Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 Running watch

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
dargyropoulos Δημοσιευτηκε - 06/01/2020 : 17:31:59
Καλησπέρα σας

Ψάχνω για ρολόι τρεξίματος το οποίο να μπορεί να συνδεθεί με ασύρματα ακουστικά ώστε να μπορώ να ακούω μουσική και ταυτόχρονα να υπάρχει και ηχητική ενημέρωση για τον ρυθμό μου. Πρακτικά αυτό το κάνω τώρα με το κινητό μου αλλά πλέον η τελευταία συσκευή που έχω είναι λίγο γκουμούτσα.

Ευχαριστώ
5   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
lenin67 Posted - 24/04/2020 : 09:05:19
Έχω δει πολύ καλές κριτικές για το huawei GT2 46mm, κυρίως όσον αφορά τη διάρκεια μπαταρίας, την οθόνη και την casual εμφάνιση (always on display, ειδοποιήσεις, ηχείο και μικρόφωνο κ.λ.π.), με μεγάλο μείον την έλλειψη συνδεσιμότητας με stravia, endomondo κ.λ.π. - συνδέεται μόνο με huawei health και δε μπορεί να εξάγει δεδομένα. Δεν έχω άποψη για την ακρίβεια μετρήσεων και παλμών.
Η εναλλακτική είναι το garmin vivoactive 3, σαφώς πιο "ανοικτό" με garmin connect, iq, εφαρμογές κ.λ.π., υποθέτω με ακριβέστερες μετρήσεις, αξιόπιστο service υποθέτω, αλλά με σαφώς κατώτερη οθόνη, χωρίς ηχείο, μικρόφωνο και με λιγότερο καλαίσθητη εμφάνιση.
Νομίζω τελευταία έχουν αυξηθεί τα watchfaces στο huawei και κυκλοφορούν και downloadables από amazfitwatchfaces και getwatchmaker. Θα μου λείψει η σύνδεση με το endomondo και φοβάμαι την τεχνική υποστήριξη...
papori1968 Posted - 28/02/2020 : 09:21:31
Καλημέρα GARMIN VIVOACTIVE 3 music. Γύρω στα 200 ευρώ καινούργιο και μπορείτε να βρείτε και μεταχειρισμένο σε ακόμα καλύτερη λίγότερο από 150 με εγγύηση.
Ακρίβότερες επιλογές garmin 645, 945, fenix 5+ .

Διαβάστε και αυτό:
Σκέψεις για αθλητικά – δρομικά ρολόγια.

https://andrismoi.wordpress.com/2019/10/05/%CF%83%CE%BA%CE%AD%CF%88%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%B1%CE%B8%CE%BB%CE%B7%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CE%B4%CF%81%CE%BF%CE%BC%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CF%81%CE%BF%CE%BB%CF%8C%CE%B3%CE%B9%CE%B1/
otto Posted - 27/02/2020 : 14:52:35
Για να μην ανοίξω νέο thread. Πιστεύετε αξίζει το upgrade από Polar V800 σε Polar Vantage V ή να μείνω με το V800;
Κανένα παράπονο με το V800 απλά είναι πίσω τεχνολογικά. Η χρήση μου είναι μόνο για τρέξιμο.
dargyropoulos Posted - 06/01/2020 : 21:58:35
καλή περίπτωση
στο link εμφανίζεται ένα no longer available... θα το ψάξω λίγο
Kimonas Posted - 06/01/2020 : 21:05:46
Καλησπέρα

Θα σου πρότεινα το TomTom spark cardio
https://www.tomtom.com/en_us/sports/fitness-watches/gps-fitness-watch-cardio-music-spark3/black-large/
Αποθηκεύει μουσική στο ρολόι και ακούς μουσική και ρυθμό τρεξίματος με τα Bluetooth ακουστικά

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000