Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 Παπούτσια για τρέξιμο.

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
MASOU Δημοσιευτηκε - 01/02/2020 : 18:20:59
Καλησπέρα σας. Θέλω την γνώμη σας για πιο παπούτσι να πάρω για τρέξιμο. Τρέχω περίπου την εβδομάδα 40χιλ. μαζί με κάποια long run.Προπαντων όχι πολύ ακριβά. Αν ξέρετε και κάποια site με καλές τιμές.
4   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
MARIOS2020 Posted - 01/02/2020 : 22:08:35
Αν είσαι Αθήνα, να πας μια βόλτα από την έκθεση του ημιμαραθωνίου στις 19-21 Μαρτίου. Ίσως μπορέσεις να κάνεις εκεί πελματογράφημα που να είναι πιο αξιόπιστο. Κατά καιρούς στις εκθέσεις έχουν προσφέρει δωρεάν πελματογραφήματα η Βιοιατρική, η asics και η mizuno.
MASOU Posted - 01/02/2020 : 21:55:20
Ευχαριστώ παιδιά.
maiko Posted - 01/02/2020 : 20:29:44
Δεν είναι και τόσο απλό το να αγοράσεις παπούτσια για τρέξιμο. Το καλύτερο που έχεις να κάνεις να πας σε ένα κατάστημα που έχει πελματογραφο να σου προτείνουν κάποια μοντέλα και μετά δοκιμάζοντας αγοράζεις. Ακόμα κι Έτσι αν δε τρέξεις ένα παπούτσι ποτέ δεν είσαι σίγουρος ότι σου ταιριάζει!

maiko
MARIOS2020 Posted - 01/02/2020 : 19:01:47
Βασικά διαλέγουμε παπούτσι από τον τύπο του πατήματος μας, αν πρηνίζουμε η όχι. Προφανώς εσύ δεν έχεις ασχοληθεί με αυτό.
Παλιά ψώνιζα από ιντερνετικά της Αγγλίας, αλλά τα 2-3 τελευταία χρόνια δεν συμφέρουν.
Εγώ παίρνω από το skroutz. Βέβαια έχω υπόψη μου 2-3 μοντέλα και διαλέγω από αυτά ανάλογα με το τι προσφορά θα πετύχω

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000