Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Διάφορα
 Μικρές Αγγελίες
 ζώνη συμβατή με polar M400

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
RiffRaff Δημοσιευτηκε - 30/08/2018 : 13:59:25
Καλησπέρα!

Αν υπάρχει κανείς που έχει ζώνη ΗR συμβατή με polar (M400) και θέλει να την πουλήσει, ας στείλει pm.

Ευχαριστώ!

--------------------------
Run-time Error
9   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
stressbuster Posted - 31/08/2018 : 15:50:28
thalasos@yahoo.com το δικο μου mail
RiffRaff Posted - 31/08/2018 : 15:21:27
Χαχα, σας ευχαριστώ πολύ και τους δύο! Σας στέλνω άμεσα τα σχετικά!

--------------------------
Run-time Error
antsa_1 Posted - 31/08/2018 : 15:05:45
Αν θες έχω και εγώ μία ζώνη που περισσεύει, εμένα σε αντίθεση με το φίλο stressbuster δουλεύει ο πομπός αλλά μάλλον η ζώνη έχει πρόβλημα. Αν σε ενδιαφέρει στείλε μου στο email μου διεύθυνση και τα βάζω σε ένα φάκελο και στα στέλνω με ΕΛΤΑ. antsa_1@hotmail.com
stressbuster Posted - 31/08/2018 : 14:11:07
Για την ωρα λεω να στο στειλω με κουριερ χεχεχε.
Στειλε π.μ αν και ακομα ψαχνω που είναι αυτό το κομβιον.
RiffRaff Posted - 31/08/2018 : 13:57:42
@stressbuster, θα σου στείλω pm με τα δικά μου στοιχεία, γιατί εγώ είμαι πιο εύκολα προσβάσιμος στους κούριερ, αυτός μένει σε χωριό. Για long run, εννοείται, αν θες να κάνεις ένα ταξιδάκι ως τα περίχωρα της Θεσσαλονίκης, σε περιμένουμε!

Ανέβα, όμως, αν θες να τρέξεις το Νυκτερινό Ημί της Θεσσαλονίκης να σε κεράσουμε από μία μπύρα!

--------------------------
Run-time Error
stressbuster Posted - 31/08/2018 : 13:13:05
Riffraff σκεφτομουν να τα λαβει πρωτα να δει αν κανουν και δουλευουν .Δωσε μια διευθυνση φιλε μου να τα στειλω και με ποιο τροπο θελει Ταχυδρομειο? Κουριερ?, να κανω ένα LR να τα παω εγω? χεχεχε αντε πες διευθυνση.Θα πληρωσει τα μεταφορικα και μια μπυρα εάν καποτε ανταμώσουμε.
RiffRaff Posted - 31/08/2018 : 12:57:55
Καλημέρα, φίλε stressbuster!

Βασικά, θέλω και τα δύο. Είναι για ένα φίλο ποδηλάτη που μόλις αγόρασε το εν λόγω μοντέλο χωρίς τη ζώνη HR και θέλει να βρει μία. Γενικά, είναι αρκετά καλός στο fixing πραγμάτων, οπότε ίσως θα είχε νόημα να δώσει μια ευκαιρία και αν δε γίνεται, τουλάχιστον να ξέρει ότι πρέπει να πάρει επιπλέον μόνο το σένσορα.

Εσύ για πόσα χρήματα θα το συζητούσες για να του αναφέρω και να το προχωρήσουμε, αν είναι;

@antsa_1: ΤΗΧ! Την είδα και γω τη συγκεκριμένη ανάρτηση, απλά το μοντέλο αυτό δεν έχει ιδιαίτερα καλές κριτικές, οπότε το γειώσαμε. Έχει, όμως, ωραία και χρήσιμα πράγματα. Θα το έχω στα υπόψη.

--------------------------
Run-time Error
stressbuster Posted - 31/08/2018 : 11:32:41
Εχω μια δευτερη ζωνη Polar h7 μαζι με το μαρκουτσι που κουμπωνει πανω της , Πηρα άλλο σετ γιατι #$!%@#!%# το καπακι μπαταριας και μου την εσπασε, η ζωνη λογικα δεν εχει θεμα , το μαυρο πραματακι που κουμπωνει ισως εχει μια επιανε παλμους μια όχι.
Θες και τον αισθητηρα η μονο την ζωνη?
antsa_1 Posted - 30/08/2018 : 15:47:53
Υπάρχει μία σελίδα https://www.facebook.com/groups/133150627267302/?ref=group_header με αγγελίες τριαθλητικού εξοπλισμού. Πρόσφατα χαζεύοντας, είδα κάτι που μπορεί να σε ενδιαφέρει. Αν θες ρίξε μια ματιά. Είναι κάποιος από τη Ρόδο που πουλάει κάτι σαν αυτό που θες

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000