Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Επικαιρότητα
 Αλέφαντος περί αγώνων...

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
roadrunner67 Δημοσιευτηκε - 07/12/2015 : 18:09:56
https://youtu.be/r-CFHGY6qj4
6   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
ANASTASIOS Posted - 08/12/2015 : 10:20:13
Το έχω ξαναπεί και ξαναγράψει και το έχω σαν αρχή μου.Με ότι μυαλό έχει καθένας(εάν έχει βέβαια)έτσι σκέφτεται και πράτει.Απλά πράγματα.Τώρα,το να περιμένεις απο τον Αλέ ή τον πανίβλακα τον δημοσιογράφο σοβαρές κουβέντες και λόγια είναι ουτοπία.Αν περίμενα κάτι τέτοιο απλά θα κορόιδευα τον εαυτό μου.

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
Ξανθό Άλογο Posted - 08/12/2015 : 10:02:30
quote:
Originally posted by Bladerunner

Γιατί έχω την εντύπωση ότι γράφονται και λέγονται στα πλαίσια του χιούμορ; Δεν παίρνω και όρκο βέβαια...

__________________________
Think faster than you ride




Ο Αλεφαντος ουτως ή αλλος οτι και να πει δεν μπορεις να τον παρεις στα σοβαρα. Το εμετικο κειμενο του δημοσιογραφου ομως σε πληροφορω πως επικροτηθηκε κιολας απο πολλους.
Bladerunner Posted - 08/12/2015 : 09:21:11
Γιατί έχω την εντύπωση ότι γράφονται και λέγονται στα πλαίσια του χιούμορ; Δεν παίρνω και όρκο βέβαια...

__________________________
Think faster than you ride
Ξανθό Άλογο Posted - 07/12/2015 : 21:42:40
Περα απο τον Αλεφαντοο οποιος ουτως η αλλος ειναι πιο γραφικος και απο το ηλιοβασιλεμα στην Σαντορινη υπαρχουν και αλλοι τετοι λες και τους ενοχλησαν οι δρομεις. Να ενα αρθρο απο μπασκετικο δημοσιογραφο http://www.oneman.gr/keimena/diabasma/opinions/sixainomai-to-treksimo.3128336.html το οποιο το χαρακτηριζω εμετικο και αυτο με αρκετη επιεικια.
panos1966 Posted - 07/12/2015 : 20:24:40
Ώς συνήθως "γραφικός". Το κακό ότι και άλλοι υποστηρίζουν τις απόψεις του.Απογοήτευση.....
xipolitos Posted - 07/12/2015 : 18:43:16
Προχθές πηγαίναμε στο δρόμο, και κατεβαίνανε έξω από το στάδιο 5000 δεμπιουμπιου ανθρώποι, δηλαδή κάθε λογιών, λογιών στεπ μέσα στους δρόμους τρέχανε, κόψανε τη συγκοινωνία όλη.
Γυμναστήρια δεν έχετε ρε, gυμναστήρια δεν έχετε να πα΄να τρέξετε...
...τους πεθαίνετε ρε τους ανθρώπους στο Μαραθώνιο, δεν καταλαβαίνω, θα σπάσουν τα γόνατα ρε, θα διαλύσουνε ρε μεσ΄το τσιμέντο...
...μυαλό δεν έχετε ρε, έχετε τελειώσει πανεπιστήμια σεις ρε, έχετε τελειώσει πανεπιστήμια ρε, τι πανεπιστήμια έχετε τελειώσει, ποιος σας έχει δώσει τέτοια, τέτοια αυτά και να σκέπτεσθαι ετσι, το πιό απλό κύριε γυμναστήρια όλοι γυμναστήρια...
...και στα πάρκα πηγαίνετε γυμναστείτε, πέντε η ώρα τ΄απόγευμα προτού νυχτώσει, λοιπόν πως θα γίνει, γιατί άμα νυχτώσει βγαίνουν οι ανώμαλοι τότε...
...κόψανε τη συγκοινωνία, να βλέπεις την κυρα-Κατίνα να τρέχει, άσε με τώρα...

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000