Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 Brooks andrenaline gts 15 m

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
skull Δημοσιευτηκε - 28/07/2017 : 21:08:06
τα έχει στο intersport σε καλή τιμή. είναι για υπερπρινισμό. τα ξέρει κανείς για να μου πει αν κάνουν για προπονήσεις γηπέδου και ασφάλτου από χαλαρό τζόγκινγκ έως κάποια tempo run; ρωτάω, διότι τα εδώ intersport (ξάνθη) δεν τα έχουν και λέω να τα παραγγείλω
ευχαριστώ
3   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
patrickdrd Posted - 31/07/2017 : 01:20:02
κι εγώ τα έχω, τα 16 και δηλώνω ευχαριστημένος, για το πόδι μου δηλαδή

carpe runem
giokal Posted - 29/07/2017 : 09:34:06
quote:
Originally posted by skull

τα έχει στο intersport σε καλή τιμή. είναι για υπερπρινισμό. τα ξέρει κανείς για να μου πει αν κάνουν για προπονήσεις γηπέδου και ασφάλτου από χαλαρό τζόγκινγκ έως κάποια tempo run; ρωτάω, διότι τα εδώ intersport (ξάνθη) δεν τα έχουν και λέω να τα παραγγείλω
ευχαριστώ



Τα εχεις δοκιμασει πουθενα ? Τα συγκεκριμενα εχουν πολυ στενη φόρμα και πιθανο να πρεπει να ανεβεις μισο νουμερο απο το συνηθισμενο σου.

vasilis dr Posted - 28/07/2017 : 23:57:58
quote:
Originally posted by skull

τα έχει στο intersport σε καλή τιμή. είναι για υπερπρινισμό. τα ξέρει κανείς για να μου πει αν κάνουν για προπονήσεις γηπέδου και ασφάλτου από χαλαρό τζόγκινγκ έως κάποια tempo run; ρωτάω, διότι τα εδώ intersport (ξάνθη) δεν τα έχουν και λέω να τα παραγγείλω
ευχαριστώ



Φίλος τα είχε εδώ στην Λάρισα και ήταν πάρα πολύ ευχαριστημένος και έτσι αργότερα πήρε και την 16η έκδοση....ενημερωτικά ήδη κυκλοφορεί η 17η έκδοση, δηλαδή τα 15 που ρωτάς έχουν 2 χρόνια στην πλάτη τους με ότι αυτό συνεπάγεται...χαιρετίσματα στην όμορφη Ξάνθη μας!!

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000