοσιευτηκε - 15/12/2014 : 09:15:30
Πωλούνται τα Adidas Adizero Adios Boost - US 12, UK 11,5, EU 46 2/3 σε πορτοκαλί χρώμα όπως εδώ: http://www.runningwarehouse.com/adidas_adizero_adios_Boost/descpage-AADBM2.html

Πολύ λίγο φορεμένα, 30-40 χιλιόμετρα, τιμή 50 60 70 ευρώ.
6   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
chamav Posted - 08/01/2015 : 09:16:33
Τα πήρε ο Κωστής (asxetos) που κάνει 37 λεπτά 10άρι. Αναρωτιέμαι εγώ ο πραγματικά άσχετος που πήγαινα με τα adios!

Χάρηκα για τη γνωριμία Κωστή.
NESTORAS1980 Posted - 06/01/2015 : 12:04:55
και εγώ wannabe, μην τα παραλέμε. Πάω και νταμάρι, αλλά απρογραμμάτιστα, ελπίζω να τα πούμε εκεί. όσο για το παπούτσι δεν το διαφημίζω, απλά περιγράφω πόσο καλό είναι, μιας και το έχω πάνω από ένα χρόνο για ποιοτικές διαλειμματικές και αγώνες.

SWIM BIKE RUN
tazi Posted - 05/01/2015 : 22:56:50
Μην τα παραλέμε, wanabee sub3, τουλαχιστον για εμένα. Nestora, έμαθα ότι πηγαινεις στο νταμαρι που και που. Ελπίζω να σε πετύχω κάποια στιγμη και να τα πούμε απο κοντά.
Παντως το παπούτσι ειναι φοβερο, ενταξει ο chamav ειναι φίλος αλλά με τιποτα δε θα εξέθετα τη δρομική μου υπόληψη, οποια και αν είναι αυτή.

chamav Posted - 05/01/2015 : 18:41:42
Με τέτοιο θετικό marketing από elite sub3 αθλητές, μάλλον πρέπει να αυξήσω την τιμή!
NESTORAS1980 Posted - 05/01/2015 : 16:36:18
αν μου έκαναν θα τα είχα τσιμπήσει προ πολλού.. το αγαπημενο μου παπούτσι από πέρσι που ο πρωτοπήρα, σε αυτήν την τιμή κιόλας δε θα το σκεφτόμουν.

SWIM BIKE RUN
tazi Posted - 05/01/2015 : 15:59:42
Δε καταλαβαινω γιατι δε τα αγοραζει κανείς, προκειται για πολύ καλό παπούτσι σε πραγματικά συμφέρουσα τιμή.

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000