Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
 Όλα τα Forums
 Ευρύτερος Αθλητισμός
 Υπόλοιπα Αθλήματα
 Dusan

Σημείωση: Πρέπει να είστε εγγεγραμένος για να δημοσιεύσετε.
Για να εγγραφείτε, κάντε κλικ εδώ. Η εγγραφή είναι ΔΩΡΕΑΝ!

Screensize:
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
Κατάσταση μορφοποίησης:
Μορφοποίηση: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Μήνυμα:

* HTML is OFF
* Forum Code είναι ενεργοποιημένος
Smilies
Smile [:)] Big Smile [:D] Cool [8D] Blush [:I]
Tongue [:P] Evil [):] Wink [;)] Clown [:o)]
Black Eye [B)] Eight Ball [8] Frown [:(] Shy [8)]
Shocked [:0] Angry [:(!] Dead [xx(] Sleepy [|)]
Kisses [:X] Approve [^] Disapprove [V] Question [?]

 
   

ΠΡΟΕΠΙΣΚΟΠΗΣΗnbsp; ΘΕΜΑΤΟΣ
BLACK SHADOW Δημοσιευτηκε - 19/11/2008 : 09:25:36
Ο πρίγκηπας ξανά στην ΑΕΚ. Όπως και να το κάνουμε η καλύτερη λύση τη δεδομένη στιγμή, ο μόνος που μπορεί να δώσει νέα ώθηση όχι μόνο στην ΑΕΚ αλλά και στο "φτωχό" από πολλές απόψεις ελληνικό πρωτάθλημα.

ΑΝΤΕ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΗ!!!
15   ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ    ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ    (Πρώτα η πιο πρόσφατη)
Rigelian Posted - 01/12/2008 : 10:26:59
Λογικά, μόνο με αυτοκτονία θα χάσει το πρωτάθλημα ο Ολυμπιακός. Δε νομίζω να χάσει ο βάζελος της 2η θέση. Ο πάοκ θα την κάνει την μεγάλη κοιλιά κάποια στιγμή.
stibens Posted - 01/12/2008 : 10:08:56
Το πρωτάθλημα έχει τελειώσει,παίζεται η δεύτερη θέση,η έξοδος στο ουεφα και ποιοι θα πέσουν.
Στην κατάσταση που είναι ο ΠΑΟ (έχει υλικό αλλά δεν έχει βρεί τρόπο να παίξει) και η ΑΕΚ (θέλει 8 παίκτες,τσάμπα το παιδεύουν η ομάδα δεν μπορεί),όλες οι θέσεις της Ευρώπης είναι ανοιχτές για όλους.

Δεν ελπίζω τίποτα, δεν φοβάμαι τίποτα, είμαι ελεύθερος"
KostasPVol Posted - 30/11/2008 : 20:20:55
Στην Πάτρα,στους Ολυμπιακούς Αγώνες 2004 ένας διαιτητής είχε δώσει 7 ή 8 φορές επανάληψη σε ένα πέναλτυ.
dpkouk Posted - 30/11/2008 : 20:18:28
δεν ξερω για αλλες χρονιες αλλα φετος ετσι ασοβαροι που μαστε το παιρνει στα ισα ο ολυμπιακος

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Dimosthenis Posted - 30/11/2008 : 20:16:34
Γιατί δεν κάνουν απονομή στον Ολυμπιακό από τώρα;
dpkouk Posted - 30/11/2008 : 20:13:29
quote:
Originally posted by Dimosthenis

Αυτοί θα τον πεθάνουν τον Μπάγιεβιτς.

Δεν με ενδιαφέρει που για πολλοστή φορά έχασε πέναλτυ ο Μπασινάς. Αγχώνομαι που τα εκτελεί και με την Εθνική.

Πόσες φορές μπορεί να δώσει επανάληψη ενός πέναλτυ ο διαιτητής; Δείτε εδώ:
http://www.youtube.com/watch?v=4F8e6mq3yqs


ειμαστε κι εμεις αλλα ειναι και οι αεκτζηδες...

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Dimosthenis Posted - 30/11/2008 : 20:09:14
Αυτοί θα τον πεθάνουν τον Μπάγιεβιτς.

Δεν με ενδιαφέρει που για πολλοστή φορά έχασε πέναλτυ ο Μπασινάς. Αγχώνομαι που τα εκτελεί και με την Εθνική.

Πόσες φορές μπορεί να δώσει επανάληψη ενός πέναλτυ ο διαιτητής; Δείτε εδώ:
http://www.youtube.com/watch?v=4F8e6mq3yqs
dpkouk Posted - 21/11/2008 : 14:58:56
πλακα πλακα ο μακαρος θαταν φυλκη αν δεν ηταν προεδρος της αεκ

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Dimosthenis Posted - 21/11/2008 : 14:45:43
quote:
Originally posted by DIMITRISKAL

Πηγαίνω γήπεδο από μικρό παιδί σκεπαστή και οπουδήποτε. Ξέρω τι σημαίνει γήπεδο. Αλλά δεν πιστεύω ότι χρειάζεται αλλαγή παιδείας για 500 τσογλάνια σε κάθε πλευρά. Οι 'Άγγλοι τι αλλαγή παιδείας κάνανε και τα γήπεδα τους είναι εκκλησίες.

Να αποφασίσουν πρέπει όλοι οι πρόεδροι ότι οι οπαδοί των ομάδων τους, δεν είναι προσωπικός τους στρατός.

