Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Μαραθώνιος κρακοβιας

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
jenny Δημοσιευτηκε - 15/07/2019 : 12:02:31
Καλημέρα,ενδιαφέρομαι να συμμετέχω στον μαραθώνιο κρακοβιας.εχει κάποιος συμμετέχει στο συγκεκριμένο αθλητικό γεγονός να μου πει την άποψη του?
5   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
Pedro_G Posted - 16/07/2019 : 12:25:57
quote:
Originally posted by hapagan

Πέτρο δώσε μας και το link για το blog σου.





Απο το 1ο VERGINA BeeRun Κομοτηνής στον 17ο Μαραθώνιο της Κρακοβίας...

https://thrakout.blogspot.com/2018/04/1-vergina-beerun-17.html
ANGEL1 Posted - 16/07/2019 : 11:12:17
Ξέρετε κάποιο ταξιδιωτικό γραφείο, για τον συγκεκριμένο Μαραθώνιο;

"ΣΠΕΥΔΕ ΒΡΑΔΕΩΣ"
hapagan Posted - 16/07/2019 : 11:04:48
Πέτρο δώσε μας και το link για το blog σου.
Pedro_G Posted - 16/07/2019 : 08:03:55
Εχω συμμετασχει με την παρεα το 2018! Μαλιστα συμμετειχαμε σε ολους τους παραλληλους αγωνες mini marathon 4,2km - night run 10km. Πολυ ομορφη διαδρομη οπως αναφερει ο προηγούμενος, οικονομικος προορισμός πανεμορφος τερματισμός και εκκινηση! Υποστηριξη με Νερά που δε μου αρεσαν προσωπικα και μουσικες μπαντες καθε 1 χλμ! Ειχε αφορητη ζέστη θυμαμαι η θερμοκρασια τον Απριλιο ηταν 5 βαθμους πιο πάνω απο Ελλαδα τοτε!!! Φετος απο οτι ξερω εγινε Βροχερός σε ολη την Διαδρομή. Αδιαφορη η Εκθεση. Η κρακοβία είναι TOP νεανικός προορισμος, η διαδρομή ειναι επιπεδη η συμμετοχή και ο κοσμος σε νορμαλ επιπεδα κατω απο τα συνηθισμενα!
Υ.Γ. Αυτο που αξιζει να συνδιασεις στον Μαραθωνίο αυτό και πρεπει να κανεις ειναι να πεταχτείς 45 χλμ στο ΑΟΥΣΒΙΤΣ - σημειο 0 - της Ανθρωποτητας που οφείλει καθε ανθρωπος να επισκεφτει μια φορα στη ζωή του για Ανθρωπιστικούς λόγους.

Υ.Γ.2 Οτι θες ρωτα - εχω γραψει και αρθρακι στο blog μου για τα περαιτερω

Πέτρος - Κομοτηνη!
nikkapen Posted - 15/07/2019 : 21:10:00
καλησπερα.Τον ετρεξα το 2017.Εκει εκανα μαλιστα και το ατομικο μου ρεκορ (3.13).Τον συνιστω ανεπιφυλακτα.Πραγματοποιειται το τελευταιο ΣΚ του Απριλιου και συνηθως η θερμοκρασια ειναι πολυ χαμηλη-ιδανικη για μεγαλες αποστασεις.Τωρα νομιζω υπαρχει και απευθειας συνδεση με Αθηνα,εγω ειχα παει με το τρενο απο την Βαρσοβια.Υπαρχουν πολλα αξιοθεατα στην περιοχη,μην τα αναφερω.Η διαδρομη των 42 κυκλικη και πανεμορφη,τρεχαμε μεσα σε παρκο,διπλα στον Βιστουλα κλπ.Ενδεικνυται και για ατομικο ρεκορ αν βοηθησει ο καιρος.Το 17 ειμασταν 3 Ελληνες,το 18 πανω απο 30.Καλη επιτυχια αν το αποφασισεις.

Τρεχω αρα υπαρχω.

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000