Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 Παπούτσι μετά τα Novablast...!!

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
Orfeas26 Δημοσιευτηκε - 26/05/2021 : 08:54:17
Καλημέρα, έχω τα Asics Novablast για περίπου 350χλμ, έχουν μαλακό πατημα αλλά επειδή πρηνιζω λόγω του ότι είναι μαλακό μου φεύγει περισσότερο και αρχίζει να Μ ενοχλεί.
Πιο πριν είχα Kayano και Cumulus.
Έχετε να προτείνετε κάποιο άλλο παπούτσι για 86 κιλά και αποστάσεις 10χλμ?
4   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
giorgosk87 Posted - 31/05/2021 : 22:10:33
Πόσα χιλιόμετρα άντεξαν αυτά τα Kayano και Cumulus που αναφέρεις;

Καλή μάρκα όπως ανέφεραν κάποιοι με πολλά χιλιόμετρα αντοχής φαίνεται πως είναι η Brooks.
G. ASIMAS Posted - 30/05/2021 : 15:53:09
quote:
Originally posted by Orfeas26

quote:
Originally posted by G. ASIMAS

quote:
Originally posted by Orfeas26

Καλημέρα, έχω τα Asics Novablast για περίπου 350χλμ, έχουν μαλακό πατημα αλλά επειδή πρηνιζω λόγω του ότι είναι μαλακό μου φεύγει περισσότερο και αρχίζει να Μ ενοχλεί.
Πιο πριν είχα Kayano και Cumulus.
Έχετε να προτείνετε κάποιο άλλο παπούτσι για 86 κιλά και αποστάσεις 10χλμ?



Αν έχεις ελαφριά πλατυποδια όπως έχω εγώ τότε θα σωθείς με τα Mizuno Wave horizon 4 .....Είναι το τρίτο ζευγάρι που αλλάζω και πραγματικά δεν μπορώ να τρέξω με κάτι άλλο πλέον (και έχω δοκιμάσει πολλά).Φοβερά υποστηρικτικό παπούτσι.Βεβαια πριν πολύ λίγο καιρό βγήκε το horizon 5 οπότε μπορείς να δοκιμάσεις και αυτό.Λογικα στην ίδια φιλοσοφία θα βαδίζει.



Όχι δεν έχω πλατυποδια απλά πατάω με το εσωτερικό.
Δεν ξέρω αν υπάρχει κάποιο παπούτσι για ουδέτερο πάτημα αλλά με κάποια στοιχεία stability.



Το γεγονός ότι πατάς προς τα μέσα όπως κι εγω σημαίνει ότι έχεις πολύ μικρή πλατυποδια ...πήγαινε κάπου και δοκίμασε τα mizuno ... θα εκπλαγεις

BAD WORKOUT IS NO WORKOUT
Orfeas26 Posted - 29/05/2021 : 13:20:26
quote:
Originally posted by G. ASIMAS

quote:
Originally posted by Orfeas26

Καλημέρα, έχω τα Asics Novablast για περίπου 350χλμ, έχουν μαλακό πατημα αλλά επειδή πρηνιζω λόγω του ότι είναι μαλακό μου φεύγει περισσότερο και αρχίζει να Μ ενοχλεί.
Πιο πριν είχα Kayano και Cumulus.
Έχετε να προτείνετε κάποιο άλλο παπούτσι για 86 κιλά και αποστάσεις 10χλμ?



Αν έχεις ελαφριά πλατυποδια όπως έχω εγώ τότε θα σωθείς με τα Mizuno Wave horizon 4 .....Είναι το τρίτο ζευγάρι που αλλάζω και πραγματικά δεν μπορώ να τρέξω με κάτι άλλο πλέον (και έχω δοκιμάσει πολλά).Φοβερά υποστηρικτικό παπούτσι.Βεβαια πριν πολύ λίγο καιρό βγήκε το horizon 5 οπότε μπορείς να δοκιμάσεις και αυτό.Λογικα στην ίδια φιλοσοφία θα βαδίζει.



Όχι δεν έχω πλατυποδια απλά πατάω με το εσωτερικό.
Δεν ξέρω αν υπάρχει κάποιο παπούτσι για ουδέτερο πάτημα αλλά με κάποια στοιχεία stability.
G. ASIMAS Posted - 27/05/2021 : 14:59:20
quote:
Originally posted by Orfeas26

Καλημέρα, έχω τα Asics Novablast για περίπου 350χλμ, έχουν μαλακό πατημα αλλά επειδή πρηνιζω λόγω του ότι είναι μαλακό μου φεύγει περισσότερο και αρχίζει να Μ ενοχλεί.
Πιο πριν είχα Kayano και Cumulus.
Έχετε να προτείνετε κάποιο άλλο παπούτσι για 86 κιλά και αποστάσεις 10χλμ?



Αν έχεις ελαφριά πλατυποδια όπως έχω εγώ τότε θα σωθείς με τα Mizuno Wave horizon 4 .....Είναι το τρίτο ζευγάρι που αλλάζω και πραγματικά δεν μπορώ να τρέξω με κάτι άλλο πλέον (και έχω δοκιμάσει πολλά).Φοβερά υποστηρικτικό παπούτσι.Βεβαια πριν πολύ λίγο καιρό βγήκε το horizon 5 οπότε μπορείς να δοκιμάσεις και αυτό.Λογικα στην ίδια φιλοσοφία θα βαδίζει.

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000