Ποιός τολμάει να πειράξει τον Κόκκαλη για τα κακουργήματα με τέτοια στρατιά από πίσω. Ποιός τον Ψωμιάδη, Μελισσανίδη, Καπετάνιο, Μπέο και πάμε λέγοντας...

Μεγάλη κουβέντα και ο κάθε ποδοσφαιρόφιλος το ξέρει..

Το κοινωνικό θέμα είναι ότι σε αυτό το κράτος έχουμε χάσει την έννοια της δημοκρατίας


"Το θαύμα δεν είναι ότι τερμάτισα. Το θαύμα είναι ότι στήθηκα στην αφετηρία" !!!



+10000000.

DIMITRISKAL Posted - 21/11/2008 : 13:54:17
Πηγαίνω γήπεδο από μικρό παιδί σκεπαστή και οπουδήποτε. Ξέρω τι σημαίνει γήπεδο. Αλλά δεν πιστεύω ότι χρειάζεται αλλαγή παιδείας για 500 τσογλάνια σε κάθε πλευρά. Οι 'Άγγλοι τι αλλαγή παιδείας κάνανε και τα γήπεδα τους είναι εκκλησίες.

Να αποφασίσουν πρέπει όλοι οι πρόεδροι ότι οι οπαδοί των ομάδων τους, δεν είναι προσωπικός τους στρατός.

Ποιός τολμάει να πειράξει τον Κόκκαλη για τα κακουργήματα με τέτοια στρατιά από πίσω. Ποιός τον Ψωμιάδη, Μελισσανίδη, Καπετάνιο, Μπέο και πάμε λέγοντας...

Μεγάλη κουβέντα και ο κάθε ποδοσφαιρόφιλος το ξέρει..

Το κοινωνικό θέμα είναι ότι σε αυτό το κράτος έχουμε χάσει την έννοια της δημοκρατίας


"Το θαύμα δεν είναι ότι τερμάτισα. Το θαύμα είναι ότι στήθηκα στην αφετηρία" !!!
alxandros Posted - 21/11/2008 : 13:09:13
Εγώ ως ΑΕΚτζης ένα έχω να πω... Dusan καλώς ήρθες στο σπίτι σου!!!
Και για όσους ενδιαφέρονται η συνέντευξη τύπου live από τον sportfm
Rigelian Posted - 21/11/2008 : 12:51:17
Για να γίνει αυτό που λες, Dimitriskal, χρειάζεται γενικότερη αλλαγή παιδείας.
Τα έχουμε ξανασυζητήσει αυτά.

Από την άλλη, το γήπεδο δεν είναι θέατρο. Λογικά θα έχεις πάει στην παλιά σκεπαστή, όπως εγώ πήγαινα μικρός στην 7 του παλιού Καραϊσκάκη. Μπάλα δεν έβλεπα, αλλά είχε πλάκα. Το θέμα είναι τα όρια αυτής της πλάκας.
dpkouk Posted - 20/11/2008 : 23:39:48
quote:
Originally posted by DIMITRISKAL

Θα΄θελα κάποια μέρα να μπορώ να πάω με το κασκόλ μου Καραϊσκάκη, Βοτανικό, Τούμπα...ίσως πιθανότερο είναι να κάνω στον Μαραθώνιο 2.30




+100000 ποσο δικιο εχεις αχ....

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
DIMITRISKAL Posted - 20/11/2008 : 23:26:04
Για μένα υπάρχει μόνο ΑΕΚ και τίποτα άλλο. Δεν με ενδιαφέρει που είναι η έδρα της, ποιόν έχει προπονητή...Η αλήθεια είναι ότι παρόλο που έχω διαρκείας φέτος πήγα μόνο μία φορά στο γήπεδο. Τώρα έχω διάθεση να ξαναπάω.

Αυτά τα είπε ο Χατζηχρήστος; αλλάζουν πολλά πράγματα στην ζωή.

"Η αλήθεια είναι ότι, κάθε είδους κόντρα, μετά από τόσες που έχει περάσει η ΠΑΕ, είναι πολυτέλεια. Και όταν μπαίνουμε σε μία διαδικασία αντιπαράθεσης μεταξύ των οπαδών της ΑΕΚ, νομίζω ότι αυτό είναι ό,τι χειρότερο. Έχω την εντύπωση ότι μόνο κακό θα κάνει. Δεν υπάρχει χειρότερο πράγμα. Πιο άσχημο πράγμα –και από την επιστροφή του Μπάγεβιτς-, είναι να βλέπεις ΑΕΚτζήδες να τσακώνονται στο γήπεδο και να βλέπεις εσωτερικά μέτωπα… Αυτό είναι το χειρότερο.

Αν υπάρχουν τώρα ΑΕΚτζήδες –ανεξαρτήτου ηλικίας-, που τους αρέσει να έρχονται στο γήπεδο και να δημιουργείται ένα χάος, εξαιτίας της πρόσληψης του Μπάγεβιτς, τότε, νομίζω, ότι θα είναι καλύτερο, αυτοί να κάτσουν στο σπίτι τους."


Θα΄θελα κάποια μέρα να μπορώ να πάω με το κασκόλ μου Καραϊσκάκη, Βοτανικό, Τούμπα...ίσως πιθανότερο είναι να κάνω στον Μαραθώνιο 2.30

"Το θαύμα δεν είναι ότι τερμάτισα. Το θαύμα είναι ότι στήθηκα στην αφετηρία" !!!
dpkouk Posted - 20/11/2008 : 16:44:19
μην σκεφτομαστε αντισταθμιστικα, ολες αυτες οι ενεργειες ειναι καταδικαστεες, απλο.

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...

RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000