Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Υγεία & Τραυματισμοί
 Μαλμαρική

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
costaioana Δημοσιευτηκε - 06/08/2016 : 13:46:05
Γεια σας. Βασικά έχω μάθει πολλά πραγματα από εδω για την κολπική μαρμαριγή. Πριν ένα μήνα έχω πάει στο γιατρό και διαγνώσικα με αυτο το πρόβλημα. Μου έχει δώσει Ρυθμονορ 150 και Πραταξα. Οι παλμοί της καρδίας ήταν ακανόνιστοι αλλα μεχρι 100 παλμούς. Δεν έννιωσα κατι για να πάω απλα το βρήκα τυχαία απο αιμοδοσία που έχω κάνει. Είμαι 41 χρονών και είμαι απο Κύπρο. Πριν μια βδομάδα έκανα ηλεκτρική ανάταξη κράτησε για 5 μέρες και μετα παλι τα ίδια. Μου αύξησε τη δόση του Ρυθμονορ σε 2 πρωί 2 μεσημέρι και 2 τιν νύχτα και ρυθμίστηκα. Μου Εχει πει ότι σιγά σιγά θα μου το λιγοστέψει. Δεν Ξέρω αν θα έχω πρόβλημα απο παρενέργειες, τώρα δεν έχω τιποτα και αν χειροτερέψει η αριθμία. Απο ότι μου είπε την σρυθμία τιν έχω εδώ και 3 χρόνια χωρίς να με ενοχλήσει γιατί έχω χαμηλούς παλμούς. Δεν ξέρω πως θα προχωρήσω με την θεραπεία και αν αξίζει να κάνω amblation αφου δεν με ενοχλά. Βοηθείστε με παρακαλώ γιατι έχω πελαγώσει.

Εθχαριστώ εκ των προτέρον
1   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
prof Posted - 07/08/2016 : 10:34:53
Δες αυτο το νημα http://forum.runningnews.gr/topic.asp?TOPIC_ID=2311
Τα παιδια θα βοηθησουν!

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000