Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Διάφορα
 Γενική συζήτηση
 Κλέφτης...

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
Spartiatis Δημοσιευτηκε - 06/06/2015 : 14:20:42
Ξεκίνησα σήμερα 6 το πρωί το καθιερωμένο lr μου στο άλσος Ν.Φ κι άφησα όπως κάνω χρόνια τώρα το παγούρι μου σε κάποιο σημείο για να πίνω ηλεκτρολύτες ..στην πρώτη στροφή έλειπε το παγούρι...27χλμ..δίχως υγρα...άτιμε κλέφτη..τι θα το κάνεις ένα παγούρι!!

" Άδακρυς Μάχη "
1ος χρόνος της 103ης Ολυμπιάδας.
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
Bloom Posted - 12/06/2015 : 10:15:01
Πάντως τα δικά μου τα δύο μπουκάλια νερό, που το Σεπτέμβριο είχα αφήσει για να κάνω LR των 26 χλμ, δρομέας μου τα έκλεψε. Τα είχα αφήσει σε σημείο από το οποίο μόνο δρομείς περνάνε και επίσης δε φαινόταν με την πρώτη ματιά. Μόνο ο "υποψιασμένος" θα πρόσεχε. Άρα ήταν δρομέας και όχι πρεζόνι, ούτε άστεγος, ούτε μετανάστης, μα δρομέας. Και όχι απλά κάποιος που τρέχει μπας και κάψει λίπος, μα κανονικός δρομέας. Ένας δρομέας γεμάτος ήθος, που σκέφτηκε πως τα 0,6 ευρώ που θα κερδίσει είναι ότι χρειάζεται για να βγει από την κρίση.
Deorum Posted - 11/06/2015 : 11:35:23
Οσο ο Μάρκος στο παγκάκι φτιάχνει τη δόση του, ένας ντίλερ κατεβαίνει τον κεντρικό δρόμο φωνάζοντας «μπούμπλε, μπούμπλε» (υπνωτικά χάπια). «Τον ακούς;» μου κάνει μειδιώντας. «Αυτός λέει τα δικά του, εγώ καίω τη σίσα, κάτω έχει βελόνες από σύριγγες και η μικρή (μου δείχνει μια κοπέλα) κάνει πιάτσα. Και περνάει η μάνα με τα μικρά από το χέρι... Πρέπει να μας διώξουν από εδώ πέρα, φίλε»

Από την Καθημερινή.
Ίσως θα ήταν χρήσιμο να κρατάμε και εμείς ένα ημερολόγιο, δεν ξέρεις μπορεί να λέμε και εμείς καλύτερες ιστορίες τόσο καιρό.
Deorum Posted - 11/06/2015 : 11:32:32
http://www.kathimerini.gr/818427/gallery/politismos/polh/pedion-toy-arews-giati-den-egine--hyde-park

https://www.facebook.com/kathimerinigr/posts/825829674180807
Ένα φρέσκο άρθρο.

Σε καλούμε το ΣΑΒ για προπόνηση, και μετά κερνάμε και τον καφέ.
echetlos Posted - 11/06/2015 : 10:02:03
Απ' αυτά που έχετε γράψει κατά καιρούς, τελικά πρέπει να είσαι κομάντο για να τρέξεις στο ΠΑ...

"My sport is your sport's punishment"
GLOU GLOU Posted - 11/06/2015 : 09:56:58
ουυυυ καλά, δεν πρόκειται να ακουμπίσω το στόμα μου, έχω πάντα 1 ευρω πάνω μου (βέβαια σε βαραίνει λιγάκι) αν πεθαίνω αγοράζω στο περίπτερο
Deorum Posted - 11/06/2015 : 09:34:15
Είχαμε μια βρυσούλα, κάτι κάπως βρεχόμασταν κάποτε, (βέβαια οι βρυσούλες ήταν 3-4 τις ξυλώσαν να πάνε για πούλημα ότι μεταλικό είχαν... έμεινε 1 όλη και όλη) αλλά βλέπουμε άστεγους-πρεζόνια κτλ να κάνουν μπάνιο εκεί, και μετά σου φεύγει η όρεξη. Λες υπομονή θα φτάσω σπίτι μου.
GLOU GLOU Posted - 11/06/2015 : 09:32:00
quote:
Originally posted by GLOU GLOU

quote:
Originally posted by GERMANOS

Να παίρνεις άλλη φορά
κοινά μπουκαλάκια
νερού ή αναψυκτικών



μπα, μην νομίζεις, εδώ στο ΠΑ αφήνεις ένα απλό πλαστικό μπουκάλι νερό και το βουτάνε, τι να πω, κάτι ξέρει ο Καραβάς, μάλλον έκανε την διαφόρα να είναι...γαλλικό χαχαχα



αυτό που ήθελα να πω επίσης, συμβουλή μου, μην αφήνετε μπουκαλάκι έτσι, εγώ προτιμώ να το κουβαλάω, να το κλέψουν είναι το λιγότερο, αλλά φοβάμαι να μην ρίξουν κάτι μέσα
GLOU GLOU Posted - 11/06/2015 : 09:18:55
quote:
Originally posted by GERMANOS

Να παίρνεις άλλη φορά
κοινά μπουκαλάκια
νερού ή αναψυκτικών



μπα, μην νομίζεις, εδώ στο ΠΑ αφήνεις ένα απλό πλαστικό μπουκάλι νερό και το βουτάνε, τι να πω, κάτι ξέρει ο Καραβάς, μάλλον έκανε την διαφόρα να είναι...γαλλικό χαχαχα
el Cid Posted - 10/06/2015 : 18:56:31
quote:
Originally posted by Spartiatis

Πάντως είναι σχετικά σπάνιο, γαλλικο overstim λευκό με κόκκινο καπάκι και ειδική ''πιπίλα''....

" Άδακρυς Μάχη "
1ος χρόνος της 103ης Ολυμπιάδας.


Ε πες το ντε! Βάζελος ήταν!

__________________________
"practice makes perfect"
GERMANOS Posted - 10/06/2015 : 18:15:19
Να παίρνεις άλλη φορά
κοινά μπουκαλάκια
νερού ή αναψυκτικών
ANASTASIOS Posted - 10/06/2015 : 17:06:30
quote:
Originally posted by Spartiatis

Πάντως είναι σχετικά σπάνιο, γαλλικο overstim λευκό με κόκκινο καπάκι και ειδική ''πιπίλα''....

" Άδακρυς Μάχη "
1ος χρόνος της 103ης Ολυμπιάδας.




Τυχαίο??????

Το καλύτερο σου χαμόγελο να το φυλάς για κείνους που δέν το αξίζουν.
roberto4carlos Posted - 09/06/2015 : 14:05:41
Μήπως εκεί που το είχες βάλει εμπόδιζε τα έργα κατασκευής του γηπέδου;
Μήπως εκεί που το είχες βάλει έκοβε τη θέα από τα ζουζούνια του δάσους;
Μήπως εκεί που το είχες βάλει έκοβε τον ήλιο από τα γύρω φυτά;

Επίσης συμπέρασμα.... η κλοπή παγουριού, οδηγεί στην μείωση του πρασίνου της περιοχής(κλοπή γλάστρας)
Spartiatis Posted - 09/06/2015 : 13:54:12
Πάντως είναι σχετικά σπάνιο, γαλλικο overstim λευκό με κόκκινο καπάκι και ειδική ''πιπίλα''....

" Άδακρυς Μάχη "
1ος χρόνος της 103ης Ολυμπιάδας.
ANASTASIOS Posted - 09/06/2015 : 11:19:29
quote:
Originally posted by Wolf

Μήπως σε είδε κανένας να το αφήνεις και νόμιζε ότι ξεκίνησες να τρέχεις, το ξέχασες, και άρχισε να σε κυνηγάει να στο δώσει?
Είδες κανέναν λιπόθυμο σε καμιά στροφή? Γιατί για να σε φτάσει ή να σε κυνηγάει από πίσω σε long run, μάλλον δε θα μπορούσε!


__________________________
Run Wolfieee!!!!Ruuuun!!!!




Λές να υπάρχει ακόμα τόσο πολύ ευαίσθητος κόσμος

Το καλύτερο σου χαμόγελο να το φυλάς για κείνους που δέν το αξίζουν.
ANASTASIOS Posted - 09/06/2015 : 11:17:14
Μάλλον του έλλειπε και βρήκε την (πολύ)εύκολη λύση.Τί να πώ?

Το καλύτερο σου χαμόγελο να το φυλάς για κείνους που δέν το αξίζουν.

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000